ורדר ברמן 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י נעם, ‏29/5/07.

1. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בברמן הולכים לפתוח בעונה הקרובה מושבת זרים. אחרי שזה הצליח כל כך טוב עם דייגו החליטו בברמן, להביא עוד כמה זרים נוספים.

קרלוס אלברטו הברזילאי חתם בקבוצה עוד מלפני 10 ימים והתכנון לשלב אותו בעונה הבאה בחוד יחד עם הוגו אלמיידה במקרה של עזיבה של מירוסלב קלוזה.

בנוסף בקבוצה מקווים להביא את אומיט דאבלה וולריאן ישמעאל.

בקבוצה גם מעוניינים לצרף ברזילאי נוסף שזכה עם פורטו בליגת האלופות לפני שלוש עונות וזהותו טרם ידועה.

2. נעם Member

שמע עם פריץ,בורו,פרינגס,מרטזאקר,ויסה והאנט עדיין לא הייתי ממהר לקרוא לקבוצה הזאת מושבת זרים.
    אבל עדיין יש כאן מגמה ברורה: "כדרוגל דרום אמריקאי".
    אבל אני לא מבין איך שאף, שהוא עדיין לא רב אמן בטקטיקה וניהול משחק, ישתלט ויחנך את כל האינדיווידואלים שבאים.

3. נעם Member

ג'רום פולץ עוזב את ורדר ברמן.
    החלוץ הצעיר בן ה-20 לא הצליח לעשות את הפריצה שלו העונה עקב פציעה ויעבור בשנה הבאה לאלמנייה אכן מהליגה השנייה.
    אז בהצלחה ג'רום!

4. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: שחקנה של ליון, דיארה דחה סופית את ורדר ברמן והודיע כי הוא מעדיף לחפש אופציות בספרד ובאנגליה.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

טוב אז זה לא בדיוק מה שחשבתי. ברמן לא הצליחו לשמור על הסגל הקיים והנהדר אחרי ולמרות הכל.

קלוזה עזב, הסטאר הלך! את דייגו אומנם הצליחו להשאיר עוד עונה, אבל זה רק עניין של זמן עד שיקבל הצעה מפתה מאחד ממפלצות אירופה ביבשת ולא ישאר לגרום לנו להנאה בבולי. מה יהיה עם בניה של ברמן לעתיד?

ברמן, לאן?

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אל תדאגף לאלופס יש כבר משהו ביד...
    אני לא יופתע לראות בברמן את הונטלאר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

ולדעתי העזיבה של קלוזה מחזקת את ברמן שיביאו עכשיו תותח במקומו. ואם קלוזה היה נשאר, לדעתך זה חיזוק לברמן (ממש לא) במיוחד שהראש שלו כבר ממרץ לא היה בברמן.

7. basler Member

אם מהלך כזה יקרה אני מאוד יופתע , הונטאלר הוא חלוץ ענק מהטובים ביותר .
    קשה לי לראות אותו מגיע לברמן , גם מפניי שקבוצות גדולות יותר הביעו עניין , וגם מפניי שאיאקס עלולה לדרוש עליו 30 מיליון יורו .

אך אם מהלך כזה יתבצע
    פרינגס , בורובסקי , דייגו והונטאלר , והנה יש לנו כאן גלאקטיקוס בירוק .

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לברמן אין הכוח לבצע מהלך כזה, וחבל.

כמו שזה נראה כרגע ברמן בדרך אל הלא נודע...

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני בטוח שאנחנו לא יודעים המון דברים שמתרחשים מאחורי הקלעים של ורדר ברמן וכמו שלירן אמר גם אני
    בטוח שאלופס מחזיק שפן ביד .

יהיה מאוד מעניין לראות את ברמן בשנה הקרובה לאחר עזיבתו של קלוזה לבאיירן.

10. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקישור של ברמן היה ונשאר מאיים. ההשארה של פרינגס ודייגו תתרום עוד רבות לקבוצה העונה, העיקר ששום שחקן לא יפצע.

בנוגע לחוד, ברמן נפרדה בעל כורחה מקלוזה ומקלאסניץ'. האנט הוא חלוץ מצוין אבל יקח לו הרבה עד שיתבשל ויהפוך לסוג של קלוזה, ורוזנבורג יכול לתפוס יום אבל שאף לא יכול לסמוך על זה. ברמן חייבת בדחיפות חלוץ, שאולדרף בדיעבד היה יכול להיות אופציה לא רעה עבור ברמן, וגם החזרת זידאן ממיינץ היה יכול להיות היום מאוד ריאלי אלמלא חתם בהמבורג. ברמן במצוקה.

11. basler Member

מצד שני , אם הם הסכימו לקבל כסף מבאיירן השנה , הם בטח מתכננים משהו עם הכסף הזה .
    הונטאלר יכול להיות החתמה אדירה לברמן ,בתור אחד שיהיה בעדם (ובעד שטוטגארט ) בליגת האלופות שנה הבאה , אני מקווה שהוא יחתום .
    זה טוב לבונדסליגה .

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/07
  12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אופיר, מי אמר שקלאסניץ עזב?
    הוא אפילו האריך את החוזה שלו.

כמובן שאיך הוא יראה אחרי השתלת הכליות זה מאד קשה להגיד.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו רומא באיטליה למשל, על אף שנדמה שחצי צעד קדימה יהפוך את המועדון למוביל, החוסר בחוסן הכלכלי גורם לכך שהמטרה העיקרית שלו כמעט כל קיץ היא קודם כל לשמור על התותחים שכבר בצד שלה. ולכן שוב, כמו אותה רומא, ברמן צריכה שהכל ילך לטובתה כדי להתקדם ולתת עונה פרעת יותר מזו שחלפה לה. קשה לראות את זה קורה, לצד ההתחזקות של באיירן, וכמובן הצעדים הגדולים קדימה של הענקיות בליגת האלופות, אני לא רואה את הקבוצה הזו דוהרת קדימה ומצליחה מעבר למה שהשיגה בעברה הלא רחוק.

14. נעם Member

מאוד לאכזב לראות ששחקן שכל כך מזוהה עם המועדון קלוזה עוזב ליריבה הגדולה של השנים האחרונות.
    נראה שקלוזה פשוט חמד לצאן ולדעתי בכלל כל ההתחדשות של הסגל הבאוורי לא יתן פרי לפחות בעונה הראשונה (ראו מקרה ריאל מדריד).
    יותר מידי רכש, זה אף פעם לא טוב אבל את זה עוד נראה בהמשך...
    בכל מקרה למרות שממש בא לי לפצוץ למירו תראש אני אומר בחריקת שיניים - בהצלחה ותודה קלוזה אתה ענק ואמן שתזכה בהמון תארים (אלא אם זה על חשבון ברמן אה!)

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קלוזה מזוהה עם ברמן בדיוק כמו שהנרי היה מזוהה עם ארסנל...
    להזכיר לך הוא הגיע בכלל מלאוטרן, אחרי שהעדיף את ההצעה הכלכלית של ברמן על פני הפפלזר...
    ככה שהוא היה וישאר חומד כסף.
    ואל תדאג נעם התחת של באיירן השמין לאחרונה מאד, אבל מתישהו ואיכשהו זה יתפוצץ להם בפנים.

ונאמר אמן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx