ולפעמים "החגיגה" נגמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏20/5/04.

1. ג'רי בית הלוי Member

כן עומר, אני יודע, הייתי אתמול ברמב"ם.

יש תמונות של האירוע, כשהם יעלו אני אפנה את כולכם לביזיון הזה.

2. Joel Gion Member

מה הקשר מה שאני אמרתי למה שהייה אתמול עם המשטרה?אני לא הייתי במשחק וגם לא ראיתי אותו(מתכונת בהיסטוריה)אז אני לא יכול להגיד מה היה או לא היה שם.
    ומספיק כבר לבכות שמקפחים אותכם.
    ואילו זכויות אתם רוצים לקבל,שבגלל זה אתם לא מעודדים?

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רוצה להגיע למגרש כדורגל ולצאת ממנו חי!
    רוצה ששוטרים לא יעצרו אותי וירחיקו אותי על לא עוול בכפי ובלי הוכחות חותכות שאני עשיתי משהו מנוגד לחוק
    רוצה שלי תהיה זכות לומר את דברי
    רוצה שלא ינהגו בי כמו מחבל ויפשיטו אותי וישפילו אותי
    רוצה שלא ינהגו בנו כמו חיות ושלא יבצעו בנו לינצ'ים!

זה מה שאני רוצה!

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכל זאת, אם לא המשטרה אתמול, חמשת אלפים אוהדים היו נכנסים אלינו ורוב הסיכויים שלא היינו יוצאים בריאים ושלמים, נכון יש הרבה ביקורת על המשטרה, אבל גם טיפת קרדיט פה ושם לא תזיק

5. ג'רי בית הלוי Member

הקשר הוא שהמחאה שלנו היא בין היתר נגד אלימות המשטרה וחוק וילן, שקיבלנו את שניהם בפרצוף(ובבטן, ובידיים, ובצלעות, ובראש) אתמול במשחק.

למה מספיק לבכות שמקפחים אותנו? מה, זה לא ככה? מה, האוהדים שלכם עד כדי כך מתוחכמים עד שהם מצליחים משחק אחרי משחק אחרי משחק להכניס כמות כזאת גדולה של אבוקות ונורים ולצאת מזה בלי מעצרים? אל תבלבל את המוח, ישנה אפליה לטובת הקהל שלכם, והיא לא פוגעת רק בנו אלא בכל הליגה.

אילו זכויות אנחנו רוצים לקבל? בעניין אלימות השוטרים אנחנו רוצים להפסיק להיות אזרחים סוג ז' מרגע כניסתנו למגרש, אנחנו רוצים ששוטרים ינהגו באלימות רק במקרים קיצונים שזהו הפיתרון היחידי והאחרון המתקבל על הדעת בהם, אנחנו רוצים שהשערים לא יפתחו דקה וחצי לפני תחילת המשחק(אתמול דווקא המצב היה בסדר), ואם זה היה תלוי בנו היינו בכלל מבקשים מלוני שישכור חברת אבטחה חיצונית ולא את משטרת ישראל. מספיק טוב?

אובפמי-אחרי אתמול, אני לא יכול לתת מילה אחת טובה למשטרה, לא משנה מה הם יעשו. מה שקרה אתמול שינה הרבה מאוד דברים בדרך החשיבה שלי, ואם עד פתיחת המשחק חשתי סלידה כלפי פעילות המשטרה, החל מהדקה ה-20 לערך הפכתי לאחד משונאיה הגדולים. מה שעברתי אתמול זה דבר שאני לא יכול אפילו לתאר, אני אשכרה ישבתי ובכיתי חצי שעה רק כי דאגתי לחבר הזה שהתעלף בגלל אותם שוטרים שדרכו(דרכו!) עליו כשהוא כבר היה על הרצפה. ואגב, בסוף המשחק ניגשתי בצורה הכי מנומסת בעולם לשוטר ושאלתי אותו למה הם לא מונעים מהקהל של חיפה לזרוק עלינו חפצים. התגובה שקיבלתי הייתה(במילים האלו ממש) "ילד שב בשקט". 5 דקות אחרי זה, אוהד שלנו יצא מהאיצטדיון עם פנים מלאות דם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/5/04
  6. Joel Gion Member

1.אני לפחות לא יודע על איזה אפלייה לטובת הקהל שלנו אתה מדבר.שוב פעם,אתמול לא הייתי במשחק ואני לא יכול לדעת מה הלך שם.בדרך כלל בג' אין הרבה אבוקות,נורים ואמל"ח כמו שאתה אומר.
    2.בגלל המשטרה אתם לא מעודדים את הקבוצה שלכם?בגלל זה שמתייחסים אליכם כמו שמתייחסים אליכם אתם לא מעודדים?נו באמת.אתם לא מעודדים כי בעטו לכם מהקבוצה את אבי נמני,ולא כי אתם חוטפים מכות משוטרים.אם באמת הייתם אוהבים את הקבוצה שלכם כמו שאתם מתיימרים להראות לנו שאתם,הייתם מעודדים ולא מחפשים סיבות.גם החולצות השחורות והשירים נגד לוני וקלינגר זה בגלל המשטרה?

7. אלי מתחן Member

אוהדי מכבי בואו נגיד שיש לכם מזל שהמשטרה שרבתם איתה לא הייתה משטרת ירושלים ואתם לא הייתם אנחנו. משטרת ירושלים (שנחשבת שטובה והיעילה ביותר בארץ מכל הבחינות) שמה לעצמה למטרה לחסל את הגוף שקורא לעצמו היציע המזרחי ולפרק אותו לחתיכות. בראשונה הם שמו לעצמם מטרה להפוך את הבילוי ביציע לסבל, איסור על הכנסת דגלים, קונפטי וכל שאר אמצעי עידוד חוקיים בטענה שהם מסכנים את הציבור ללא פירוט הטענה ותשובה לשאלה "מדוע זה מסכן את הציבור?".
    לאחר מכן הביאה המשטרה את הרעיון הגאוני של "עצירה על הסתה". מי הביא את הרעיון הזה? לעצור בנאדם שקורא לשחקן או לשופט בן זונה זה נראה לכם נכון? שיציע שלם צועק 'מחבל' לעבאס סואן יותר נכון לעצור יציע שלם ולא בנאדם אחד שצעק יחד עם כולם. מיותר לציין שאותם אנשים הורחקו לכמות משחקים נכבדת שמנעה מהם להגיע לטדי עד סוף העונה.
    הפעולה המשמעותית של המשטרה היא פשיטה על אימוני הקבוצה ומעצר אוהדים ללא הוכחות חותכות שבסה"כ באו לראות אימון, כמו כן אותה משטרה גם הופכת את כל המכוניות החונות באיזור ופוגעת ברכוש של אוהדים בלי צו חיפוש ובלי אישור מהאוהד שהמכונית שייכת לו.
    המשטרה מנסה לפרק את היציע על ידי כך שהיא שמה על הכוונת שלה קבוצת אוהדים המהווים יעד מודיעיני. עד שלא תפורק על ידי המשטרה הקבוצה הזאת היא לא תפסיק לפגוע ולהרוס בכל מה שמתקרב אליה.
    פעולה של משטרת ירושלים שבאמת עברה את הגבול הייתה הפשטת ילדות שבאו למשחקים של בית"ר אוהל פתוח לעיני כל ובמקרים אחרים גם בשירותים של טדי, שכידוע לכם שם אין ממש הפרדה בין גברים לנשים. אותן בנות נאלצו לעבור השפלה על ידי שוטרות שהונחו בידי יס"מים חסרי לב.

8. ג'רי בית הלוי Member

1. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx תגיד, ראית בכלל משחק של הקבוצה שלך בשנה האחרונה? איפה אתה חי שאתה אומר "בדרך כלל בג' אין הרבה אבוקות,נורים ואמל"ח כמו שאתה אומר"?

2. כן, בגלל המשטרה אנחנו לא מעודדים את הקבוצה שלנו. בגלל שמתייחסים אלינו כמו שמתייחסים אלינו אנחנו לא מעודדים. באמת. החולצות השחורות הן חלק מהמחאה, ככה שכן, הן בגלל המשטרה. השירים ללוני וקלינגר לא קשורים לשחקן ה-12, מצטער.

9. אלי מתחן Member

כמו שמשה דדש תמיד אמר : "זה הקומץ"

10. Joel Gion Member

1.כן דווקא הייתי בכמה משחקים העונה.לא שמתי לב למשהו יוצא דופן.
    2.ואללה?לא בגלל שהעיפו את נמני ממכבי?טוב,אם אתה אומר.

11. ג'רי בית הלוי Member

לא, אני לא משלה את עצמי שזה קומץ, לצערי זה הרבה יותר מדי אנשים. אבל ארגון השחקן ה-12 לא נכלל באנשים האלה.

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצן אתה לא מבין מהחיים שלך. מה שהיה בכלל זה שכשאתם שרתם אליפות בלי אוהדים אנחנו שרנו לכם "אוהדים בלי אליפות" שאני השיר הזה אבל לא משנה, בכל מקרה, דווקא יש לי רק מילים טובות לקהל אתמול- הוא עודד (וכשאני אומר עודד אני מתכוון בצורה פעילה- שר וכו') במשך 50 דקות נטו מהמשחק! כלומר מתוך 90 דקות ב- 50 יכולת לשמוע את הקהל שר ואולי אני מפחית מהכמות האמיתית. חוץ מזה, לרוני לוי שרו שירי עידוד כך שאני לא יודע על מה אתה מדבר, אני בכל זאת הייתי שם בפנים. כנראה שבמקום לשמוע רוני לוי (כפיים) אתה שומע "אליפות בלי מאמן"... נו טוב, קורה.
    ואם כבר מדברים על קהלים, איך זה שלמשחק חשוב למכבי ת"א מול יריבה אטרקטיבית הגיעו לא יותר מ- 500 אוהדים? ולדעתי אני מגזים בהרבה כשאני אומר 500.

13. Beitar Je(w)rusalem Member

לחיפוש במכוניות לא צריך צו...רק בחיפוש במבנים וכדומה.
    לשוטרים יש סמכות לחפש במכוניות כמה שהם רוצים.

*****אני לא מגן על השוטרים חס וחלילה בעעעע******

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל מי כמוך יודע שלא חשובה הכמות אלא האיכות...מה גם שתסביר לי את זה שמתוך מגרש של 16.5 אלף מקומות (מתוכם 1,700 שלנו, ולנו הוקצו רק! 700 והיו בערך בין 500 ל-700) אתם אפילו לא הצלחתם למלא את המגרש שלכם והבאתם רק 12 אלף?

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה כתבתי היום בדיון הקהל פה באותו הפורום:
    אם 1700 מקומות הוקצו למכבי ת"א ועוד 2500 מקומות לערך סגורים עקב סכנת קריסה אנחנו כבר מדברים על 4200 מקומות שמתוכם יש 500 אוהדי ת"א, כלומר הנה לך הסבר לפער של 3700 מקומות בין המספר של התכולה של האצטדיון לבין כמה שהיו אתמול. מעכשיו תתיחסו לתכולת האצטדיון קריית אליעזר כ- 14000.