ורדר ברמן 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏5/7/06.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה משנה כמעט לגמרי את התמונה במאבק האליפות העונה. אם הרכש אכן יניב פירות (זה אמור להיות זה) אז ברמן קרובים להיות מאוזנים בכוחם בכל החזיתות, ולתת את המאבק המבורך לבאיירן העונה.

2. Waters Member

מאבק?

יש לי הרגשה שבברמן מתבשל משהו מאוד טוב השנה.

לפי איך שבאיירך נראית כרגע, היא ממש לא מוכנה לליגה.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הרבה תלוי בהנובר ובנכונותה להיכנס לביזנס עם ברמן.
    קאנציג המנג'ר של הנובר בנתיים סירב להתייחס לנושא.
    כמו במקרה סאנוגו ושטוטגארט סיכום בין השחקן לקבוצה יש, סיכום בין שתי הקבוצות אין!

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ברמן רוצים להאריך לקלוזה את החוזה

http://www.bild.t-online.de/BTO/Newsticker/standard-bilder/sport/klose-120x137.Xxx

קלוזה שחתום על סוף 2007 כרגע, צריך לשקול הצעה של ברמן להאריך את החוזה בעוד שנה עד 2008. המנג'ר של ברמן קלאוס אלאופס: "היו לנו שיחות איתו עוד לפני המונדיאל והוא אמר: 'לא משנה מה יהיה, אשאר עוד שנה בברמן'. קלוזה עדיין לא סגר איתנו את כל מה שקשור להארכה של החוזה".

כמו שכבר ידוע, המניות של קלוזה חמות מאוד אחרי ליגת האלופות השנה, וכבר הגיעו לשיאים חדשים לאחר המונדיאל המוצלח שלו כמלך השערים. נקווה שישאר בבונדסליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/06
  5. אפנברג Member

ראשית, אני מאוד מקווה שברמן תתן לנו הצגות בליגה ובאירופה, חשוב לכדורגל הגרמני שקבוצות הבונדסליגה יצליחו גם באירופה: רוצה לראות עוד ועוד קבוצות גרמניות בשלבים הגבוהים של ליגת האלופות, וגם של גביע אופ"א.
    שנית, לגבי קנאתך קייזר ידידי, אני מקנא בגרמנים הרבים שיש לקבוצה בהרכב. אני לא אוהב את לגיון הזרים בבאיירן שנמשך כמה עונות, ואשר ממילא לא הביא אותנו לכלום באירופה (אם כי בליגה זה הצליח). חשוב מאוד ששחקנים גרמניים ישתפשפו בקבוצות הגדולות של גרמניה, ויתנסו במעמדי ליגת האלופות כדי שנקצור את הפירות גם בנבחרת. אני מקווה שנראה עוד גרמנים בהרכב באיירן.

6. Rudess Member

מה ההתלהבות מדייגו? חובת ההוכחה עליו , הוא ממש לא הרשים בפורטו, ומסכת השבחים עליו לא מובנת לי בכלל. הוא נכנס לנעלים הענקיות של יוהאן מיקו (למה לעזאזל לא היה בסגל נבחרת צרפת למונדיאל?) ולא בטוח שיצליח למלא את מקומו.

7. Wayne_Rooney Member

אני מסכים איתך לגבי השאלה של למה מיקו לא זומן....
    אבל דייגו באמת כשרון שהוא שיחק בברזיל הוא היה גדול. אז בפורטו לא הלך לו. אולי בברמן כן יילך לו. יש לו את הפוטנציאל כולם יודעים את זה אבל צריך לממש אותו ובינתיים כבר עבר די הרבה זמן שהוא לא מימש אבל תנו לו עוד הזדמנות אני בטוח שהוא יפרוץ קדימה בקרוב.

8. Waters Member

http://img86.imageshack.us/img86/3826/werderbremenhome074mm.Xxx

כנראה שכך ייראו תלבושות ברמן בעונה הבאה עלינו לטובה.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

תילבושת יפה..
    קאפה תמיד עושים תילבושות יפות,צמוד.

10. Rudess Member

העיקר שזה יהיה ירוק לבן ולא ירוק-כתום בחולצה.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בהחלט!
    עכשיו אחרי שתוקנה הטעות הראושנה מהשנה שעברה בברמן חייבים לתקן את הטעות השניה ולחזור לשלוט בכדורגל הגרמני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לצערי הם באמת בכיוון. עוד קצת עבודה, קצת מזל, וקצת שטויות של מגאת' והם שם.

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

החלוץ הצעיר הוגו אלמיידה מפורטו חתם לשנה בהשאלה בברמן עם אופציה לקניה.
    האם המשמעות היא מחשבה על מכירת קלוזה? יש להם בסגל עוד את קלסניץ', זידאן ונדמה לי ששכחתי עוד מישהו.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, בטח התכוונת לארון האנט, והוא ככל הנראה יושאל.
    קלוסה הוגדר כבר כ לא למכירה!
    ארבעת החלוצים של ברמן לעונה הקרובה : איוון קלאסניץ, מירוסלב קלוסה, מוחמד זידן, הוגו אלמיידה.

15. נעם Member

אני חייב ווידוי קטן...

מגיל 6-10 חייתי בעיר הזאת שנקראת ברמן בצפון גרמניה והייתי שרוף שלהם, שיחקתי באחת מקבוצות הילדים הרבות שהיא מנהלת (זאת עיר ענקית) ואז חזרתי לארץ אחרי 4 שנים נפלאות.

התחיל תהליך ריחוק טיבעי מכדורגל כשהגעתי לארץ במיוחד לאור ההתנהלות החובבנית של המועדונים פה (אמר ילד ששיחק בגיל 8 בקבוצת ילדים!!! שההתנהלות שלה יותר מיקצועית מקבוצת הנוער של מכבי תל אביב) ואז באיזה שהו יום כשראיתי שוב משחק של ברמן אחרי המון זמן ראיתי את ארהון הנאט שנראה לי מאוד מאוד מוכר.

ואז ניזכרי... ארון האנט שיחק איתי בקבוצת הילדים הזאת בגרמניה ומשם הוא מוכר לי.
    אז בקבוצה הוא היה כוכב ואני מקווה שגם עכשיו הוא יפרח.

בנוגע למוחמ זידאן - שחקן ענק שלדעתי הבקיע שער יותר יפה משל מראדונה מול אנגליה (אם לא מחשיבים את המעמד שהמשחק של מארדונה שוחק) שחקן מוכשר בחסד חזר שוב לברמן החמימה!