ורדר ברמן 6\2005 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/12/05.

1. לוקה בראצי Member

על מה לעזאזל אתם מדברים ?אנחנו כבר חודשיים לא ראינו שער של קלאסניץ. וההפצצות נמשכות אין עוד פטריוט שיכול ליירט אותנו .וליובה תיהיה עבודה קשה מאוד .רק שחקן אחד ביובה מטריד אותי זלאטן וזהו ככל השאר סטטיים וצפויים אומנם מכונות אבל שאףף הפך אותנו גם למכונות ....זלטאן לא צפוי ויכול לעשות צרות ....במיוחד שאין לנו מאצ אפ מולו אבל מול כל השאר אנחנו מסוגלים להתמודד ואפילו יפה וכולכם יודעים איך יפה נגמר אצלנו שבוע אחרי ההגרלה ואני אופטימי אנו יוצאים לחופש ....ושומרים על הרגליים .יובה משחקת ...אפשר לראות להפנים וללמוד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx אנחנו נקפוץ לשלב הבא!

2. Waters Member

נראה לי שאתה אופטימי יותר מדי
    דווקא זלטאן לדעתי הוא לא האיום המרכזי על ברמן.
    זלטאן עדיין לא שחקן מספיק יציב... לעומת זאת, טרזגה הוא לדעתי האיום האמיתי על העלייה של ברמן לרבע גמר.
    טרזגה יכול להפתיע את ברמן ואם נדבד יתפוס יום טוב (מה שרוב המקרים קורה) אז המצב מסוכן כפליים, השיתוף פעולה בין השניים יכול להיות קטלני קיותר להגנה המדוללת של ברמן.

3. לוקה בראצי Member

כשתבין ותדע את ברמן כמוני אז תדבר..,] טרזגה גדול זה נכון" אבל הוא סטטי והוא יכול להילקח כפרויקט על ידי כל הגנה. גם נדבד, מתי הם הופכים למסוכנים? ששחקן כמו זלאטן פורץ ועובר על הקו או מהמרכז. אזיי כל תבנית השמירה נפתחת. ואז השומרים בו נגיד של טרזגה ונדבד יוצאים לסגור. אז זלאטן במסירה אחת לטרזגה שעוקץ .ואז אנחנו יכולים לדבר למנורות. עם אין שחקן פאנטזיסת שמיצר דברים אז התבנית של יובה מקובעת. ויש לנו כלים להפתיע אותה. למרות יציבותה מהמרכז ומטה. אני חושש רק מפעולות לא צפיות ומי שמיצר כאלה הם שחקנים מבריקים .וזלאטן כזה על אף חוסר יציבותו .בלעדיו האמן לי טרזגה יתקל בצבת של נאלדו ופאסנן. ונדבד יתקל בצבת של אוברמיילה ופרינגס. ובמצב כזה אנחנו נשלוט במרכז מה עוד שקלאסניץ בסוג כזה של משחקים משחק מאחורי החלוץ. ובטכניקה שלו נותן לנו עוד מימד של החזקה ושליטה במגרש. בווסר נשלוט. אבל דווקא שם אני חושש מיהלומים מסוגו של זלאטן. וכן ידידי אני אופטימי ויש לי על מה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx אני מצפה שלא רק ניתן פייט ליובה אלא נחלוף על פניה בדרך להגשמת חלומות :aaa025:

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טים בורובסקי עד 2008 לפחות בברמן!
    קשר נבחרת גרמניה וורדר ברמן מביע נאמנות לקבוצתו וסותר דיבורים על מעבר אפשרי למינכן,
    הקשר המחונן של ברמן האריך את חוזהו בווסר עד 2008!
    יוהאן מיקו נבחר לשחקן החודש בבונדסליגה!

אומיט דבאלה הטורקי עוזב את ברמן בינואר!

5. לוקה בראצי Member

או.....עכשיו אפשר להוציא אויר ולנשום טימי שלנו. אבל מה יהיה אחרי ההצגה מול יובה...."?

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הצגה של יובה אתה מתכוון?

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההצגה של טימו מול יובה, בה הוא הולך לעשות בית ספר לפטריק וויירה, להטיס כדור
    לחיבורים של בופון, ולנטרל את מרכז המגרש של "הגברת".

ההצגה הזאת.

Jesus knows me and he knows im right.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בוא נחכה לראות מה יסגר עם התסריט.
    אני מאוד רוצה שהבמאי יתן את הניצחון לברמן, אבל התקנות בהוליווד מחמירות מידי, והמציאות רחוקה מהסרטים.

9. לוקה בראצי Member

זולה תודה שאתה איתי תתכוננו להפתעה עוברים את יובה.

10. Marcelinho Member

דיטר בורדנסקי, שוערה האגדי של ברמן בעבר תולה את הנעלים סופית, כאשר הודיע השבוע כי יפסיק לעבוד בתפקיד מאמן השוערים.

בורדנסקי, שוער הנבחרת הלאומית ושחקן ברמן (444 הופעות בונדסליגה במדי הקבוצה, שיא המועדון) לפני שהחל בתפקידו - מאמן שוערים בברמן, הודיע כי יסיים את חוזהו ויפרוש. בברמן אמרו: "אנחנו חייבים לדיטר המון. לא רק שהוא הופיע הכי הרבה פעמים בקבוצה בבולי, הוא גם המשיך להיות מצליח בתור מאמן שוערים".

בורדנסקי בן ה-56 אמר כי זו הייתה החלטה קשה אבל לבסוף הוא החליט להתמקד בעסקים שלו. תפקידו יוענק ככל הנראה למיכאל קראפט, גם הוא שחקן עבר במועדון.

סמל זו לא מילה בשביל האיש הזה...

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר בעיניין השוערים..
    מה אם טימו וייסה,השוער שנירכש בתחילת השנה מקייסלאוטרן ?!
    שמעתי שהוא פצוע..מישו יודע מתי הוא חוזר ? או שהוא כבר חזר ?

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/05
  12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שאלת לגבי ויזה אז על הדרך כבר נענה,
    טים ויזה משתקם מהפציעה שהשביתה אותו לאורך תקופה ארוכה ,
    עדיין לא ברור מתי הוא יחזור, מדברים על מרץ, אולי אף לפני, אולי לא!

ברמן חושבים על העתיד
    אחרי ההצלחה היחסית עם נלסון ואלדז הפראגוואי הבן לאומי שהחל מגיל 17 משחק עבור ברמן, מנסה עכשיו הקבוצה את אותו ניסיון עם שחקן דני צעיר בן 17 העונה לשם יינס קריסטייאנסן!
    הדני הצעיר שמשחק עבור OB אודנסה , הכישרון המבטיח זכה שנתיים רצופות בתואר מלך השערים בליגת הנוער הדנית והרשים במבחנים שעבר בברמן!

בתור התחלה יושאל הכישרון הדני לחצי שנה , בסיומה תהיה לברמן אופציה לרכוש את כרטיסו!

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלוץ נפלא, ראיתי ווידאו עליו. שחקן דיי מאסיבי יחסית לילדון בן 17. כשרון ענק, מזכיר מאוד
    את אבה סאנד האגדי.

14. cazzo Il Capocuoco

בטח איזה בחור שני מטר ותשעים קילו עם יכולת נגיחה.

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, בגיל 17.