ויאריאל-ולנסיה-סביליה 2009/10:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י REAL MADRID, ‏10/7/09.

1. noamvcf Member

זאת בדיוק הנקודה שלי,תודה רבה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    ירדן,אם אתה עדיין לא מבין באמת שאין לי עוד איך להסביר. לא פסלתי את הסטטיסטיקות אני פשוט אומר שלהסתכל רק על המספרים זה לא נכון,צריך לראות גם את השחקן משחק.
    ודרך אגב אני לא מנסה להמציא שום גלגל, אני אמרתי את דעתי. לא צריך להתרגז ולענות מכעס. כל פעם שאני יכתוב משהו שהוא לא לדעתך אז אני ממציא את הגלגל?

2. riquelme1 Member

אולמפיק מארסיי יורדת סופית מלואיס פביאנו, אחרי שכבר הציעה לסביליה 13 מילייון יורו על הברזילאי, סביליה דחתה את ההצעה ורוצה 18 מיליון, מארסיי לא מוכנה לשלם את הסכום על שחקן שמסיים חוזה בעוד שנה ובמיוחד שהוא כבר בן 30. נראה שהשחקן גם לא מתלהב לעבור לצרפת, ומעידף להשאר עוד עונה במדי סביליה.

כל הכבוד לדל-נידו, שלא מכר את את פביאנו למרות שיכל לעשות עליו לא מעט כסף, ובעונה הבאה הוא כבר יפרד מימנו בחינם.

3. yakov_y YNWA

למה סביליה לא מציעה ללואיס פאבינו חוזה חדש ?

4. riquelme1 Member

היום המנהל המקצועי של סביליה, מונצ'י דיבר על זה, ואמר שהם רוצים שפביאנו ישאר לעוד כמה שנים והם יציאו לו חוזה, הבעיה שפביאנו כבר די מיצה את עצמו בסביליה, הוא משחק שם מ2004. כנראה שהוא יסיים את החוזה ויעבור לקבוצה אחרת, הוא כבר לא ילד.

אבל עם ההצלחות יגיעו סיכויים טובים שהוא ישאר.

5. Raulito Madridista

http://www.as.com/prom/201009/pro_photo1285578600.Xxx

אנטוניו אלוורז פוטר מאימון סביליה. האתר הרישמי של הקבוצה הודיע שמעכשיו המאמן החדש של הקבוצה הוא גרגוריו מאנזאנו. המאמן שילם במשרתו על פתיחת העונה החלשה של סביליה שכללה הדחה מליגת האלופות, הפסד בליגה האירופית ותוצאות לא טובות אף בליגה, כשהקש ששבר את גב הגמל היה ההפסד 2:0 להרקולס אמש. אנטוניו אלוורז בכל-זאת עוזב את סביליה עם תואר: הוא זכה בגביע המלך אשתקד אחרי ניצחון בגמר על אתלטיקו מדריד. גרוגריו מאנזאנו היה השם המועדף על הנהלת סביליה כבר בקיץ אך בקבוצה החליטו לתת צ'אנס לאלוורז להתחיל את העונה כמאמן. מאנזאנו יערוך בכורה על הקווים של סביליה ביום חמישי במשחק נגד בורוסיה דורטמונד בליגה האירופית.

6. AS R Member

מה אתם אומרים על המינוי של מאנזאנו ?
    שמעתי עליו רק בעונה שעברה כשהוביל את מאיורקה למקום החמישי והמפתיע.

7. Raulito Madridista

http://www.as.com/recorte/20101007dasdaiftb_16/C280/Ies/Sevilla_existe_caso_Luis_Fabiano.Xxx

לואיס פביאנו שוקל האם להמשיך בסביליה? לפחות על פי סוכנו של החלוץ, חוסה פואנטס - נראה שכן. "לואיס פביאנו לא יהיה שחקן ספסל. בזמן האחרון הוא ממעט לשחק ואם המצב הנוכחי ימשך ניאלץ לעשות חושבים לקראת חלון ההעברות בינואר", אמר הסוכן שכן פביאנו פתח בהרכב רק בשלושה מתוך 12 המשחקים של סביליה העונה בכל המסגרות. זוהי אינה הפעם הראשונה כי סוכנו של החלוץ מתבטא באופן שאינו משביע רצון לפי ההנהלה. גרגוריו מאנזאנו אגב ניסה מהר לכבות את השריפה כשאמר - "נגד דורטמונד הוא פתח בהרכב ולכן קיבל מנוחה". מונצ'י, מנהל הספורט של סביליה, הגיב בביטול לדבריו של פואנס - "אני יודע טוב מאוד מה לואיס פביאנו חושב על סביליה גם בלי לשמוע את ההצהרות הלא-מועילות של הסוכן שלו. פביאנו מרוצה כאן". לחלוץ הברזילאי חוזה בקבוצה עד 2013 ונראה שסוכנו ינסה להעבירו לטוטנהאם, אינטר או שאלקה שגיששו בעניינו. עוד בסביליה: הקבוצה חושבת לערער על החלטות אופ"א בנוגע להפסד 1:0 לפאריס סן ז'רמן בפיחואן. סביליה דיברה עם חוקר והיא דורשת ניצחון טכני בגלל פרשת השוער אדל.

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/10
  8. Raulito Madridista

http://www.as.com/recorte/20101025dasdasftb_40/C280/Ies/Villarreal.Xxx

ויאריאל מציגה: פתיחת העונה הטובה ביותר בהיסטוריה שלה. עם הניצחון על אתלטיקו מדריד במדריגל(ניצחון ביתי רביעי ברציפות) לא הצליחה ויאריאל להשיג את המקום הראשון בטבלה אך לפחות קבעה שיא היסטורי מבחינתה - 19 נקודות מתוך שמונת משחקי הליגה הראשונים, המאזן הטוב ביותר שלה. הפרט המשעשע הוא שבידיוק לפני שנה ויאריאל רשמה את פתיחת העונה הגרועה בתולדותיה עם ניצחון אחד, שלושה תוצאות תיקו וארבעה הפסדים. עד לעונה הנוכחית, מנואל פלגריני היה זה שהוליך את ויאריאל למאזן הטוב ביותר בהיסטוריה שלה בתום פרק זמן של שמונה מחזורים, זה קרה בעונת 08\2007 אז ויאריאל גם סיימה במקום הגבוה בתולדותיה - המקום השני אחרי האלופה ריאל מדריד.

9. Raulito Madridista

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2010/11/01/futbol/equipos/sevilla/1288618467_extras_portadilla_0.Xxx

השבוע הרע של סביליה נמשך: נאבאס עלול להיעדר עד 2011. ביום שבת עזבה סביליה בבושת פנים את הקאמפ-נואו אחרי שהובסה 5:0. הפרצופים היו בריצפה אך בקבוצה לא תיארו כי המצב-רוח רק ידרדר בהמשך. חסוס נאבאס פצוע כבר חודש והצוות הרפואי של המועדון לא הצליח לטפל בו. השחקן היה אמור לחזור לאימונים מלאים אך המשיך להרגיש כאבים עזים בקרסול, פרש מהאימון ואחרי בדיקה נוספת התברר - אין מנוס, השחקן חייב לעבור ניתוח שישביתו לשישה שבועות לפחות. העובדה כי נאבאס משחק כשהוא לא בריא לחלוטין מאז תחילת העונה תשפיע גם היא על משך ההחלמה. נאבאס ביקש לעבור את הניתוח כמה שיותר מהר כדי שיוכל לשוב למגרשים בהקם ולעזור לקבוצה, ואכן ביום חמישי הוא ינותח בויטוריה.

10. xavi6 Member

מה בידיוק יש לו?