ולנסיה היא מחזיקת גביע אופ"א!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י shmulikwe, ‏25/2/04.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני רוצה לחזור על נקודה שעולה ותעלה בעתיד, קבוצה איטלקית בגביע אופ"א היא פייבוריטית רק על הנייר אולי בגלל השם, אולי בגלל היריבה אבל במציאות כל קבוצה יכולה לנצח אותן מהסיבה הפשוטה וכואבת שהן לא מייחסות הרבה לגביע.

השנה אפשר לראות את הגישה הזו על פארמה,אודינזה,פרוג'יה ורומא ומנגד אינטר שהיא היחידה שאולי מתייחסת לגביע הזה ברצינות מכוח המציאות שזו התחרות הפתוחה היחידה שנותרה לה.

2. Barcik Member

הבשורה הרעה האמיתית מהמשחק של ברצלונה היא איבוד העשתונות, לראשונה מאז משחק ההפסד מול ראסינג סאנטאנדר. למזלה, מורסיה, השטיח של הליגה ניצבת מולה ובלאוגרנה כנראה יצליחו להתאושש מהר. 1-0 זה אמנם תוצאה שלא יהיה לברצלונה קל לחזור ממנה, אך יתרון האיכות שיש לה על סלטיק צריך להספיק, אפילו עם לארסון יגנוב שער חוץ. גם אתמול בארסה שיחקה היטב עד שהשופט איבד שליטה במשחק.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

המכה הרצינית של בארסה זה ההרחקות,מוטה זה עוד בסדר (איזה שחקן מרגיז כמה הרחקות יש לו ?!) ויש לו מחליף אבל הבעיה שוב זה סאביולה שבכלל לא מתאים לו לאבד אשטונות ולקבל אדום כזה,סאביולה בחור רגוע , גם אם השופט שורק נגדו משהו לא נכון הוא שותק ולא מגיב,מוזר איך פתאום הוא הגיב לשחקן סלטיק.

ויאריאל כנראה הולכת להיות האחת ההפתעות היותר מוצלחות של המפעלים האירופאים,אומנם רומא שיחקה בלי טוטי שביקש לנוח,וקאסנו ששיחק רק במחצית השנייה אבל עדיין זה לא 1-0 קטן ומזליקי זה 2-0 שתי שערים שלא יהיה קל לרומא למחוק,אבל נראה לי שהיא תמחוק אותו אחרי התצוגה שלהם בשבוע שעבר על אינטר נראה שהיא הולכת לחגוג על ויאריאל.
    http://www.marca.com/ficheros/marca/fotos04/Villarreal/villarreal_roma.Xxx
    אבל ויאריאל זה סיפור יפה,היא הגיע לשלב הזה מהאינטרטוטו שכמעט לכולם זה נראה מפעל מיותר,אבל לקבוצות שלא משתתפות כל שנה באירופה וכמעט ולא היו באירופה זה מפעל חשוב שממנו עושים היסטוריה.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אכן כן. גם פרוג'יה האיטלקית הצליחה דרך האינטרטוטו להגיע לסיבוב השלישי בגביע אופ"א, מה גם שהיא פחות טובה מויאריאל והתמודדה יפה מאוד עם פ.ס.וו ההולנדית.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמתם לב שכמעט כל הקבוצות שהפסידו באוופ"א אמרו אחרי המשחק שהראש שלהם לא היה במשחק.

את הקבוצות הספרדיות עוד אפשר להבין אבל מה קשור שמאמן רומא,קאפלו,טוען שהראש לא היה בכלל במשחק

6. burning soil Member

אני בכלל לא מבין מדוע התקיימו משחקי הספרדיות,נכון שיש עניין של קהל ושידורים,
    אבל אופ"א ממשיכה לגלות אטימות,
    לשחק כדורגל כשהמדינה נמצאת בשלושה ימי אבל,לא במקום.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר למשחק של ברסה, אני בטוח שההפסד הזה לא הפתיע אף אחד.
    סלטיק היא קבוצת בית נהדרת, שכמעט בלתי אפשרי לנצח אותה בחוץ.
    1-0 זה תוצאה מינימלית, והכל יהיה תלוי(כמו שצפיתי) בגומלין.
    ניוקסאל תעלה לשלב הבא.
    המוקש היה המשחק בניוקסאל דווקא.
    מאיורקה קבוצה טובה יותר בחוץ מאשר בבית.
    בליגה היא כבר תקופה ארוכה בלי ניצחון בבית, וגם באופ"א במשחק האחרון שלה בבית היא סיימה בתיקו.
    למרות שלא הייתי מזלזל באטו.
    וויאריאל, הפתעה ענקית, מגיע לקבוצה שמשחקת כדורגל התקפי וטוב, אבל לדעתי רומא יצליחו לעלות , בגלל שהמשחק המכריע אצלם בבית.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם בשנפלו התאומים זה היה יום של משחקים בליגת האלוופות,באותו היום המשחקים לא בוטלו,אבל ביום שלמחרת בוטלו המשחקים של יום רביעי.

כנראה באוופ"א מקבלים בדיליי את האירועים הטרגים האלה

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יש מגיע בכדורגל אז אולי לא הגיע לניוקאסל ניצחון אבל מה שבטוח הגיעה למאיורקה תבוסה, ואני דווקא אוהב אותם אבל ביתרון 1 - 0 עשו חילופים הגנתיים וירדו לבונקר ודווקא אז חטפו 4 שערים ב- 20 דקות.
    שילמדו לקח! ההגנה הכי טובה היא ההתקפה וזה מה שאוהדים אוהבים לראות!

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לך תספר את זה לגוטמן

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נמצא שמה אם איזה אוהד של ליברפול, וליד הבר שידרו את המשחק ביורוספורט של ליברפול. מדיי פעם אנחנו מציצים שמה, ואז מתישהו הוא מתחיל לצחוק ומראה לי 1-0 ליברפול.

אני הולך לאינשהו, לא זוכר כבר לאיפה, ופתאום אני מקבל אס אם אס שניוקאסל ניצחה 4-1 (בנוסף לזה שגם מנצ'סטר עפה ומכבי הפסידה לז'לגריס, אני פשוט מאושר), אני רץ לספר לו, ואני הופך להיות עוד יותר שמח כשהוא עושה לי עם האצבעות 1-1.

אין מה להגיד - פשוט חלום... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוופ"א הרחיקה את סאביולה לשני משחקים בעבות הכרטיס האדום שספגג בגלאזגו.
    סאביולה יעדר כמובן מהגומלין מול סלטיק,וגם בשלב הבא אם ברצלונה בכלל תעבור אותו .
    http://www.elmundodeportivo.es/ico/trans(1).Xxx

13. Reyes Member

5+ משדרים בחמישי את ליברפול - מארסיי. הבחירה הכי גרועה שלה יכולנו לצפות. יהיה משעמם.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה טיפשים אפשר להיות, כמה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx
    במקום לשדר את רומא, ולנסיה, או ברצלונה(שזה לדעתי היה צריך להיות השידור, סליחה, חייב היה להיות השידור)הם נותנים לנו את המשחק של ליברפול שיהיה מגעיל, הגנתי, ועם זה תלוי בליברפול, עם שער אחד, לא יותר.
    ביזיון. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שכן חבל מאוד שהם משחקים אותה ראש קטן, וכשיש שמונה משחקים ושני ערוצים הם מחליטים בכל זאת לשדר רק משחק אחד. באמת חבל, אבל זה כבר לא מפתיע.