ורדר ברמן 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י נעם, ‏29/5/07.

1. C-J Member

לפי משחק גביע הליגה מול ביירן, מתקבל הרושם שברמן לא תעשה לנו בושות בצ'מפיונס ליג. החשש הוא שהקבוצה אפילו לא תצליח להעפיל לשם!
    היה מביך לראות את ברמן משחקת כך בלי מנהיג. גם לא הרגשנו את פרינגס בתור קברניט.

אז דייגו ואלברטו לא שיחקו, ואנחנו צפויים לקבל אותם בקרוב מאוד.
    אבל, מי שלא שיחק מול ביירן ועדיין אין אותו בקאדר הוא חלוץ חוד אימתני.
    קשה לי להשתכנע שברמן תשרוד את שלב הבתים בצ'מפיונס (בהנחה שהיא תצליח להגיע לשם כמובן) עם החלוצים הנוכחיים.
    הלוואי ואתבדה.

2. Sergio Ramos Member

ההתחלה של ברמן די מקרטעת,ראינו חוסר מנהיגות במגרש ומשחק דליל וחלש.אבל בוא ניקח בחשבון שדייגו ואלברטו לא משחקים.ואני מאמין שברמן תשפתפר עם הזמן.
    מה שריצה אותי,החזרה של טים בורבסקי,אני כל כך אוהב את השחקן הפנטסטי הזה.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברמן צריכים לחשוש. עוד לפני החשש מהליגה- מצשחק ההעפלה, או סבירות רבה, חוסר ההעפלה לליגת האלופות. הפסד לבאזל, לליברפול ותבוסה לבאיירן שבכל המשחק הללו הם נראו פשוט רע. חלוץ חדש ברמה זו כבר חובה ולא המלצה להרכב של ברמן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/7/07
  4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

uritotti,קודם כל המצב בורדר ברמן באמת לא נראה טוב אך בכל זאת אתמול ורדר ברמן חסרה את שחקנה
    החשוב ביותר דייגו וכאשר הוא משחק ברמן נראית אחרת,אני חושב ששאף חייב בכל זאת להביא עוד שחקן
    חוד שיכול לנצל את ההזדמנויות של הקבוצה.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא יכול לשים את כל הביצים באותו השק. מה יהיה אם דייגו יהיה פצוע גם במוקדמות האלופות?

6. Football God Member

דייגו יכול להיות פצוע גם ברוב שלבי העונה.זה השחקן שסחט הכי הרבה פאולים בכל הבונדסליגה,ולרוב הכניסות בו הם קשות מאוד,והוא היה פצוע לעיתים קרובות.
    זה יהיה לא מקצועי לומר שדייגו לא משחק,אז ורדר נראתה כמו שנראתה.צריך שהקבוצה תתפקד גם בלי הברזילאי.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברמן גם הייתה חסרה את דייגו במשחק האחרון נגד ברצלונה, בחצי הגמר של גביע אופ"א, במשחק במינכן ובכל המשחקים הקשים בשנה שעברה. זאת אומרת, הוא היה על המגרש רק שנסגר טוב ולא עשה כלום. ולכן, ברמן בבעיה קשה. כנראה בגלל זה בא קרלוס אלברטו, כדי שיהיה עוד אחד שיהיה צריך לשים אליו לב ואי אפשר יהיה לסגור שניים. אבל, מצד שני ברמן איבדה חלוץ, שהוא בשקט בין 5 החלוצים הטובים בעולם ונשארה עם חלוצים מדרג ב' (של הטופ העולמי) במקרה הטוב ועם זה גם עם קישור פנטסטי זה לא יעזור. כי דייגו ישחק הרבה יותר קדימה (כדי שיוכל להבקיע) ואז שוב נשארנו עם קישור שקל (לקבוצות ברמה גבוהה) לסגור אותו. אני מניח שכשקרלוס אלברטו (בהנחה שהוא באמת טוב ולא איזה פלופ), דייגו ונאלדו יחזרו נראה ברמן אחרת והרבה יותר חזקה. אבל, אם לא יבוא חלוץ ממש טוב זה לא שווה כלום.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איך אני אוהב את ההגזמות וההקצנות שלכם...

משחק פתיחה לא הלך, אז זהו הקבוצה לא טובה ?
    מה אני יגיד לכם, אני בדיעה שלמרות הכל ברמן תעשה לבאיירן את המוות לפני שזאתי תזכה באליפות.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אני אוהב את ההתעלמות שלך מהעובדות
    ראית את ברמן נגד באזל (למען השם, באזל)? ראית את ברמן נגד ליברפול?

אף אחד לא סותם את הגולל על ברמן, אבל מנגד גם אי אפשר להתעלם מהעובדה שלברמן אין שום כלי התקפי. אפילו לא את אוורטון.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/07
  10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

וזה אומר בדיוק .........

כלום!

לא מתעלם מכלום מי שמתעלם מהמציאות זה אתם.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך בדיוק?
    בזה שראינו את המשחק נגד באזל ושם ברמן נראו קטסטרופה?
    בזה שראינו את המשחק נגד ליברפול וגם שם ברמן נראו קטסטרופה?
    או בזה שראינו אתמול באיירן ששולטת במגרש ועושה ככל העולה על רוחה? אם אבא שלי עוד היה בחיים הוא היה אומר על המשחק אתמול "חצי מגרש להשכרה". שמת לב כמה דקות רצופות, כשבאיירן רק רצתה, ברמן לא הצליחה לעבור את חצי המגרש עם הכדור?
    אז נכון, זה לא קובע כלום וזה רק טורניר הכנה והוא רק השלישי בחשיבותו וזה וזה, אבל בכל זאת המשחק הזה היה חשוב לשתי הקבוצות ומהכניסות של השחקנים אפשר היה לראות שזה לא עוד משחק אימון.

כדאי שתקרא את המאמר בשפורט בילד (יש שם ניתוח מקצועי, להבדיל מידיעות סנסציוניות) וגם בשאר המקומות ותראה. זה לא רק אנחנו מודאגים מהמצב של ברמן. זה כולם.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני לא מודאג. אני אולי כרגע במיעוט, אבל עוד חודש וקצת כולכם תבינו על מה אני מדבר.
    ברמן אולי פתחה ברגל שמאל, אבל יש להם קבוצה א-ד-י-ר-ה. להתראות עוד חודש וקצת

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

נחיה ונראה.

חבל רק שלבאיירן אתה לא נותן (ולא נתת) חודש. מהם דווקא ציפית מהיום הראשון להראות יכולת פנומנלית, וזה בכלל לא משנה שבאיירן, שלא כמו ברמן, היא קבוצה חדשה לגמרי.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, שלא תבין אותי לא נכון, לבאיירן לא נתתי חודש, כי הוא לא צריכה. באיירן היא נכון להיום גדולה על הליגה הגרמנית, בדרגה אחת לפחות.
    אם לא הבנת את כל ה"זילזול" שלי, אני מנצל את הזמן כל עוד אני יכול . http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

להיפך, דווקא באיירן צריכה זמן. זו קבוצה חדשה כמעט לגמרי. המגן הימני חדש המגן השמאלי חדש. הקישור כולו חדש (למרות שיש שניים ששיחקו שם גם בשנה שעברה, אבל לא ככה) וההתקפה חדשה.
    עם זאת, עם מאמן כמו היצפלד לא בטוח שאנחנו צריכים חודש.

ולמען ההגינות. אם ברמן מביאים חלוץ ברמה ואם קרלוס אלברטו הוא באמת מה שאומרים עליו או שלחלופין בורובסקי, פרינגס ודייגו לא יהיו פצועים לברמן יש קבוצה מעולה.