ולפעמים "החגיגה" נגמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏20/5/04.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גוטמן הבטיח לשפוך את הלב במסיבת עיתונאים אחרי המשחק.

אני יודע שאני ל א ישמע שהוא יתפטר אבל עדיין הסיכוי הקלוש הזה שיש אני מקווה שזה יצא.

מקום באינטרטוטו זה מקום יותר גרוע ממקום 10.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי הויכוח,דוידויץ-קורנפיין.

אומנם קורנפיין לא כבש שער עצמי היום,אבל היה אשם עיקרי בשער של טועמה,בעיטה חופשית שנבעטת לפינה שלך אסור שתכנס.

ועם כל הכבוד לאליפות של חיפה ולגביע של סכנין,זאת התמונה של העונה.
    אוהדי מכבי פתח תקווה מציפים את טדי ! ! שוב אני חוזר אוהדי מכבי פתח תקווה מפוצצים את טדי.
    http://wmh.walla.co.il/archive/107724-4.Xxx
    עוד לא עיכלתם ? להגיד שוב ?

3. אלי מתחן Member

אמת, אשמתו הישירה של איציק

מהזווית הזאת זה נראה הרבה יותר ממה שזה היה.

4. Ilan Member

אני מעדיף ששחקן מהקבוצה שלי ירק על אוהד קטן ומושתן (חבל שהוא גם לא נתן לו בוקס שהיה שובר לו ת'צורה) מאשר ששחקן בקבוצה שלי ירביץ לאשתו (*שיעול* מהקבוצה שלך *שיעול*).

וחוץ מזה. אני רוצה לתקן אותך. משה לא אמר שהקבוצה שלו תסיים במקומות 1-3. משה אמר שהקבוצה שלו תיקח אליפות וגם אמר שהם יסיימו מעל הפועל ת"א (למרות בדבר הזה הוא צדק).

5. Beitar Je(w)rusalem Member

בבקשה, אתה לא יודע מזה אופי.
    אז למה אתה סתם אומר דברים שאתה לא יודע?!
    אני עדיין מחכה לתשובה בינתיים נראה שאתה מתעלם ושאתה לא ידוע מזה אופי.

6. Ilan Member

מה מתעלם?
    אופי במובן של הכדורגל זה סגולה שיש לשחקנים מסויימים שאומרת שהם יכולים לחזור ממצבים קשים, שהם יכולים להתעלות ברגעים המכריעים ויודעים לצאת מהבוץ. זה בקצה המזלג.
    לבית"ר אין את זה. נקודה. (ולא, אני לא מחשיב קבוצה שהבקיעה 2 שערים מצמקים בביתה ב- Garbage time נגד מכבי פ"ת הגדולה כקבוצה שיש לה אופי).

7. Beitar Je(w)rusalem Member

מחר אני ייתן לך הרבה מאוד מצבים העונה שבית"ר הוכיחה שיש לה ים אופי שחזרה מפיגור או לפחות צימקה.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

חזרתי לפני כמה דקות מחיפה(שוב תודה לאיתי וגל על האירוח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ) והיה פשוט משחק מגעיל, חיפה בעצם לא היו במגרש לא שת"א עשתה משהו, היא פשוט ניצלה טעות אומללה של שוער מעולה שטעה אבל לא נורא.
    רוני לוי המשיך עם הטימטום ואחרי שרוסו הורחק(לא הבנתי מה היה שם אבל ממה ששמעתי הרחקה מיותרת וטיפשית שמצטרפת לשיפוט מגעיל ונוראי) הוא הוציא את הקשר היצירתי היחיד שהיה לו-בירוק והחליף אותו בז'אנו. חילוף מוצלח היה החילוף של ערן לוי שהיה כמעט היחיד שעשה משהו וכמעט השווה.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי איזו שטות של ניר דוידוביץ', כנראה שגם לטובים ביותר זה קורה ואפשר לראות את זה בכל העולם פעם בכמה שבועות. המיקום שלי היה די טוב כדי לראות שהכדור עבר את הקו אבל זה באמת לא משנה.
    מוזר איך שחגגנו כמו מטורפים בפירוש נגד רצוננו, באמת, בלי לרצות קפצנו ושרנו "אויויויויוי ליגת האלופות" וחגגנו עם הזיקוקים הבאמת מושקעים ועם הנפת צלחת האליפות. ולמה נגד רצוננו? מילא להפסיד במשחק האליפות אחרי עונה מצוינת, אבל להפסיד למכבי ת"א המחורבנים האלה שבעטו פעמיים למסגרת ואחת נכנסה להם בפוקס של החיים ובגלל זה הם במוקדמות ליגת האלופות, ובעוד שאנחנו דווקא בסוף תקפנו ותקפנו אבל חילופים גרועים של לוי (להוציא את בירוק להכניס את ז'אנו בפיגור כשרוסו מורחק) והחמצות משוועות (ברדה, ערן לוי) נתנו לעלובים הצהובים האלה שאני הייתי מתבייש (ולצערי כבר התביישתי) אם הקבוצה שלי הייתה משחקת ככה.

רק עוד מילה אחת: בפיגור 1-0 בסביבות הדקה ה- 20 הקהל של מכבי חיפה הפגיז את המגרש בנורים ירוקים ובאבוקות ביציע וכל האיצטדיון שר בעידוד מטורף פשוט שעוד לא ראיתי במשך כמעט 10 דקות רצופות ללא הפסקה! לקהל מגיע צל"ש על כל העונה (איזו סיבולת!) וניתן לומר שאם השחקנים היו משחקים כמו שהקהל מעודד ונותן מעצמו, היינו מבטיחים את האליפות בינואר.
    שנה הבאה נקווה לדרבי חיפאי, לליגת האלופות וכמובן לחלוץ שיודע איך לכבוש יותר מ- 10 שערים בעונה (בעצם בואו נתחיל מ-3 קודם..).

10. Ilan Member

אם אתה אומר את זה אז זאת עוד הוכחה למה אין לך מושג מה זה אופי.
    מה זה משנה אם היא צימקה? אם היא ניצחה משחק אחרי שפיגרה? מה שבאמת משנה זה עקביות ומבחן התוצאה. במבחן התוצאה נכשלתם בגדול כאשר לא סיימתם בחלק העליון בטבלה ולא התקדמתם בגביע (ואני לא מדבר על אירופה). אין שום סיבה שבעולם שקבוצה כמו בית"ר תסיים מתחת לקבוצות כמו מכבי פ"ת, הפועל ת"א, הפועל ב"ש ורבות אחרות. בית"ר ירושלים זאת קבוצה שאמורה לסיים בחלק העליון של הטבלה, ואת זה שוב לא עשיתם.

ואני חייב לציין לרעה את הליצנים מאיגוד השופטים, ששוב הוכיחו כמה הם גרועים. הפעם (כמו בפעמים רבות העונה [השופטים של שחר עלק]) הם גזלו לחיפה תיקו\ניצחון עם ההרחקה המטופשת של רוסו שראו בבירור שהוא לא בעט בכדור בכוונה על- מנת לפגוע בקרסיקוף. למה שרוסו יבעט בקוון? אין לו שום סיבה לעשות את זה וגם ראו שהוא לא התכוון לעשות זאת. בסה"כ הוא בעט בכדור על- מנת להוציא אותו החוצה וזה פגע בטעות בדני קרסיקוב שהאגו חשוב לו יותר מכל דבר אחר.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל יניב שכחתם לרשום על המפגשון : )

וכל הכבוד לאוהדים של פ"ת...הלוואי והיו מביאים לכל משחק 500 אוהדים...

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/04
  12. ג'רי בית הלוי Member

שוער העונה עלק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

וברצינות-טעות מאוד לא אופיינית לדוידוביץ', שנתן עונה טובה מאוד ודווקא עכשיו נזכר לחקות את דודו אוואט. לא ראיתי בכלל מה קרה, בגלל שישבתי בקצה השני של העולם(סליחה, איצטדיון גדול מאוד ולא קומפקטי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx), אבל ממה שהבנתי זאת הייתה טעות טיפשית מאוד, ובתכלס אם הוא לא היה משמיט היינו פותחים את העונה באמצע יוני. לא שאני מתלונן כמובן, הרי בשביל קבוצה עלובה כמו מכבי מודל 2003/2004 לסיים במקום השני(ועוד מעל הפועל!) זה השיג בלתי נתפס.

אה, ועוד שתי הערות קטנות. הראשונה היא על משטרת גרמניה אההה סליחה ישראל, שמה שהיא עשתה אתמול אני לא אשכח בחיים שלי. אני לא יכול יותר מדי לפרט, אני רק יכול להגיד שבגלל קציני ה-SS האלו חבר מאוד טוב שלי איבד את ההכרה שלו ונשאר ללילה ברמב"ם, עוד כמה אנשים שאין להם ולו קשר קטן ביותר לאלימות/פירוטכניקה נעצרו במהלך המשחק, ובסוף המשחק, כאשר האוהדים של חיפה התקרבו אלינו וזרקו עלינו כיסאות ואבנים, המשטרה לא עשתה כלום כדי לעצור אותם וחבר אחר שלי, חייל בגולני, קיבל אבן לפנים. לתפארת מדינת ישראל.
    השנייה היא שהקהל של מכבי חיפה הוא הקהל הכי מגעיל בארץ. אם הם שרו לרוני לוי "אליפות בלי מאמן", השיר שלנו כלפיהם, "אליפות בלי אוהדים", מגיע להם הרבה יותר מאשר מגיע ללוי השיר שלו. קהל שבמשחק האליפות שלו לא מעודד יותר מחמש דקות רצופות ורבע שעה גג בסך כל המשחק, ומדליק את כל המיליארד ואחד אמל"חים שלו סתם בשביל להראות שיש (מעניין אותי מאוד איך אף אחד לא נעצר ביציע ג', בעוד שעל "פשעי מלחמה" כמו שביצעו אוהדי מכבי נכנסו שני אנשים לבית חולים).

13. Joel Gion Member

חחחח אתה מדבר על קהל שלא מעודד?מעניין איפה ראינו את זה כל העונה.אה...נכון,בלומפילד,חולצות שחורות.נזכרת?ומה שאתם עשיתם לקלינגר(קלינגר לא רואה וכאלה)ולדגו(מסכן,רק הביא לכם אליפות והתייחסתם אליו כמו אל רוצחו של נמני או משהו כזה),אנחנו בחיים לא נגיע לרמות כאלה של שנאה כלפי הכוכבים שלנו.
    אז פעם הבאה שאתה מדבר על קהל שלא מעודד,תסתכל קודם כל על הקבוצה שלך.
    ואל תשכח-אבי נמני לא יחזור,כל החיים תלבשו שחור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx .

14. ג'רי בית הלוי Member

אתה טמבל שבטמבלים. אולי לכם זה לא מזיז, כי כשאתם מדליקים 15 נורים ועוד 10 אבוקות המשטרה מסתכלת ואומרת "איזה יופי", אבל אצלנו המצב טיפה שונה. אנחנו שותקים לא כי אין לנו כח לעודד, אלא כי אנחנו רוצים לקבל את הזכויות שמגיעות לנו. אם אתם רוצים לקבל קצת יותר הבנה על העניין עם המשטרה לאורך כל השנה בכלל ואתמול בפרט, תקדישו כמה דקות ותקראו את זה.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א.אנחנו לא שרנו לקלינגר שום לא רואה ולא נהמנו לדגו, מי שעשה את זה זה קבוצות אחרים, אל תכניס את הקבוצה של המחאה (השחקן ה-12) למקללים הללו!

ב.אנחנו לא עודדנו עקב מחאה, הקהל של חיפה לא עודדד מהסיבה הפשוטה שהוא קהל של פירו.

ג.מוות למשטרה! ניצן, הוא בסדר, והיום הוא משתחרר. צילמו את זה?