ורדר ברמן 6\2005 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/12/05.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי כי דומנק לא מאמין בו.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מיקו לא פרש מנהבחרת, הוא פשוט לא מקבל זימון, והא לא מבין את העולם, את האמת, גם אני לא.

3. bayer04 Member

מיקו שחקן מצוין. הוא נורא מזכיר לי את ברנד שניידר בלברקוזן, שחקן שיכול להניע את הכדור בקלילות אדירה, גם לי זו נראית החלטה תמוהה למדיי.

4. לוקה בראצי Member

ההגרלה הכי רעה שיכולה להיות יובה. היא בדיוק הקבוצה שבנויה לפרק אותנו יש לה קישור עובד אבל הכי גרוע...איזה התקפה לזלאטן באגפים אין לנו תשובה.לא שולץ ולא אוברמיילה לא יכולים להתמודד איתו. מול טרזגה אין לנו הגנה בקיצור היתי מוכן לקבל הכל חוץ מיובה והם באו לי...גם ההגנה שלהם גדולה מה אני יגיד לכם נחכה לעוד קסם מבית מדרשו של שאףף.והפעם הקסם צריך להיות גדול במיוחד.....סמאקקקק!

5. bayer04 Member

לא לדאוג, הכל יכול להיות...גם יובה יודעת שיש לה חסרונות מסוימים. אני תמיד אומר- לא לחשוש!

6. Waters Member

אני לא רואה את ורדר ברמן עם כל הכבוד (ויש הרבה כבוד) עוברת את יובנטוס.
    יובנטוס השנה קבוצה מאוד חזקה שמסוגלת לנצח כמעט כל קבוצה באירופה, ביניהן את ברמן.

7. Riki Member

יובה לא הסתדרה עם הנעת הכדור והמהירות של באיירן. לברמן יש סיכוי סביר מול יובה, למרות שעל הניר מבחינתי יובה לוקחת.

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

כדורגל לא משוחק על הנייר.

יורם ארבל.

9. Meishar84 Member

ברמן קבוצה לא פריירית
    היא הקבוצות שמניעות הכי טוב כדור באירופה
    ולדעתי ביום רע של יובה הם יכולים לעבור אותם
    כמו שאמרו פה
    ראית את הכבדות של יובה כמה שהיא התקשתה מול באיירן

10. לוקה בראצי Member

המשחק הראשון הוא המפתח.....הכי קל זה להיות אנדר דוג ואם תומאס שאףף יוציא אותם לאיזה יער יומיים לפני המשחק ונבוא להתפוצץ . אז הכל יתכן....כדי להעלים את ההגנה שלנו צריך ללחוץ קדימה ....כמו שפיני היה מחביא את שארס שאףף צריך להחביא את ההגנה עם נלחץ ונזכה בכדור ראשון נוכל לשלוט.ולנצח.אני סומך על שאףף שיפתח את הספרים ויכין תוכניות.....והעיקר לא לותר כלל.

המפגש של באיירן ומילאן יכול להתקיים בבית שמוש.התחת של באיירן מול התחת המילאנזי של מי יותר גדול........ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ?וכיאה למעמד העליה תוכרע באיזה גול מסכן בדקות האחרונות לאחת מהן ...שתלוי בגודל התחת....בעוד אנחנו בוסר נעשה צרות ליובה.צריך לחשוב על תוכנית לדל אלפי?היתי מציע לשאףף לראות את הסרט מתחת לאף ואולי לגבש תוכנית פעולה לדלאלפי....אבל הוא לבטח יודע יותר טוב ממני איך עושים זאת...וסתם צ'לסי ידידי זולה תעבור את בארסה.....זה שקוף!

11. Waters Member

אבל עדיין שכחתם את בעית ההגנה של ברמן, קבוצה שכמעט כל משחק סופגת לפחות שער אחד לא יכולה להרשות לעצמה לספוג בשמינית גמר בבית. השנה יובנטוס כבשה 47 שערים ב21 משחקים!

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הבעיה של ברמן היא ללא צל של ספק ההגנה, וזה מה שיכריע את המשחקים נגד יובה...על הנייר לא על הנייר , לברמן אין הגנה טובה, מול יובה סוף הדרך..והלוואי ואני אצטרך לחזור בי, הלוואי!

13. לוקה בראצי Member

איזה פראיירים אנחנו לא יודעים לשמור על יתרון .....איזה שער ספגנו...ועכשיו לך תרדוף אחרי באיירן והתחת. מילא באיירן. אבל התחת?אין לנו תשובה לא מאבדים נ'ק הבווארים האלה עכשיו זה שמונה ....ולא יודע מה יהיה אהבתי כמובן את התבתאותו של שאףף על יובה ...גם אתם מריחים שהוא מתחיל לעבוד על תוכנית?וכשהוא עובד לא להפריע.

14. Riki Member

אפשר לקוות שהספק השערים של ברמן תהיה גדולה יותר משל יובה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    יובה אולי התקשתה מול באיירן אבל לבאיירן הגנה טובה משל ברמן.
    יובה עדיפה. אבל לך תדע יום רע של יובה וברמן יכולה לעשות את זה.

15. שייזלר סטף Member

ברמן לא תעבור את יובנטוס. הטקטיקה של ברמן של הגבה לרחבה ומסירות ארוכות הם פיס אוף קייק להגנה הנפלאה של יובנוטוס.
    הגנה וקישור שבלי ספק יאכל בלי מלח את ההתקפות המתפרצות של הגרמנים.
    בין לבין לא לשכוח שלגברת הזקנה יש חלוצים נפלאים.
    לכן משחק בונקר שלהם, ניטרול מוחלט של הקישור וכמובן הפגנת יכולת מדהימה של ההתקפה ויובה עולה שלב.