ולפעמים "החגיגה" נגמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏20/5/04.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עונה ארוכה מסתיימת מחר, חלקה מאכזב, חלקה מעולה, חלקה מכיל כדורגל טוב וחלקה מכיל כדורגל גרוע.
    נקווה לזה שבאר שבע תהיה באירופה, עם באופ"א ועם בליגת האלופות.
    אבל זה הדבר המרכזי שקורה מחר בוסרמיל, האוהדים מתחילים לפעול כדי להדיח את יושב ראש המועדון אלי זינו, כדי שהוא ימכור את הקבוצה:

מועדון אוהדים הפועל ב"ש

הודעה לעיתונות

צעדי מחאה ראשוניים

מתוך רצון לתת לקבוצה שקט תעשייתי ומתוך אמונה בכך שהקבוצה היא מעל הכול לא השמענו את קולנו עד עכשיו , עודדנו את הקבוצה ככל יכולתנו בניסיון לדחוף אותה ככל האפשר.
    אולם עם רדת המסך על העונה, ומתוך דאגה כנה לעתיד להתרחש בפגרה לא נותרה לנו ברירה מלבד להפוך את המשחק נגד הפועל ת"א לאירוע הפתיחה של מחאת האוהדים, המשך הצעדים יפורסם בהמשך ויהיה תלוי בהתפתחויות.
    הפועל ב"ש לא יכולה להתקיים ללא שחקני הבית שלה, בלעדיהם תקרוס הקבוצה בדיוק כפי שקרסה
    ב1998.
    אנו קוראים להנהלת הקבוצה לסכם קודם כל עם שחקני הבית של הקבוצה (כולל אופיר חיים), על מנת שצביונה של הקבוצה ישמר , הפועל ב"ש ללא שחקני הבית שלה דומה לעץ ללא שורשים שנטוע באדמה.

לפיכך אנו קוראים לכל אוהד שהפועל ב"ש יקרה לליבו להצטרף אלינו , במשחק נגד הפועל ת"א נשתוק ברבע השעה הראשונה ונניף שלטים, מהדקה ה 15 ועד סוף המחצית נשיר שירי מחאה בלבד .
    המחצית השנייה תוקדש לעידוד בלתי פוסק של הקבוצה כפי שאנחנו יודעים ואוהבים לעשות.

אנו מבקשים בכל לשון של בקשה להמנע מכל גילויים של אלימות, בואו נראה שאנחנו יכולים למחות בצורה חריפה אך לגיטימית, בואו לא ניתן בידי מי שיעדיף לכנות אותנו חוליגנים נשק .

למי שזה ארוך לו מידי , הנה סיכום

1. בחימום כששחקנים מתחממים : בין שיר שחקן לשיר שחקן - "אין שחקנים -אין מנויים"
    2. מהשריקה , 15 דקות של שקט, שלטים +פליירים למעלה .
    3. מהדקה ה 15 ועד למחצית : שירי מחאה (בלי קללות)
    4. פתיחת המחצית השניה : תצוגת עידוד , כולל ניירות אבוקות והכל .
    5. אחרי המשחק מודים לשחקנים .
    6. בהתאם להודעות שלנו : הפגנה ליד חדרי ההלבשה .

-----------------------------------------------------------------------------------------------
    98 - אלי ל*ב
    04 - אלי זינו

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה כול אומלל!!!!1-0 למכבי...
    חוץ מזה גם אדום מאוד לא מוצדק לרוסו וחבל שסתם הקוון משחק אותה...

3. בית"רי מלידה Member

מזל טוב לניר דוידוביץ' על שערו הראשון העונה!

עלה למקום ראשון בטבלת מלך השערים העצמיים.......

שוער העונה עלאק........חחחחחחחחחחחח..... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_multi.Xxx

4. Ilan Member

אני אישית מעדיף שהשוער שלי יקבל כזה גול ולא יקבל 4 ממכבי פ"ת. אולי זה רק אני?

וממה אתה כ"כ שמח? מהעונה הנפלאה של הקבוצה המסכנה שלך? לא יאמן. אין לך על מה לשמוח אז השמחה היחידה שלך היא שמחה לאיד (ועוד איזה שמחה לאיד. משחק חסר חשיבות של מכבי חיפה).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/5/04
  5. Beitar Je(w)rusalem Member

עם הגנה מפוררת כמו של בית"ר דוידוביץ' היה סופג לא 4 ולא 5, אלא 6.
    *אינדיו היחיד שנורמלי העונה בהגנה*

6. Beitar Je(w)rusalem Member

זה ישמע מוזר שאני אומר את זה עכשיו אבל:
    אני גאה בקבוצה שלי עכשיו! מאוד!
    ממצב של 4-0 לפ"ת מגיעים למצב של 4-2 ושולטים במשחק זה דבר נדיר.
    בית"ר השנה הוכיחה המון המון אופי. פשוט המון.
    בית"ר ירושלים אהבת חיי לעולם!

7. Ilan Member

הכי קל להאשים את ההגנה של בית"ר ולהגיד שבגללה קורנפיין חוטף 4. שוער זה 50 אחוז מההגנה, ואם ההגנה גרועה זה כולל אותו וגם באשמתו.

נראה לי ששכחנו פה מי שחקן העונה עפ"י כל עיתון\אתר\אדם שפוי???

דוידוביץ' הוא שוער ענק שחזר אחרי שלא שיחק שנתיים בצורה סדירה. טעות אחת שלו במשחק חסר חשיבות לא תשנה את הגישה כלפיו- השוער הכי טוב בארץ (ומסתבר שגם הוא בנאדם).

ובקשר לתגובה השנייה שלך- ממש מרגש. בית"ר קבוצה עם אופי עלק. אופי כ"כ גדול שאפילו בליגה הגרועה שלנו היא מסיימת בתחתית.

8. ASROMA Member

טוב הסתיימה העונה רשמית
    ואחרי עונה עם כל כך הרבה קשיים אני מצדיע לקלינגר על ההישג יפה להגיע לצ'מפיונס ליג
    קרדיט גם למכבי פ"ת על ההישג ההיסטורי.

9. Beitar Je(w)rusalem Member

דוידוביץ' בנאדם? נכון.
    בנאדם חרא. סנוב מגעיל, איך אוהדי חיפה אוהבים אותו אני לא יודע.
    אני מכיר מספיק אנשים שדיברו לא פעם עם דוידוביץ' ואמרו לי שהיחס שלו לאוהדים הוא סנובי ומגעיל.

ובקשר לחלק השני של ההודעה שלך.
    אתה כנראה לא יודע מזה אופי....

10. Ilan Member

מצידי שיהיה בנאדם קטן ומושתן. כל עוד הוא לא מרביץ\אונס\רוצח או כל דבר אחר אין לי שום בעיה שהוא ישחק בקבוצה שאני אוהד (אלא אם כן זה פוגע באנשים אחרים בתוך הקבוצה). וכל זאת בהנחה שאכן מה ששמעת עליו מאנשים נכון (שלדעתי זה שטויות. אני לא מכיר אותו אישית אבל לא כל מה שאומרים זה נכון ודוידוביץ' אכן נראה אדם רגוע ונחמד).

ואני יודע מצויין מה זה אופי. הדבר האחרון שאפשר להגיד על בית"ר.
    אפשר להגיד את זה אולי על הת"אבביות, על נצרת, על סכנין, על מכבי פ"ת- אבל על בית"ר?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/5/04
  11. Beitar Je(w)rusalem Member

אתה יודע מצויין מזה אופי?!
    אז למה אתה מתחמק!? הסבר מהו אופי.

12. Joel Gion Member

היית יכול להגיד שלביתר המסכנים האלה יש אופי אם הם היו נלחמים על המגרש,משווים או מנצחים בסופו של דבר.זה שהם שמו שני גולים בגארבג' טיים לא עושה אותם לקבוצה עם אופי.ממש לא.
    ואפשר להבין מאיפה כל השטויות האלה על ניר דוידוביץ'?חוץ מזה שהוא שןער מספר 1 בארץ,הוא אדם נחמד שיצא לי לדבר איתו פעם והוא ממש לא סנוב מגעיל,כמו שאמרת.אז אני לא יודע איזה אנשים אתה מכיר ומה הם סיפרו לך עליו,אבל הכל שטויות.

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אני מניח שיש לך בעיה מסוימת שג'ובאני רוסו שהיכה חייל שהעז לעקוף אותו בכביש, שהיכה אוהד בית"ר, שהיכה כל שחקן שהתאמן לצידו בכל קבוצה ששיחק והיה מעורב בעוד כמה מקרים פעוטים (הכאת מוטי קקון, יריקה על אוהד בית"ר), ישחק במכבי חיפה?

אוי דוידוביץ'... איזה גול, סחתיין.

ובכן, לפי מה שהבנתי המצב בצמרת הוא ככה :

1. מכבי חיפה
    2. מכבי ת"א
    3. מכבי פ"ת
    4. הפועל ב"ש

עכשיו אני מבקש מאדם מסוים שרשם בפורום שהקבוצה תסיים במקומות 1-3 ושתוביל את הטבלה במחזור ה-25 להסביר לי - איך אימפריה ענקית כמו הפועל ב"ש מסיימת במקום הרביעי (ובבקשה אל תחליף נושא לבית"ר - אני יודע שמדובר בקבוצה פאתטית עם שחקנים פאתטים ומאמן פאתטים, אני שואל על ב"ש)?

14. burning soil Member

נציגות הכדורגל הישראלי במפעלי אופ"א השונים לעונת 2004\2005-

מוקדמות ליגת האלופות סיבוב 3-מכבי חיפה.
    מוקדמות ליגת האלופות סיבוב 2-מכבי ת"א.
    גביע אופ"א-מכבי פ"ת,ואיחוד בני סכנין.
    אינטרטוטו-הפועל ב"ש.

בהחלט משמח אותי שמכבי ת"א סיימה במקום השני,מכבי עברה עונה לא פשוטה,
    ובכל זאת תופיע במוקדמות ליגת האלופות,בהחלט מכובד,אגב מכבי היא ההגנה
    הטובה בליגה שספגה רק 22 שערים.

15. אלי מתחן Member

אפשר לטחון את הנושא במשך שנים. יש רק דבר אחד שאפשר להגיד שדוידוביץ' עולה בו על קורנפיין, הוא כבש יותר שערים ממנו.