ולנסיה 2012/13: בעיצומו של הקרב על ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Valencianista, ‏10/7/12.

1. riquelme1 Member

אז זהו, שרכישה של גאמיירו מערר את מעמדו של פאקו, שיהיה את סולדאדו וגאמיירו קשה להאמין שפאקו יזכה להרבה דקות, אבל במידה וגאמיירו לא ירכש ולנסיה תשאר עם סולדאדו ופאקו, במקרה של פציעה\הרחקה של סולדאדו עם כל הכשרון של פאקו הוא רק בן 18 ולזרוק אותו למים למשל במשחקים חשובים זה קצת יומרני.

יש גם את ג'ונאס שיכול לשחק כמובן כחלוץ.

אני רוצה שגאמיירו יגיע כי סגל ארוך זה תמיד טוב לרוב, מה גם שהוא שחקן מוכשר וטוב שיכול להפציץ ולהוסיף לולנסיה עוד סקורר שהיא צריכה, מצד שני עם לא אני גם לא יבכה כי יש את פאקו שהשנה באמת חייב להתחיל לפרוץ.

חדשות טובות, המשחק ידידות נגד פורטו במסטאייה ישודר בערוץ הספורט.

2. Valencianista Member

פאקו בראיון לפני כמה זמן אמר שהוא חייב לשחק העונה, הוא אמר שאם הוא יהיה טוב במשחקי קדם עונה ויראה שבונים עליו אז הוא ישאר, ואם לא אז הוא מצפה להיות מושאל (יש כבר שמועות על בטיס, דפורטיבו וחטאפה).

אני אישית מעריך שאם גאמיירו יגיע (יש לי תחושה שלא, פסז נראה לי סתם משחקים משחקים) אז פאקו אכן יושאל, אבל אם אלבארו ואסקז יגיע אני חושב שפאקו כן יהיה מוכן להתחרות מולו.

בכל מקרה, היום יש משחק (20:00) מול ארמיניה ביליפלד שכבר החלה את העונה שלה בליגה הגרמנית השלישית.

3. riquelme1 Member

ולנסיה מסיימת את המשחק השלישי והאחרון שלה על אדמת גרמניה ב1-1 נגד ארמניה בילפלד. סופיאן פיגולי כבש את השער מבישול של ויירה.

ההרכב שפתח איתו פלגרינו: אלבש, מאת'יה, ויקטור רואיז, קוסטה, בארגאן, טינו, פארחו, פאבלו, גוארדאדו, ז'ונאס, סולדאדו.

הרכב התקפי של פלגרינו, עם טינו ופארחו באמצע, עם גוארדאדו ופאבלו בצדדים וז'ונאס שלפי התקציר שראיתי שיחק מאחורי סולדאדו ולא ביחד איתו, מה שאומר שפלגרינו ממשיך את הקו שהלך איתו אמארי, וכרגע אין שינויים גדולים מידי, למרות שעוד קשה לדעת.

דווקא במחצית השנייה שננכנסו המחליפים ולנסיה נראתה טוב יותר, גאגו ערך הופעת בכורה ולפי מה שהבנתי היה טוב.

סולדאדו לא כבש עדיין, קצת מדאיג, גם פאקו מאז שחזר מאליפות אירופה עד גיל 19.

ביום שבת יערך המשחק הראשון הרציני נגד פורטו במסטאייה, משחק שגם ישודר ואני מקווה לראות תצוגה טובה.

4. riquelme1 Member

לפי הפרסומים האחרונים, ולנסיה סיכמה עם מילאן על השאלתו של דידק וילה, עם אופצייה לרכישה ב4.2 מיליון יורו בעונה שעברה.

אחרי שהמו''מ עם גראנדה נכשל בקשר לסייקירה, בעיקר בגלל שולנסיה לא הסכימה לשלם את הסכום שגראנדה רוצה, ולנסיה הלכה על האופציה של דידק וילה.

מגן מוכשר מאוד דידק וילה, טוב הגנתית וגם תומך מאוד בהתקפה, לפעמיים הוא נוטה להכנס לאדישות יתר.

הייתי מעדיף את הברזילאי, ואולי גם חוסה אנחל שחקן שאני מאוד מעריך, אבל זה גם אופציה טובה.

5. סדרו קייטע Member

היתרון הגדול בהחתמה שלו הוא ענין ההשאלה, מה שאולי יפנה את כסף להחתים את גאמיירו.

6. riquelme1 Member

ולנסיה מנצחת בפנדלים את פורטו, אחרי שהמשחק נגמר ב1-1 שפורטו עולה ל1-0 משער נאה של לוצ'ו גונזאלס הארגנטינאי, וז'ונאס שמשווה מבישול יפה של גוארדאדו באגף, המשחק הלך לפנדלים וולנסיה מנצחת שפורטו מחטיאה את כל הארבעה פנדלים הראשונים שלה.

זה המשחק הראשון במסטאייה וזה ההרכב שהעלה פלגרינו:

אלבס
    מאת'יו, רואיז, קוסטה, פריירה
    גוארדאדו, טינו קוסטה, פארחו, פיגולי
    ז'ונאס
    סולדאדו

לצערי שוב לא יצא לי לראות את המשחק, ואצפה בו מחר אבל שוב פלגרינו מעלה הרכב די התקפי, עם שתי קיצוניים גוארדאדו ופיגולי ושתיים באמצע שהם יותר התקפים, אני חייב לציין שהציוות של טינו ופארחו באמצע הוא רך מידי, חסר הקשר האחורי שיחלץ כדורים ויתמוך בבלמים, טינו קוסטה אומנם עושה הגנה לא רע והוא שחקן טקטי מצויין אבל זה לא מספיק, ופארחו לא בדיוק עושה הגנה, טופאל היה עושה את זה מעולה גם אלבלדה אבל הוא כבר לא צעיר, גאגו יכול לעשות את העבודה אבל הוא ג םלא אגרסיבי מדי.

7. Valencianista Member

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/558408_10151131599655928_1969183537_n.Xxx

באנגה ומכוניות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx
    יש גם וידאו

בעניינים אחרים:

- דידאק הגיע אלינו בהשאלה וכבר נמצא בולנסיה, צריך לעבור בדיקות רפואיות.

- הקבוצה יצאה היום למסע באינדונזיה, מה שנקרא 'Asia Tour' ותפגוש ב-5 באוגוסט את הנבחרת המקומית. השחקנים שיצאו הם: Alves, Felipe, Barragán, Pereira, Ricardo Costa, Quintanilla, Víctor Ruiz, C. Delgado, Mathieu, Portu, Gago, Tino Costa, Pablo Hernández, Feghouli, Guardado, Bernat, Piatti, Parejo, Viera, Jonas, Alcácer y Soldado

8. riquelme1 Member

מישהו צריך לקחת לו את הרישיון, פעם אחד התאונה הכי הזוייה ששמעתי, פעם שנייה אוטו פרארי שנשרף(בשווי 250 מיליון יורו), לבן אדם יש חוסר מזל.

הבנתי שהוא ניצל בנס והצליח לברוח מהאוטו, מישהו יכול לתת יותר פרטים על המקרה.

9. Vicente14 Member

אחח באנגה, באנגה..תמיד מעורב בדברים מוזרים.

לנושא אחר..לפי משחקי ההכנה עד עכשיו דייגו אלבס פתח ברוב המשחקים (אני די בטוח)
    לא שהוא שוער רע (מלך הפנדלים), אבל אני מעדיף את גואייטה.
    מישהו יודע מה באמת קורה לגבי עמדת השוער הראשון?
    ובכלל את מי אתם מעדיפים כשוער ראשון?

10. skyday20 Member

הסבר להלן :

לגבי המחיר לא נסחפת טיפה...?

11. riquelme1 Member

ככה היה רשום באתר של ולנסיה, לא זוכר עם זה יורו או דולר.

לגבי עמדת השוער, אז זה שאלבש פתח יותר לא אומר, גוואיטה היה פצוע ובגלל זה החמיץ את המשחק האחרון בגרמניה ונגד פורטו.

לדעתי פלגרינו ילך עם גוואיטה, למרות שעם כל הכבוד לגוואיטה אני מעדיף את אלבס.

12. skyday20 Member

זה שווה הרבה, הרבה פחות.
    למה נראה לך הגיוני שהוא הרוויח 250 מיליון יורו בקריירה שלו... כנראה פשוט לא ספרת את הספרות נכון.

13. riquelme1 Member

250 אלף לא מיליון.

טעיתי.

14. Valencianista Member

דידאק לא עבר את הבדיקות הרפואיות בהצלחה, התגלה אצלו משהו שלא ידוע עליו עדיין (לפחות לא בתקשורת). הולכים לעשות בדיקות נרחבות יותר ואז יחליטו אם להחתימו. במידה ולא, יש את האופציה של חוסה אנחל מרומא (היום אגב רומא החתימה את באלזארטי מה שיכול לקדם את העסקה במידה וזו של דידאק לא תצא לפועל), כאשר יש דיווחים שאומרים שהוא מועדף על פני סיקירה. אגב, העסקה עם מילאן הייתה השאלה של דידאק תמורת 800 אלף יורו ולאחר מכן אופציה לרכישה ב 3.5 מיליון יורו.

15. AtleticoMadrid Member

גוארדדו שחקן מצויין, יופי של העברה מבחינתכם.