ולנסיה 2010/11: מסיימים במקום השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י yakov_y, ‏24/7/10.

1. yakov_y YNWA

הרכבים:
    מנצ'סטר סיטי: הארט; ריצ'ראדס, בואטנג, קומפני, קולארוב; בארי, יונג, טורה; טבז, סילבה; אדבאיור.

ולנסיה: מויה; מיגל, נאברו, דלברט, דל הורנו; טופל, באנגה, קוסטה; חואקין, פאבלו; סולדאדו.

נקודות ציון:
    - שתי הקבוצות עלו באותו מערך.
    - חואקין ופאבלו הרננדז משחקים ביחד בקישור.
    - מנצ'סטר סיטי עלתה עם ההרכב החזק ביותר שלה.
    - ולנסיה עלתה עם ההגנה המחליפה.
    - סוף סוף מיגל משחק.

תוצאה:
    מחצית - 1:0 למנצ'סטר סיטי משער של גארת' בארי בדקה ה-29.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/10
  2. Fanatic Member

פאבלו משחק בצד שמאל וחואקין בימין. פאבלו שיחק כמה משחקים בעונה שעברה בצד שמאל והיה לא רע.

מויה עשה הרבה טעויות בתחילת המשחק. סזאר עדיף עליו בהרבה למרות הגיל.

3. noamvcf Member

אחרי שחשבתי את זה וזשה דבר שצריך לבדוק, יכול להיות שמרצ'אנה שוחרר בגלל חוזהו הגבוה. נכון שלהביא את גודין יכל להיות מהלך אדיר אבל כנראה שהוא רצה חוזה גבוה ככה שולנסיה אפילו לא ניסו להביא אותו.
    לפי מה שאני רואה היום ולפי הגיל של סזאר, ולנסיה הייתה חייבת להביא שוער!! אני לא יודע מה הכושר והיכולות של ראנן שהושאל לאינרנסיונל אבל המצב בשער שלנו לא כל כך טוב. איפה הימים עם קסיאס

4. Fanatic Member

התכוונת לקאניזרס כמובן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

רנאן לא כזאת מציאה, אף פעם לא הרשים כשיחק בולנסיה וגם לא כמושאל.
    אינטרנאסיונל הפסידו לסאו פאולו בזכותו של רנאן שהשמיט כדור ממש קל.
    סזאר מספיק טוב כרגע ושוער זה העמדה הכי פחות דחופה להביא חיזוק.

5. riquelme1 Member

2-0 לסיטי.

עוד הפסד לולנסיה במשחק הכנה, עוד משחק שולנסיה לא כובשת ובקושי מגיעה למצבים.

סולדאדו ואדרויז לא חלוצים לרמות האלה של ליגת האלופות ושל משחקים ברמה גבוהה, אולי הם יספיקו נגד קבוצות הפח, אבל נגד הגנות חזקות הם חלוצים בינונים ביותר, ולא יאמן שלולנסיה יש רק 2 חלוצים בסגל לקבוצה שתשחק בעונה הבאה בליגת האלופות וב3 מפעליים.

אנחל דאלברט ממשיך לקבל קרדדיט מאמארי, למרות שהוא בלם זוועתי.

ותפסיקו כבר לבכות על מרצ'נה, הוא אף פעם לא היה בלם גדול, הוא בן 32 עוד חודשיים, ואף קבוצה לא הייתה משלמת עליו יותר מ2.5 מיליון יורו, הוא מיצה את עצמו בולנסיה והוא לא כזה חסרון גדול.

ההגנה של ולנסיה היא הגנה בינונית להחריד, זה שהיא הייתה ההגנה השלישית בטיבה לא מעיד על כלום, חוץ מיזה שההגנות בספרד בעונה שעברה היו מזעזעות.

ולנסיה כנראה תמשיך להיות קבוצה חסרת אופי, בעונה שעברה היה לה סגל אדיר אבל הם לא מיצו את הפוטנציאל הרוב בגלל המאמן שלהם, אמארי ממשיך לא בגלל תוצאות טובות, בגלל שהוא הוביל את ולנסיה לליגת האלופות(כל מי שהתחרה עם ולנסיה היו גרועות בעונה שעברה), ובגלל שאין כסף להביא מאמן אחר.

6. ilia1 Member

אין לך מושג..הוא מאמן ענק!
    ביג דיל כולה מישחק הכנה מה אתה מסיק מסקנות חוץ מיזה שהסיטי עם סגל טוב יותר בהרבה

7. noamvcf Member

אויי טעות שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx בטח שהתכוונתי לקניזארס, תודה!
    ויפה אמרת "סזאר מספיק טוב כרגע" הכרגע הזה גדול מידי לטעמי.
    לריקלמה 1- אתה נשמע כמו תקליט שבור. כל הודעה שלך אתה כותב שההגנה של ולנסיה רעה, שאמרי מאמן גרוע, שהרכישות לא טובות ושעונה שעברה כל דבר שולנסיה השיגה היה בגלל שאתלטיקו וויאריאל היו חלשות. אני באמת מנסה להבין מאיפה זה בא אבל אני לא מצליח. זה מקנאה שלך לולנסיה בתור אוהד מועדון אחר? אתה שונא את אונאי אמרי בגלל משהו שהוא עשה או אמר? יש איזשהו שחקן שאתה ממש ממש שונא? בבקשה תסביר לי למה אתה מנסה לדכאות כל באזז קטן שיש סביב הקבוצה ובתור מי אתה יכול להכפיש את הקריירה של קרלוס מרצ'אנה, שחקן שזכה באליפות ספרד, הגביע הספרדי גביע האופ"א סופרקאפ האירופי יורו ומונדיאל (וכן אני יודע שהוא לא היה בורג משמעותי בזכיות הנבחרת אבל עדיין).
    אם המטרה שלך זה להמעיט במועדון ובשחקני ולנסיה אז פשוט תגיב בדיון אחר

8. riquelme1 Member

לא חמוד, אתה משתמש חדש, ורואים שאתה לא מכיר אותי, ולנסיה היא אחת המועדנים האהובים עלי בספרד, מועדון שאני מעריך ואוהב מאוד, אבל רובכם כאן עיוורים, כמו למשל אלייה שחושב שאונאי אמארי הוא מאמן ענק. אבר באנגה הוא אחד השחקנים הכי אהובים עלי בליגה הספרדית ובעולם כולו, ויסנטה הוא שחקן שאני מעריך ומעריך עוד מ2004, אבל הביקורת שלי היא בעיקר על המאמן שכמעט כל אוהד ולנסיה בספרד מבקר אותו בלי סוף, ובעיקר בעיתון המרכזי של ולנסיה ה''סופר-דפורטה''.

הוא עשה אין ספור עטעויות בעונה שעברה, למרות שהיה לולנסיה סגל אדיר, הוא לא נתן לזיגיץ' קרדיט למרות שכמעט כל פעם שיחק הוא הרשים הוא בקושי נתן לו קרדיט, הוא פחדן והעלה הרכבים הזויים לא מעט פעמיים, אמרתי כבר מזמן שהמאמן זה לא יקח את ולנסיה לשום מקום ורואים העונה שצדקתי, עם רכישות עלובת כמו אריצה אדרויז שחקן שמגרד את ה30 ולא היה כוכב אפיל באתלטיק בילבאו.

9. xavi6 Member

מה יש להעריך מויסנטה? לא ניצל ולא ינצל רבע מהכישרון שיש לו, שאני בספק אם הוא כזה גדול, ושחקן עם אופי כזה מגעיל. קארמה, שמחתי שהוא נפצע. שמחתי שהוא ראה את פויול מניף גביעים וחוגג עם הנבחרת.

מרצ'נה בלם שבשיאו היה מעולה, אפשר היה לסמוך עליו כינור שני בהגנה, אבל רק במידה והשחקן שאיתו נותן טורניר ענק, כמו פויול. הוא כבר ידע לעצבן את החלוץ ולתסכל אותו בפעמים המועטות שהוא יצטרך, אבל בשיאו הוא היה מעולה. לדעתי טעות שוויתרו עליו, בטח לבטח במחיר הזה.

ולנסיה מבחינתי הפסידה הרבה מניות כאשר נפרדה מבראחה. כל זכר לאותה ולנסיה של אז גם נעלם, וכמה שהערצתי את בראחה. אחד הקשרים הספרדיים הכי טובים שראיתי, ומעבר לכל-היה לו קלאסה. היה לו נאמנות.

עמי, אתה מדבר הרבה לפני העונה. אתה שוחט את אדוריז ומפתח כלפיו אנטי עוד לפני שבכלל ראית אותו. אם אתה רוצה לשפוט אותו-לפי העונה האחרונה הוא באמת חלוץ טוב ולגיטימי להרכב הראשון של ולנסיה. בוא נחכה ונראה אותו ואת סולדאדו, ואז תשפוט. אל תתחיל עם הסוביקטיביות העיוורת שלך כבר עכשיו ותמחזר משפטחם "הוא בן 30 ולא הרשים אפילו בבילבאו" אז מה? זה מה אומר על הקריירה שלו עכשיו?

10. riquelme1 Member

ירדן, בארחה בקרוב בן 36, ב5 שנים האחרונות הוא כל עונה פצוע לפחות ל4 חודשיים.

איזה אופי מגעיל יש לויסנטה בדיוק?

11. xavi6 Member

ועדיין, כשהוא היה משחק זה היה תענוג לראות אותו. רמה מעל כולם שם.

ויסנטה שחקן מלוכלך. הוא ביצע פאול קשה על פויול ואם אינני טועה פצע אותו, לאחר מכן פויול כבר הגיב לו והם כמעט הלכו מכות, החליפו דחיפות, וגם באחד המשחקים הוא דחף את פויול כאשר מיהר להוציא חוץ. נגד ורדר ברמן כשהיה את המכות הוא היה מאותם אלה שהציתו את הכל. הוא שחקן דוחה, שונא שחקנים כמוהו. מלוכלכים, מחפשים את התאקלים האישיים כל הזמן.

12. riquelme1 Member

תמשיך לשקר ולהמציא דברים. רובן בארחה בן 36, הוא כבר איבד מזמן הרבה מהיכולת שלו, הוא ניהיה איטי להחריד(גם בשיאו הוא לא היה מהיר), מעונה 04-05 הוא נפצע כמעט כל משחק, בעונה שעברה הוא היה שחקן ספסל ומחליף של באנגה ולעיתיים גם של מנואל פרננדש. תמשיך לחיות בסרט, מבחינתך גם מנדייטה בגיל 38 הוא רמה אחת מעל כולם. תפסיק לחיות בסרט.

ובגלל זה הוא שחקן דוחה, בגלל שהוא פצע את פויול וכמעא רב איתו? אתה יודע כמה שחקנים כאלה יש אדון ירדן? איכס, איזה שחקן דוחה בוסקטס, איכס איזה שחקן דוחה צ'אבי הוא רב עם חצי אינטר שנה שעברה? אתה פשוט פתטי.

ראיתי אותו ב-5 שנים האחרונות, זה לא מספיק בשביל לשפוט שחקן? למה ששחקן שהיה בינוני בקבוצות כמו בילבאו ומיורקה יהיה שחקן לגימטי לקבוצה עם שאיפות של ולנסיה?

13. xavi6 Member

אני מוותר על הניסון לנהל איתך דיון נורמלי. אחרי שנים-אני מוותר מעכשיו והלאה. אתה צודק אני טועה, בהכל.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין מוקדם מדי לקבוע דברים בגלל כמה משחקי אימון..מה שבטוח שהקבוצה נחלשה התקפית ולא הביאה מחליפים באותה רמה(לדעתי)

מעניין יהיה לראות אם אדוריס ישחק ליד סולדאדו או שגם השנה אמארי יעדיף לעלות רק עם חלוץ אחד

15. yakov_y YNWA

riquelme1
    אונאי אמארי מאמן עם חסרונות ויתרונות מאוד גדולים.

יתרונות:
    אונאי אמארי הביא לולנסיה שחקנים מצוינים בהעברה חופשית, כמו: דומינגס, פאגולי, מת'יו, דלברט, קוסטה וסזאר. קשה לי להאמין שיש עוד מאמן כמו אונאי אמארי בעולם שהיה מביא שחקנים כאלה בהעברה חופשית.

אונאי אמארי מאמן טקטיקן מצוין והגנתי. זה בדיוק מה שולנסיה צריכה, מאמן הגנתי וטקטיקן. עובדה שאתה ואני טוענים שולנסיה יש הגנה "פח" והיא ספגה בעונה שעברה 5 שערים יותר מריאל מדריד שמשחקת עם קאסיס, ראמוס, פפה ואלביול בהגנה.

חסרונות:
    אונאי אמארי עם הסגל בעונה שעברה היה ללא ספק צריך לדגדג ריאל מדריד וברצלונה.
    שחקנים בכירים כמו: סזאר, מרצ'נה, מת'יו, אלבלדה, פרננדס, באנגה, ויסנטה, מאטה, סילבה, וייה, זיקיץ', פאבלו וחואקין. אל תשכח רק שולנסיה עברה מכת פציעות קשה.
    מנואל פרננדס שיחק כבלם וג'ורדי אלבה שיחק במגן שמאלי, אונאי אמארי נתקע עם מאודרו, דוד וייה ודוד סילבה שיחקו קצת יותר מחצי המשחקים בעונה שעברה, חואן מאטה ופאבלו הרננדז הביאו עונה מאכזבת אז 24 נקודות פער מאתלטיקו מדריד זה בהחלט הצלחה, 71 נקודות בקופה השיגה ולנסיה זאת גם הצלחה שאני קונה אותו סכום נקודות עכשיו לעונה הקרובה, אבל 25 נקודות פער מריאל מדריד שמשחקת עם מרסלו כמגן שמאלי, זה באמת זוועה.

אונאי אמארי פשוט מחק את ולנסיה של העשור הקודם.
    ולנסיה הייתה הקבוצה הכי ספרדתית בליגה, הקבוצה עם הכי סמלים בליגה.
    אני זוכר עד לא מזמן, הייתי מתלהב ליד חבריי על ולנסיה. זאת הקבוצה הכי ספרדתית בליגה, הקבוצה עם הכי הרבה סמלים, הקבוצה עם הנשמה, לא קבוצה שקונים אותה בכסף ושאין לה נשמה בדיוק כמו ריאל מדריד וברצלונה.
    היום, אין לי במה להתגאות בולנסיה !
    ראובן בראחה ממש לא מה שהיה פעם אבל עדיין סמל זה סמל, מיגל אנגולו הלך מפה ברשעות, קרלוס מרצ'נה היה חייב להשאר, קורו טורס וראול אלביול גם כן.
    הסמלים של הקבוצה כיום הם: דוד אלבלדה, דוד נאברו וויסנטה. שלוש שחקנים בלבד, מי האמין שככה ולנסיה תפתח את העשור עם 3 סמלים ו-15 שחקנים ספרדיים מעונת הטריפל המטורפת מ-2004.

----------

אונאי אמארי עד עכשיו לא נכשל בולנסיה. ברגע שהוא ייכשל הוא יילך הביתה.
    מה אתה מצפה ממנואל לורנטה לעשות ? לפטר את אונאי אמארי ? למה ? בגלל שהוא סיים במקום השלישי ? 8 נקודות פער מסביליה, 15 נקודות פער מויאריאל ו-24 נקודות פער מאתלטיקו מדריד לא מספיקות לך ?