ולנסיה היא מחזיקת גביע אופ"א!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י shmulikwe, ‏25/2/04.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אז דעתי בקשר לכל מיני דברים:

קודם כל, השנה זו פעם ראשונה מזה המון שנים וסביר להניח שבשנים הבאות זה לא יהיה ככה, שאי אפשר לומר בוודאות שהקבוצות שנמצאות בגמר הצ'מפיונס ליג טובות יותר מהקבוצות שנמצאות בגמר גביע אופ"א. האמת, לדעתי שתי הקבוצות מגמר גביע אופ"א טובות יותר.
    כיאה לגמר החזק באירופה, המשחק לא ענה על הציפיות מבחינת תאווה לעיניים. כל גמרי גביע אופ"א של השנים האחרונות היו פשוט ליקוק אצבעות אמיתי (ה3-2 הנהדר אחרי הארכה בעונה שעברה של פורטו על סלטיק, ה3-2 של פיינורד על דורטמונד וכמובן ה5-4 המדהים של ליברפול על אלבס נדמה לי). יכול להיות שגמר יחסית אלמוני של קבוצות בגביע אופ"א מביא משחק יותר מעניין. מה שכן יכול להיות שזה מרמז לנו שגמר האלופות השנה יהיה מהנה (לדעתי הוא יהיה. מה שבטוח זה שהוא יהיה יותר מהנה מהגמר של העונה שעברה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ).
    לגבי השידור - פשוט שערוריה. שידור מימי הביניים, פשוט מגעיל. איזה איכסה, ממש הוציאו את ההנאה מהמשחק.
    העלייה של דרוגבה בהרכב הזכירה לי באופן אישי איכשהו את העלייה של רונאלדו בהרכב ברזיל בגמר 98. הייתה לי תחושה שהוא לא כשיר ב100%, אבל בכל זאת העלו אותו כי לא רצו שהכוכב הגדול יחמיץ את הגמר הגדול. בפועל לא ראינו ממנו כלום.
    וזהו, סך הכל המשחק לא היה עד כדי כך רע, הוא היה נחמד, השער השני היה שער יפה ובגדול זה היה ערב יפה של כדורגל, שנקווה שיהיה רק הקדמה לגמר הגדול של הצ'מפיונס. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

2. dror_khayat Member

כל הכבוד לולנסיה.עונה גדולה של קבוצה מעולה!!אני מסכים עם התגובות הקודמות שולנסיה העונה היא הקבוצה הטובה באירופה,יחד עם מילאן וארסנל(פורטו ומונאקו יצטרכו להוכיח את עצמן עוד טיפה).מעבר לכך ולנסיה הוכיחה שוב שהקבוצתיות חזקה מהכל,ושקבוצה עם חיבור מצויין בין השחקנים,מוטיבציה גבוהה וטקטיקה נכונה,יכולה להיות הטובה מכולן,גם אם אין לה מאגה-סטארים!בהצלחה לולנסיה בהמשך!