ולנסיה 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י yakov_y, ‏16/7/11.

1. Bensh Member

כי זה סעיף שריאל תמיד דוחפים למושאלים שלהם, ומשהו שהוא בגין יהרג ובל יעבור אצלם

2. xavi6 Member

יש להם טראומה מאטו. פחדנים לוזרים.

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/11
  3. Muurad Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx כי אתם לא אימצתם את המנהג? - סליחה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx לא התרכזתי הייתי בטוח שמדובר בסעיף הקנייה בחזרה.

באמת פחדנים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx לא מבין את העניין הזה אני הייתי מעדיף לראות אותו משחק נגדנו, המשחקים האלה מראים הרבה על אופי של בנאדם.

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/11
  4. Strawberry Fields Member

באנגליה כל השאלה היא כזו. לפי החוקים של ההתאחדות שחקן לא יכול לשחק נגד המועדון ממנו הוא מושאל כנראה בשל ניגוד אינטרסים. מאוד מוזר שזה לא כך בספרד.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בספרד? במרבית העולם, או לפחות הליגות שאני מכיר...

6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

הגעתו של קנאלס מסמנת את עזיבתו של מאטה לתותחנים, או שאין כל קשר בין שני הדברים?

7. xavi6 Member

אשכרה מחט ותחת.

8. Valencia_MyLove Member

אז קנאלס בא וגם מאטה לא עוזב בינתיים?

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/11
  9. riquelme1 Member

עוד מישהו רוצה לשאול את השאלה הזאת?

בינתיים מאטה לא עוזב, ולנסיה דחתה הצעה עליו, ונראה שארסנל די ירדה מהפרק, מה גם שפססק כרגע מתרחק מבארסה, וכל עוד פברגאס נשאר בארסנל גם מאטה ישאר בולנסיה, כנראה.

כרגע הסגל של ולנסיה פשוט נהדר, אולי אפילו יותר מדי נהדר, יש עומס רציני ביותר בקישור ובהתקפה.

פיאטי, מאטה, פיגולי, פאבלו הרננדז, קאנאלס, פארחו, מדהים.

אחד מחלונות העברות היותר טובות שולנסיה עשתה ב10 שנים האחרונות.

חסר רק רכש אחד, מאנדלה הצרפתי והסגל סגור.

10. Raulito Madridista

http://s5.as.com/recorte/20110806dasdaiftb_10/C280/Ies/he_hablado_Valencia_Mata.Xxx

קנאלס:"אני באמת שמח להיות בולנסיה". הקשר הספרדי הצעיר מברך על סיום הסאגה וכבר מחזיק בידו את חולצתו החדשה למרות שהראש טרוד כרגע במשחקה של נבחרת ספרד עד גיל 20. "אני באמת שמח להיות כאן בולנסיה שהיא קבוצה טובה מאוד לא רק עבור צעירים. מהרגע הראשון ששמעתי שולנסיה מעוניינת בי - ידעתי שאני רוצה להיות כאן". קנאלס סיפר שכבר שוחח עם מאטה ופארחו, חבריו לנבחרת, והתעניין בנוגע לקבוצתו החדשה. עם המאמן אמארי הוא דווקא לא הספיק לדבר אבל הוא מבסוט מהמחמאות שקיבל(אמארי אמר על קנאלס כי הוא בידיוק השחקן שולנסיה הייתה צריכה ובמסגרת המדיניות שמאפשרת צירוף של צעירים מוכשרים בלבד - ולנסיה השיגה את הטוב ביותר). "בקיץ ידעתי שאני מעוניין לעזוב את ריאל מדריד אחרי פרק לא מוצלח, אבל אני לא רואה בשנה הזאת כבזבוז זמן אלא כשנת התחשלות.ואני שמח מאוד להישאר ברמה הגבוהה ביותר. אני בר מזל שאני אישית יכול להחליט באיזו קבוצה אני רוצה לשחק. אני מתרכז אך ורק בולנסיה ולהוט שתתחיל הליגה - אנחנו נתחרה על כל התארים".

------------------------------------------------
    מקווה מאוד לראות את הילד פורח בעונה הבאה ואני בטוח שהכישרון שלו יבוא לידי ביטוי במידה ויקבל את הביטחון הדרוש לו. העיקר שיישחק מתחת לחלוץ ולא יותר מידי מאחור. מעבר לריאל מדריד היה קצת מוגזם אחרי חצי שנה טובה בסה"כ אבל קבוצה כמו ולנסיה היא הבית האידיאלי עבורו.

11. noamvcf Member

עצוב אבל אחרי מה שראיתי מברונו סלטור אני מתגעגע לסטנקביצ'יוס.
    ברונו פשוט מגן רע ואני לא מבין איך הוא ודלבר'ט נשארים במועדון,הייתי אומר מחדל

12. riquelme1 Member

תשאל את אמארי, שהוא הביא את ברונו מאלמריה הקבוצה הקודמת שהוא אימן, מגן בינוני להחריד, אומנם יש את מיגל אבל ברונו הוא מחדל שהיו חיביים להביא מחליף במקומו, מגן כל כך בינונית מכל הבחינות. לגבי דאלברט, זה שחקן שלא הייתי לוקח גם להפועל ת''א, פשוט בדיחה מהלכת, וגם הוא רכישה של אמארי.

ראיתי את המחצית הראשונה היום באנפילד, וולנסיה נראתה פשוט מזעזע, מה שלא אהבתי במייוחד זה העבודה שפארחו משחק יותר מדי מאחורה, לפעמיים הוא אפילו נמצא בעמדת הבלם שזה פשוט תמוהה, פארחו אומנם קשר מרכזי אבל הוא הרבה יותר בולט ביכולות ההתקפיות שלו מאשר ההגנתיות, הוא צריך לשחק הרבה יותר קרוב לחלוצים מאשר לבלמים, זה כמובן הוראה של אמארי.

יש בסגל של ולנסיה כל כך הרבה כשרון ופוטנציאל, והספק הכי גדול שלי הוא בעמדת המאמן, זה יהיה כל כך מאכזב עם ולנסיה לא תנצל את הפוטנציאל בסגל שלה, ואמארי שכבר 4 שנים אני צועק שהוא הבינוניות במיטבה לא נראה שמשנה את זה.

הגול הראשון היה בטעות מחרידה של אלבלדה שמשום מה מצא עת עצמו בעמדת הבלם.

13. Muurad Member

כמה דיווחים בפורטוגל אומרים שמאנגלה העדיף את פורטו על פניכם ושהוא יעבור אליהם בקרוב תמורת 5 מיליון יורו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/11
  14. yakov_y YNWA

קאנאלס הגיע להשאלה לשנתיים אבל יש סעיף קנייה?

15. riquelme1 Member

שאלת את השאלה וכבר עניתי לך. 12 מיליון יורו.