ורדר ברמן 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏8/7/11.

1. johnnie walker Member

משעשע במיוחד, אלכס איגנובסקי או כמו שהוא מכונה "איגי" כותב בפורום האוהדים של ברמן
    שיצפו מחר לחדשות גדולות בקשר להגעתו, כנראה שזה באמת יסגר מחר.

2. johnnie walker Member

הרכבים למשחק היום:

Werder Everton
    21 Mielitz 1 Mucha
    22 Papastathopoulos 2 Hibbert
    23 Wolf 3 Baines
    29 Mertesacker 6 Jagielka
    13 Schmitz 5 Heitinga
    44 Bargfrede 15 Distin
    5 Wesley 21 Osman
    35 Trinks 16 Beckford
    20 Ekici 17 Cahill
    7 Arnautovic 20 Barkley
    19 Wagner 28 Anichebe

בצד החיובי אקיצי חוזר לשחק מוקדם מהצפוי הזדמנות לראות אותו,
    כמובן שלא הכל מושלם וגם מרטה חוזר להרכב...העיקר שבורו על הספסל.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/11
  3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמובן שזה לא ההרכב שירוץ, אבל יהיה נהדר לראות את טרינקס ואת אקיצי יחד עם מארין.
    פיזארו אגב יחמיץ בוודאות את מחזורי פתיחת העונה.
    והיווני בתור מגן ימני יכול להיות פיתרון טוב מאד, את פריץ אפשר להריץ בתור קשר ימני.

4. johnnie walker Member

בשעה טובה ולאחר פוקר מתיש יש לורדר ברמן סוף סוף קשר אחורי- אלכנסדר איגנובסקי.
    הסרבי בן ה-20 חתם לשלוש שנים ומשלים סופית את הקאדר של הקבוצה לעונה הנוכחית.

http://www.transfermarkt.de/de/ignjovski-e...igen_69259.html

שיהיה במזל.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

החתמות טובות מאוד. עכשיו כל שנותר הוא להחליף את המאמן וברמן תרוץ חזק.

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/11
  6. Rudess Member

סוף סוף החלום שלי ושל מרטסאקר מתגשם והוא הולך להפוך להיות שחקן ארסנל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

7. Yotam Member

לצערי ולצערה של ארסנל זה הולך לקרות. בעתיד הקרוב הוא לה יהיה בהרכב הפותח של נבחרת גרמניה ומהרושם שלי אפשר להבין שמרטסאקר בלם איטי והוא לא מתאים למהירות ההתקפית של היריבות. אני מאחל לו בהצלחה אבל אני פסימי לגביו. לא מפתיע שעם הכסף של ארסנל הם קונים אותו ואם זה עובר את ה-10 מיליון יורו זה לדעתי מוגזם.

8. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

עבור ברמן, העזיבה הצפויה של מרטסאקר טומנת בחובה נקודות אור לצד נקודות חושך. החדשות הטובות- נפטרנו מבלם איטי, מגושם ונטול טכניקה. החדשות הרעות- ככל הנראה, מי שיתפוס את מקומו של חור מרטסאקר בהרכב יהיה סבסטיאן פרודל. צפו לעונה מלאת ספיגות.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ברמן תמשיך כך או כך לספוג הרבה כי זאת פילוסופיית המשחק של המאמן. תוקפים עם כמה שיותר שחקנים במטרה לכבוש יותר מאשר היריבה. קשה להגיע רחוק כך.

10. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שכמות הספיגות של ברמן מושפעת, בראש ובראשונה, משיטת ההגנה (או יותר נכון- האין הגנה) של תומאס שאף, אבל גם התבססות על בלמים איטיים בתקווה שהם יצליחו לסגור את השטחים המתים שנוצרים בעורף בוודאי לא טומנת בחובה תועלת. דרך אגב, גם בארסנל הקשרים האחוריים (בעיקר סונג) מרבים לעלות למעלה ולהותיר לא מעט פרצות בהגנה- בדומה למה שחווה מרטסאקר בברמן. אין לי ספק שהוא יתקשה להתמודד עם החלוצים המהירים בפרמיירליג, על אחת כמה וכמה כאשר גם קבוצתו החדשה לא שמעה על המושג "משחק הגנה קבוצתי". אני חושש שהוא לא מתאים לתותחנים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/8/11
  11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מסכים. אם כבר הוא יכל להתאים לקבוצה שמשחקת פחות התקפי מברמן וארסנל. אולי בקבוצה כמו סיטי וצ'לסי שמשחקות הגנה אחרת לגמרי, היה אפשר לראות גם את הצדדים החיוביים שיש במרטאסקר. עם קישור אחורי טוב שממוקם נכון כמו בנבחרת גרמניה הוא היה טוב. לשיטת המשחק של המאמנים יש כאן משקל רב.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/11
  12. johnnie walker Member

אתה בטוח שאתה אוהד ברמן?

כי כל מי שטיפה עוקב אחרי הקבוצה יודע מזמן שפרודל לא מתוכנן גם עוד מיליון שנה להרכב הפותח,
    במקסימום הוא בלם מספר 4 בקבוצה, נאלדו משוריין בהרכב ולצידו אמורים לשחק סוקארטיס או וולף,
    זה תלוי אם יגיע מגן ימני ברגע האחרון או לא, יש מגעים עם טסורידיס ואם הוא יגיע אז סוקרטיס יעבור לעמדת הבלם מעמדת המגן הימני שאותה הוא ממלא כרגע מכיוון שפריץ הוסט לקישור האחורי,
    אם המצב ישאר כמו שהוא היום ולא יגיע אף שחקן אז ההגנה שלנו תראה כך:

שמיטץ-נאלדו-וולף-סוקרטיס

או כך:

שמיטץ-נאלדו-סוקרטיס-איגנובסקי

אני גם מאמין בהחלט שכשכאשר וולף או נאלדו לא יהיו כשירים סוקרטיס יכנס לעמדת הבלם ואיגנובסקי
    ישחק מגן ימני, תפקיד שהוא מכיר טוב, פרודל הוא סותם חורים בלבד, בברמן כבר לא בונים עליו לכלום.

13. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'וני ווקר,

הלוואי וזה היה המצב. אין ספק שבקבוצה מעדיפים את נאלדו על פני פרודל, אבל הברזילאי עדיין לא החלים לחלוטין מהפציעה (הוא בכלל לא היה בסגל במשחקי הליגה עד עתה). יתרה מזאת, אני בספק אם הוא יוכל להפגין את יכולותיו הגבוהות משנים עברו; הרי פגיעה כה קשה בברך היא עניין די רציני, וקשה לי להאמין שהוא יוכל לחזור לשיא הכושר בתוך זמן קצר.

בכל אופן, אני לא מעוניין שהקבוצה תיקח סיכון עם איגניובסקי. הוא קשר, במקור, ולכן לא הייתי רוצה לראות אותו מתופקד דווקא בצד ימין של ההגנה. בינתיים, אפשר להחזיר את פריץ לעמדת המגן הימני, להכניס את איגניובסקי לעמדה שלו בקישור ולהסיט את סוקרטיס למרכז ההגנה. לפחות עד שנאלדו יחזור לתפקוד מלא, זה נראה לי כמו הפתרון הטוב ביותר. העיקר שפרודל לא יראה מגרש (אם כי זה כל כך צפוי ששאף ייתן לו לפתוח במשחק הבא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/8/11
  14. johnnie walker Member

קודם כל אם יצא לך לראות משחקים שלנו העונה היית יודע לבד שוולף תמיד פתח לצד מרטה חוץ מהמשחק מול לברקוזן שהוא היה פצוע ולכן פרודל שיחק במקומו, חוץ מאותו אילוץ פרודל שיחק דקה אחת נוספת בלבד מאז פתיחת העונה, פשוט לא ממש סופרים אותו מעבר לסותם חורים.

בוא לא נשכח גם שסילבסטרה הליצן עדיין פצוע וכשהוא יחזור גם הוא יועדף על פני פרודל בתור מחליף ראשון לבלמים, כשנאלדו יחזור התפקיד של פרודל בקבוצה יסתיים באופן לא רשמי.

תשמע, גם אני מעדיף את איגי בתור קשר אחורי ואת סוקרטיס בתור בלם אבל יש לנו מאמן משוגע שעושה הכל הפוך, פריץ הוא בכלל חלוץ במקור שהוסב למגן ימני למרות שעמדת הקשר הימני בכלל הכי מתאימה לו,
    יש לנו בעיה בעמדה הזאת ובעבר שאף ניסה לעשות אפילו למרטין הרניק המסכן הסבה למגן ימני שבכלל לא ידע מאיפה זה בא לו, בנתיים למזלנו הוא כבר בשטוטגרט.

בכלל כל שיטת היהלום עם קשר אחורי בלבד ששאף כל כך נעול עליה היא גרועה מאוד לקבוצה שמשחק התקפי כמו ברמן, מאז שפביאן ארנסט עזב אף קשר שהבאנו לא מצליח לסגור את העמדה הזאת לבד, חייבים לעבור לשיטה של שני קשרים אחוריים, הייתי הולך על איגי בשילוב עם ווסלי,מקדימה הייתי שם את פריץ בצד ימין אקיצ'י באמצע ומארין בצד שמאל.

מילא שהסגל שלנו מלא בשחקנים חלשים ובינוניים כמו בורו ברגפרדה האנט בואנייש ווגנר סילבסטרה ופרודל, הבעיה ששאף ממשיך להרכיב את ברגפרדה והאנט על פני אקיצ'י ווסלי, זה לא פחות מטיפשות במקרה הטוב.

15. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי בכלל דיבר על וולף? אני יודע טוב מאוד שמדובר בבאנקר בהרכב, ואין שום סיכוי ששאף יוריד אותו לספסל. פרודל אכן מתפקד העונה על תקן סותם חורים, אבל הבעיה היא שעזיבתו של מרטסאקר גם היא יצרה חור- ואני חושש מאוד שהאוסטרי החלש ינצל את ההזדמנות ויכנס להרכב לצד וולף, גם אם זה יקרה למספר משחקים מצומצם (אני לא רוצה לראות אותו על המגרש בשום מקרה). סילבסטרה אינו מהווה פקטור; כאשר הוא יחזור מהפציעה, אני מאמין שנאלדו כבר יתפוס את המקום בהרכב. רק אז נוכל לשיר הלל על לכתו של פרודל האיום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx.

בכל אופן, אני מסכים איתך בדבר הצורך הדחוף בשינוי השיטה. אינני יודע עד כמה מערך של 4-5-1 יתאים לקבוצה (בכל זאת, חבל לוותר על האופציות המגוונות שיש לנו בחוד ולהסתפק בחלוץ אחד), אבל אין ספק שהוא יקל מעט על המצוקה בקישור האחורי. בעתיד אפשר אפילו לעלות עם 3 בלמים (נאלדו, וולף וסוקרטיס) ושני קשרים אחוריים (מתוך 5 שחקנים בקישור), מה שיאפשר לנו להביא את שחקני ההתקפה האיכותיים שלנו לידי ביטוי. מערך של 3-5-2 אולי יביא לדלילות בצדדים (במקרה הכי גרוע, אפשר להציב את פריץ בכנף ימין; הוא הרי יודע גם לעשות הגנה), אבל יפתור לחלוטין את הבעיה הגדולה ביותר שלנו- ההפקרות במרכז המגרש.

וכמובן, גם הוצאתו של ברגפרדה מההרכב לא תזיק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx.