ורדר ברמן 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏13/7/10.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קשה מאד מיי אס. המטרה של באיירן זה להחליש את היריבות, בזה חמורונס כבר הודה.

וחוץ מזה הלינק שהבאת התברר לבינתיים לפחות כברווז עיתונאי, אז לא מוצק ולא נעליים.

ואני אגב דיברתי על 10 השנים האחרונות, משהו מלמעלה מעניש את שני הצדדים על הניסיון להרוג את הליגה.

סורי על הוצאת הזעם, אבל יש דברים שיושבים חזק בבטן.

ודני, צא כבר מהארון ותודה שאתה אוהד באיירן, פליס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

2. דנידין Member

העלת את עניין באיירן כאן אחרי שקישרו את אוזיל אליהם ואני רק מגיב לטענה הלא נכונה והחסרת בסיס ששחקנים עם דרכון זה או אחר לא מצליחים בבאיירן. אחרי שהסתכלת בדרכון של אלו ששיחקו בבאיירן אולי כדאי שנעבור גם לצבע עור של אלו ששיחקו בבאיירן: כמה לבנים הצליחו בבאיירן בניגוד לשחורים? למה ב 10 שנים האחרונות ולא ב 5 שנים האחרונות או ב 15 שנים האחרונות?

בשורה התחתונה אם נרצה בזה או לא, באיירן תמיד מעמידים הרכב של 11 שחקנים טוב מאוד וגם הרבה גרמנים טובים וזרים טובים. זאת השורה התחתונה ולא משנה מאיפה הם מביאים אותם. הם מביאים את מי שהכי נראה להם מתאים.

אני יודע שכיף לשנוא את באיירן, מודה שגם לי זה כיף, אבל לעלות טיעונים כאלו? זה מירמור חסר בסיס וזה כבר לא כל כך כיף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/10
  3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

צא כבר מהארון בחייאת?
    אין סנגור טוב ממך.

אני בניגוד לשירבובי השכל שלך (וואלה המצאתי מילה מתאימה) נותן כאן עובדות. שנאה?

לא, לא אוהב שבאמויוהאן ושלאודראפים למינהם נחטפים מברמן, שאלקה ושות בגלל שבאיירן לא רוצה שהם יתחזקו, האם אלו השחקנים שהיו צריכים להוביל את באיירן?
    לא!
    אז למה הם נרכשו מלכתחילה?

קיצר עזוב, תשאיר את הדיון למבוגרים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתהיה בריא לירן. לפתוח את הבוקר עם מה שכתבת.
    איפה כתבתי שהלינק שהבאתי מוצק? מה קרה הפכת לדני? מראש אני אומר, זו ספקולציה. הדבר היחידי שכמעט בטוח זה שמסוט אוזיל ישחקן אחרי העונה הזו בקבוצה אחרת מהטופ העולמי ובחינם. ההנחה שלי שהעניין בין אוזיל לקבוצה הזו כבר סגור והנחה עוד יותר פרועה שלי שהקבוצה הזו זו באיירן.

לא פלא שבעשר השנים האחרונות לא הרבה גרמנים הצליחו בבאיירן. בעשר השנים האחרונות לא היו הרבה גרמנים מי יודע מה מוכשרים. אבל בכל זאת, פרינגס הצליח, קלוזה הצליח ואפילו גומז הצליח (10 שערים בעונה ראשונה בקבוצה קשה כמו באיירן שבנויה על 5 - 6 שחקנים שמבקיעים לה את השערים זה יפה).
    ותגיד לי איזה מלחמה יש לבאיירן עם אלמניה אאכן (שלאודרף), גלדבאך (באומיוהאן), קלן (פולדי) וזהו. מי בעצם עוד נכשל?

והטענה הכי מצחיקה היא שבאיירן קונה שחקנים כדי להחליש את היריבות. אם זה נכון, אז למה רק גרמנים? ביריבות משחקים רק גרמנים? לא, אז אם באמת היו קונים שם שחקנים רק להחליש את היריבות היו קונים גם זרים וסתם מושיבים אותם על הספסל. וראה זה פלא, לוסיו, זה רוברטו, אלבר, פיזארו, רוברט קובאץ', ברצו ועוד רבים וטובים. וזה בדיוק מתקשר לפיסקה הקודמת. בעשור האחרון היו מעט מאוד כשרונות גרמניים טובים אז בבאיירן הביאו זרים טובים מתוך הליגה והם הצליחו.

תבדוק איזה תחנת רכבת הייתה אצלכם של שחקנים מתוך הליגה, ובברמן ובהמבורג ואיפה שאתה לא רוצה.
    ובקיצור - נשמח לראות איפה אמר הונס שהוא קונה שחקנים כדי להחליש את היריבות.

ובעיקר זה לא המקום לדון בו בעניין זה.. עניין שאין לו שום אחיזה במציאות רק בבטן.

ולעניין שלשמו התכנסו. כנראה שגם בברמן יודעים מה שכתוב כאן והם מנסים ללחוץ את אוזיל, כדי לא לאבד אותו בחינם. http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/bun...f-moeglich.html
    השאלה היא האם הדברים האלה באמת עושים רושם על אוזיל. אם הוא לא עובר כבר בחודש הקרוב (וקשה לראות אותו מאריך את החוזה בברמן) אז אני חושב שזה ודאי - למסוט יש כבר קבוצה לעונה שאחרי זו והכל שם מסוכם. השאלה היא - מי הקבוצה.

5. דנידין Member

לירן, כאילו שרשמת הודעה עניינית אבל בסך הכל חיברת כמה משפטים נגדי במקום לענות מאיפה מצאת את הנתונים שהעלת. וגם לגמרי שלא בצורה מכובדת, אתה רוצה לדבר עם המבוגרים שאתה מדבר כמו בשכונה? לא מתאים.

אני לא סנגור, שים לב שאתה מנסה להיות סנגור של שלאודרף ושאר השחקנים שמגיעים מתחתית הליגה שכל הקבוצות הבכירות בליגה קונות (גם שלי ושלך). ממתי אתה מייצג אותם?

אם אתה רוצה להסביר מתי באיירן מצליחה ברכש ומתי לא, בבקשה. לא צריך אחרי זה לבוא ולהתחבא עם זה שבאיירן קונים שחקנים כדי להחליש את הליגה. זאת סטייה חדה מהדיון. ספר מה הבעיות במדיניות הרכש של באיירן ואיך היה אפשר לעשות את הדברים אחרת.

בשנים האחרונות באיירן נפלו בכללי בהרבה שחקני רכש (לא משנה אם גרמנים או זרים) וגם עם שחקני בית גרמנים כמו לל, גרליץ', טוביאס ראו, אוטל, רנזינג ואחרים, אז למה אתה חושב שיש הבדל בין גרמנים כאלו לאחרים? לכולם התחרות קשה מאוד בבאיירן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/7/10
  6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

:aa1: קלאוס אלופס מודה:"השיחות עם אוזיל על הארכת החוזה שלו הופסקו לבקשת השחקן וכרגע זה לא נראה שהמהלך בכלל אפשרי.

:aa1: ורדר ברמן תציג היום שחקן חדש. ווסלי הברזילאי מגיע! השחקן שיכול לשחק כקשר אחורי בין היתר צפוי להיות היורש של פרינגס בהמשלך ולהתמודד עם ברגפרדה ובורובסקי על מקום בהרכב העונה. העלות שלו משוערת ב 6.5 מיליון יורו. 40 אחוז נרכשו כבר על ידי ברמן ושאר ה60 שמורזקים על ידי המועדון הברזילאי ועל ידי הספונסר של המועדון.

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_52929_221_2009_1.Xxx
    עוד פנים חדשות בבונדסליגה

7. Ze German Member

8. Rudess Member

האם יש ביומיים האחרונים ידיעות רציניות בגרמניה לגבי מעבר של מרטסקר אלינו?

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טל, יש שמועות, אבל הכל מסתכם בינתיים במקורות שמסתמכים על המקורות האנגליים א לה ה"דיילי סטאר".
    אני בספק אם ברמן מוכנים לשחחר בתיזמון הזה את שחקן ההגנה הטוב ביותר שלהם, במיוחד על רקע הפציעה של נאלדו שעדיין לא ברור מתי הוא יחזור.
    בנתיים הכל לא רציני.

10. Rudess Member

תודה רוזנר, לצערי אני לא מופתע שככה נראית ארסנל. העזיבה של קמפבל הפתיעה את ונגר שבנה עליו ורק עכשיו הוא באמת נזכר לחפש בלם למרות שגם לפני זה היינו צריכים להביא. נקווה שיתרחש נס ומרטסקר יעבור אלינו. אני בכלל לא רוצה לדמיין מרכז הגנה עם קוסיילני או דג'ורו באנפילד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ותאר לעצמך שברמן יוצאת למשחק הראשון של מוקדמות ליגת האלופות עם פסאנן קשישא ופרודל האסוטרי הצעיר שעדיין לא הראה שום דבר מיוחד.
    קיצר התיזמון של ההעתניינות של ארסנל הוא לא במקום.

12. Rudess Member

אני בטוח שברמן תדע להסתדר עם מה שיש לה ובכל מקרה הבעיות של ברמן ממש לא מעניינות אותי.

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלאוס אלופס אומר אתמול "מרטסקר נשאר ב - 100%".

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בעקבות העפלה לאלופות וההכנסות הנילוות לכך, ברמן בשיחות עם סילבסטרה בן ה 33 ששיחק בעבר ביונייטד וכרגע שחקן ארסנל.
    תומאס שאף ממשיך להתייחס להגנה כגורם משני בהצלחה של קבוצת כדורגל. אם הוא חושב שהוא יצליח להביא שחקן גמור רק כדי לצאת מידי חובה, אז הוא שוב טועה ולא לומד. הדבר הרי כמובן כמו בכל פעם גם יתנקם בו בהמשך.

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/10
  15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

סילבסטרה זה משהו שאתה מביא כדי לשפר הגנה רעועה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx