ורדר ברמן 2013\2012 :: שאף פוטר! רובין דוט מחליפו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏5/7/12.

1. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

והמועמד המוביל להחליף את שאף הוא רובין דוט.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אם הוא ישחזר את היכולת שלו כמאמן פרייבורג אז החלטה נבונה
    אם הוא ישחזר את (אי) היכולת שלו כמאמן לברקוזן אז חבל על הזמן.
    לא יודע אם הוא יוותר על המשרה כמנג'ר הנבחרת כדי להיכנס לביצת הלחץ של עידן אחרי שאף

3. eran levy Member

מה אמרת בעצם, רוזנר? שאם הוא יהיה טוב הוא יצליח ואם הוא לא יהיה טוב הוא לא יצליח?

כדאי לקרוא את הכתבות על העזיבה של שאף לכל הפרשנים המדופלמים שנדהמים מהדרך בה גרסיה עזב, כאילו הוא הראשון בעולם הכדורגל המקצועני שעשה את זה. שנה, 14 שנים, גם באירופה הקלאסית והמנומסת יודעים לעשות כותרות.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אמרתי שאני לא יודע מה ברמן מקבלת, האם הרושם שהוא השאיר בפרייבורג היה חד פעמי או שמא לברקוזן היה פשוט המקום הלא נכון.

לכאן או לכאן נראה שהעסק גמור ושההתאחדות רק צריכה לאשר את שיחרורו.
    יהיה מעניין

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/13
  5. נעם Member

מי אתה רובין דוט?
    אגב סוקרטיס ככל הנראה חותם בברוסיה דורטמונד. אם גם KDB יעבור אז יש לי פייבוריטית שנייה בליגה (למרות שדיי חיבבתי את וולפסבורג עד עכשיו בגלל דייגו ונאלדו)

6. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

רשמית: רובין דוט יעמוד על הקווים של ורדר ברמן עד יוני 2016. דוט, ששימש עד כה כמנהל הספורטיבי של הנבחרת הגרמנית, שוחרר על ידי ההתאחדות כשחוזהו הותר בימים באחרונים.

http://www.werder.de/de/profis/news/44561.php

אני דווקא תופס מרובין דוט כמאמן טוב, ו-ורדר ברמן יכולה להיות אתגר טוב בשבילו בחזרה לבונדסליגה. בטוח שהוא יפעל אחרת משאף ולא יעשה שטויות בשוק ההעברות. השאלה האמיתית היא איך בונים את הסגל מחדש ומרימים אותו בחזרה לצמרת. כבר אין להם את מי למכור בשביל לעשות שטויות, האמת.

:aa1: בקבוצה לוטשים עיניים אל עבר הקשר הימני הבלגי, דולי מנגה, ששיחק בעונה החולפת בטורינו האיטלקית, אך כרטיסו שייך לליארסה הבלגית.

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/13
  7. OriRR Member

מינוי ראוי, באמת מסקרן מה הוא ייעשה שם.
    אגב, מה נגמר עם אלייה וארנטוביץ'? הם גמרו את הסיפור בקבוצה?

8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

לא חושב. הם רק הושעו, וזה גם היה עדיין כשתומאס שאף אימן. לא חושב שרובין ירצה לעשות לעצמו צרות על ההתחלה.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע. לא אוהב את המינוי הזה.
    דוט היה מאמן חביב בפרייבורג הקטנה והגיע איתה ל... שום מקום מיוחד.
    כשקיבל קבוצה גדולה (פחות או יותר) הוא דיי חירב אותה.
    לא הוא התקווה של ברמן.

10. aloneli Member

אני עם נדב,דוט מגיע אחרי כשלון בלברקוזן.מצד אחד קשה לי לומר שהוא מאמן שיכול לבנות קבוצה ולהוביל אותה לצמרת.מצד שני כנראה שברמן לא מכוונת כל כך לצמרת לפי השנים האחרונות שלה ולפי הגישה שלה בתחילת כל עונה.אז אם זה להגיע לקבוצה מרכזת טבלה ומטה אז הוא כן יכול לשים אותם שם.

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/13
  11. OriRR Member

שיהיה בהצלחה!

http://mediadb.kicker.de/news/1000/1020/1100/3000/artikel/786998/eichin_dutt-1369736879_zoom29_crop_800x600_800x600+107+5.Xxx

12. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

עושה רושם כי רובין דוט החל לעבוד וכבר סימן שני שחקנים שהיה רוצה לראות בברמן בעונה הבאה, כששניהם לבשו את המדים של פרייבורג בעונה האחרונה. הראשון הוא הקפטן, יוליאן שוסטר, בעוד השני הוא הבלם הצעיר, פאלו דיאנה.

אני חושב ששני השחקנים האלו יכולים מאוד לתרום לברמן. דיאנה בלם מאוד מוכשר בעיניי - גבוה מאוד (1.85), משחק ראש מצוין, פיזי מאוד, יכול להתפתח למפלצת. יחגוג בקיץ רק 24, העתיד עוד לפניו.

באשר לשוסטר, אני חושב שהוא יכול לענות בדיוק על הבעיה בקישור האחורי של ברמן. יכול להביא איתו ניסיון ובעיקר מנהיגות, מישהו צריך לנער את הקבוצה הזו. הוא אמנם בן 28, אבל אני חושב שהוא עוד לא הגיע לשיא שלו. בברמן זה דווקא יכול לקרות.

הבעיה היא כספית לטעמי. אלא אם דוט יקבל תקציב גבוה מההנהלה אז ניחא, וגם בפרייבורג יכולים להתפתות למכור את שוסטר היות וחוזהו מסתיים ב2014, אבל לגבי הבלם אני חושב שהסיכויים שזה יקרה די נמוכים. מעבר של שניהם לברמן אומר למעשה ויתור על השתתפות בשלב הבתים של הליגה האירופית ודווקא בשביל דיאנה זו יכולה להיות פריצת דרך ומשיכת עיניים של הרבה קבוצות אירופאיות גדולות. הוא גם חתום בפרייבורג עד 2016 אז המחיר שלו לא יהיה נמוך כל כך. בקיצור, יהיה מעניין לראות לאן הדיווח הזה על מעבר אפשרי של שניהם יתפתח.

13. Doctor Bremen Member

לדעתי שוסטר זו תהיה החתמה מיותרת. לברמן יש מספיק שחקני קישור אחורי טובים או בעלי פוטנציאל- איגז'ניבסקי בגפריקד, ז'ובנוביץ', פריץ.. ברמן חייבת להתחזק בשני בלמים. גם סוקרטיס התותח לא הצליח להפוך את מרכז ההגנה של ברמן לטוב אני חושב שאם אפשר צריך להביא בלם תותח ועוד אחתיותר טוב מפרודל/לוקימיה. במידה ומביאים בלם אחד צריך להביא מגן שמאלי שיחתחרה על ההרכב עם שמיץ. בנוסף צריך להחזיקר את איקיצ'י לעניניים ולהחתים עוד שחקן התקפה יצירתי

14. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

הפציעה של אקיצ'י חמורה מדי, לא? מתי הוא אמור לחזור?

וברוך הבא לפורום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. Doctor Bremen Member

עד כמה שאני יודע הוא החלים לפני כמה ימים אבל אני לא בטוח במאה אחוז