ולנסיה 2010/11: מסיימים במקום השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י yakov_y, ‏24/7/10.

1. Raulito Madridista

http://www.valenciacf.com/export/sites/default/contenidos/Galerias/Noticias/2010/08/MARCHEUNO2AGOSTO.jpg_1494554400.Xxx

"אני גאה על כל פעם שענדתי את סרט הקפטן של וולנסיה". אחרי תשע שנים ו-230 משחקים, שתי אליפיות ספרד, גביע אופ"א וגביע המלך, הגיע הרגע של קרלוס מרצ'אנה להיפרד מהעטלפים, רגע לפני שהוא מתחיל פרק חדש בקריירה שלו - בויאריאל. השחקן ערך היום מסיבת עיתונאים בה נפרד מהקבוצה. הנה חלק מדבריו:
    "וולנסיה שימשה עבורי בית חם במשך כל הזמן הזה ותמיד תיהיה לי פינה חמה בלב למועדון. אני רוצה להודות לכולם. אני גאה על כל פעם שענדתי את סרט הקפטן של וולנסיה. מאז שהגעתי ב-2001, לא משנה נגד מי שיחקנו, מי היה המאמן או הנשיא - נתתי מעצמי מאה אחוז עבור הקבוצה".
    "כשהגעתי לקבוצה האמנתי שוולנסיה תתחרה בצמרת אך לא חשבתי שנשיג כל-כך הרבה תארים, היו המון רגעים יפים שלא אשכח".
    "בזמן שהוצגתי כשחקן ויאריאל שמחתי כלפי חוץ אך מבפנים היה גם עצב כי אני רגיל ללבוש את החולצה של וולנסיה והמועדון יקר לליבי".
    "לא רציתי לעזוב, הייתי הוגן מאוד עם המועדון וחיכיתי פרק זמן ממושך כדי לדעת לאן פני וולנסיה בעתיד, אך בקבוצה מעדיפים לשנות את פני הסגל בגלל הבעיות הכלכליות ואני מכבד זאת".
    בוולנסיה ציינו שייתכן ומרצ'אנה יזכה למשחק פרידה לו הוא באמת ראוי.

2. xavi6 Member

שונא את השחקן הזה, אין לו כבוד ואכפתיות לכלום. שחקן מלוכלך. אני זוכר בזמנו שהוא ניסה לעשות שרירים על בויאן ומסי כמעט נגח בו. שחקן דוחה. נתן את טורניר חייו ביורו ובולנסיה אף פעם לא היה ה-בעל בית. אבל בלם ספרדי טוב שיחזק לדעתי בצורה משמעותית את ויאריאל.

3. noamvcf Member

אני לא מבין את הרעיון בלמכור את מרצ'אנה לוויראיל ב2.5 מיליון יורו. הסכום הזה לא באמת עוזר לולנסיה ולעומץ זה אם מרצ'אנה היה נשאר הוא היה משפר את הגנת ולנסיה שרובה מורכב מבלמים לא מדהימים כל כך

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

5. Fanatic Member

ולנסיה רוצה להיפטר מכמה שחקנים ואז לחדש למאטה את החוזה.
    "רשימת החיסול" של ולנסיה העונה כוללת את אארון ניגז שלא קיבל דקה עדיין במשחקי הטרום עונה של ולנסיה. אמארי אמר לכשרון הצעיר שהוא לא מעוניין לשמור אותו בסגל העונה וככל הנראה ניגז יושאל לאחת מהקבוצות בליגה השניה בספרד.

הוגו ויאנה וסאני, גם הם ברישמה. ולנסיה ביקשה להגיע עם ויאנה (שזוהי העונה האחרונה בחוזה שלו) להסכמה הדדית של שחרורו מהמועדון אבל ויאנה סרב. ויאנה ככל הנראה יושאל לקבוצה שתשלם את משכורתו ובסוף העונה יהפוך לשחק חופשי.
    סאני קרוב לבלאקפול האנגלית בהשאלה.

והאחרון הוא נאצ'ו גונזאלס האורוגוואי.
    אמארי הודיע לו שהוא לא בתוכניות שלו העונה ולפי הדיווחים בספרד, יש הרבה קבוצות מהליגה הראשונה שמעוניינות בו.

6. yakov_y YNWA

אונאי אמארי משאיל מחדש אותם שחקנים שנה אחר שנה.
    בשביל מה לטרוח להשאיל אותם ? אפשר למכור אותם פעם אחת ולתמיד, אפילו שההצעות נמוכות.
    סאני והוגו וינה כנראה שווים ביחד בסביבות המיליון יורו.

מישהו יודע תמורת איזה סכום נמכר דוד להבן ואיפה כרגע קרליטו ?

7. riquelme1 Member

קארליטו בברזיל, אמארי ויתר על הכשרון הפנטסטי הזה בלי שום סיבה, במשחקי ההכנה בעונה שעברה הוא הרשים מאוד.

8. Fanatic Member

קרליטו חתם בסאו פאולו ל4 עונות.
    באמת פספוס. מהמעט שהספקנו לראות באמת מדובר בכשרון. הוא יודע לשחק גם כמגן וגם כקשר.

9. noamvcf Member

קרלטו באמת הראה כישרון אבל עמדת המגן השמאלי מכוסה אצלנו. יש את דל הורנו מאת'יו ואת ג'רדי אלבה.נכון שהוא לא בדיוק מגן אבל כשיוצאים מנקודת הנחה שאמרי העלה אותו לבוגרים הגיוני שתהיה לו עדיפות על פני קרלטו.
    ואני מקווה שלא ימכרו את ארון,שחקן צעיר שהיה חלק מהנבחרות הצעירות של ספרד. לפי דעתי שווה לחכות איתו
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx צודק לגמרי! כל עונה לולנסיה יש בין 5-10 מושאלים וזה סתם חבל. שימכרו אותם ויקבלו את מה שיקבלו. לפ המכירה האחרונה (מרצ'אנה) לולנסיה לא אכפת להיפטר משחקנים תמורת סכומים מגוחכים אז שיעיפו כבר את הוגו ויאנה/סאני/נאצ'ו גונזלס תמורת מיליון-מיליון וחצי יורו (את נאצ'ו אפשר ביותר) וגמרנו סיפור.

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/10
  10. yakov_y YNWA

noamvcf
    הוגו וינה הוא שחקו שאפשר להוציא עליו מיליון יורו בקלות.
    סאני בהחלט מוקש למכור, אפילו להפועל תל אביב אני לא הייתי מביא אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/10
  11. noamvcf Member

יעקב, סליחה אבל לא הבנתי מה ניסית להגיד בקשר למה שכתבתי.
    בקשר לסאני, הוא לא אמור להיות כישרון מבטיח כזה שאפשר למכור אותו בסכום נאה?

12. riquelme1 Member

גם היתי היתי אמור להיות שחקן כדורגל.

סאני נחשב לפני 3 שנים לכשרון, וקיקהאמר לך שהוא היורש של מקאללה, מאז הוא הלך ודעך, בעונה שעברה הושאל לבטיס ובקושי שיחק. הוא שווה גרושים.

13. xavi6 Member

שוב אתה והשקרים שלך? תהיה אמין..

14. riquelme1 Member

למה שקרים? שיחקתי בעירוני ראשון מגיל 12 עד גיל 16 בליגה, אחרי זה עברתי לחצי שנה בהפועל בת ים אבל לא השקעתי. אני כשרון מבוזבז. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. xavi6 Member

ממש מרסקה...האפס הזה אפילו מול מכבי ת"א לא הצליח לעשות כלום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx