וייה חוגג על רוסיה, 4-1 לספרד

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏10/6/08.

1. AVISEY Member

איזה התעללות ? וייה וטורס יותר טובים , מה לעשות שראול אם היה מוזמן היה פותח כל משחק על הספסל , מה אם קוראים לו ראול אז הוא חייב לפתוח כל משחק ?

2. דניאל א. Member

איזה פרוצה ההגנה של רוסיה, ממש שוק הכרמל.

3. Gass12 Member

מחצית מדהימה של ספרד דוד וייה כמה קטן ככה שד משחת. פרננדו טורס כל נגיעה זהב.
    וזה לא שרוסיה כ"כ גרועה. היו גם להם 2-3 מצבים קורצים.
    אתמול והיום היורו מספק את הסחורה ביג טיים

4. דניאל א. Member

אם ההגנה של רוסיה לא גרועה, אני כבר לא יודע מה זאת הגנה רעה.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הרוסים פשוט לא יכולים על וייה ובמיוחד על טורס.. מחצית נפלאה של טורס, השער הראשון כולו שלו, לא וויתר, חטף כדור סידר גול קליל לוייה, באמת מהלך יפהפה. בגול השני הגול רשום על אינייסטה, בישול גדול לוייה שבא עירני, חד ולא מפספס כאלה מצבים.

הרוסים משחקים לא רע בחלק ההתקפי והיו קרובים להשוות ל-1-1, אבל ההגנה שלהם פשוט לא מסוגלת להתמודד עם וייה וטורס.

6. Raulito Madridista

אני מאוד מרוצה ממה שאני רואה בינתיים. פתחנו את המשחק לא טוב אבל עלינו להיתרון והצלחנו להבקיע את השער השני לקראת סיום המחצית, עשינו צעד גדול לקראת ניצחון חשוב. גם ביום מנומנם של מרבית השחקנים, הצלחנו להגיע להמון מצבים של שער. ההתקפה שלנו מסוכנת מאוד ואנחנו יכולים לתת גול בכל שנייה. ויאה וטורס פשוט פנטסטים. הם לא מפסיקים לנוע לעומק ולעשות צחוק משחקני ההגנה הרוסים. אחרי שויאה כבר כבש צמד, אני מקווה שגם טורס יימצא את הרשת במחצית השנייה. המתפרצות שלנו פשוט קטלניות.
    אנדראס אינייסטה גם במשחק מנומנם מאוד שלו סיפק בישול פנטסטי לדויד ויאה וגם מסר לטורס כדור עומק נפלא, כמה חוכמה יש לשחקן הזה. חברו מברצלונה גם מנהל את המשחק כמו שצריך ובעיקר מעט את הקצב. מרקוס סנה אוהב להוציא לפועל מתפרצות ואני בעד. הוא עושה את עבדותו על הצד הטוב ביותר. השחקן האחרון בקישור - דוד סילבה, נעלם קצת. הוא התחיל את המשחק טוב עם סלאלום או שניים ואיומים לשער, אבל לא נגע בכדור בשאר המחצית.
    נקודה חלשה אצל הנבחרת זהו משחק ההגנה, בעיקר באשמתו של סרחיו ראמוס שהיום משחק רע. השאירו אותו יותר מדיי פעמים מאחור והוא גם לא עשה שום דבר בחלק הקדמי, לא מתאים לו. הנבחרת הרוסית בהחלט יכלה לכבוש ויש לנו מזל שהם בעטו לקורה. עוד שחקן שאני לא שבע רצון מיכולתו הוא מרצ'אנה, שפיספס כדור קריטי עם הראש מה שכמעט עלה לנו בשער. קרלס פויול לעומת זאת נפלא, מכפה על הטעויות של חברים שלו.
    בשלבים מוקדמים יותר של המשחק, אני מקווה שארגוניס יעשה חילופים וייתן לנו לראות קצת את סנטי קאסורלה(במקום סילבה למשל או אחד האחרים מטעמי מנוחה) ובעיקר ססק פברגאס.

7. איגור .פ. Member

הספרדים שיחקו מחצית מצויינת,אם קצת טיותר מזל התוצאה היית 3-4 להם ,למרות שגם הרוסים הגיעו למצבים טובים ,ואם קצת מזל גם בשבילם התוצאה היית שונה ,הבעיה היחידה בנבחרת רוסיה זה ההגנה,הגנה פשוט זוועתית,אני מקווה שהמשחק לא יסתיים בתבוסה...

נקווה למהפך במחצית השניה

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

זה ממש מטריד שכל משחק ביורו הזה רק קבוצה אחת מבקיעה, מה נסגר עם הטורניר הזה...

9. S.Eto'o Member

מחצית מצוינת של ספרד מאז הגול הראשון,עד הגול הראשון הרוסים שיחקו טוב יותר ועשו לחץ מצוין על הספרדים.וייה וטורס מצוינים עד עכשיו ופשוט גדולים בכמה רמות על ההגנה הרוסית החלשה,בכלל החילופי מקום בהתקפה הספרדית מצוינים.

10. SkiMan Member

שכחת את דונאדוני ברשימה.

ססק לא מועדף על סנה, סנה מתפקד במערך של ספרד ככקשר אחורי ומכיוון שססק איננו כזה הוא לא בא על חשבונו, מי שמועדף על פני ססק הם שלושת השחקנים האחרים בקישור, צ'אבי, אינייסטה וסילבה. סילבה אולי טיפה פחות אבל בכל מקרה מדובר בהעדפה אישית של הסנילי שכנראה לא מחזיק מססק יותר מידי בנבחרת. האמת היא שבנבחרת ססק באמת לא סיפק את הסחורה עד היום ולא מביא את יכולתו מארנסל, לעומת צ'אבי שתמיד נראה טוב יותר בנבחרת וכנ"ל אינייסטה שהיה פקטור מרכזי בעלייתה של ספרד ליורו.

11. Gass12 Member

עולם אכזר שגיא!!!
    במחצית אחת קיבלת לאכול 3-4 כובעים. עשה טובה אל תייעץ בהימורי ווינר!!
    ויה מבריק. ספרד 2-0 בקלילות
    לא ראיתי שום שער שנכבש בפוקס.
    עם כל הכבוד ויש כבוד. מה שעשה רביבו ברוורס אתה לא תעשה במאה מראתונים אז לפני
    שאתה ממהר להכתיר כדורגלן ענק בעבר בתואר ליצן. זכור שכתיבה מהסוג שהגשת עכשיו סופה
    לחזור אליך כבומרנג!!

עריכה: לגבי שאלתך על ולנסיה ודוד ויה? נו באמת אתה לא רציני... ולנסיה נתפסה לעונה מסריחה מבחינתה.. מי כמוך יודע עד כמה הדברים תלויים במאמן ב22 שחקנים ובמליון ואחת סיבות אחרות
    האם זה אמור להשליך על יכולתו של כדורגלן בודד? מה עניין שמיטה להר סיני..
    קח את וייה במקום ראול בריאל והוא מתפקד מעולה בגלל המוסרים הטובים ובגלל יכולתו והמהירות שלו.
    בקיצור?? מה אתה מעדיף סברס או תותים?

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/08
  12. Jack Wilshere Member

זה נכון כמעט לגבי כל שחקן בינלאומי של ארסנל. לאורך השנים, מרבית שחקני הקבוצה היו הרבה יותר טובים בקבוצה מאשר בנבחרות שלהם. במילים אחרות, ארסנל של ונגר היא דוגמא קלאסית של "השלם גדול מסך חלקיו".

נ.ב.

אני מקווה מאוד לראות את ססקי במחצית השנייה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/6/08
  13. קינג לדלי Member

לספרד יש את שילוב החלוצים הטוב בטורניר.
    בולנסיה מאושרים היום כי המחיר של דויד וייה ההנדר עלה בעוד כמה מיליונים.
    הם הכניסו במחצית הזאת כל כך הרבה כדורי עומק גדולים לחלוצים וזה נראה מצוין לגבי ספרד.
    הרוסים תמיד היו כשרוניים אבל נאיביים.

ספרד הייתה המועמדת שלי לפני הטורניר ובסופו של דבר הלכתי על גרמניה.
    נראה איך הם יתקדמו אבל החוד הספרדי פשוט קטלני.
    גם טורס וגם וייה הם מסיימים בחסד אבל שניהם גם יכולים לסדר לעצמם מצב בקלות.

14. REAL MADRID Member

כמה נקודות מספרד מהמחצית הראשונה:

1. ארגונייס מטומטם. הסנילי לא מאפשר לראמוס לעבור את החצי ובכך תוקע את כל משחק האגף הימני של ספרד, אינייסטה הוא לא קיצוני ימני והוא עושה תנועה לאמצע כל הזמן.

2. ראמוס במשחק נורא. הוא לא מצליח לעצור שחקן בלי לעשות עבירה. ברגע שארגונייס יאפשר לו לעלות למעלה, הביטחון של ראמוס יחזור והוא שוב יראה לנו למה הוא המגן הטוב ביותר בספרד.

3. אינייסטה בינוני מאוד. קשה להסביר בדיוק למה, אבל הוא לא מתאים למערך הזה של נבחרת ספרד.

4. סנה במשחק מצוין עד כה, כך גם קאפדווילה, נקווה שישמיכו ככה.

5. וויה וטורס זה השילוב הקטלני ביותר באירופה, כזה תיאום ופירגון בין 2 חלוצים לא נראה באף נבחרת אחרת.

6. צ'אבי מארגן את המשחק של ספרד בצורה מצויינת. הכל עובר דרכו והוא עושה את עבודתו בצורה הטובה ביותר.

15. Number 8 Member

אני דווקא מצפה לא לראות אותו. ככל שינוח יותר, זה יותר משתלם לנו. כזכור, הוא שיחק כמעט בכל המשחקים בעונה שעברה והוא חייב מנוחה.

רק דיברתי... נו, טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/08