ולנסיה 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י yakov_y, ‏16/7/11.

1. The_Arsenal Member

אני זוכר אותו ממשחקי הצ'מפיונס ליג נגד ארסנל לפני שנתיים. עשה רושם לא רע בכלל.

אתם יכולים לשפוך קצת אור על סאגת מאטה לארסנל? מה התקשורת בספרד אומרת? ובכלל, מה אתם חושבים על השחקן ועל היכולת שלו להשתלב בליגה הטובה בעולם :aaa12:?

ד"א כתוב בתקשורת באנגליה שיש לו סעיף שיחרור של 13.5 מ' פאונד, דבר שלא נשמע לי כזה הגיוני. מה אתם יודעים על זה?

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/11
  2. Blaugrana Blood Member

אם מה שאתה מחפש זה עוד ווינגר טוב וצעיר יחסית להרכב/רוטציה אז תקבל את זה (סטייל אשלי יאנג ביונייטד). אבל אם אתה מחפש שחקן שישדרג אותכם לרמה של איום פוטנציאלי על יונייטד וצ'לסי? מאטה זה לא האיש, בניגוד נניח להעברת אגוארו לסיטי או העברה של סוארז בינואר. ברור שמבחינת יכולת טכנית הוא עולה על כל מקביל אנגלי שיש בפריימר ליג אבל אל תצפה לתואם דויד סילבה, מאטה לא ברמות האלו (או לפחות לא הוכיח את זה עדיין).
    לגבי המחיר - נשמע לי כמו ידיעה לא ממש אמינה, אני לפחות לא שמעתי על סעיף שחרור נמוך כל כך לשחקן בלבל הזה.

ולגביי עניין "ההשתלבות בליגה הטובה בעולם" - לא יודע אם זה נאמר בחצי עקיצה. אבל צא מהסרט ששחקן ששיחק בליגת האלופות, בליגה הספרדית ועבר בכל הנבחרות הצעירות של ספרד יתקשה בפריימר-ליג "האמתנית". יכול להיות שיהיו לו קשיי הסתגלות בגלל מעבר למדינה/שפה/תרבות חדשה אבל אין לזה קשר ישיר לכדורגל. חוץ מרייס לא עולה לי כרגע לראש ספרדי שבאמת התקשה אצלכם (חואנדה ראמוס לא נחשב), לעומת זאת כאלה שכיכבו ושידרגו את הרמה באנגליה יש לא מעט.

בכלל אם אני אוהד ארסנל אני מחפש לקבוצה - שוער, בלם, מגן שמאלי, קשר אחורי וחלוץ הרבה לפני שאני חושב על חואן מאטה.

3. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

לפי מה שאתה אומר, ארסנל צריכה להביא 11 שחקנים להרכב הפותח, לא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

4. Blaugrana Blood Member

לא אמרתי להביא את כולם ולא אמרתי כולם להרכב ראשון, תשאל גם בפורום של ארסנל באיזה עמדות הם הכי זקוקים לחיזוק. יש להם בקבוצה את ארשבין, וולקוט, נאסרי וג'רביניו. הם לא צריכים עוד ווינגר (או יותר נכון רצוי שישקיעו קודם בעמדות אחרות). לעומת זאת בעמדות שציינתי כן יש מקום לשידרוג/תוספת למצב הקיים.

עם קיירון גיבס, אלכס סונג ומרוואן צ'אמח (כי ואן פרסי קבוע בחוץ חצי עונה) בהרכב לא לוקחים תארים

5. ValenciaCF Member

מאטה שחקן שנותן משחק מצוין ואז מגיעים 2-3 משחקים רצופים שהוא קטסטרופה אבל ממש קטסטרופה, אני לא יכול להגיד בלב שלם שאני רוצה שימכרו אותו, כי יש לי תחושה שהשנה זאת השנה שלו.

6. Haimazulay93 Member

לצערי הרב,אם מאטה יימכר,הקבוצה לא תוכל להיאבק על המקום השלישי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

אני ממש אהיה מרוצה אם ההנהלה תשאיר אותו,כי הוא הסופרסטאר של הקבוצה ואם הוא לא יהיה,הקבוצה כנראה תיאלץ להתמודד שוב רק על מקום בליגה האירופית לצערי וחבל באמת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה אתה חי?

כל הקבוצות לא נראות יותר טוב מולנסיה..אנחנו וויאריאל וסביליה באותה רמה ואפילו שלושת הקבוצות האלה אפשר להגיד גם נחלשו..אף אחד לא יודע איך מלאגה תיראה והרבה תלוי גם בפתיחת העונה שלהם... אל תסיק מסקנות ותקבע כלום עם מאטה או בלעדיו ולנסיה מועמדת למקומות 3-4

8. riquelme1 Member

לא יודע עם סביליה התחלשה או התחזקה, בעמדת המאמן היא התחזקה מאוד, והיא גם עשתה כמה רכישות משמעותיות. לגבי ולנסיה, היא שנתיים ברצף מסיימת במקום השלישי, והעונה יש לה סגל טוב יותר מבעונה שעברה למרות כמה עזיבות הגיעו שחקנים מצויינים, היא הפיבורטיית הברורה לסיים במקום השלישי.

ועוד שחקן שמגיע לולנסיה סרחיו קאנאלס שחקנה של ריאל מדריד, מושאל לולנסיה לעונה אחת, למרות שהיה מבוקש מאוד בוולפסבורג, קאנאלס התעקש להשאר בספרד ובסוף ולנסיה היא זאת שקלטה אותו למרות שהשמועות אמרו שיעבור לויאריאל.

רכש מעולה לולנסיה שמצטרף למסע הרכש המופלא של ולנסיה העונה, השאלה איפה קאנאלס יכנס, בקבוצה יש לא מעט עומס בקישור, אולי זה מרמז שמאטה בדרך לארסנל, למרות שבאורליו המנהל המקצועי אמר שהוא נשאר.

הנשיא יורנטה הבטיח עוד שתי שחקנים, קאנאלס הגיע והבא בתור הוא מאנדלה הצרפתי, הבלם המוכשר של נבחרת צרפת הצעירה וסטאנדרט ליאז'.

בולנסיה יש פוטנציאל עצום בעונה הבאה, השאלה המרכזית מה אמארי יוציא מהסגל שיש לו, כי יש לו סגל שיכול אפילו להתחרות עם ריאל ובארסה הרבה מהשנתיים האחרונות, וללא ספק הסגל השלישי בטיבו בספרד.

9. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

עם כל הכבוד, אני לא רואה איך הסגל של ולנסיה מתמודד עם של ריאל או בארסה.
    הן ימשיכו להיות טופ אחד מעל הליגה.

10. Haimazulay93 Member

אמיר,אבל אתה שוכח שמאז ימי וייה,סילבה וחואקין,רק חואן מאטה נשאר מבין כולם והוא הסופרסטאר הבלעדי של הקבוצה!

תאמין לי שבלעדיו ולנסיה תתקשה יותר לקבוע את מעמדתה במקום השלישי וחבל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

11. yakov_y YNWA

ולנסיה רכשה את סרחיו קאנאלס, הוא משחק מתחת לחלוץ אז לא הבנתי, ולנסיה הולכת להמשיך לשחק 4-5-1 או עוברת ל-4-3-3?!

בכל מקרה, איזה מרכז שדה מדהים, באנגה, טינו קוסטה, פראחו וקאנאלס, וואו. אגב, תמורת כמה כסף ולנסיה יכולה לרכוש את קאנאלס בסיום העונה?

12. riquelme1 Member

הוא סופרסטאר רק בשם, בפועל יש שחקנים משמעותיים ותורמים יותר מימנו, עם יכנס מהמכירה שלו 23 מיליון יורו זה יכניס עוד כסף לקופה המתמלאת של ולנסיה, ובעוד שנתיים נפתח את המסטאייה החדש ויגיע ואחרי שקאנאלס מגיע גם אין צורך במחליף, ואני לא חושב שהוא נופל ממאטה.

לולנסיה תיהיה אופצייה בסיום העונה לרכוש את קאנאלס ב12 מיליון יורו, לא סכום גדול בכלל, ואם הוא ירשים הוא ירכש, בריאל אין לו מקום.

הגזמתי שרשמתי שולנסיה תוכל להתמודד עם בארסה וריאל, אבל מבחינת כשרון ופוטנציאל לולנסיה העונה יש סגל מרשים וארוך יותר מבעונה שעברה, אדיל ראמי הוא שחקן בלם פנטסטי והוא בלם בקלייבר של קבוצות גדולות, והוא ביחד עם ריקרדו קוסטה ועם ירכש מאנדלה הצעיר יהיה לולנסיה הגנה חזקה מאוד, בצד שמאל יש את מאת'יו הנהדר ומיגל הבעייתי אבל גם סולידי.

בקישור יש לולנסיה טונות של כשרון עם באנגה, טינו קוסטה, פארחו, מהמט טופאל, ואפילו מאדורו שהוא שחקן משלים טוב. בהתקפה יש את פיאטי, פיגולי, סולדאדו, אדוריז, פאבלו הרננדז, מאטה, ג'ונאס הברזילאי שהוא סקורר נהדר- בקיצר יש לולנסיה סגל שיכול להגיע רחוק מאוד העונה, לא אליפות אבל לא הפערים הגדולים שהיו בשנתיים האחרונות בין בארסה לריאל למקום השלישי, וגם להגיע לרבע גמר אלופות ואפילו מעבר.

שוב, הרבה תלוי באמארי שעליו אני לא סומך, הוא פותח עונה רביעייה במסטאייה, ועל הטעויות שעשה בקדנציה שלו אני יכול לכתוב ספר, לזכותו יהמר שהוא משתפר ולומד מעונה לעונה, נראה מה יהיה העונה.

13. Haimazulay93 Member

אני גם מאמין שאהיה בסדר ואני מקווה גם שהההלה תעשה בשכל אם תשאיר אותו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. Gnus Avenue Member

באנגליה אומרים שהוא סיפר כבר לחברים שלו בקבוצה שהוא כבר עובר לקבוצה, והוא כרגע בלונדון עם המשפחה בשביל בדיקות רפואיות ופרטים אחרונים.

15. ValenciaCF Member

לא חושב שהוא יצליח באנגליה, בכלל לא.
    יש מועמדים להחליף אותו? קנאלס זה לא הפיתרון.