זכרונות מאיטליה- דיון התיירות האיטלקי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏4/8/06.

1. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אז מי אמר שלא הייתי באיטליה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    אולי חלקכם מכירים את הסיפור כי הוא פורסם בטלויזיה ובעיתונים בכתבות די גדולות.

הכל היה מוכן ל-3 שבועות בארה"ב, ביום חמישי בערב היתה אמורה לצאת הטיסה מתל אביב לאטלנטה ומשם קונקשן לסאן פרנסיסקו.
    לבשתי לטיסה טי-שירט של איטליה וכנראה שזה השפיע. בערך מעל עקב המגף התגלה עשן בתא הטייס (כנראה קצר), כל הצוות התחיל לשים על עצמו מסכות חמצן והיו חייבים להנחית את המטוס. שדה התעופה הקרוב ביותר שנמצא היה בברינדיזי, עיר נמל בדרום איטליה. אז אנחנו עם בואינג 777, 300 אנשים בחור באיטליה. ב-4 בלילה הסיעו אותנו באוטובוסים למשהו שדומה למלון באיזור. היינו תקועים שם 24 שעות. באותו היום ניצלתי את היום הראשון והאחרון שלי (לבינתיים) באיטליה כדי לדבר קצת איטלקית עם המקומיים, לקנות עיתון, לאכול אוכל איטלקי ולהנות מהאווירה וההרגשה.
    למחרת בשעה 9 בערב הגיע מלונדון בואינג 777 אחר איתו היינו אמורים להמשיך את הטיסה לאטלנטה. המטוס המריא עם מינימום דלק, ללא עגלות צוות, ללא אוכל וללא שום דבר שלא נחוץ לטיסה עצמה, זאת בשביל שהמטוס יהיה קל ויוכל להמריא במסלול כל כך קצר. ההמראה היתה קצת מסוכנת וקשה אבל בסופו של דבר הגענו ל...רומא! ברומא לא ירדנו מהמטוס אלא רק קיבלנו דלק ואוכל וכל הדרוש אבל ראיתי מהחלון ומלמעלה כמה יפה העיר הזו.

2. Chievo Member

איזה מזל יש לך, במקומך הייתי נשאר באיטליה, יום אחד באיטליה שווה לחודשים בארה"ב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx :aaa15:

3. Montella Member

יש לי טיסה מוכנה לפרינצה בקיץ\פסח, מראש אני מתכנן מה לעשות ואיזה משחקים לראות. אנים גם יעבור ברומא למזלי, אבל לא יצא לי לראות משחק ברומא לצערי. אולי בפירנצה, משהו שהיה בפירנצה יכול להמליץ על דברים ? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

4. מילאנזי בנשמה Member

סע לארטמיו פראנקי לראות את פיורנטינה

אני נוסע לטיול כדורגל ומקומות יפים באיטליה שכולל את הדרבי המילאנזי, מילאן-אנדרלכט, רומא-פיורנטינה.

כרטיס לדרבי עלה לי 87 יורו לטבעת הראשונה לאורך המגרש.

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/06
  5. milanezi22 Member

בפירנצה אחרי שאתה מגיע לעיר מהרכבת, כך אוטובוס לאזור הנהר של פירנצה, יש לך שם את כל המקומות המרכזיים, הקטדרלה, והמיגדל הגדול, כל המוזיאונים...המזל של פירנצה שהכל שם נמצא במקום אחד עם הבדלים של 5-20 דקות הליכה בין המקומות המרוחקים ביותר לאורך הנהר....אם יש לך זמן תעשה שם כמה מוזאונים, אבל אפשרי להסתפק בטיול מסביב למקומות...כמובן שלא לוותר על האיצטדיון
    ואל תשכח לא לקנות מהניגרים שם שעומדים על הגשר כי זה כנסות כבדים גם לתיירים והסחורה שלהם מזוייפת

6. מילאנזי בנשמה Member

סבבה תודה אבי ולצערי אני לא אהיה במשחק של פיורנטינה. זה לא מסתדר טוב מבחינת לוח הזמנים.

7. מילאנזי בנשמה Member

יש כאן חבר'ה שרוצים להצטרף לטיול למשחקים הבאים?

04/03/2007 Milan - Chievo - Serie A
    07/03/2007 Milan - Celtic - Uefa Champions League
    11/03/2007 Inter - Milan - Serie A

עלות משוערת (טיסות+לינה+אוכל+כרטיסים למשחקים):
    4700 שקל

8. saviola Member

נדמה לי שהעלות המשוערת כאן היא יותר גבוהה ממה שרשמת, בכל זאת זה שבוע מחייה במילאנו, ועוד כרטיסים לשני המשחקים האחרונים... לדעתי זה יותר בכיוון של 5,500 - 6,000 שקל.

אני השנה החלטתי לוותר על הנסיעה לאיטליה, כמובן בגלל שאין יובנטוס בליגת האלופות...

9. מילאנזי בנשמה Member

יכול להיות שזה יגיע ל-5000 שקל אבל זה אינדבידואלי ומשתנה מאדם לאדם. כל אחד וההוצאות שהוא לוקח בחשבון.
    אני לקחתי בחשבון טיסות בעלות של 350$, אוכל 20 יורו ליום, ולינה 25 יורו ללילה. ככה הסתדרתי לפני 3 חודשים והיה ממש נהדר.

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפילו יותר.
    היורו רוצח נפשות. אמנם לא כמו הפאונד (אני מתכנן בימים אלה נסיעה ללונדון), הגעתי למסקנה שלטיול של שלושה לילות אני אצטרך כ-6000-7000 ש"ח.

11. cazzo Il Capocuoco

נראה לי שעדיף שאני אלך לעזור לואלנטינה לחרוש את האדמה מאשר ללכת למילאנו.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

12. מילאנזי בנשמה Member

אוהדי מילאן, מי רוצה לטוס לאיטליה לדרבי של מילאן ולצ'מפיונס ליג?

תאריך יציאה - 6.3 - תל אביב - מילאנו
    תאריך חזרה - 12/13.3 - מילאנו - תל אביב
    צפייה במשחקים הבאים: מילאן-סלטיק, מילאן-אינטר

סה"כ עלות משוערת: 3500 שקל (טיסות, לינה, אוכל, כרטיסים למשחקים)

מי שרוצה שייצור קשר באופן דחוף ומיידי בפלאפון 054-5303955 או באייסיקיו 348169348 או במסנג'ר izharbanai@hotmail.co.il

13. אביעדבי Member

פורום יקר! אתם חייבים לעזור לי, אין מישהו יותר מתאים וטוב ממכם בשביל זה..

אני רוצה לסוע למשחק של מילאן נגד מנצ'סטר בסאן סירו. איך אני מוצא כרטיס? (ושיהיה במקום טוב ולא ב-1000 יורו) דחוף !!

14. מיכל3 Member

באתר של מילאן ניסית להזמין? יש שם מחירים בין 50 ל100 יורו ראיתי..משהו בסביבות.

15. Chievo Member