ורדר ברמן 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏13/7/10.

1. נעם Member

הוא גם ככה עולה עם הגנה איטית וחזקה (מרטא,פרודל,סילבסטרה ופאסנן שכולם בלמים).
    שיעלה עם ווסלי ובארגפרדה האנט מרקו2X ואלמיידה 4-5-1.
    ככה הוא ירוויח קישור חזק שמסוגל להפתיע במתפרצות מהירות.
    שמעתי שבמשחקים האחרונים ווסלי מצדיק את מעמדו בברמן וסוף סוף הביאו קשר הגנתי איכותי מהיר וטכני שיכול ביום מהימים להחליף את פרינגס, במידה ולא יחטפו אותו האריות.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נעם, קודם כל נחמד מאד לראות אותך כאן. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    דבר שני, לפי ה"קיקר" ווסלי צפוי להיות המגן הימני שמרטה, פרודל וסילי משלימים את חוליית ההגנה בעוד דניאל יינסן מקבל הזדמנות נדירה בהרכב הפותח בעמדה של טורסטן. לטעמי מהלך לא רע של שאף שנועד בעיקר להמנע מאיטיות באגפים.
    בנוסף בקיקר מדברים גם על שילובו של ארנאוטוביץ' בהרכב הפותח ואני לא בטוח שלא היה עדיף לפתוח במשחק כזה עם בורובסקי.
    עם זאת צריך לציין שטים בכושר ירוד בעוד ארנאוטוביץ' פוגש את האקסית שלו והוא ירצה להוכיח את עצמו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/9/10
  3. werder bremen Member

לפי דעתי צריך לעלות בכל משחק עם ארנאטובי'ץ הוא פשוט כישרון עולה וגם הוא שחקן מהיר ומול ההגנה של אינטר יכול לעשות המון בעיות צריך לזכור שרוב ההגנה של אינטר מבוגרת אבל עם ניסיון והוא ומרקו מארין יכולים לעשות צרות לאינטר ואני לא יהיה מופתע עם ננצח.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

על חשבון מי ארנטוביץ' צריך לשחק בכל משחק?

5. werder bremen Member

בדרך כלל או על הוגו אלמיידה או על פיזארו..אבל קשה לוותר על 2 השחקנים האלה אז תומאס שאף עושה רוטציה ביניהם אבל לא ראיתי את ארנאוטובי'ץ כבר כמה משחקים..וצריך לשלב אותו יותר.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקום מי היית משלב אותו? הרי אי אפשר לשחק עם 12 שחקנים.

7. werder bremen Member

עם הייתי במקום שאף הייתי משלב אותו במקום הוגו אלמיידה,ובערך בדקה ה75 להכניס את הוגו כי בכל זאת הוא שחקן טוב,הוא מארקו מרין ופיזארו יכול להיות שילוב קטלני!

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מסתבר שפרינגס לא סתם פצוע, אלא גם צריך לעבור ניתוח.

9. werder bremen Member

פשוט ביש מזל למה למה זה קורה לנו למה....תמיד שמשהו אצלנו מסתדר,חייב משהו להרוס אנחנו באמת קבוצה לא יציבה שום דבר אצלנו לא יכול לעבוד כראוי אומנם זאת לא אשמתו של פרינגס אבל יש לנו נאחס מתמשך.
    יודעים תוך כמה זמן יחזור למגרשים?
    האבדה הכי גדולה של קבוצה זה לאבד את הקפטן..בטח יתנו את הסרט לטים וויזה.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא כותבים, אבל זה נראה חמור מאוד. פציעה כמו של פירנגס במקרים הכי חסרי מזל יכולים להביא למצב שחייבים לכרות את הרגל. כמו שהיה עם מתיאס זאמר ובסוף זה נחסך ממנו, אך היה חייב לפרוש מכדורגל עוד בהיותו בן 30 בלבד (גיל צעיר לבלם). נקווה שפרינגס עוד יחזור לכדורגל ואז נדבר על מתי.

11. werder bremen Member

אוי ואבוי לכרות את הרגל?
    אני מעדיף כבר שיפרוש ולא יסכן שום דבר בגופו,מעריך את הבן אדם ומקווה שיחזור מהר ובריא.
    יהיה לנו קשה מאוד לשחק בלי הקפטן נקווה שהשחקנים יתעשתו וימשיכו לשחק כדורגל טוב כמו מול המבורג.

החלמה מהירה לפרינגס!!

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק שאלמיידה הוא מאה אחוז חלוץ וארנטוביץ' לא. אלמידה משחק בתוך הרחבה וארנטוביץ' כמעט חצי קשר או שעל המקום של מארין או האנט. ואיתו במקום אלימדה שוב חוזרים למערך של 1-5-4 שגם לא ממש עבד וגם כששאאף ניסה אותו הוא גרם לחורים ענקיים בקישור האחורי כי במצב כזה מי שמשחק כקשר ימני הוא בארגפרדה.
    ברמן נראו (ראיתי את כל המשחק) לגמרי לא רע נגד המבורג ב 2-4-4 הקלאסי עם מארין והנט בצדדים ושני חלוצים כשפרינגס וווסלי (עד שעבר לעמדת המגן) מאחור, דיי מסודרים יחסית וגם ההגנה היתה דיי יציבה. אני חושב שברמן צריכים לנסות ולהתמיד עם זה. מה גם שאלמידה, כשנונתים לו לשחק מבקיע לא מעט שערים.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ההגנה של ברמן מפחידה

14. נעם Member

הפציעות גזלו מאיתנו את הזמן להתחבר. כרגע ברמן קבוצה חסרת שום יציבות, הרכב, ושיטת משחק.
    האנט שחקן כבר 4-5 שנים הוא בגדר כשרון והעונה הזאת תחרוץ סופית את גורלו.
    ארנאוטוביץ כל כך משתדל ומנסה אבל הוא לא שחקן שהייתי סומך עליו בשום מצב. הוא משחק בשיטה שלו ואף אחד לא מבין אותו! כרגע אני לא רואה אותו מתפתח לקיצוני אימתני בגרמניה.
    בארפרדה עדיין שחקן ספסל ובורו פשוט חלש מאז המעבר למינכן (למרות משחק לא רע הערב).
    הכל שעון על מארין ווסלי, שאחד בא לתת פתרון לקשר הגנתי וכרגע מחלטר כמגן וכעושה משחק
    ומארין עדיין לא מספיק דומיננטי כדי לתפוס את התפקיד של מיקו/דייגו.
    וזה בלי מילה על ההגנה (כי האמת לא ראיתי אותה עדיין העונה).
    המצב בקאנטים!

15. werder bremen Member

הכל מתחיל ונגמר אצלנו בהגנה,ועם איך שהיא נראית היום אנחנו יכולים למצוא את עצמנו בתחתית הבנודסליגה לא שאנחנו כאלו רחוקים פשוט הופעה ביזארית מבחינת ההגנה והשוער עם אפשר לקרוא לוויזה ככה באמת שחייב להחליף אותו ועם הקבוצה תמשיך להראות כלכך נורא נראה לי שבסוף שאף ימצא את עצמו בחוץ עד כמה שזה נראה לא הגיוני אי אפשר לסבול את זה כבר,מה זה האיבוד כדור הנוראי הזה והשמירה העוד יותר גרועה והיציאה העוד יותר גרועה בשער הראשון מה זה ליגה ב'?
    בחיים לא ראיתי הגנה כל כך עלובה וידעתי שהמשחק באינטר יגמר בתבוסה אבל לא חשבתי שזה יהיה כל כך מביך נוכח ההצגה של ההגנה גם בשער הרביעי...אני כבר מתחיל לחשוב שיש לנו ליצן ולא שוער מה זה היציאות המפגרות האלו הביאו אותו ממשאית הזבל ככה לא בונים חומה טים וויזה !! יציאות נוראיות...אי אפשר לעבור על כך בסדר היום אני מקווה ששאף ינער את השחקנים בצורה ברוטאלית כי אי אפשר להמשיך לשחק ככה.
    ובאמת שהוא חייב להביא חיזוק הגנתי בינואר,כי כשההגנה מתפקדת הקבוצה פשוט נהדרת.
    וקשה לי לראות אותנו נותנים משחקים גדולים בזמן הקרוב ויום ראשון משחק מול לברקוזן בלברקוזן קשה לי לראות אותנו יוצאים משם בלי 3-4 כדורים ברשת..ועוד פעם אני רוצה לחזור ולומר מתי שאף יתעורר ויעיף את וויזה כבר איזה הצגות ביזאריות גם שנה שעברה איזה גולים של שוער בזמביה אני כבר לא יכול לראות את זה זה כל כך פוגע בי שבקבוצה שלי יש שהיא קבוצה בסדר גודל מרשים באירופה ותופסים מאיתנו כל כך הרבה יש שוער כל כך עלוב.....!! אני מעדיף לשחק עם השוער השני,שאני אפילו לא יודע את שמו מכיוון שתומאס שאף אפילו לא נותן לו הזדמנות.
    (מצטער על החפירה הייתי חייב להוציא עצבים על המשחק החלש הזה זה כבר נמאס ספגנו 16 או 17 שערים ב8 משחקים כמה כבר אפשר??)

אוהד מתוסכל של ברמן.