ורדר ברמן 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏1/7/08.

1. T0XiN Member

בעבר היה את נעם,אוהד ברמן מלידה. רק שהצבא לקח אותו מאיתנו.

אתה מוזמן להביא איתך לכאן כמה אוהדי ברמן שתחפוץ.

2. Frings Member

אהלן דיגי בם בם , אני אוהד ברמן שרוף , והתרגלתי לכתוב הרבה בדיון הזה , רק כשהבנתי שזה לא מזיז לאף אחד .. הפסקתי כי לא היה לי חשק יותר .. אבל אולי אם אני ואתה נהיה פעילים בדיון הזה החשק יחזור ..
    אגב , ברמן היום מנצחת את קוטבוס 3-0 , וכל השערים נכבשו ב8 דקות , דייגו , פרינגז וסנוגו .. שני הגולים הראשונים היו מדהימים (מרחוק ) הגול של סנוגו היה בספק של נבדל ! אבל טוב שניצחנו , ויאללה ליגת האלופות הנה אנחנו באים !!

3. דנידין Member

קשה לומר עדיין אם משחק נוח מול קוטבוס בבית משחרר אתכם מהמשבר אל איזה רצף, כי המשחק הבא אתם יוצאים לבירת בוואריה.

נ.ב. פרינגס והגול שלו, מדהים! הדרך להרכב הראשון בנבחרת - סלולה.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל לעומת זאת תראה את הגול של באומיוהאנסון מגלדבאך במחזור הקודם, אז אולי לא כל כך בטוח שזה כדאי. מה גם שהתפקיד של פרינגס הוא יותר למנוע גולים/התקפות ופחות להבקיע (בשביל זה יש אחרים).
    אם כי, בטוח שאם הוא יהיה בריא הוא יוזמן ויקבל מקום בהרכב - גם אם לא יגיע לו.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איפה אוהדי ברמן ביום חג זה?
    משחק פשוט מדהים של ברמן, לא בגלל שהיא היתה כזאת גדולה, אלא יותר בגלל שהם השכילו לעשות משהו שבעונה שעברה וגם ביום רביעי נגד הקפריסיאים היה החיסרון הגדול שלהם, ניצול מצבים.
    יש שחקן אחד שאני רוצה לציין: מסוט אוזיל, היום לטעמי מ"ס אחד במגרש, כמה שהילד הזה עוד יכול להתקדם.

וגם קצת ביקורת אני חייב: שאתם כבר מצויים בשיאו של חלום ומובילים כבר 0-5, למה לקלקל עם 2 שערים מיותרים?
    ואני עדיין לא מבין מה שחקן כמו וורנייאש עושה בברמן (לא ראיתי ממנו כלום היום).

בסופו של יום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx לברמן

6. johnnie walker Member

לירן,כמו שכבר ראית בוודאי את האושר שלי כאוהד ברמן כבר הבעתי בדיון אחר בפורום הזה ואני ממש לא
    מוצא את הצורך לחזור על עצמי כמו תוכי אבל הנה בכל זאת במיוחד בשבילך: יש!!! תודה ל-11 המופלאים שלנו על חוויה ענקית,
    יום שבת את יודעת/יש בעיר מסיבה...

7. Don Joan Roman Member

משחק ענק של ברמן, לא מבחינת איכות כדורגל כמו מבחינת ניצול מצבים, רצון והשקעה.
    פשוט נהנתי מאוד לראות את הפיבוריטית שלי בגרמניה משחקת באופן כ"כ תכליתי כמו היום.

8. הגבר באדום Member

זה כבר היה חוסר אכפתיות מוחלט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx עצוב שזה קורה ביום כל-כך טוב עבור ורדר

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כי אפילו גם ביום הכי טוב שברמן יכלו לתפוס וביום הכי רע שבאיירן יכלו לתפוס אי אפשר להסתיר את העובדה שיש בעיות בברמן.
    משחק טוב מסוג זה בהחלט מחזיר המון מהביטחון שזה דבר מאוד חשוב, אבל חשוב ששאף ימשיך להתמקד במשחק ההגנה של הקבוצה שלו.

לא כל יום פורים.

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/08
  10. Frings Member

ישששששששששש הם עשו את זה , הנקמה !!! נתנו לנו 4-0 בווסר קיבלו 5-2 באליאנץ !! איזה ליגה יש לנו !!! ואיזה כישרון זה אוזיל !! ואיזה חלוץ רע זה פיזארו .. היה יכול לעשות 6-2 אבל במקום זה הוא החליט להחמיץ מול שער ריק ! אבל בסופו של דבר הנה עוד 3 נקודות בדרך לאליפות !! פשוט חלום

11. Frings Member

ברמן מנצחת הערב במשחק הגביע נגד ארצבירגה אוהה 2:1 במשחק חלש .
    הכובשים לירוקים : פיזארו ורוזנברג .

12. Frings Member

ברמן כובשת עוד חמישייה והפעם נגד הופנהיים העולה החדשה ואפשר להגיד גם ההפתעה החדשה !
    אחרי שער מדהים של אוזיל , הופנהיים חזרה למשחק עם שער של דמבה בה , אבל שניות לאחרי השער של הופנהיים פיזרו עשה 2:1 עם העקב , ברמן המשיכה לתקוף ואז בא תורו של דייגו לעשות 3:1 , והרביעי בא כשהאנט כבש שער מדהים מרחוק עם הרגל הימנית החלשה שלו , מחצית 4:1 לברמן.
    במחצית השנייה הופנהיים שלטה וצימקה ל 4:4 אבל בדקה ה80 בא השער השני של אוזיל במשחק כדי לעשות 5:4 במשחק יוצא מן הכלל לכל אוהד כדורגל !! ומי צריך את דייגו כשיש לך את אוזיל !!
    בסופו של דבר , עוד 3 נקודות לברמן , ומחכים למשחק הגדול ביום רביעי בצ'מפיונס נגד אינטר !!
    בהצלחה !

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ועדיין פרינגס ידידי, ההגנה שלכם חורקת ובאיזשהו שלב של העונה שההתקפה תיכנס לבצורת ( ואל תתפלא אם זה יבוא) אתם תהיו בבעיה רצינית.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם משחק ההגנה שאתם מציגים, אני לא הייתי כל כך מחכה למשחק נגד אינטר.
    זה לא אומר שאני לא אראה אותו ואעודד את ברמן - אבל הציפיות שלי לא גבוהות.

15. johnnie walker Member

למרבה הגיחוך ברמן מציגה באופן מסורתי נגד הגדולות של אירופה כדורגל טוב והגנה אמיתית
    למי שזוכר למשל את הנצחון על צלסי,והכמעטים נגד ברסה ויובה שמריאים בבירור שהבעיה של ברמן
    היא נגד הקבוצות הבינוניות והקטנות כמו למשל ליון(7-2)לאציו ואולימפיאקוס
    בעונה שעברה, כך שההגנה המזעזעת קשורה פחות ליכולת ואולי יותר לשיטת המשחק שלה נגד הבינוניות
    והקטנות שגובלת בהפקרות בהגנה לעומת משחק אחראי ומסודר נגד הגדולות שנובע כנראה מחשש
    מכוחם ותבוסות לא רצויות