ורדר ברמן 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏1/7/08.

1. Frings Member

אובכן , שלושה שערים מהארבעה שספגנו לא נבעו מהגנה חלשה אלא מ1. בעיטה חופשית ענקית של סאליחוביץ' 2.פנדל .. ו3.טעות שוער שלא סגר את הפינה מספיק טוב !!

ואני אופטימי לגבי המשחק נגד אינטר ! תיקו יספיק לי ..

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/08
  2. Frings Member

5 המשחקים האחרונים של ברמן , לא מנוצחת ומרשימה :
    ברמן - קוטבוס 0-3
    ברמן - פמגוסטה 0-0
    באיירן - ברמן 5-2
    ברמן - הופנהיים 4-5
    אינטר - ברמן 1-1

שימו לב : אוזיל הכישרון העולה של ברמן מבשל 3 שערים ומבקיע 3 בשלושת המשחקים האחרונים !!

3. johnnie walker Member

חברה,זה כל כל נדיר שאיזשהו אתר ספורט ישראלי עושה כתבה על ברמן שהייתי מוכרח להביא אותה הנה,
    הכתבה היא של יואב בורוביץ חסר המושג מספורט5 אבל למזלנו הוא נעזר במומחה הכדורגל הגרמני של
    עיתון הגארדיאן האנגלי רפאל הונינגשטיין.

שני דברים לפני שאתם לוחצים על הלינק:
    1.שימו לב שכל עוד בורביץ הליצן מצטט את כתב הגארדיאן הכל נכון והגיוני,אבל ברגע שהמוקיון צריך
    לכתוב שתי שורות בעצמו זה פשוט מביך עד כמה לאיש אין שום מושג על מה שהוא כותב,אני ספרתי
    לפחות 3 טעויות של ידע בסיסי,נראה אם תוכלו למצוא אותם גם .

2.והכי חשוב והסיבה שגררתי לפה את הלינק:שימו לב לתגובות לכתבה, לברמן יש יותר מ-3 אוהדים בארץ!
    לא יאומן,לפי דעתי זאת תגלית מרעישה.

יאללה אנשים, להרשם לאסוקר,בואו נראה לאוהדי באיירן מי שולט...

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?fold...47507〈=HE

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/10/08
  4. FC_Bayern Member

ורדר ברמן קבוצה טובה מאוד. אבל כדי להפוך למצויינת היא צריכה לבצע רכש יותר משמעותי ולחזק את הצד ההגנתי שלה. ההתקפה שלה מפוצצת כשרונות, מהירות מסחררת, שליטה פנומינלית בכדור. יחד עם זאת ההגנה, אוי ההגנה. כל משחק ברמן נראית כמו מסננת בהגנה, ומזלה שיש לה את הכשרון ההתקפי. קבוצה אף פעם לא תהיה מצויינת בלי הגנה חזקה. שאף צריך להבין את זה. חבל לי על ברמן, בעיקר בצ'מפיונס בשנים האחרונות, אני מאוד רוצה שהקבוצה הזו תהפוך לאימפרייה האירופית מס' 2 בגרמניה, אבל עד שלא יהיה שיפור במה שנקבתי בו- אני לא רואה את זה קורה.

5. Frings Member

הסיבה היחידה להפסד של ברמן היום היא : תומאס שאף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx !
    1. למה לפתוח עם באוומאן ולא עם ינסן ? הקישור עם ינסן הוא יותר מהיר ויותר אפקטיבי מאשר עם באוומאן הזקן !
    2.למה להכניס את סאנוגו המאכזב במקום פיזארו המנוסה והיעיל!?
    3.למה אתה לא לומד מהטעות הנוראית שחוזרת בכל משחק ? לצאת עם הבלמים לקרן ולהישאר עם שחקנים איטיים בחלק האחורי ולגרום למתפרצות+גול !??

למה תומאס למה !?

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/08
  6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כולם מעלים את הבלמים לקרנות כי הם גבוהים לרוב, חזקים ויודעים להלחם על מיקום בצורה טובה יותר מקשרים .
    לכן, בדרך כלל המגנים והקשר האחורי נשארים מאחור. זה דווקא מהלך תקין מהספר, פה לא הבעיה עם שאף.

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/08
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בחרת באישיות הנכונה, בסיבות קצת צלעת...
    יינסן במקום באומן?! כאילו גם ככה המצב שלכם בהגנה לא מזהיר, אז אתה מציע עוד להכניס קשר יותר דינמי והתקפי מאשר הקשר האחורי היחידי שלכם?
    במשחק הזה הייתי עולה עם שני מספרי 6 באומן ופרינגס. במשחק פרינגס שיחק אגב כקשר התקפי משום מה.
    וגם היה ברור שצריך לתת לאוזיל מתישהו לנוח, ככה שהייתי עולה עם יינסן שיותר דינמי ופחות התקפי. מעבר לזה, פריץ בצד ימין נחתך שוב ושוב, פסאנן כנ"ל בצד שמאל, זה אחת הסיבות המרכזיות ל 16 שערים שספגתם ב 7 משחקים. לזה אפשר להוסיף את לוסיו שלכם..הממממ נלדו ...

8. johnnie walker Member

לא יאומן,

ורדר ברמן,אחת משתי הנציגות של הבולי בלג"א היא מקום ראשון בליגה ב...ספיגת שערים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

http://sports.walla.co.il/?w=/163

היא אמנם גם כבשה הכי הרבה זה אבל עדיין לא נותן לגטימציה לזוועות שמתרחשות שם שבוע אחרי שבוע
    בהגנה,הופנהיים ולברקוזן מראות שאפשר גם אחרת למרות שגם ההגנות שלהם לא מבריקות בלשון המעטה,
    ואחר כך עוד מתפלאים שהגרמניות עושות בושות באירופה?

לפי הטבלה אולי כדאי לשלוח בשנה הבאה לאירופה את הקבוצות שספגו הכי מעט שערים בליגה,
    כרגע הקבוצות הם:שאלקה,שטוטגרט...קלן...הרטה...וקרלסרוהה :aaarofl:

לא ינצחו? לא נורא,לפחות לא יעשו בושות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/10/08
  9. johnnie walker Member

עוד מחשבות בנוגע ל(אין) הגנה שלנו: לשחרר,לשחרר,לשחרר,

מרטסאקר-לשחרר,ובכמה שיותר.במוקדם או במאוחר הוא ילך לקבוצה גדולה אז כדאי לשחרר עכשיו
    כל עוד המניה שלו בעלייה,במה שייכנס לקופה(15 מיליון?) אפשר להביא בלם וקשר אחורי ברמה(דושר ודל-פייר לדוגמא)

פסאנן-לשחרר ומהר

טוסיץ-כנ"ל

פריץ-לנסות בתור קשר ימני רזברי

אנדרסן ובואנייש-יכולים להשאר בתור מחליפים/הרכב

פרודל-כשהגיע דיברו עליו בתור אולאראונדר-להסיט לקישור האחורי

נאלדו-לנסות בתור קשר אחורי או לשחרר

באומן-תודה ושלום

פרינגס-כל מקום בקישור חוץ מאחורי

ורינאיס-לשלוח בחזרה לשטוטגרט ארוז יפה

ויסה- כמעט שכחתי,הביתה!

כל אלה הם המלצות לעונה הבאה כמובן,
    הנה הצעה איך צריך להראות החלק האחורי שלנו אז:

----------------------דרובני/מילר

מרסל שפר/ ניקלאס אנדרסן-- פדרו גרומל--דל-פייר--בואנייש

--------------פרודל/אלדו דושר--נאלדו/לואיז גוסטבו

10. Frings Member

זה לא יקרה .. לצערנו ..

הייתי מעדיף את החלק האחורי ככה :

------------ויזה-------------
    באונייש--מרטזקר--גרומל----דיקמייר (שחקן בברמן || , אגב הוא זכה בשחקן הכי טוב בנחברת מתחת ל19)
    -----------נלדו-------------

לשחרר את :
    פסאנן - הוא משחק 15 דקות וכבר אין לו כוח ..
    פאנדר - איך ליצן כזה יכול להיות שוער שני בקבוצה כמו ברמן ?
    טושיץ - לא מביא שום תועלת
    וראנייש - כנ"ל
    -------

ומה קורה עם האנט לעזאזל !?? אם מישהו שם לב , הגול השני נכבש בגללו , הוא עצלן + איטי !! והשער השלישי גם בא אחרי איבוד כדור שלו !! השחקן הזה הוא פשוט עצלן ולא עוזר לקבוצה !!

11. Lahmagik Member

לא מפתיע בכלל למי שעוקב אחרי ברמן בשמים האחרונות. אותו סיפור חוזר על עצמו- התקפה משובחת והגנה זוועה. וגם אני אף פעם לא החזקתי ממרטזאקר. :aaa031:

12. נעם Member

קצת הגזמתם אבל זה לא סוד שלברמן הגנה לא מבריקה.

אני לא תולה את האשמה בצמד הבלמים שלדעתי בקבוצות אחרות בטקטיקות אחרות היו מובילים, ובמיוחד נאלדו שאחוז הדו קרבים שהוא לוקח הוא בין הגבוהים בליגה (לפחות לפי עונה שעברה).
    גם מרטא מצויין אבל אני הייתי מעדיף שבמקום 2 בלמים עצומים ולא זריזים נראה בלם נוסף זריז וחסון שיתן מימד נוסף להגנה.

לגבי המגנים שלנו. טוסיץ הוא הבטחה ולדעתי הוא לא ממצא את עצמו בברמן. בכל זאת מדובר בקפטיין נבחרת סרביה הצעירה והיו לו כבר בברמן משחקים מעולים.
    בייניש להשאיר (שחקן שיתפתח ליהיות המגן הבא של הנבחרת).
    פריץ ירד מאוד בכושר המשחק שלו ובאמת אוליי עדיף שיתפקד בקישור .
    חייבים מגן ימני ברמה גבוה בשני המישורים (פאסאן הוא שחקן הגנתי והטקטיקה של ברמן מאלצת אותו לעלות הרבה יותר. הייתי מעדיף אותו במשחקים גדולים כדי לחסום שחקני כנף כמו קוורזמה וכדומה).

אני חושב שהבעיה של ברמן השנה היא דווקא בקישור.
    בשנה שעברה דניאל ינסן היה אחד הפאקטורים הכי מרכזיים בקבוצה. קשר מרכזי קלאסי עם טכניקה ומשחק הגנה חזק. יחד עם פרינגס של עונה שעברה לא היו אמורים להווצר לנו בעיות כאלה קשות. הבעיה היא ששניהם ירדו ביכולת ולכן אכלנו אותה.
    אני חושב שצריך להביא קשר מרכזי חזק סטייל דיאבי של ארסנל או סיסוקו (לא יודע מה הכושר שלו) ועוד קשר יצירתי שאוהב לשחק באמצע כמו מיקל ארטטה המצויין של אברטון , שבמקור משחק באמצע, או משהו בסגנון של קלארנס סידורף.

13. johnnie walker Member

נו באמת, איזה מצחיק אתה נועם,

אנחנו לפחות הצענו שחקנים שיש אפשרות סבירה שהם יגיעו,
    הן מבחינת הקבוצה שלהם והן מבחינת המחיר,
    אבל השמות שאתה מציע הם איך נגיד? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx to realty...

דיאבי- שחקן חשוב באחת הקבוצות הטובות בעולם,
    זה לא פייר וומה שהבאנו מקצה הספסל של אינטר בחינם,
    מה עוד שהמחיר שלו הוא 5 מיליון יורו וגם ככה וונגר לא ישחרר אותו

ארטטה?קשה לי להתייחס ברצינות אבל אני אנסה:
    השחקן הכי טוב של אברטון שהיא אחת הקבוצות הטובות בליגה הטובה בעולם,
    לא רק שאין שום סיכוי שהוא יבוא אלינו מפני שאחת הגדולות שם כבר מתכננת עליו,
    אתה אולי שכחת או לא יודע אבל המחיר שלו הוא 19 מיליון יורו,
    סכום שברמן לעולם לא תוציא על שחקן אחד גם אם היא תמכור את דייגו ב-30 מיליון.

לסיכום:גם אני רוצה את מסי ופבראגס,מה לעשות שהם כנראה לא יגיעו..

14. נעם Member

קודם כל התכוונתי שנביא שחקנים בסגנון המשחק של השמות שציינתי.
    דבר שני ממש לא הלכתי רחוק מידי, למרות שברמן לא עשירה דייה כדי להביא את ארטטה מדובר בשחקני ספסל או בקבוצות בינוניות יחסית לליגה שלהן.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם יכולים להמשיך ולחלום וגם להביא במציאות את כל השחקנים שאתם רוצים, אבל זה לא יעזור. קודם כל, צריך לשנות תפיסה ואח"כ משחק ההגנה יהיה יותר טוב. יש לכם בלם ומגן נבחרת גרמניה, בלם נבחרת ברזיל ועוד מגן שמאלי מצויין. הבעיה היא לא בשחקנים, אלא בשיטת המשחק. יותר מזה, הבעיה היא לא בארבעת השחקנים האחוריים. הגנה מתחילים לעשות מהקישור. אבל כשכל הקשרים משחקים אופנסיבי, כולל הקשר האחורי, אז אין הגנה. דבר נוסף שצריך ללמוד בברמן זה להתגונן כשתוקפים. כל שנה ברמן היא הקבוצה שסופגת הכי הרבה שערים במתפרצות. אתמול היה אחד כזה שבא ישר מקרן ואחריו עוד אחד שאם זידאן טיפל'ה יותר בכושר משחק (הוא רק חזר מפציעה) היה גם השער השני.
    הבעיה של ברמן היא המאמן.