ורדר ברמן 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏8/7/11.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לבארגפרדה יש אולי מקום בברמן II, אולי.

דווקא הנסיון של פריץ כקשר אחורי הוא לא רע. בסה"כ הוא שחקן דיי מהיר שיודע התקפה ובשנים האחרונות ובעל כורחו גם שיחק בהגנה. כמגן הוא חור, כי הוא עולה יותר מידי אבל כקשר אחורי עם עוד קשר זה יכול להיות מעניין.

אני חושב שברמן חייבת לשחק עם שני חלוצים ושאלה צריכים להיות פיזארו ורוזנברג. רוזנברג פשוט חלוץ מצויין הוא הראה את זה לפני שעזב בהשאלה וגם העונה. נתן בשבת, למשל, שער מהסרטים. וגם פיזארו חלוץ מצויין. ביחד הם צמד נהדר.
    מארין חייב להיות בהרכב לטעמי וגם אקיצ'י. לכן הייתי משחק דווקא ב 2-4-4 קלאסי. עם שני קשרים אחוריים. ווסלי (שאני פשוט לא מבין איך הוא לא פותח) ואקיצ'י. בצדדים מארין והאנט או מארין ופריץ. כשפריץ יכול גם להחליף במקרים מסויימים את אקיצ'י (כשהקבוצה כבר מובילה ויש עליה לחץ).

עם העזיבה של מרטסקר, הקבוצה אפילו מתחזקת (כי אין חובה להרכיב אותו יותר) ועם שמיץ והיווני יש גם מגינים נורמאליים. את דעתי על וולף כבר מזמן אמרתי. בלם קלאסי. אנדרייטד רציני ביותר. וולף בחיים לא מקבל את הגול שמרטסקר קיבל בשבת.

בקיצור. לברמן יש יופי של כלים. רק הראש של שאאף הוא סימן שאלה. כשלטעמי, נדמה לי שהראש דווקא מתחיל להסתדר (ואת זה אני רואה לאור הקניות והמכירות האחרונות).

2. johnnie walker Member

מארין שיחק רוב העונה שעברה כחצי חלוץ/חצי קשר ליד פיצארו כך שזאת לא אמורה להיות הבעיה שלנו, מארין אפקטיבי הרבה יותר כשהוא משחק קרוב לשער אחרת הדריבל של הוא סתמי והוא מאבד המון כדורים, מה גם שאין לנו באמת עוד חלוץ ברמה של פיצה, אולי רוזי יעשה העונה את השידרוג אבל לא כדאי לבנות על זה יותר מידי, על ארנאוטוביץ בטח שלא, שחקן מוכשר וחסר יציבות לחלוטין.

אתה צודק שגם 3-5-2 יכולה להיות אופציה לא רעה אבל ראבק אנחנו ברמן, עם 4 שחקני הגנה אנחנו לא מסתדרים אז אתה רוצה עוד להוריד אחד?...

אני פשוט חושב שאקיצ'י חייב לקבל מקום בהרכב לא חשוב על פני מי, מצידי שמארין ירד לספסל אם צריך, בינתיים הוא לא מבריק גם ככה יותר מידי, ברגפרדה כמובן השחקן הכי מיותר בעולם בערך, מכיוון שאני לא צופה ששאף הולך לשנות שיטה בקרוב אז אני ארצה לראות הרכב כזה:

שמיטץ-וולף-סוקרטיס-פריץ

-------איגי
    מארין-------ווסלי
    ------אקיצ'י

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/11
  3. Yotam Member

זה מצחיק שהבעיות של ברמן זה ההרכב הראשון במקום להתמקד בשיפור הגנה.
    בכל אופן, המערך שייצור שליטה במרכז לדעתי יהיה 4-5-1.

---------------וויסה------------------
    שמיץ-----נאלדו-------וולף--------פאפאס
    ---------ווסלי-----איגנובסקי------------
    מארין--------אקיצ'י----------------מארין
    -------------פיזארו--------------------

לחץ במרכז השדה, רבייעית הגנה מסודרת, שני קשרים עם סיווג הגנתי, יצירתיות נרחבת בקישור ההתקפי ופיזארו שמשלים את ההתקפה. הבעיה היחידה היא כמות המחליפים בחוד, ווגנר, אבדיץ', רוזנברג וארנאוטוביץ'.

4. Strawberry Fields Member

אם ורדר ברמן הצליחה לשכפל את מארין אז אפשר לקבל אחד בבקשה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. johnnie walker Member

סליחה אבל לא הבנתי מה אתה אומר, מה?..

6. aloneli Member

רוזנברג כבר לא שחקן הרכב שפיזארו חזר?
    פריץ לא נראה לי ירד לספסל..

7. Rudess Member

הייתי חייב
    http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/394x498/aug_11/zp_Mertersacker_14_110830MAFC_6086.Xxx

יששששששששששששששששששששששששששששששששששש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx

8. werder bremen Member

נראה לי התבלבלת אנחנו צריכים להודות לכם...הוא מזמן כבר לא שחקן ברמה גבוה והוא ממש לא מציאה לאור המצב העגום בהגנה שלכם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/9/11
  9. Rudess Member

כן שמעתי את אוהדי ברמן באייסוקר. הוא שחקן מצוין, שסובל מההפקרות של תומס שאף בהגנה והעובדה שהוא שולח את כל השחקנים שלכם קדימה להבקיע.

מעניין שב-7 המשחקים האחרונים בבונדסליגה שמרטסקר לא שותף בהם, ניצחתם רק משחק אחד וספגתם 19 שערים. מקרי? לא נראה לי.

מעניין שמישהו שמבין יותר משנינו בכדורגל, יינס להמן, חושב שמרטסקר יצליח בארסנל.

הוא יוסיף לנו הרבה נסיון, חוכמה, משחק ראש ופיזיות שחסרה לנו בהגנה ולדעתי הוא הולך להצליח מאד אצלנו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/11.Xxx

10. johnnie walker Member

רודס אתה בחור טוב אבל נראה לי בהזיות קשות, ממתי יינס להמן הוא סמכות או קנה מידה למשהו? מדובר בקוקו עם תעודות שלא רואה סנטמינטר מעבר לאף שלו, לסמוך על המילה שלו זה כמו לתת לדפני ליף את תיק האוצר, מעבר לזה למה נראה לך שהכל קשור אצלנו בפר הרבעה?

היתה לנו עונה זוועתית לפני שנה ועם הגנה שכללה ברוב הזמן רפש שהבאנו ממכם בין השאר,
    אני מדבר על סילבסטרה, חוץ ממנו שיחקו בעיקר פרודל פסאנן ופריץ שחוץ מהאחרון שהוא בכלל לא מגן מדובר בחבורת אפסים היסטרית, גם עם פר הרבעה זה לא היה נראה אחרת.

העונה הבאנו במקומם שחקנים שאשכרה יודעים לעשות הגנה כמו סוקרטיס וולף ושמיטץ,
    אמנם אין להם הייפ כמו לחבר האוברייטד שלך מרטסאקר אבל הם שחקנים שאפשר לסמוך עליהם שיעשו את העבודה שלהם כמו שצריך, אם אתה מחפש את השינוי בקבוצה מהעונה שעברה עד עכשיו אז זאת ההגנה החדשה ובטח שלא פרטסאקר.

אבל אתה פשוט עיוור מהערצה לליצן הזה ולא יעזור כלום, אתה לא מסוגל לראות את מה שכל העולם רואה כבר 5 שנים לפחות, מדובר בבלם חלש ואוברייטד בצורה מטורפת, מאז המונדיאל של קלינסמן ב-2006 אפשר לספור על כף יד אחת את מספר המשחקים הסבירים שהוא נתן.

העיקר שאתה וארסן וונגר סוף סוף מסכימים על משהו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

11. Rudess Member

אני בהזיות? נראה לי ששתית יותר מדי וויסקי לאחרונה ואתה רואה טושטוש. יינס להמן הוא מלך, לג'נד בארסנל ואחד השוערים הגדולים בתולדות הכדורגל הגרמני והעולמי. על חוות דעתו המקצועית אני סומך בהחלט יותר מאשר על אנשים נכבדים באייסוקר.

אני לא עיוור מההערצה, אני פשוט חושב אחרת ממך וזכותי (לא זכור לי שקראתי לך עיוור). אני לא חושב שהוא אוברייטד, אני חושב שהוא בלם מצוין ואני שמח שהוא סוף סוף הגיע אלינו אחרי כמה שנים שייחלתי שהוא יגיע. אני מייחל שהוא יצליח כבר תחת ונגר, למרות שזמנו של ונגר שאול (אם הייתי יכול, הייתי מביא את יוגי לאמן את ארסנל).

12. Strawberry Fields Member

הוא שחקן מצוין, שיסבול מההפקרות של ארסן ונגר בהגנה והעובדה שהוא שולח את כל השחקנים שלכם קדימה להבקיע.

נשמע קצת יותר מוכר עכשיו? אתה מגן על מרטסאקר עם טיעונים ומשתנים שלא ישתנו עבורו בקבוצתו החדשה.

13. aloneli Member

יינס להמן הוא האחרון שצריך להקשיב לו,אני כבר מעדיף להקשיב לבאלאק.
    איך לומר בעדינות שאף הוא לא ממאמני ההגנה הטובים שיש,אבל גם ארסן ונגר מעמיד כבר כמה עונות הגנה שלא מתאימה לקבוצת תחתית בפרמייר ליג.מה גורם לך לחשוב שהוא כן יצליח שם?כי לפי הטענה שלך זה המאמן אשם ולא מרטסאקר.
    לדעתי מרטאסקר שחקן טוב אבל הוא נפל עכשיו להגנה מפורקת וחסרה אפילו יותר מהגנה של ברמן,אם הוא יצליח אז הוא באמת בלם אדיר.

14. johnnie walker Member

לכל מי שעדיין חי בסרט ששיטת המשחק וההגנה החלשה של ברמן עצמה הם אלה שגורמים למרטאסקר הנפלא להראות רע אז הנה קצת עובדות שיגרמו לכם אולי לפקוח את העיניים סוף סוף ולראות שמי שגורם לשני להראות רע זה מרטארסקר לברמן.

לפני מרטאסאקר

עונת 03/04 - 38 שערי חובה - דאבל
    עונת 04/05 - 37 שערי חובה- מקום שלישי
    עונת 05/06 - 37 שערי חובה - מקום שני

עם מרטסאקר

עונת 06/07 - 40 שערי חובה - מקום שלישי (פר מרטאסקר הגיע העירה)
    עונת 07/08 - 45 שערי חובה - מקום שני
    עונת 08/09 - 50 שערי חובה - מקום שלישי
    עונת 09/10 - 40 שערי חובה - מקום שלישי
    עונת 10/11 - 61 שערי חובה - מקום 13

אני מקווה בזאת שהמיתוס הדבילי שברמן תחת שאף לא יודעת לשחק הגנה הופרך,
    קשה מאוד להגן עם צב בגובה 1.96 שרוב הזמן מבלה בכלל בתוך רחבת היריב במקום ברחבה שלו
    וגם כשהוא עושה טובה ומואיל לחזור הוא צריך לקחת מונית ספיישל כדאי להגיע בזמן לסגור את החורים שהוא השאיר מאחוריו, נראה לי שמספר השערים שספגנו מהתקפות מתפרצות מתוך סך השערים הכולל
    הוא הגבוה ביותר בליגות הבכירות באירופה מאז שמיסטר טרטל הגיע העירה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/11
  15. Rudess Member

ברור פר מרטסקר גם אשם במשבר הכלכלי העולמי, בהפיכות בעולם הערבי, בדליפה בכור בפוקושימה וגם ברעב בסומליה.

מיתוס? חבוב, זאת המציאות.

לא נראה לי שהוא יעלה בארסנל יותר מדי למעלה, אולי בקרנות ומצבים נייחים אבל לא מעבר לזה. הוא בדיוק מגיע לפתור את הבעיות שלנו, שחצי מהשערים שאנחנו סופגים הם ממצבים נייחים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx