חבר מביא חבר - משחק שרשרת

הנושא בפורום 'איסוקר חוגג 10' פורסם ע"י Rosner, ‏9/10/11.

 1. Rosner

  Rosner VFB 1893 מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏29/5/05
  הודעות:
  21,635
  לייקים שהתקבלו:
  300
  מין:
  זכר
  משחק השרשרת של אייסוקר-
  לכל אחד יש את האפשרות להעניק את "הכוכב" שלו למישהו אחר..
  במילים אחרות, לכל אחד מאיתנו יש את המשתמש/ת האהוב/ה עליו, המשתמש/ת שגורם לה/ו לצחוק- ברגע שאתם נבחרתם למשתמש זה אתם פשוט מעבירים את הכוכב שלכם למשתמש הבא וכו.

  עכשיו, יש לנו בקשה אחת, שהבחירה שלכם תהיה הגיונית, סביר להניח שיש פה הרבה שזכאים לבחירה, אבל בסופו של יום רק אחד שממש זכאי לבחירה.


  ניתן פה כמה הערות (כללים):
  1. ליידע את המשתמש שקיבל את הכוכב כדי שהמשחק לא יתקע.
  2. רק מי שמקבל יכול להעניק הלאה(שלא יהיה פה שכונה)
  3. שאתם מעניקים למישהו חשוב להסביר למה, שכולנו נבין
  4. במידה ונתנו למישהו והוא לא מתחבר.. במשך (3 שעות ומעלה) אותו אחד שנתן מעניק למישהו אחר..(שהוא זמין).
  5. שהבחירות שלכם יהיו אמיתיות על סמך הפורום לא על סמך חברים בבית..
  6. להשתדל 1 שזה ירוץ 2 שיעבוד חלק כמה יותר
  7. כל משתמש יכול לקבל רק כוכב אחד!.


  -----
  אני יתחיל את המשחק ויעניק את הכוכב שלי לא למנהל (כי זה נדוש, כי הרי כולם יודעים ומכירים את העבודה הנפלאה של המנהלים) אלא למשתמש שבשבילי הוא חלק אינטגרלי וחשוב מאד מהקהילה שלנו.
  בקיצור ומבלי להרחיב במילים את הכוכב שלי אני יעניק ל איאן רייט (Ian Wright) שפרט לנוכחות בכל הפורומים הוא מוסיף לנו את האפקט הנוסף דרך איכות, דיונים חדשים (כמו באוף טופיק עם ה"עיירה") וכו.
  נותר לי לקוות רק שהוא ישאר כאן גם אחרי הגיוס ועל הדרך אני אאחל לך גיוס נעים ואבקש רק שתשמור על עצמך.
  עלה והצלח, הכוכב שלך ידידי!
  [​IMG]
   
 2. Ian Wright

  Ian Wright Member

  הצטרף ב:
  ‏1/9/10
  הודעות:
  3,476
  לייקים שהתקבלו:
  0
  קודם כל תודה רבה על המחמאות, הברכות והפרגונים רוזנר.

  הבחירה מאוד הפתיעה אותי, לכן אני אעשה גם הפתעה עבור מישהו אחר - גם הוא מהפורום הגרמני: אני מעניק את ה"כוכב" שלי לנדב(nfcb). אני לא הייתי נכנס כמעט לפורום הגרמני שהגעתי לאייסוקר, בטח שלא כותב, אבל בחודשים האחרונים אני נכנס יותר ויותר ואחת הסיבות המרכזיות זה המשתמש הזה. אחד המשתמשים הטובים שנתקלתי בהם: גם אם אנשים לא מסכימים עם דעותיו(וזה קורה לא מעט ממה שאני רואה) הוא תמיד מנמק בצורה הכי מפורטת, רהוטה ושנונה שהוא יכול. כמובן שהידע העצום שיש לו בכדורגל הגרמני והיכולת שלו להבין את המשחק ברמה גבוהה(ולפעמים גם שונה) רק מוסיפים. לראות את התגובות שלו וללמוד איך מנהלים דיון.

  נ.ב: מצחיק שהזכרת את דיון "העיירה" רוזנר. זה משחק שלא הסתיים למעשה, אף אחד חוץ ממני והרוצח לא יודע מי הרוצח.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏9/10/11
 3. Ian Wright

  Ian Wright Member

  הצטרף ב:
  ‏1/9/10
  הודעות:
  3,476
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אני רואה שהמשחק לא זורם ולכן ע"פ ה"כללים" של רוזנר אבחר במשתמש חדש.

  אז כאמור הגעתי לאייסוקר קצת יותר משנה והספקתי בזמן זה לראות לא מעט מינויים של מנהלים חדשים. מבחינתי המינוי שהוכיח את עצמו כטוב ביותר עד עתה הוא המינוי של עידן(idans10) והוא גם זה שמקבל את ה"כוכב" שלי. המשתמש ה"קולומביאני" שרושם אינסוף פוסטים מושקעים ואיכותיים גם בפורום העולמי(כדורגל) וגם בפורום הספורט כללי(כדורסל) ולעיתים גם מגיע לשאר הפורומים ומשתף אותנו בדעותיו. משתמש שלקח עליו לא פרוייקט אחד ולא שניים מאז שהגיע - וכרגיל עושה את זה על הצד הטוב ביותר. מנהל או לא, עידן לטעמי אחד הנכסים הגדולים שיש כיום לאייסוקר ונותר רק לקוות עבור הפורום שיישאר פה כמה שיותר זמן.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏9/10/11
 4. idans10

  idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏30/1/09
  הודעות:
  15,572
  לייקים שהתקבלו:
  1,921
  קודם אני רוצה להודות לאלעד על הבחירה והמחמאות, בשביל חבר'ה כמוהו שנהנים מהפרוייקטים ומשתתפים מאוד פעילים בדיונים, עוד יותר כיף לי להרים דיונים כאלו.

  את הכוכב שלי אני אתן לדעתי לאחד המשתמשים שממש משקיע המון מזמנו עבור האתר הזה והוא עמיתי לניהול הפורום הכללי, שלומי (shlomydavid). אני חייב לציין שלאייסוקר הגעתי כדי לחשוף את הכדורגל הקולומביאני לחבר'ה בישראל, אבל כאוהד כדורסל לא פחות מושבע, התחלתי יותר להכנס לפורום הכללי ולמירב הפתעתי גיליתי שם עולם אחר לגמרי וענפי ספורט שלא האמנתי שיש אנשים בישראל שממש עוקבים ובקיאים בהם. וחברים, ללא שלומי, הפורום הזה לא קיים. הבחור פותח דיון על כמעט כל ענף ספורט ותחרות אפשרית ולזכותו הוא גם מביא כתבות, תקצירים ועידכונים עבור כל דיון. מבחינתי הוא אחד המנהלים הראויים באייסוקר כי אפשר לומר שהוא מחזיק פורום שלם על הגב. גם משחקי ההימורים שהתווספו לאחרונה בחסותו של שלומי בהחלט גורמים למשתמשים בפורום להנות עוד יותר וגם אם לפעמים זה נראה לנו כמובן מאליו, העבודה של שלומי, אז מבחינתי לפחות זה ממש לא. אז תודה רבה לך שלומי ותמשיך להחזיק את הפורום הנהדר הזה כשאני אשתדל לעזור כמה שאוכל.

  כי אייסוקר זה לא רק כדורגל [​IMG]
   
 5. shlomydavid

  shlomydavid מנהלים מנהל

  הצטרף ב:
  ‏11/6/04
  הודעות:
  14,828
  לייקים שהתקבלו:
  455
  וואו עידן, ממש ריגשת, תודה רבה על המחמאות.

  כולם כאן זכאים לכוכב, אבל את שלי אתן למישהו שהיה איתי כאן מתחילת הדרך, תמיד עוזר ומייעץ.
  בלעדיו הפורום הזה לא היה אותו דבר בשבילי. זהו סלע (Der Kaiser). תודה על הכל !
   
 6. Der Kaiser

  Der Kaiser Manuel Neuer מנהל מנהל ראשי

  הצטרף ב:
  ‏7/9/04
  הודעות:
  24,805
  לייקים שהתקבלו:
  335
  תודה שלומי. הכוכב שלי ילך למנהל שלוקח תמיד אחריות ומוביל את הפורום האנגלי (כמו גם את הפורום כולו) מזה כמה שנים טובות. לזה תוסיפו תבונה, איכפתיות וקור רוח בכל מצב ותקבלו את המנהל האולטימטיבי. סימפסון\קאריק\ובקרוב טוראי אורי, הכוכב שלי הולך אליך. גיוס קל ותשאר קרוב לבית החם כאן.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏9/10/11
 7. nfcb

  nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏22/1/06
  הודעות:
  9,446
  לייקים שהתקבלו:
  502
  לא יודע אם זה לפי הכללים, אבל אני בטוח שרוזנר יסלח לי.
  לא התכוונתי לתקוע את המשחק, אבל איאן (רייט) סיבכת אותי. בסה"כ הייתי קצת עסוק וגם לא רציתי לתת ככה סתם למישהו ואני גם לא ממש יכול לתת את הכוכב שלי למישהו אחד (חוץ מזה שיוזכר בהמשך), כי אני אוהב את כל אלה שכותבים אצלנו בפורום הגרמני, כולל האורחים וכולל אלו שאני מבקר אותם או יורד עליהם. אם פגעתי במישהו אז סליחה. לכן, אם הייתי נותן למישהו הייתי מרגיש שאני מקפח את השאר. אז גם חוץ מזה שהייתי עסוק גם לקח לי זמן לחשוב, עד שבסוף נעשתה לי טובה והמשחק המשיך הלאה.
  ובכל זאת, את הכוכב שלי אם יכולתי לתת הייתי נותן למישהו שכבר לא כותב כאן יותר וגם לא קורא (ככה שממילא המשחק היה נתקע), חבר יקר מאוד שלא התנתק מהכדורגל ואני מדבר איתו באופן קבוע על כדורגל ומשם גם על דברים אחרים. אני גם יודע שאם הוא היה יודע שהוא מקבל ממני כוכב הוא אולי קצת היה כועס כי אולי היה חושב שאני מנסה להחזיר אותו ולמרות שמאוד הייתי רוצה שיחזור, אני מכבד את רצונו. האיש הוא כמובן C-J.

  בהזדמנות זו תודה לאיאן על המחמאות ואני מאוד שמח שאתה נהנה לקרוא אצלנו ואותי, אני אשמח אם גם תגיב אצלנו.
   
 8. Michael Carrick

  Michael Carrick מנהל כללי מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏1/4/05
  הודעות:
  22,666
  לייקים שהתקבלו:
  4,915
  נהיה פה קצת בלגן אבל אני אנצל את הכוכב שלי (כמובן תודה סלע), ואני אתן אותו לאליאס, האיש שתמיד עוזר ותורם ממיטב זמנו ומרצו למרות שההעדפות הספורטיביות שלו הן די חריגות בנוף הישראלי ולא תמיד הנושאים המרכזיים שאנחנו עובדים איתם מעניינים אותו באופן אישי (ליגת האלופות למשל).
   
 9. Franco

  Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

  הצטרף ב:
  ‏15/10/07
  הודעות:
  22,764
  לייקים שהתקבלו:
  2,207
  תודה רבה אורי, אני אוהב אותם נגרים ובלונדינים, או פשוט נגרים עם שמות מגניבים, זה בהחלט חריג [​IMG]

  כל מי שצויין עד כה יכל לקבל את הכוכב שלי בקלות (זה קצת אירוטי לא?), גם נדב שכותב בגרמני בו אני לא מגיב כמעט, ורק רציתי להצטרף למחמאות. הכוכב שלי מוענק לילד, שכבר לא ילד אבל ככה הוא נתפס פה, שמוסיף המון צבע וידע למקום הנהדר הזה. אחד שאם הוא זמין, ורק אחרי שהוא וסביבתו מתגברים על קשיי ההבנה ההדדיים כמובן, תמיד יעזור וישקיע. מדובר כמובן ביואב/cazzo היקר.

  בהצלחה בלימודים, מקווה שתדע לנצל את התקופה הזו כמה שיותר טוב.
   
 10. cazzo

  cazzo Il Capocuoco מנהל

  הצטרף ב:
  ‏28/8/04
  הודעות:
  13,011
  לייקים שהתקבלו:
  756
  מה כבר אוכל להגיד? זה מדביק לי חיוך דבילי על הפרצוף....פיטר פן זה כנראה אני ולא אנטוניו קסאנו.

  הייתי מעביר את הכוכב שוב לאליאס, שבגלל אנשים כמותו הקהילה נעשתה כזאת חשובה לי ולאחרים, עקב הידידות איתו ועם אחרים, אני ביליתי פה שנים טובות מגיל ההתבגרות ואבלה פה (אינשאללה) עוד שנים רבות בנעימים. הסיבה הזאת מביאה לבחור בזה שהביא אותי לפה והפך גם לחבר (תקראו ליניב), במלוא מובן המילה.

  מקווה זה מובן הפעם.
  [​IMG]
   
 11. Nesta

  Nesta Warden of Milano היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏9/1/03
  הודעות:
  15,930
  לייקים שהתקבלו:
  174
  מין:
  זכר
  תודה על הכבוד.

  אני אמשיך הלאה ומעביר לאורי, אחד הכותבים האהובים עליי באיטלקי ואני חושב שיש תמימות דעים אצלנו לגבי אורי. הוא חסר לנו מאוד בהשוואה לימי המלצרות בבתי הקפה של ת"א. כנראה שהלובר, מגדל אייפל ושאר מועדני פאריז מעניינים אותו יותר [​IMG]. אורי למי שלא יודעים היה אחד הכותבים הראשונים שאני זוכר מיד אחרי שמוניתי למנהל וזה היה איזה לפני שבע או שמונה שנים, הוא תמיד היה שם לעזור, להרים את הרמה ולתת השראה עם הסגנון הייחודי שלו.

  אורי, מתגעגעים [​IMG]
   
 12. uri

  uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏13/8/03
  הודעות:
  13,617
  לייקים שהתקבלו:
  2,204
  מין:
  זכר
  פאריס, פאריס... בת ים. או במילים אחרות, אני מעביר ליותם (נראו רוקו). :aaa8:
   
 13. ג'ורדן לאב אגדה

  ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏11/10/04
  הודעות:
  10,209
  לייקים שהתקבלו:
  1,882
  תודה אורי, אתה אגדה מהלכת.

  בת-ים, בת-ים... LONDON. כן, החלטתי לשבור קצת את מעגל הבחירות הצפויות שבו הכוכבים מחולקים לכל הכבדים/מנהלים/וותיקים. אני את הכוכב שלי מעניק לאחיין של רופרט מרדוק, אותו בחור חביב מהפורום הENG שכותב בסגנון הזוי ומרתק. לא יודע מה הTHING שלך, אבל אתה CANNON [​IMG]
   

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!