ולפעמים "החגיגה" נגמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏20/5/04.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דוידוביץ באמת היה השוער הכי יציב בליגה וכמעט ולא חטף שערים באשמתו,זה ששער אחד הוא חטף באשמתו זה ממש לא אומר כלום,מה לעשות גם הוא בן אדם והוא חטף גול.

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב בנוגע לדוידוביץ' אני חושב שאין פה ויכוח ואפילו חסידו הגדול של ניר, בני, מסכים שהוא בכושר הטוב ביותר.

אבל בני, דבר אחד אני חושב שלא סגרת:
    יש הבדל אחד בין בית"ר שהפסידה לפ"ת וולנסיה שהפסידה לאלבסטה ויש דבר אחד משותף שאותו הזכרת- שתי הקבוצות באו למשחק בלי מטרה שבשבילה כדאי לנצח (את המשחק הקדישו לקהל וכנראה שזו לא מטרה נעלה מספיק עבור השחקנים להודות לקהל המעולה של בית"ר שעוד מסתכל לכיוון שלהם בכלל), אבל ההבדל הוא שבית"ר שיחקה כמעט כל העונה כאילו אין לה על מה לשחק. מעטים המשחקים שבהם ראינו את הצהובים שחורים עולים לטדי (שלא נדבר על משחקי חוץ) לשרוף את הדשא עבור הקהל ועבור הישארות בליגה.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל יש גם לקחת בחשבון את ההגנה עצמה שצריכה מדי פעם גם לשחק, שמישהו יסביר את זה לברזיאלים שם, כי ההגנה של בית"ר היא פשוט לא הגנה, אם קורנפיין מציל 5 גולים בטוחים במשחק זה רק בגלל שהקבוצה היריבה מגיע ל10 הזדמנויות של שער בטוח..

4. אלי מתחן Member

גם אם בית"ר שיחקה ככה פעם אחת, עדיין זה יותר מסך המשחקים שחיפה עשתה את זה.
    ולמעט תחילת הסיבוב השני ושאר המשחקים שעידן מליחי שיחק בהם, יכלת לראות שהשחקנים שורפים את הדשא בשביל הקהל, הניצחונות על הפועל ומכבי ת"א ומכבי חיפה בטדי היו בזכות המלחמה וההקרבה של השחקנים.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה למה להאשים את בית"ר וחיפה בחוסר רצינות ?
    כאשר הקבוצה שלך מאבדת נקודות חשובות מול האחרונה בטבלהה !!!
    בעילוט,אחרי יתרון של שני שערים מאבדים אותו ב10 דקות.
    בוסרמיל,לקבל גול בדקה ה90 ולהפסיד את המשחק.

זה רק מול הקבוצה האחרונה בטבלה,שלא לדבר על עוד הפסדי נקודות מרגיזים.

להפועל ב"ש לא הגיע העונה לסיים לא במקום ה3 ולא ב2 ובטח שבטח לא בראשון.
    עם כדורגל כזה משעממם מה יש לצפות ? מקבלים את העונה הכי גדול,האינטרטוטו.

6. ג'רי בית הלוי Member

אני לא מדבר על הדיון הספציפי הזה, אתה יודע טוב מאוד שבמהלך היללת ושיבחת את קורנפיין, ומצאת כל פעם איך לסנגר עליו גם אחרי טעויות דביליות.

ולפי ההיגיון של החצי השני של ההודעה שלך, גם מה שבית שאן עשו זה בסדר, נכון?

7. Ilan Member

עזוב אותו, הוא עדיין בסרט שבית-שאן לא מכרו את המשחק.
    מבחינתי לבית"ר יש 4 אליפויות, ולא 5.

8. ג'רי בית הלוי Member

זה אני לא אמרתי.. לבית"ר הגיע לזכות באליפות באותה שנה, היא פשוט הייתה יותר טוב מהפועל. אבל בית שאן אכן מכרו את המשחק.

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבוצת כדורגל צריכה לחשוב על האינטרסים שלה ולא על של קבוצה אחרת - לא למכור את המשחק אבל הם גם לא חייבים להילחם כמו מטורפים. ככה זה. אם מנצ'סטר יונייטד היתה צריכה ניצחון אחד כדי לעקוף את ארסנל ולזכות באליפות נגד טוטנהאם, נראה לך שטוטנהאם היו מתאמצים?

אני מניח שאתה מחזיק בהוכחות? בית שאן לא התאמצה, זה לא אומר שבית"ר קנתה את המשחק. זה כמו להגיד שישראל כהן מכר את המשחק של הפועל חיפה - שטויות במיץ, זה קרה בגלל אוהדי הפועל חיפה מתוסכלים שלא יכלו להתמודד עם ירידת קבוצתם והיו חייבים למצוא אשם.

אגב, הטיעון שלך מסוגל ללכת לשני הכיוונים - אם אתה טוען ללא שום ביסוס (ואני לא מתכוון להודאה של איתן טייב אחרי שנים של התעללות נפשית, ולאחר מכן לפי מה שהבנתי הוא הכחיש שבית שאן מכרה את המשחק) שבית"ר קנתה את המשחק, אני יכול לטעון שמכבי משלמת להתאחדות כדי לקבל בגביע המדינה הגרלות שערורייתיות. כמה טוב לדבר כשאתה מסתמך על כלום, נכון?

10. אלי מתחן Member

זה בסדר אחי, גם מבחינתי.

וכמו שאפשר לטעון שבית שאן מכרה את המשחק, אפשר לטעון שמכבי חיפה קנתה משחק מישראל כהן, יש צילומים שמעידים על שיחה של בניון עם אנטמן שאומר "הוא רוצה שיהיה פנדל, תאמין לי הוא רוצה". אפשר בקלות להסיק שמכבי חיפה קנתה את המשחק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/5/04
  11. E-tam-R Member

איזה שטויות ריבאלדו.....

להגיד שהעונה של ב"ש הייתה משעממת זה פשוט טעות...
    הפועל ב"ש הייתה העונה אחת מהקבוצות הכי פחות לא אטרקטיביות (להגיד שהיא הייתה קבוצה אטרקטיבית, או שאיזשהי קבוצה העונ הייתה כזאת - אי אפשר)

תחשוב שנייה...... העונה של מכבי ת"א או הפועל ת"א למשל הייתה יותר טובה משל הפועל ב"ש ? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה זה שהיית במשחקי הפועל באר-שבע ?
    אתה זה שהשתעממת בכל משחק בית (וכמה משחקי חוץ)של הפועל באר-שבע ?
    אתה זה שסבלת את סגנון המשחק של אלי גוטמן ?

אני יחסוך לך , אתה תענה לא,אבל אני הייתי בכל החרא הזה,אני סבלתי את החרא הזה.

אין סיבה שסגל שחקנים כמו שנה שעברה מסיים מקום אחד יותר משנה שעברה כשהליגה השנה התחלשה בהרבה משנה שעברה.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איתמר כל ההודעות שלך הם שטויות ואם הייתי מתווכח איתך על כל הודעה מפגרת שלך לא הייתי גומר עם זה אבל פה באמת זה כבר עלוב...

להגיד שבאר שבע הייתה משעממת זאת טעות...? אוי...

אתה מתווכח פה עם אנשים שלא כמוך יושבים מול המסך כל השבת אלא אם אנשים שרואים וראו קצת כדורגל בחיים שלהם ובאר שבע הייתה הכי משעממת ומתסכלת שיכול להיות.

ואל תשווה למכבי ת"א או לקבוצה אחרת כי זה לא אכפת לי מהם... אני מצפה מהקבוצה שתגרום לי להיות גאה בהם, מותר להפסיד, מותר לא לשחק טוב אבל יש גבול. באר שבע הייתה העונה מאוד ברת מזל וזאת הסיבה היחידה שסיימנו במקום הרביעי.

14. E-tam-R Member

שמע.. להגיד שהשתעממת במשחקי הקבוצה שלך זה לא חוכמה גדולה....

כל אוהד של קבוצה בליגת העל העונה יוכל להגיד את זה - כי פשוט כל משחק בליגת העל השנה היה חרא של משחק...

היו השנה 198 משחקים בליגת העל - ופשוט כולם היו משעממים

מכיוון שאני גר באיזור ת"א לא יוצא לי להיות הרבה במשחקים של מכבי חיפה.. הייתי השנה בשלושה משחקי חוץ של מכבי חיפה:

- בסיבוב בראשון נגד בני יהודה (2:1 לחיפה) - המשחק היה מאוד מאוד משעמם

- בסיבוב השני נגד מכבי ת"א (3:0 לחיפה) - עשו מהמשחק הזה הרבה יותר ממה שהוא היה... היה משחק נחמד של חיפה ולא שום דבר יותר מזה

- בסיבוב השלישי נגד הפועל ת"א (1:0 להגועל) - המשחק הכי מגעיל שיצא לי לראות בחיים שלי.. שעוד אחריו שרנו וחגגנו אליפות

קיצר... כל המשחקים השנה היו גרועים. אבל אני לא חושב שנכון להגיד שהפועל ב"ש שיחקה הכי גרוע.
    כאחד שראה את המשחקים של הפועל ב"ש בטלויזיה.. אני יכול להגיד שהם שיחקו נחמד זתומרת לא ממש משעמם..... אתה סתם מגזים

15. Ilan Member

יש משהו במה שאיתמר אומר. ראיתם קבוצה ששיחקה השנה יפה? קבוצה אחת? לא. אין כזה דבר השנה.