ורדר ברמן 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏8/7/11.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך הרבה כדי לראות את הרמה של פח. מספיק להסתכל על הגול של שבת. טיפוסי הוא מגיע לאט, ברכות והכדור הדרדל?ה שנבעט שם מתגלגל לו מתחת לרגל. כל הצרות של פח בגול אחד. אם היה שם וולף השחקן לא היה בועט בכדור ולא היה נשאר עם הרגל מחוברת לגוף ובלי עבירה.  

2. johnnie walker Member

מצידי תמשיך לטמון את הראש בחול אם זה עושה לך טוב..

אם אתה מחליט להתווכח גם עם העובדות מול העיניים שלך אז באמת שאני כבר לא יכול לעזור לך יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/11
  3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

רודס באמת שאני לא מבין מה אתה רוצה.
    מעבר להיותך פרובוקטור שמנסה בכוח להדחף לדיון שכאמור כבר לא ממש רלוונטי לאור העובדה שהשחקן כבר עזב את המועדון, אתה ממשיך בטענות של הדיעה שלך לגביו, למרות שאלה שהוא שיחק אצלם בשנים האחרונות, ואלו שצפו בו משחק אחר משחק, אומרים לך שאתה טועה ומסבירים לך שחור על גבי לבן מדוע. אתה ממשיך בשלך שאם להאמן אמר אז להאמן יודע.
    כל מה שמנסים להסביר לך אתה מחזיר בתגובה מיותרת. מה אתה רוצה?
    אתה כל כך בטוח שעשיתם יופי של החתמה, אחלה, הזמן יגיד אם אתה צודק או לא.

4. Rudess Member

מאיפה אתה הגעת ומה אתה קשור בכלל לענף ומי ביקש בכלל שתתערב?

משעשע שאתה קורא לי פרובוקטור. תודה אלון חרזי, עכשיו אתה יכול לחזור לחבריך הקופים הירוקים, אל תשכח בדרך לבשל איזה גול לנבחרת אוסטריה כמו ב-5:2 שלהם בקדנציה של שלמה שרף, אחד הבישולים הגדולים של אלון חרזי בקריירה לשחקן אוסטרי.

אלה העובדות כפי שנוח לך להציג אותן כדי להצדיק את האג'נדה שלך כנגד מרטסקר. קראתי בעניין רב, סורי, לא שכנעת אותי.

5. johnnie walker Member

מה שהכי מצחיק אותי פה בעניין פרטסאקר זה שהיחידים שעדיין חושבים שהוא שחקן טוב הם אנשים מהפורום האנגלי שרואים אותו בעיקר בנבחרת ופעם בלא יודע כמה בליגה,
    כל החברה פה מהגרמני שרואים אותו כל שבוע אומרים להם שאבד עליו הקלח אבל הם בשלהם ולא יעזור כלום, כנראה עדיין שבויים בקסמו של מונדיאל 2006, הפעם האחרונה שפרטסאקר שיחק כדורגל.

6. Rudess Member

אז בוא נצחק ביחד :aaarofl:

7. johnnie walker Member

אתה פרובוקטור בשקל, הקוף הירוק צדק.

8. Strawberry Fields Member

המיתוס ממש לו הופרך ע"י הססט' הזאת.

בשנתיים מתוך חמש ברמן סיימה עם סך ספיגות דומה לזה בשלוש שנים שלפי מרטסאקר.
    בנוסף לתת נתונים של קבוצה מאוד שונה מעונת 2003/4 זה מקביל לנתונים מהקבוצה הבלתי מנוצחת של ארסנל מאותה עונה. כל קשר בינה לבין ארסנל של השנים האחרונות מסתכם במנג'ר, בדיוק כמו אצל ורדר ברמן.

9. Rudess Member

צדיקים, מלאכתם נעשית בידי אחרים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

10. johnnie walker Member

בואו נסגור את הדיון בזה שנראה איך פרטסאקר מצטיין בפרמייר ליג ונשוב לכאן אחרי זה.

11. Rudess Member

זהו התקפלת? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

12. Strawberry Fields Member

רק להשחיל כמה מילים כדי להבהיר את עמדתי...

מרטסאקר הוא בלם טוב (לא מעולה) שיש לו בעיה כשהוא נתקל בחלוצים מהירים.
    אני חושב שהוא יהיה שיפור על כל מה שיש לארסנל להציע בעמדה הזאת למעט ורמאלן ובמקביל אני חושב שפר יהנה לשחק תחת מנג'ר שמשחק בצורה הרבה יותר מבוקרת, טקטית או "מתבנקרת" מאשר תחת מאמנים כמו שאף וונגר.
    אי אפשר לחזות איך הוא יסתגל לפרמיירליג אבל התהליך הזה לא תלוי רק בו אלא גם במנג'ר ובשחקנים סביבו. אם יפקירו אותו אז החסרונות שלו עלולים לבלוט, אם יעזרו לו (כמו בכל קבוצה גדולה באמת) אז הוא מסוגל לפרוח.

13. aloneli Member

אתה אומר דברים נכונים הבעיה היחידה שלי היא שיש לך יותר מידי אם ואם..

14. johnnie walker Member

יפה שבנית לפרטסאקר את האליבי המושלם למקרה של כשלון בפרמייר ליג, זה בכלל לא יהיה באשמתו זה בגלל סגנון המשחק של וונגר..הוא בלם טוב רק יש לו בעיה עם חלוצים מהירים...
    אם השחקנים סביבו לא יפקירו אותו...

הפוך גוטה, הפוך, זה בכלל לא רלוונטי איך הוא יראה בקבוצה שדוגלת בהגנה חזקה,
    זה לגמרי להוריד ממנו כל טיפת אחריות, אם אחרי 5 שנים בברמן הוא מגיע לארסנל שגם דוגלת בהתקפה על חשבון הגנה ועדיין לא למד להסתגל לסגנון הזה אז הבעיה היא בו לחלוטין,
    לא סתם הקבוצה היחידית בצמרת האירופית שגילתה אי פעם עניין רציני בו היא ארסנל של וונגר,
    לבאיירן מינכן כבר שנים יש מצוקת בלמים רצינית עם ליצנים כמו דמיקליס וואן בויטן, עובדה שהם לא שקלו אפילו לשנייה אחת ברצינות להביא את פרטסאקר כי הם יודעים בדיוק עם מי יש להם עסק, דרך אגב, לבלם טוב שיש בעיה עם חלוצים מהירים קוראים בלם איטי, מרטה לא הסתדר עם המהירות הלא גבוהה של הבונדסליגה אז איזה סיכוי יש לו להסתדר באנגליה?
    ואם כבר מדברים על הפקרות תציץ מדי פעם בוידיואים של ברמן ותראה אם זה השחקנים סביבו שמפקירים אותו או שמרטה הוא זה שמפקיר את חבריו בזמן שהוא מבלה ברחבות היריב.

ובאמת שאין לי כבר כוח לדוש בנושא, בוא נחכה כמה משחקים לפחות במקום לטחון מים.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/11
  15. Rudess Member