ורדר ברמן 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏27/6/09.

1. johnnie walker Member

cj

אם היית רואה את הסופר קאפ שלשום אז לא היית כותב את ההודעה הזאת,

חבל סתם לכתוב דברים באוויר בלי לראות משחקים של ברמן,

שיחקנו בארבע ארבע שתיים קלאסי לא בשביל הפאן אלא כדי לתרגל את השיטה החדשה

היהלום שייך להיסטוריה.

2. C-J Member

ג'וני,

אתה, כן אתה, אמרת שטים בורובסקי לא מתאים בכלל לשחק כקשר אחורי. הסתכל למעלה וראה. אמנם שיחקו את הארבע ארבע שתיים הקלאסי במשחק האחרון, אבל זה היה לפני שטימבו היה על הפרק.
    את הדעה שלי הבאתי אתמול אחרי שטימבו נכנס לתמונה. בוא נסה לדון במערך האופטימלי של הקישור בהינתן טימבו בהרכב. והכל כדעתך וכדעתי וכדעתנו...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/7/09
  3. johnnie walker Member

קודם כל לא ביטלתי את דעתך אלא טענתי שאין לה אחיזה במציאות לנוכח העובדות בשטח,
    זכותך לחשוב שנשחק עם יהלום כמה שתרצה אבל אני מצטער,זה פשוט לא יקרה וזאת עובדה מוגמרת.
    נכון שטענתי שטימבו לא מתאים לתפקיד הק"א אבל המאמן שלנו חושב כנראה אחרת,
    לפי דעתי יש שתי אפשרוית לשילוב של טימבו בברמן:

1.קשר אחורי ביחד עם פרינגס כשמארין ואוזיל בכנפיים
    2.מתוכנן להגיע עוד קשר אחורי או שאחד מבין נימאייר/ וריניאס/ינסן/איקנג יכנס לתפקיד,
    במקרה הזה טימבו מיועד לשמש כגיבוי לאוזיל ומארין מהספסל (האופציה המועדפת עליי)

האופציה השנייה היא גם לא כל כך מופרכת כשזוכרים שבסיבוב השני של עונת 07/08 הוא שימש
    כשחקן ספסל לכל דבר למרות שלא סבל משום פציעה אלא משום יכולתו הגרועה שנמשכת מאז המונדיאל.
    מכיוון שהוא לא הראה שום שיפור מאז אין למאמן שלנו שום סיבה נראית לעין לתת לו מקום בהרכב
    אבל שוב,אני לא יודע מה השיקולים שלו,אולי הוא רואה את טימבו בתור קשר אחורי בכלל,
    כל מה שאני יודע זה שעברנו סופית לארבע ארבע שתיים קלאסי אחרי העונה הנוראית שעברנו.

עוד סיבה שאין לנו אפשרות לשחק יהלום יותר היא שאין מי שיעשה הגנה יותר במערך ובהרכב הזה,
    פרינגס לא מסוגל להחזיק קישור אחורי לבד,טימבו לא ממש מצטיין בחלק הזה וממארין ואוזיל אפשר
    לשכוח בקשר לעבודת הגנה,אז נשארנו עם חצי קבוצה שעושה התקפה וחצי שעושה הגנה,אין דברים כאלה.

ברגע שהבאנו את מארין בעצם נסתם הגולל על שיטת היהלום,זו שיטה שניתן לשחק בה רק אם יש לך
    ק"א אחורי תותח וווינגרים שעושים הגנה,העונה שעברה הוכיחה שאי אפשר לשחק יהלום אפילו אם יש לך קשר
    אחורי בינוני (באומן), קשר ימני בינוני שעושה קצת הגנה (פרינגס) וקשר שמאלי ועושה משחק
    שלא עושים הגנה בכלל (דייגו ואוזיל).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/7/09
  4. johnnie walker Member

טוב,השידור של המשחק שלנו נגד פסו פרנקפורט נפל אחרי חצי שעה ונקווה שיחזור למחצית
    השנייה, את המשחק אפשר לראות בפרינציפ כאן: (המחצית השנייה תחל בסביבות 22:30)

http://www.hr-online.de/website/fernsehen/...cument_33394446

לפעמים זה מה זה מבאס להיות צודק..

כמו שחששתי טימבו אכן משחק כקשר אחורי ביחד עם פרינגס במה שאמור להיות הקישור
    האחורי שלנו לעונה הקרובה,לא היה מפריע לי כל כך אם הוא היה בא בתור גיבוי מהספסל
    למארין ואוזיל אבל לך תבין את תומאס שאף.

כרגע מסתמן ההרכב הבא לעונה הקרובה:

---------ויסה
    בואנייש-נאלדו-מרטה-פריץ
    ----פרינגס---טימבו---
    אוזיל---------------מארין
    -----פיצה----מורנו------

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/09
  5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כשאתה אומר פיצה אתה מתכוון לסאנוגו?! גזען!

ברצינות, פיזארו עדיין לא חזר לברמן ולפי המומחים של TM ישנו סיכוי שזה גם לא יקרה ( מומחים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ).
    מקווה בשבילכם שהוא יגיע, אם כי עדיין הייתי מקווה ששאף יביא קשר אחורי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/7/09
  6. johnnie walker Member

מעניין אותי מי זה ה"מומחים" האלה..

כמה שאני יודע יש לצלסי חוץ מהפיצה גם את דרוגבה, אנלקה,שבה, סטארידג,די סאנטו
    וסליחה אם שחכתי מישהו,ביחד עם פיצה זה יוצא 6 חלוצים ששיכים לסגל הקבוצה הראשונה,
    מה שאומר שלפחות 2 מיותרים ויפנו את מקומם וכל זה עוד לפני שהבאנו בחשבון
    רכש אפשרי מאוד בעמדה,ההימור שלי הוא שאלו יהיה פיצה ושבה אלא אם כן פיצה יעשה
    משהו באימונים שירשים עד כדי כך את קרלו,אולי תספורת חדשה?

אני גזען? אתה סתם שמאלני מלוקק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

7. לללללללל Member

העונה של ורדר ברמן בליגה באמת לא הייתה כל כך טובה הם יכולים להתנחם בזה שהם לקחו את הגביע הגרמני וגם הגיעו לגמר גביע אופ''א לפחות מזה הם יכולים לשאוב עידוד.

8. johnnie walker Member

זה נראה לא טוב מה שהולך בברמן,לאט לאט הפכנו לבדיחה של הליגה,
    בשבת באליאנז ארינה הבווארים החביבים, הולכים לפרק אותנו ,
    אם זה יוביל בסופו של דבר למהפכה בצוות המקצועי שתכלול מאמן חדש
    זה אולי גם יהיה שווה,אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל דרושה מהפכה.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ג'וני, זה מפתיע אותך?
    כאילו באמת, פרינגס זה כבר פסה, בורובסקי צריך עוד זמן בשביל לעכל את עלילות מינכן, ומחליף לפיזארו לא ממש מגיע.
    והכי חשוב, ההגנה..דווקא פה לא הגיע מחליף...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/8/09
  10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה שקראתי בזמן האחרון דווקא מדברים על הארכת חוזה עם שאאף. אז ג'וני, אל תטפח תקוות. שום השפלה תבוסה או מה שלא יהיה לא יגרמו לזעזועים. ברמן, משום מה, מאוהבת בשאאף.

11. johnnie walker Member

מפתיע לא אבל מאכזב בכל מקרה,

ברגע ששמעתי שרוצים להחזיר את בורובסקי איש הקש כבר הבנתי שהלכה עוד עונה פייפן...

אבל מדהים שפשוט כלום לא השתנה,עברנו לשחק עם שני קשרים אחורים (אז מה אם לשניהם
    אין מושג קלוש מה זה הגנה )במקום אחד ועדיין אנחו חוטפים שערים כמו ילדים,
    כאילו שלא היתה פגרה הקיץ,העונה החדשה התחילה בדיוק באותו מקום בה הסתיימה הקודמת.

מדברים על זה שטונים גבוהים נרשמו אתמול אחרי ההפסד בשיחות ההנהלה ואלופס מתחיל לקבל ביקורת ולחץ מבפנים,כנראה שיש כמה אנשים שם שמבינים שמשהו רקוב בממלכה,
    אולי יגיע גם מגן שמאלי חדש אבל לא נראה לי שזה מה שיציל את העונה הנוכחית,
    כל הטעויות האפשריות נעשו בקיץ.

מי שהולך לישון עם בורובסקי ופרינגס כקשרים אחוריים שלא יתפלא אם הוא יתעורר בבוקר עם אמנאטידיס כמלך השערים.

12. m3at Member

זה דווקא יפה, קבוצה אחת שמתמידה עם המאמן שלה (נוסח פרגי/ונגר) בבונדסליגה
    ברמן זאת לא קבוצה שחייבת לקחת כל שנה אליפות

13. riquelme1 Member

מה בדיוק יפה בזה? שאאף כבר מזמן מיצה את עצמו בברמן, ההרכבים הכושלים שלו באירופה, מה שגרמו הרבה פעמיים לכשלונות של הקבוצה שלו במפעליים האירופאים, בוענה שעברה בקושי סיימה במקום ה3 מהבית שלה בליגת האלופות, בבית אם פמגוסטה ופאתאנייאוקס. ברמן סיימה בעונה שעברה במקום ה10 בטבלה, המיקום הכי גרוע שלה בעשור האחרון, זה קטסרטופה למועדון כמו ברמן.

בכל הנוגע למשחק יפה, שאאף מאמן מצויין, בכל הנוגע לטקטיקה הבן אדם שואף ל-0.

העונה היא איבדה את דייגו ופיזארו, והחזירה את הליצן סאנוגו, לא רק שברמן לא תגיע העונה לליגת האלופות, היא גם תסיים במרכז הטבלה לדעתי.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/09
  14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה יפה בזה? מועדון כדורגל (כמו חברה מסחרית) צריך לעמוד במבחן התוצאה, זה לא לשכת הסעד או בית תמחוי. ברמן (דרך אגב, כמו גם ארסנל) לא עומדים במשימה ואל תיתן לאותו הדאבל להשלות את עצמך.

בעניין המשחק בשבת, אני דווקא חושב שהפעם, בניגוד לשנה שעברה, אי אפשר להאשים את הקישור הדפנסיבי. הראשון אמנם בא ממתפרצת שזה בהחלט אחריות של הקישור האחורי, אבל כזו שבאה על קו האורך עם טעות של המגן. שני השערים האחרים הם בפירוש בעיות של מרכז ההגנה - השער השני אמנטידיס מקבל כדור על קו החמש מנגיחה שבאה גם היא על קו החמש (פחות או יותר) מול מרכז השער - בדיוק איפה שהבלמים צריכים לעמוד, כשפורדל שוכח לצאת לנבדל והשלישי היה דיי דומה כשגם הנוגח הראשון (לא זוכר מי זה היה) עמד לבד וגם פנין היה לגמרי לבד.
    הבעיה היא משחק ההגנה של שאאף, ולא רק השחקנים עצמם.

15. riquelme1 Member

יש בזה משהו, אבל זה לא מדוייק, ארסנל כבר למעלה מעשור מסיימת ב-4 הראשונות באנגליה, אם מתמודדות ברמה של מנצ'סטר, ליברפול וצ'לסי, והיא נציגה קבועה בליגת האלופות, מעפילה על דרך קבע בשלבים הגבוהים של ליגת האלופות, אם ארסנל הית מסיימת במקום ה-10 ומודחת בשלב הבתים של ליגת האלופות, ונגר כבר היה הולך הביתה, זה עדיין לא סותר אתזה שהצרפתי מיצה את עצמו כבר.