ורדר ברמן 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏5/7/06.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושש שאתה טועה. קלוזה לא האריך את החוזה שלו, אלא רק הודיע שהוא ימלא את חוזהו עד תומו, דהיינו עד לסוף עונה הבאה.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ואני בספק אם הוא ימלא אותו, הוא רוצה יותר שקט בשביל ברמו שמצוייה להזכירכם בעיצומו של מאבק אליפות.

נלדו האריך את חוזיהו בווסר עד 2012

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני על סף ההתרגשות . . . טורסטן פרינגס מדהים ! ! ! איש גדול ממש סמל של ברמן .

תקראו את זה :

"ברמן זה החיים שלי, הייתי בדורטמונד והייתי בבאיירן מינכן, אבל כאן אני מרגיש הכי טוב", כך אמר היום (שישי) קשרה הבינלאומי של ורדר ברמן, טורסטן פרינגס, שהחליט בסופו של דבר לא לעבור ליובנטוס.

פרינגס היה כבר עם רגל וחצי ביובה ואפילו ביקר בטורינו כדי לבקר במתקנים של הגברת הזקנה. למרות זאת הוא החליט להישאר בגרמניה.

"הלכתי אחרי הלב שלי וקיבלתי את ההחלטה", הוסיף פרינגס, "יובנטוס זה מועדון גדול אבל ברמן חשובה הרבה יותר עבורי. שוחחתי עם תומאס שאף (המאמן) שהסביר לי כמה אני חשוב".

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמובן שגם כמה יורו סנטים עזרו לו להרגיש ככה.

5. ofiro Member

פרינגס הוא שחקן מצוין ומזל שהוא נשאר בורדר ברמן בגלל שהקבוצה חייבת אותו גם בעונה הבאה כי הוא אחד הגורמים המרכזיים לשליטה שלה במרכז השדה ברוב המשחקים העונה , עם מישהו יכול להביא עוד דברים על קלוזה אני יודה לו כי מאוד מעניין אותי עם הוא עובר קבוצה הוא נשאר (אגב אני מאוד מקווה שישאר בברמן כי הוא חלוץ ענק )

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בברמן עשו הכל נכון ניהולית העונה. הביאו את מרטאסקר, ריעננו בשחקני מועדון צעירים שהצליחו יפה, וגם בסוף שהיה נראה שעניין פרינגס וקלוזה מטריד את שלוות השחקנים והשקט הקבוצתי, חיש מהר הצליחו להחזיר את השקט למוחות הטרודים של קלוזה ופרינגס, אך גם זה לא הספיק כנראה. ברמן מאבדת נקודות שוב, ובמשחק שעל הנייר הוא 3 נק' בכיס לקבוצה אלופה. כמה לוזרי.

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/07
  7. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

סלע,אני חושב שעל הנייר גם שאלקה הייתה צריכה לנצח אותנו וגם לפי ההיסטוריה שלא ניצחנו אותם בבית
    9 שנים.אבל לפרנקפורט מגיע המון מחמאות על מלחמה יוצאת מן הכלל , ברמן פשוט איבדו את הכוחות ואין
    לזה שום קשר ללוזריות לדעתי.הלוזרית הגדולה ביותר של תולדות גרמניה נשארת - פ.צ שאלקה 04 .

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לברמן הייתה יותר מהדמנות אחת לחזור לעניינים.

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מסכים , אך אני חושב שהמילה לוזריות מסתכמת בסופו של דבר במאניי טים והיום שאלקה הוכיחה כמה שהיא
    אוהבת להיות לוזרית.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נכון יוני (ראלף לורן). שאלקה הפסידה פעם אחת, אצל ברמן זו מגמה.
    היום, שוב, ברמן מוכיחה שברגעים המכריעים, כשיש משחק אחד קובע, היא קורסת. כמו נגד ברצלונה בליגת האלופות, כמו מול אייקס בגביע אופ"א (מזל שהם הבקיעו גול מקרי באמססרדם אחרת לא בטוח שהם היו עוברים) וכמו נגד אספניול. ברמן לא יודעת לשחק משחקים חשובים.
    לכן, כמו שכבר אמרתי, אולי צריך לחשוב על שחרורו של תומאס שאאף מהקבוצה. הוא העלה את המועדון כמה מדרגות, זה אין ספק, אבל אולי הוא לא מספיק בשביל המדרגות הבאות. אולי.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בדיוק. עם זה שתמיד הסכמתי עם כך ששאף הוא מאמן כדורגל שמאוד יפה לעין ומאוד טוב לצעירים, אז גם אמרתי שיש לו איזשהו קו אדום אליו הוא יכול להגיע. הוא מאמן שחסר לו הרבה, פשוט כך. כל ההדחות המשפילות באירופה, והדרך בהן הוא העמיד את ההגנה, רק הראו שהוא לא כזה מאמן מתוחכם.

12. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא אתמול הוא עשה שינוי מרענן בשורות, אבל אפילו שקלוזה, רונזבורג והאנט על המגרש הוא התעקש לשחק בשיטת היהלום שלו שהוא לא זז ממנה מתחילת השנה.

למרות שהעונה הזאת תיזכר כתחושת החמצה עבור אוהדי ברמן, אחרי הכשלון בקאמפ נואו ולאחר מכן בגביע אופ"א, החמצת האליפות כשבאיירן בעונת שפל. צריך להגיד שברמן ספיקה לנו רגעים מדהימים של בונדסליגה העונה עם משחקים עם חשק של עוד כמו ה2:0 על באיירן, ה6:2 בפרנקפורט ועוד.

מה שחשוב, זה לעשות קפיצת מדרגה בעונה הבאה ובשביל זה זקוקה הקבוצה למאמן חדש. לטעמי מגאת' יכול להחשב כאופציה לא רעה בכלל עבור ברמן, צריך לזכור מה הוא עשה בבאיירן ובשטוטגארט, הוא בא עם ניסיון בליגה ובאירופה ולמרות ההטחות מצד אוהדי באיירן(ואינ לא מכחיש אני ביניהם(), הוא מתאים לברמן כמו כפפה ליד. אני מאוד מקווה שבהנהלת ברמן יעשו את הצעד הנכון.