ורדר ברמן 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י נעם, ‏29/5/07.

1. George Best Member

מה סכום ההעברה המשוער, אם יורשה לי לשאול.(אני במנג'ר מכרתי אותו ב20 מליון פאונד לצ'לסי, ובאותה עונה הבאתי דאבל לברמן :aaa021: ).

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

16 מיליון יורו .

3. נעם Member

הנרי לעולם לא היה עובר לצלסי ואם כן אז הוא ביב מת אצל אוהדי ארסנל.
    בנוסף קלוזה בשביל ברמן זה עדיין לא הנרי בשביל ארסנל אבל מספיק קרוב. סכום ההעברה שלו דיי מצחיק אבל חייבים להתחשב בזה שעוד חצי שמה היה נגמר לו החוזה (סתם לשם השוואה דרן בנט (מי?) נמכר כמעט ב25 מיליון יורו או פאונד בליגה האנגלית).
    לפחות ביירן הולכת על רכש גדול ומטורף אבל שלד כמעט ולא נשאר! (לאם לוסיו ושוויני?)
    נראה מה היצפלד יצליח לעשות מהסלט האינדיווידואלי הזה.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, כתב איפשהו שברמן קיבלה 16 מליון על קלוזה. זו סתם ספקולציה (המועדונים לא הסכימו לשחרר את סכום העסקה), אבל בכל מקרה קשה לי להאמין שברמן קיבלו יותר מ - 10 מליון.
    אחרי שהנרי חתם בברצלונה, כל הקלפים של ברמן, בפוקר עם באיירן על קלוזה הלכו. האיום על זה שאולי קלוזה יעבור לברצלונה היה האחרון שברמן עוד יכלו לשלוף בפוקר הזה (בו באיירן הציעו 10 מליון וברמן דרשו 15 כשבאיירן מודיעים שיש להם סבלנות לחכות לעונה הבאה ולקבל אותו בחינם) ומרגע שהנרי חתום הרי ברור שקלוזה לא ילך לשם.

ברמן גם הפסידו (כנראה) את קרלוס אלברטו.

ולאור כל זה אם הייתי אוהד ברמן הייתי מתחיל להיות מאוד מודאג (והאמת שכחובב הכדורגל הגרמני אני מאוד מודאג ממצבה של ברמן כמו שהוא מסתמן כרגע.

שפנים, אני לא רואה. הלוואי ואתבדה.

5. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי שקלאסניץ' עוזב, אמרתי שברמן נפרדת ממנו בעל כורחה. אתה באמת מאמין שאחרי כזה דבר הוא באמת יחזור להרכב ויפגין את אותו הכושר והיכולת שהפגין לפני הפציעה? לא נראה לי. אני חושב שגם שאף לא ייקח את הסיכון והקרואטי יראה הרבה מאוד ספסל העונה.

הארכת החוזה זה דבר שנעשה מתוך הוקרה לבן אדם לא יותר מזה, להראות שלקבוצה אכפת מהשחקן.

6. נעם Member

אז הרכש הראשון של ברמן נעשה דווקא בעמדת הקישור.
    הפליימייקר הברזילאי (כמה מפתיע..) הנפלא קרלוס אלברטו הגיע לוסרשטדיון עבור עסקה שמוערכת ב-8 מיליון יורו מברזיל.
    השחקן בן ה-22 שכבר יודע מה זה ליהיות אלוף אירופה (זכה עם פורטו ב2004) משחק כפליימייקר/קיצוני שמאלי ובעל שליטה מצויינת בכדור. גובהו 1.77 מטר והוא ימני.
    כניסתו תוסיף המון טכניקה לקישור שכבר מכיל את דייגו פרינגס ובורו וישלים עמדה חסרה מאוד (למרות שינסן שנה שעברה היה טוב בה).
    ברקורד שלו רשומות כבר 5 הופעות בסלסאו.
    http://www.ca19.com.br/images/BANNER_inicio.Xxx

7. C-J Member

רכישה טובה,
    עכשיו יש לה שני טבחים מעולים. אבל מה? נשארה הבעיה מי ייהנה מכל הבישולים שלהם?
    ברמן חייבת חלוץ דחוף!

8. נעם Member

מבחינת עתיד יש לה סגל מטורף! האנט אלמיידה ורוזנברג 3 הבטחות אדירות כשרוזברג צריך לפרוץ בעונה הבאה.
    אבל במאני טיים אם קלאסניץ לא חוזר לכושר מלא הם בבעיה רצינית.
    אני הייתי ממליץ בחום על מלך השערים של הליגה הצרפתית(לא זוכר את שמו) או סביולה/פאלרמו/ארבלדזה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/07
  9. נעם Member

ורדר ברמן מפסידה היום 2-0 לבאזל במשחק ידידות. לאחר הבאתו של C.ALBERTO ,שאף ישב על הספסל ברמן נראת רע וחסרת חדות. אמנם היא החזיקה בערך ב70% מהכדור ושיחקה בלי מרטא' נאלדו ודייגו אבל האימפוטנטיות ההתקפית מראה כמה חסרונו של קלוזה מורגש. לעומת זאת התרשמתי מכמה צעירים חדשים שעלו על כר הדשא...
    למזלנו זה רק משחק אימון ויש עוד זמן לרכוש חלוץ.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

באמת שאין משמעות למשחק הזה. בשלב הזה של העונה לא באמת מצפים או אפילו מנסים להציג כדורגל משכנע. צריך לשמור על הגוף, להכנס לכושר, להתחיל לאט לאט להכנס לקצב וכו'. יש קצת שינויים ששאף עושה עד כמה שהספקתי להציץ גם בלי שהסגל יעבור מהפכה. זה עדיין פשוט כל כך מוקדם.

11. נעם Member

ליברפול מנצחת את ורדר ברמן 3-2 במשחק ידידות מותח ורצוף ארועים ובכורות.

בוא נתחיל מבכורתו של קרלוס אלברטו. חברה, טפו טפו טפו בלי עין הרע יש לנו רונלדיניו חדש בבונדסליגה (למרות הבדלי התפקידים). לוחם טכני ומרהיב במשחקו. סגנון כדרור ברזילאי, הקרבה הגנתית וראיית משחק פנטסטית. הוא עדיין צריך להתאקלם במושבה הברזילאית (נראה קצת עייף לקראת סיום) ובין כל הגרמנים אבל אני לא יכול לחכות לשיתוף פעולה של קוסם כזה עם דייגו פרינגס ובורו'/ינסן.

ברמן פתחה לא טוב את המשחק עם שער מטומטם שנימייר (עדיין לא מוכיח את עצמו וישב המון על הספסל העונה) שוב מוסר ברשלנו לבאומן כשורונין אורב לו ומבקיע. שער השיוויון בא במהירות ממהלך יפה של פרינגס-שולץ-רוזנברג ולבסוף שינדלר. הענק הגרמני הרשים מאוד במיוחד יחסית לאלמיידה מחליפו ששוב לא מגלה שום יצירתיות או תעוזה (מאוד לא אוהב את זה בשחקנים).
    שולץ מראה שיש לו הרבה מה לתת לברמן בפאן ההתקפי כמו בהגנתי ואני מאוד מקווה שלא יעזוב.

השער השני של ליברפול שוב בא במיקריות מבעיטת פצצה של ריסה וטעות איומה של ויזה שדרך אגב היה מצויין כל המשחק אבל היה חייב את הפשלה החודשית שלו (לפחות זה במשחק אימון). ברמן וליברפול שיחקו יפה והתפתח משחק נהדר והתקפי. אחרי השער השני הרוחות קצת נרגעו ואז בא הרגע שבו אלברטו יכל לקנות את כל האוהדים ברגע. הוא קיבל פס קשה מרוזנברג השתלט והטעה שחקן ואת השוער (סטייל בניון) כדי לפנות לעצמו שער כמעט ריק עם בעיטה בשמאל שהוא החטיא ממש קרוב לחיבורים.

http://www.sportbild.de/sportbild/photos/07/07/34f78fe80bf2b37e4455379d24871fe9.Xxx
    אלברטו נגד פנאנט

מחצית שנייה היתה יותר חלשה אבל מאוד הרשימו אותי פראנק לוניג החלוץ הצעיר שהפיח רוח חדשה אצל הירוקים ואף כבש שער, ושוב ינסן ואנדרסון הדנים כשהאחרון מגלה הרבה אחריות ובגרות במשחקו.
    לשער השלישי של האדומים אני בכלל לא אתייחס מכיוון שזו פשוט הגנה סגל ג' שלנו ומלכודות נבדל לא תורגלו כמו שצריך.
    היה גם אירוע מוזר כאשר אלמיידה כבש שער שנטען לנבדל והשער אושר. אחרי 3 דקות החליט השופט לבטל אותו (הסתכל בטלוויזה?) בכל מקרה היה אמור להגמר 3-3.

אהה ואני חייב להתייחס לנק' הישראלית. יוסי היה טוב+ עשה הרבה בעיות להגנה (חסרת הבלמים הטיבעיים שלנו) והראה ניצוצות אופייניים. אני חושב שליברפול עומדת להנות מאוד משחקן מסגנונו למרות שאני מעדיף אותו באמצע.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/07
  12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בהחלט אלברטו היה מצויין, אבל....
    לברמן יש יותר מדי שחקני קישור מנהדרים ופחות חלוצים.
    קודם כל בורובסקי, אנדראסן ופריגנס לדעתי חייבים להיות באנקר בהרכב. ואז מה עושים עם אלברטו שדייגו נמצא? או שאלה אחרת האם דייגו ואלברטו לא יכנסו אחד לשני ברגליים?
    ונעם כמו שאמרת, רוזנברג נפלא אבל עדיין לא סקורר , אלמיידה מוכשר, האנט יותר ווינגר, הילדים עדיין לא קרעו זוג נעליים, וקלאסניץ, אלוהים יודע מה יהיה איתו. ברמן חייבת עוד חלוץ.

13. נעם Member

חייבת חלוץ זה אין ספק אבל בנתיים נסתדר עם מה שיש (ויש לנו די הרבה חלוצים) גם אם הם צעירים.
    בקשר לשיתוף הפעולה בין אלברטו לדייגו אני מסכים זה באמת מסוכן ולא יודע מה יהיה כי עדיין לא ראיתי קישור באירופה שמסתדר עם 2 ענקי טכניקה כמו שניהם במערך של 4-4-2. אבל אני מקווה שאחד מהם יעבור לשחק קצת יותר למטה (אלברטו) במקום תפקידו של וורנייס ושהם לא יברחו ליהיות שני קשרים קיצוניים, למרות שגם זו אפשרות.
    והאנט יותר קיצוני מחלוץ כמו שמוחמד זידאן יותר קיצוני מחלוץ (שניהם חלוצים).

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עזוב את וורנייאס העגלה. אנדראסן חזר והוא הולך להיות היורש של באומן, מה גם שזה ישחרר את פרינגס. מה שאומר, שבמערך שלך יש מקום ל :
    1. חלוץ אחד, במקרה הזה אלברטו ודייגו ישחקו ביחד. אבל זה כמובן ניגוד מוחלט לטקטיקה ה"שאפית"
    2. אלברטו, אנדראסן בורובסקי יעשו רוטציה. ובא לא נשכח את באומן, וורנייאס ויינסן שגם רוצים לשחק. בקיצור שמח בקישור של ברמן.

15. נעם Member

ולחשוב שבשנה שעברה היה לנו קישור קצר עם הבלחות של שולץ ווואמה. אלברטו לא נראה לי ישב על הספסל אוליי שאף חושב על תפקיד של קיצוני?
    בכל מקרה איפה ווראנייס אהובו של שאף נכנס לתמונה ואיך ינסן יסבול מכזאת השבתה? לא ברור נצטרך לראות מה יהיה...