חדשות הכדורגל הגרמני 2013/14

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏3/6/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. OriRR Member

טוב אז אוריאל דסקל ענה לי על השאלה פחות או יותר, הסכם השידור של הקבוצות האיטלקיות למשל (יובה ומילאן קיבלו יותר מדורטמונד ובאיירן) יותר גבוה בכמעט פי 2 מאשר זה של הגרמניות (540 מיליון יורו לשלוש שנים של האיטלקיות לעומת משהו כמו 300 מיליון יורו של הגרמניות). בנוסף האיטלקיות מחלקות את הכסף רק לשני מועדונים לעומת הגרמניות שמחלקות לשלוש.

עדיין לא קיבלתי תשובה, מישהו במקרה יודע?

2. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:
    היו לו כמה שנים יפות מאוד, אבל גם כמה קצת פחות יפות...
    ואורי, תודה על המידע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

:aa1: קווין וולאנד האריך את חוזהו בהופנהיים עד 2017.

צעד די מפתיע, בהתחשב שהופנהיים הולכת ומתדרדרת בשנים האחרונות, ואני תופס מוולאנד כשחקן שיכול להתקדם מבחינת הכישרון שיש לו לקבוצה הרבה יותר גדולה, כמו המבורג או וולפסבורג.

4. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

נבחרת הנשים של גרמניה זכתה באליפות אירופה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/11.Xxx
    הגרמניות ניצחו את הנבחרת הנורבגית 0-1 משער של המחליפה אנג?ה מיטאג, אחרי מהלך קבוצתי יפה ובישול מצוין של החלוצה הנפלאה סליה אוקיניו דה מבאבי (היא ממוצא צרפתי-קמרוני, למקרה שתהיתם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx).
    השוערת והקפטנית נאדימה אנגרר הצטיינה והדפה שני פנדלים (!), כשהראשון נשרק עקב התחזות של אחת השחקניות הנורבגיות.
    הגרמניות שלטו במשחק בצורה ברורה (13 בעיטות למסגרת של גרמניה לעומת אחת בלבד של נורבגיה) - בעיקר בפתיחת המחצית השנייה, ופרט לשני הפנדלים והשער גם ראוי לציין גם עוד שני אירועים מרכזיים במשחק, שניהם של גרמניה - בעיטה לקורה של קסלר ונגיחה של מבאבי שנהדפה מהקו ע?י הקפטנית הנורבגית.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx

5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

:aa1: ארן דרדיוק, חלוצה השוויצרי של הופנהיים, בדרך לעזוב את המועדון. כבר מס' שבועות שהאחרון, לצד טים ויזה, טוביאס וייס, אדסון בראפהייד ומתיו דלפייר מתאמנים בנפרד מהקבוצה וגם לא יצאו עמה למחנה האימונים. דרדיוק קושר באחרונה להמבורג וגם לטורינו האיטלקית, אך ההצעות של השתיים לא הבשילו לכדי חתימה, בעוד דרדיוק עצמו לא מעוניין לעבור אליהן, בתואנה שבהמבורג יש מספיק שחקנים בעמדה שלו, ואיטליה לא קורצת לו.

:aa1: המבורג דווחה לאחרונה כמי שמעוניינת בניקיצ'ה ילאביץ', חלוצה הקרואטי של אברטון. עם זאת, אוליבר קרויזר אמר כי המבורג לא נמצאת בעמדה כלכלית מספקת כדי לרכוש את האחרון, וזאת לצד העובדה שעדיין יש מס' שחקנים בסגל שככל הנראה יצטרכו לעזוב לפני שהמועדון יוכל לחשוב על רכישה חדשה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/13
  6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם מכרו את סונג ללברקוזן..
    אחרי העונה שעברה, המאוד מאכזבת ציפתי ליותר זעזועים בסגל.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כסף, כסף. אין להם כסף לעשות זעזועים.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מודה שאני לא הכי מעודכן..אבל המבורג עד לא מזמן לא הייתה אחת הקבוצות היותר מסודרות כלכלית בבונדסליגה?

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

היתה, עכשיו מנסים לחסוך ולשמור על הכוכבים א לה ואן דר ווארט.
    המבורג מנסה לבנות את עצמה כלכלית, צעד שדורש הרבה סבלנות.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ראול בובאדיז'ה חוזר לגרמניה, חתם באאוגסבורג. לא תופס ממנו יותר מדי, אבל הבנתי שלקבוצה חסר כוח בחלק הקדמי.

11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

:aa1: צרות מיותרות אצל המבורג. בקבוצה כועסים על דניס אאוגו, שלקח חופשה על דעת עצמו וטס ליומיים למאיורקה כדי להיפגש עם סוכנו, ככל הנראה מאחר שזה התחתן. אי לכך, הוא אינו צפוי להיכלל בסגל הקבוצה במשחק מול הרטה ברלין ביום שבת הקרוב.

12. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

:aa1: מיינץ בדקה אפשרות לצרף את יונאס הופמן, קשר בורוסיה דורטמונד. המנג'ר, כריסטיאן היידל, אומר כי כרגע אין שום דבר קונקרטי.

:aa1: הופנהיים קרובה לצרף את הרוברטו פירמינו החדש? ה'בילד' מספר כי המועדון קרוב להחתים את ברונו נצאריו, קשר התקפי בן 18 המשחק ב-טומבנסה מהליגה השנייה בברזיל. במועדון אישרו את הדיווח.

:aa1: הופנהיים החתימה את אלכסנדר שטולץ, שוער בן 29 שמגיע בהעברה חופשית. בעונה שעברה שיחק שטולץ בקרלסרוהה ושוחרר בתום העונה.

:aa1: אסטון וילה מעוניינת בהירושי קיוטאקה, קשרה ההתקפי בן ה23 של נירנברג. עם זאת, בנירנברג מספרים כי הם ענו בבירור למועדון מהפרמיירליג כי אין להם שום עניין למכור את הקשר.

:aa1: אאוגסבורג דווחה כמועמדת לקלוט את אלכסנדר מדלונג, ששוחרר מוולפסבורג בקיץ הנוכחי.

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/13
  13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

היה אתמול קצת בלאגן במשחק בליגה השלישית. מונסטר אירחה את הולשטיין קיל ובדקה ה82 אחד השחקנים של מונסטר התמוטט. שניים מחבריו לקבוצה הבחינו בזה והתחילו ללחוץ לו על החזה, מיד הרופאים נכנסו למגרש והוא חזר להכרה, משם הוא הובהל לבית החולים. לא נעים.

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/13
  14. Echte Liebe Member

ממש לא נעים. מזל גדול שהוא נשאר בחיים. לדעתי צריך לעשות בדיקות רפואיות יותר מקיפות לשחקנים כדי למנוע מקרים כאלו.

15. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

:aa1: מגנה השמאלי של הופנהיים, אדסון בראפהייד, שבשבועות האחרונים נמצא מחוץ לסגל ומתאמן עם קבוצת המילואים, צפוי לעזוב את הקבוצה עוד הקיץ. פאו"ק סלוניקי דווחה כמועמדת בכירה לקלוט את המגן בן ה30.

:aa1: המבורג מעוניינת להיפטר מהקשר פול שראנר. המועדון האוסטרי וולפסברגר AC מעוניין בשחקן.

:aa1: עוד מהמבורג: ארן דרדיוק, חלוצה השוויצרי של הופנהיים שלא נמצא בתכניות המועדון, מועמד לקבוצה. בויאן קרקיץ', ניקלאס בנדטנר ו-קלאודיו פיזארו מועמדים.

:aa1: נירנברג מעוניינת בקשר וולפסבורג, מקוטו האסבה, אך וולפסבורג לא מעוניינת לשחרר את השחקן.

:aa1: אאוגסבורג הביעה עניין בקשרה של אינגולשטדט, קאיובאי הברזילאי.

:aa1: אאוגסבורג גם מעוניינת להיפטר מחלוצה, אריסטידה באנסה, שמועמד למועדון הדרום-אפריקאי, אורלנדו פיירטס.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/13
מצב נושא:
הנושא נעול.