ולנסיה, סביליה, בילבאו, ויאריאל וריאל סוסיאדד:: סביליה מחזיקת הליגה האירופית, סמפאולי מתמנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏24/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

- תודה רבה על התיקון, אוי ואבוי!

יורנטה - "סביליה תמיד הייתה הבחירה הראשונה שלי". החלוץ הוצג רשמית כשחקן סביליה במסיבת עיתונאים חגיגית בראמון סאנצ'ז פיחואן ולא הותיר מקום לספק - "אני בא עם מוטיבציית שיא". המנהל הספורטיבי מונצ'י ביקש בינתיים סבלנות ואמר שלסביליה יש קבוצה מעולה שתעמוד ביעדים ומדובר בסגל חזק מאוד שמתאים לליגת האלופות.

סביליה. "סביליה נתנה לי הרבה אהבה בימים אלה, אני מגיע עם מוטיבציית שיא לתת הכל למען הקבוצה הזו שנמצאת בפיסגת הכדורגל בעונות האחרונות והיא כוח משמעותי באירופה ולא רק בספרד. מאז שהגעתי קיבלתי הרבה תגובות מאיטליה. אנשים אמרו לי שכדאי לי להצטרף לסביליה שהיא מועדון חם וקבוצה מצוינת וגם אוני אמארי שיחק תפקיד חשוב בהחלטה שלי".

הנבחרת. "הדבר החשוב ביותר היא לתת הכל לסביליה. זה חלום עבורי לחזור לנבחרת אבל זה משהו שיגיע רק אחרי".

מקום שלישי. "אני חושב שיש לנו קבוצה גדולה גם מבחינת כישרון ויכולת וגם חדר הלבשה מגובש מאוד, אמונה היא המפתח. אני בטוח שסביליה יכולה לסיים במקום השלישי ולזכות השנה בתואר".

ישחק כבר ביום ראשון? - "בעונה הראשונה שלי בליגה האיטלקית כבשתי 18 שערים, 16 מהם בליגה. אני מגיע מאוד מוכן לעונה הזו ומאוד מתרגש. הייתה לי פציעה קלה בקרסול ואני לא בכושר משחק מלא לצערי אבל אני בריא ואני זמין. מי שמחליט הוא המאמן. הכי חשוב שסביליה תנצח במשחק הבית הראשון שלה העונה נגד אתלטיקו, זה יכול להיות ניצחון גדול. שמעתי כבר על הקהל הנהדר של סביליה".

אפשרויות אחרות. "היו אופציות אחריות אבל הבחירה הראשונה שלי תמיד הייתה סביליה וחיכיתי שהיא תגיע להסכם עם יובנטוס".

ליגת האלופות. "זה יהיה נחמד מאוד לחזור לטורינו, ביליתי שנתיים נפלאות במדי יובנטוס וכמעט זכינו בטרבל בעונה שעברה. אני חושב שסביליה יכולה להילחם נגד כל קבוצה באירופה, זה בית מאוד-קשה וכל משחק יהיה מלחמת עולם ללא ספק".

שיקום של האצטדיון ". הוא היה מאוד נחמד לחנוך את האצטדיון לבד הוא נצחון גדול נגד אתלטיקו."

- שימו לב: ויאריאל רכשה את דניס סוארז. הקשר מגיע מסביליה בתמורה ל-4 מיליון יורו ויחתום על חוזה לארבע שנים בקבוצה. מרסליניו מאוד רצה את הקשר שרשם אשתקד 57 הופעות בסביליה במהלכן כבש 6 שערים, והוא שמח מאוד לשים את ידו על אחד הכשרונות הגדולים של הכדורגל הספרדי. סוארז עצמו האמין כנראה שבויאריאל יוכל לשחק אפילו יותר ולהיות שחקן יותר משמעותי.

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2015/08/28/futbol/equipos/villarreal/1440785668_extras_noticia_foton_7_0.Xxx

2. Ever Banega Member

אבל הוא לא היה מושאל מברצלונה?

3. AS R Member

הזוי. לא מפתיע שברצלונה מוכרת אותו, אבל מוזר שהיא עושה את זה תמורת סכום כל כך נמוך, אחרי שהייתה לו עונת בכורה לא רעה בכלל בסביליה. יותר הזוי - איך זה שסביליה בעצמה לא רכשה אותו בסכום מצחיק שכזה ?

4. Pachuceño Member

כבר הרחבתי על דייגו רייס בעבר:

5. Raulito Madridista

הנה היחס של סוכנויות ההימורים לגבי המקום הרביעי בספרד:

http://estaticos03.marca.com/blogs/marca-apuestas/imagenes_posts/2015/10/06/152669.Xxx

- ולנסיה החליטה להישאר ללא ספונסר והיא לא מוכנה להפחית את המחיר. היא מחפשת נותנת חסות בתמורה ל-10 מיליון יורו לעונה, לחוזה של חמש שנים. עוד בולנסיה, במארקה מדווחים על חוסר שקט באימונים האחרונים. נונו מאוד מודאג מכך שהקבוצה לא מצליחה לכבוש שערים. בינתיים השוער חאומה דומנק אומר - "אנחנו בוטחים במאמן שלנו, נמות למענו".
    - סביליה ממשיכה להתאמן עם השחקנים שלא לוקחים חלק במשחקי הנבחרות. אבל הבוקר ציפתה להם הפתעה. השחקנים הגיעו מוקדם למתחם האימונים וגילו שבמקום לכדרר על כר הדשא מחכה להם פעילות כיפית לחיזוק הלכידות הקבוצתית.
    - ויאריאל מתכננת להציע חוזה חדש למאמן המצוין מרסליניו שהוליך אותה לפתיחת העונה הטובה בתולדותיה. הצוללת מוליכת הטבלה למי שלא שם לב. אצל אנטוניו רוקאבינה נפתח התיאבון - "ההתחלה הפנטסטית של העונה מגרה אותנו וגורמת לנו לחשוב על ליגת האלופות". סרחיו אסנחו השוער אגב חוזר לאט-לאט לאימונים והוא לא ממהר. "החלק הקשה והזוועתי מאחוריי. אם אזדקק לעוד שבועיים או חודש - אחכה בסבלנות".
    - אתלטיק בילבאו. הבלם המוכשר לאפורטה שוקל לשחק בנבחרת ספרד, כך לפי הלאקיפ הצרפתי. הבלם מאוכזב מכך שדידייה דשאן לא לוקח אותו בחשבון ונראה שאם לא תתקיים שיחה ביניהם בקרוב - זה יקרה ודל-בוסקה ירוויח. לפני גיחון ודפורטיבו, הקבוצה של ואלוורדה רוצה לנצח את פרטיזן בלגראד בליגה האירופית. סוסאטה אמר - "הניצחון על ולנסיה היה הקלה".

6. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוסביו, מאמן שהיה קטסטרופלי בברצלונה ב', מונה לאימון סוסיאדד במקום מוייס. אני בדרך לסיים את העונה שלי בפיפא עם סוסיאדד לפחות במקום שמוביל לצ'מפיונס, חבל שבמציאות הם עשויים לרדת ליגה. חבל מאוד שסגל מהמוכשרים ביותר בליגה להוציא את שלוש הגדולות מתבזבז על המאמן אולי הכי לא מתאים לספרד כמו מוייס, וכנראה שיתבזבז גם על מאמן חסר מושג כמו אוסביו.

7. Raulito Madridista

באנגליה פורסם כבר אתמול שמויס פוטר ושם היו שמחים לאידו ללא ספק. מוטב מאוחר מאשר אף-פעם. מויס סוגר כמעט שנה בסוסיאדד ופשוט לא הביא שום בשורה. באברטון הוא הצליח אבל לריאל סוסיאדד הוא לא התאים(לא מזכיר את העונה הכושלת ביונייטד כי לא כל אחד מסוגל לאמן כזו אימפריה). סיום העונה שעברה היה כושל, פתיחת העונה הזו הייתה איומה. סוסיאדד קבוצה שיכולה וצריכה להוסיף הרבה צבע לליגה וביום טוב יכולה אפילו להיות באיזור ליד המאבק על הליגה האירופית. המאזן של מויס: 42 משחקים - 12 נצ', 15 תוצאות תיקו ו-15 הפס'

8. AS R Member

אין דיון מחזור ?

Total Shots: 0
    לא להאמין שהנתון המדהים הזה הגיע דווקא מקבוצת צמרת. ולנסיה נראית איום מתחילת העונה, לא מזכירה במאומה את הקבוצה של העונה שעברה.
    אין לי מושג איך הם הצליחו להוציא כ-130 מיליון אירו בקיץ על רכש ומימוש השאלות של שחקנים, מבלי להביא חלוץ נוסף, שלא לדבר על השחקנים שכן הגיעו והם פשוט לא מספיק טובים.
    בישול יפהפייה של באנגה. סביליה צריכה להיות שמחה על כך שלא ספגה סוף סוף (אם כי לא היה ממה).

9. Roma מנהלים

ממש מביך מבחינת ולנסיה, אפשר לציין שגם 0 קרנות ולפחות הם ניצחו באדומים עם 2.

אפשר לציין את אדוריץ שלא נגמר וכבש היום שלושער מול גיחון בניצחון 3-0. כל הכבוד!

10. Raulito Madridista

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12274733_904835379594539_199446120424570535_n.Xxx?oh=f8c38b18f3c62020f62161915109b3eb&oe=56DF38FB

ה-20 של אדוריץ'. בילבאו חזרה מוייקאס עם כל הקופה אחרי 3:0 קל על ראיו וייקאנו. הגיבור, כמו תמיד, היה אריץ' אדוריץ', שכבש שלושער והגיע ל-20 שערים העונה בכל המסגרות ב-23 הופעות. עונת השיא של החלוץ הייתה אשתקד עם 26 שערים ב-47 משחקים, ואין ספק שזה עניין של חודש-חודשיים עד שהחלוץ הלוהט ימשיך לכבוש. בקצב הזה, אפילו דל-בוסקה לא יוכל להתעלם מהחלוץ הנפלא ויזמן אותו לסגל הנבחרת. אדוריץ' אוטוטו כבר בן 35 אבל הוא כמו יין המשתבח עם השנים. אדוריץ' כבש העונה יותר שערים ממפלצות כדורגל כמו לואיס סוארס(18), ניימאר וכריסטיאנו(16).

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גארי נאוול מונה למאמן ולנסיה , המינוי הכי מעניין לעמדת המאמן.
    האיש טקטיקן אדיר , הניתוחים שלו באולפני הליגה האנגלית מדהימים , בשבת כבר מחכה לו ברצלונה..

12. Raulito Madridista

אני מאוכזב מהמינוי, לא אוהב את העובדה שגארי נוויל יגיע 'להתגלח' על חשבון ולנסיה גם אם החוזה הראשוני הוא רק עד הקיץ. ברור שולנסיה לא יכולה לשלוף פתאום איזה אנצ'לוטי לדוגמא, אבל לא כל שחקן עבר אינטליגנטי ופרשן יוצא מן הכלל - יודע גם לאמן. מדובר בסימן שאלה גדול מאוד. ולנסיה נמצאת במצב לא פשוט בכלל, היא עלולה לסיים את העונה הזו מחוץ לליגת האלופות למרות שכמובן נותר עוד זמן רב וזו מכה כלכלית, כפי ששמתם לב בקיץ פיטר לים די סגר את הברז(אוטמאנדי הרי נמכר). ולנסיה נמצאת במצב בעייתי: אשתקד הכל התחבר והיא הוציאה מעצמה את המקסימום ואפילו מעבר. העונה ברור שהיא לא מצליחה לשלב בין שתי החזיתות ובניגוד לויאריאל או סלטה ויגו - הציפיות ממנה גדולות, מופרזות מדי אולי. שימו לב ללוח המשחקים. גם סביליה נמצאת בדירוג חרא בטבלה, אבל ולנסיה עדיין לא שיחקה נגד שתי הגדולות. היא פוגשת את ברצלונה ביום שבת הרי. ועד סוף הסיבוב מחכה לה גם ויאריאל במדריגל ואפילו ריאל סוסיאדד בחוץ זה משחק קשה.

13. AS R Member

איך בדיוק פיטר לים סגר את הברז אם הוא הוציא בקיץ האחרון כ-130 מיליון אירו על רכש ?
    אוטמאנדי הוא שחקן המפתח היחיד שעזב, וגם זה כי לא הייתה ממש ברירה, ובמקומו הגיע מחליף טוב מאוד.

המינוי של נוויל הזוי, אבל כנראה שעם לים אי אפשר לדעת מה יקרה.

14. Raulito Madridista

אלברו נגרדו הגיע בעיסקה הזויה של 30 מיליון יורו כבר לפני שנה, זה לא משמעותי עבורי שרק בקיץ הנוכחי פיטר לים שילם. כנ"ל לגבי אנזו פרז. להבא אל תגיד דברים בכזו נחרצות אם יש לך פערים במידע. אוטמאנדי עשה את כל שחקני ההגנה סביבו לטובים יותר. כוונת המשורר הייתה שולנסיה גם הכניסה הרבה כסף בקיץ. אני חושב שמועדון כמו ולנסיה זקוק למאמן איכותי, דווקא בליגה השנה אנחנו רואים שאיכות המאמנים רק עולה ועולה. גם בריזו מסלטה הוא מאמן מצוין, מרסליניו מויאריאל, ארנסטו ואלוורדה שראוי לצ'אנס במועדון גדול יותר, גם אוני אמארי בסדר גמור.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אין לי דעה על המינוי של נוויל, רק תהייה אחת - מעניין איך זה מרגיש בשביל פיל נוויל שהיה עוזר מאמן מתחילת העונה, שמביאים את אחיו להיות מאמן מעליו למרות שלא היה מאמן ראשי לפני כן...

אני אולי לא יודע איך לאכול את נוויל כמאמן, אבל את נונו פחות אהבתי (התייחסתי לזה כבר בעונה שעברה המוצלחת יחסית) ואני מקווה שהקבוצה תצא לדרך חדשה ומוצלחת. ברמת סגל השחקנים, אני מקווה שהפרידה מנונו אומרת גם דרך חדשה לדה פול שסבל מהפורטוגלי.

מצב נושא:
הנושא נעול.