ולנסיה 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י yakov_y, ‏16/7/11.

1. riquelme1 Member

איך קבעת שקאנאלס הוא לא הפתרון? הוא פתרון ועוד איך, הוא משחק בעמדה של מאטה מאחורי החלוץ, ויכול לשחק גם בצד שמאל שגם מאטה שיחק שם לא מעט, מי הפתרון שלך, כריסטיאנו רונאלדו?

וגם יש את פיאטי שהוא יכול לשחק בכל עמדה התקפית.

עוד בלם, מאנגלה או פארחה והסגל של ולנסיה סגור לעונה הבאה.

2. Valencia_MyLove Member

קשה לדעת מה קורה עם קנאלס בכל זאת הוא ישב כמעט שנה על הספסל

3. ValenciaCF Member

לא כריסטיאנו רונאלדו, אבל עדיף מישהו שמכיר את העמדה ולא "יכול" לשחק בה. מאטה עזב אבל קנאלס לא הפיתרון, אף אחד לא בוודאות יודע שהוא שחקן טוב ושיספק את הסחורה. אלא אם כן אמרי יפסיק לשחק עם אלבה בתור מגן ויתן לו לשחק אחרי עזיבת מאטה בתפקיד המוכר לו.

4. Raulito Madridista

סרחיו קנאלס הוא קשר שמשחק קצת יותר קדימה מדני פארחו - פליימקר מתחת לחלוצים. חואן מאטה הוא קשר כנף שמאל שיכול לשחק גם כחלוץ שני. מה הקשר ביניהם אני עוד לא הבנתי. מאטה לפעמים מעצבן בתגובות שלו אבל מדובר בשחקן טוב שמבקיע ומבשל מספיק שערים - קנאלס הוא סימן שאלה גדול בקטע הזה מה גם שהוא ישב עונה שלמה על הספסל או בעצם ביציע וכל הביטחון אבד לו. אני מקווה שולנסיה תצליח לדעת לשמור עליו(מאטה) ואם תיאלץ למכור אותו לפחות לא תעשה זאת בגרושים כמו הבדיחה הלא-מצחיקה עם חואקין. עזיבה של מאטה תיפגע במשחק האגפים של ולנסיה בצורה דרסטית.

5. riquelme1 Member

את זה בוודאות יודעים שכן. השאלה עם הוא יצליח לממש אותו, אני לא הייתי שותף להתלהבות מימנו שהוא פרץ בסאנטנדר, סה''כ מדובר בשחקן עם פוטנציאל גדול, שצריך לנצל אותו. בריאל מדריד הוא לא קיבל מספיק צ'אנסים, אבל לא היתי מופתע כי הוא לא היה רכש של מוריניו ובתפקיד שלו היה עומס רב.

דור, קאנאלס יכול לשחק גם בצד שמאל של הקישור, בסאנטנדר הוא שיחק בעמדה הזאת, וגם כמובן מתחת לחלוץ בתור פליימקר שזה העמדה המקורית.

6. ValenciaCF Member

כקשר שמאלי אי אפשר לבנות עליו, למה להסתכן? אל תשכח שולנסיה משחקת ב3 מפעלים.
    קבוצה שמשחקת ב3 מפעלים לא כדאי שיהיה שחקן כנף שמאל טיבעי? היגיון, לא?
    כמו שאמרתי, אני מחזיק מאלבה, שיפסיק לשחק איתו בתור מגן ויתן לו לשחק במקום מאטה (במידה ויעזוב)...

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/11
  7. yakov_y YNWA

ג'ורדי אלבה לא מספיק טוב כדי לשחק כווינגר שמאלי בהרכב של ולנסיה, הוא מאוד בינוני שם, זה הווינגר הפותח שאתה רוצה שיהיה?!

אלבה מצוין כמגן שמאלי, לא הכי טוב הגנתית אבל לא עושה חורים, אמארי עשה אותו מגן שמאלי מצוין. שיישאר בתפקיד הזה.

8. ValenciaCF Member

תסכים איתי שעדיף את אלבה שלדעתי הוא לא כזה גרוע וזאת העמדה שלו מאשר שחקן שרק "יכול" לשחק בעמדה וישב שנה שלמה ביציע יותר מבספסל.

9. Haimazulay93 Member

אני מסכים איתך ב-100%,ראוליטו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

חבל שהאוהדים של העטלפים בחו"ל לא מפגינים נגד ההנהלה של ולנסיה שישאירו את מאטה בקבוצה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

10. אבו Member

לא הפגנה, אבל זה סוג של שלט שתלו האוהדים של ולנסיה במתחם האימונים של הקבוצה:
    http://estaticos.marca.com/imagenes/2011/07/30/futbol/equipos/valencia/1312019655_extras_mosaico_noticia_1_g_0.Xxx

תרגום אומר משהו בסגנון שהקבוצה חייבת לשמור על מאטה "הוא אלוף עולם".

11. Haimazulay93 Member

אני מאוד מרוצה מאותם האוהדים שפעלו כך כדי לנסות ולהשאיר אותו בקבוצה,אבל אני הכי מאוכזב מזה שההנהלה של ולנסיה לא עושה כלום בנידון ורק חושבת על מכירתו של מאטה ואני אהיה עצוב כשזה יקרה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

12. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

ולנסיה הייתה ותהיה גם אחרי מאטה.
    מדובר בשחקן כנף מצויין, אך אם באמת מדובר ב23 מיליון (ולא 3 מיליון כמו...), אז התמורה הולמת וצריך לשחרר את הסוס. אולי עוד לא מאוחר ואפשר להתחזק בכסף שהגיע.

סה"כ ולנסיה השתנתה [ואולי ממשיכה להשתנות] מקצה לקצה, ניקוי אורוות רציני.
    השאלה איך הקבוצה תתחבר אחרי שינויים רבים שכאלו.
    יש פוטנציאל, יש כישרון, איך הכל יתחבר?

13. Haimazulay93 Member

צודק ואני מקווה שהכל יתחבר טוב,אבל בכל זאת,עדיף שמאטה לא יעזוב.

14. Valencia_MyLove Member

סתם שאלה שחשבתי עליה בזמן האחרון גם אתם חושבים כמוני שמתיאהו קצת אנדרייטד הוא שחקן ענק לפידעתי אני מאוד מחזיק ממנו לפי דעתי הוא אחד המגנים הטובים באירופה אבל יש הרגשה שהוא לא מקבל את הערכה שמגיעה לו

15. ValenciaCF Member