ורדר ברמן 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏8/7/11.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

וכמו שרשמתי בדיון החדשות כנראה שהיורש שלו יהיה קווין טראפ שוערה הצעיר והסופר מוכשר של לאוטרן.
    וויזה אגב חתום כבר בקבוצה אחרת, את השם שלה הוא לא רוצה לנקוב (טוטנהאם? שאלקה?)

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

טים ויזה וורדר ברמן נפרדים, לא תיארתי לעצמי שהיום הזה יגיע. אך בכל זאת ורדר ברמן חייבת להתחדש בנשק קטלני כמעט בכל עמדה במגרש. טראפ מבחינתי לירן, לא שוער שיכול לעמוד בשער של קבוצה גדולה. הוא אולי מצליח להרשים בקייזרסלאוטרן כי כל הקבוצה חושך אך שהוא יגיע למעמד חשוב וגבוה אני לא רואה אותו מצליח. ורדר ברמן הודיעה כי גם שוערה של FSV פרנקפורט מהליגה השנייה בתוכנית. מה הלאה טראפ או פטריק קלאנדט?

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

:aa1: מרקו מארין נפצע בירך במשחק של ברמן מול שטוטגרט במחזור האחרון והוא לא צפוי לשחק מול באיירן מינכן במחזור הקרוב. מצטרף לארון האנט וטים בורווסקי הפצועים גם כן. עוד שינוי בלתי נמנע יהיה בהגנת הקבוצה, נאלדו יחזור לעמדת הבלם משום שסוקרטיס היווני מושעה מהמשחק בעקבות צבירת כרטיסים צהובים.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מארין קרוב לצ'לסי.

5. golding מנהלים

חתום. לפני שנתיים היה הבטחה רצינית בליגה הגרמנית, האם הוא הצליח להשתפר מאז? מה צפוי לאוהדי צ'לסי?

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מאז הייתה ירידה, אבל לא הוגן לשפוט, כי הוא משחק בקבוצה שכולה במדרון תלול מטה. כבר עונה שניה שהם מחוץ לאירופה וזה מכה לכיס של המועדון ושחקנים מתחילים לעזוב. עצוב מאוד.

7. golding מנהלים

חבל עליהם. לא אשכח את העונה המטורפת שלהם עם אאילטון מקדימה (לפני שעבר לשאלקה). הייתה לי סימפטיה לברמן מאז ימיו של דייגו במועדון. אני מקווה שהם יחזרו לעצמם.

בכל אופן, אולי זו החתמה חכמה מצד צ'לסי, לשם שינוי.

8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

"טיימס קוריאה" מדווחים כי קי סונג-יונג, קשרה הדרום-קוריאני של סלטיק, על הכוונת של ורדר ברמן. ברמן תצטרך לשלם דמי העברה במידה והעסקה תצא לפועל, זאת בעקבות העובדה שהשחקן חתום בסלטיק עד 2014.