ויאריאל-ולנסיה-סביליה 2009/10:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י REAL MADRID, ‏10/7/09.

1. Raulito Madridista

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2009/07/22/futbol/equipos/villarreal/1248281236_0.Xxx

ויאריאל יכולה לסמן וי על חיזוק ראשון לחלק ההתקפי לעונה הזאת - הקבוצה סגרה עם אינטרנסיונל על רכישת נילמאר, החלוץ הברזילאי בן ה-25 שעניין את הצוות המקצועי בתקופה האחרונה. הקבוצה תשלם לאינטרנסיונל כ-11 מיליון יורו - עשרה מיליון יורו פלוס מיליון יורו בהתאם למספר השערים. יש לציין שהעיסקה הייתה לקראת פיצוץ, אולם היועץ הספורטיבי של הקבוצה, לאדנזה, התעקש על ההעברה.
    המאמן ארנסטו וואלוורדה התלהב מההחתמה ואמר:"עשינו צעד גדול מבחינת רכש. נילמאר שחקן מהיר מאוד, שחקן שיודע מה לעשות עם הכדור והוא יוסיף לקבוצה שלנו המון. אנחנו בטוחים שהוא ישתלב במהירות". המאמן הוסיף שככל הנראה זו הייתה הפעולה האחרונה של הצוללת בשוק ההעברות - "אפשר לומר שאנחנו מחכים לחזרתו מהפציעה של מרקוס סנה, וחוץ מזה הסגל פחות או יותר סגור".

-----------------------------

דיברו על החלוץ המוכשר הזה לפני בערך שנתיים וקיבלתי את הרושם שהוא לא השתדרג יותר מידי. אני מקווה שהוא יצליח בקבוצה הרבה יותר מאשר מתיאס פרננדז.

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/09
  2. Raulito Madridista

דה סאנטיס נמכר לנאפולי

http://img194.imageshack.us/img194/4994/12484309701.Xxx

סביליה הודיעה היום על מכירתו של השוער הוותיק, מורגן דה סאנטיס(32), לנאפולי האיטלקית, כאשר סכום ההעברה טרם פורסם. השוער הגיע לקבוצה מאודינזה לפני שנתיים וקיבל מעט מאוד הזדמנויות בעונה הראשונה שלו. את השנה החולפת הוא העביר בגלטסראיי התורכית בהשאלה. השוער ביקש לעזוב, גם לנוכח הבנתו שבקבוצה בונים על חאבי וארס הצעיר כשוער שני, וקיבל את האישור מהמאמן מנולו חימנז. דה סאנטיס הדגיש בפני ההנהלה שהוא רוצה לעבור לקבוצה שתיהיה מוכנה לרכוש אותו, ולתקוע יתד באותה קבוצה למשך מספר עונות, ואולי לסיים בה את הקריירה. הצדדים נפרדו בצורה חיובית.

* אמש חתם בקבוצה הבלם הצעיר והמבטיח, סרחיו סאנצ'ז, ששיחק באספניול בעונה החולפת. הבלם בן ה-21 שיחק עם דייגו קאפל בנבחרות הצעירות של ספרד והוא כבר משתוקק לשתף איתו פעולה גם במדי סביליה. "זה תענוג להגיע למועדון כמו סביליה - קבוצה תחרותית עם שאיפות גבוהות וכמובן קהל חם. אני בטוח שאתקדם ואשפר את המשחק שלי. יהיה מרגש לשחק בליגת האלופות במיוחד", אמר אתמול סאנצ'ז.

3. riquelme1 Member

סרחיו סאנצ'ס לא בלם הוא מגן ימני, ולדעתי הוא רכישה תמוהה מאוד, לפי מה שראיתי מימנו באליפות אירופה עד גיל 21 מדובר באסון טבע.

4. Sergio Ramos Member

יפה שאתה שופט אותו רק על סמך אליפות אירופה האחרונה בה האו בהחלט לא הרשים ונראה כמו חור מהלך. מדובר במגן ימני סביר לכל הדעות, לא עילוי ברמה עולמית אבל אני מאמין שיוכל לתרום הרבה לאגף הימני של סביליה.

בנושא אחר,
    ציפיתי להרבה יותר מהקבוצות שאינן ברצלונה וריאל בכל הנוגע לחיזוק הסגל, עד כה זו אכזבה עצומה לדעתי. בינתיים זמנו של חלון העברות הולך ומצטמצתם ועדיין לא ראינו שדרוג אחד רציני לאחת הקבוצות הללו. ההישארות של לואיס פביאנו מבורכת, הן לליגה והן לסביליה, אבל אני לא צופה להתקדמות שלה או של ויאריאל\ולנסיה, כאשר זו עושה רושם שמרה את וויאה לעוד עונה וכנראה שגם את סילבה, רק לא ברור לי עם איזה חשק וויאה עלול לעלות לשחק כשמראש ידוע שהוא היה נלהב לעשות את התקדמות לקבוצה אחרת. עם החיזוקים\לא חיזוקים שלהן הסטטוס יישאר כמו שהיה בעונה אשתקד ולדעתי אפילו תהיה ירידה ברמה, כאשר הדרך לליגה הסקוטית מספר 2 סלולה היטב.

5. REAL MADRID Member

דור, העולם כולו נמצא לא בדיוק בתקופת שיא כלכלית וקבוצות כמו ויאריאל וסביליה ובטח שולנסיה יודעות שהסגל הקיים יכול להתחרות בכבוד על הכרטיס לליגת האלופות (כפי שהיה בשנה האחרונה). לא משנה כמה אחת מהקבוצות הללו תתחזק היא לא תוכל להתחרות עם מדריד וברצלונה.

גם אותי העניין מאכזב ואני רוצה לראות ליגה חזקה יותר ונציגות ספרדיות שמשחקות טוב באירופה - אך בהחלט אפשר להבין את אי הרכש והחיזוק עד כה.

6. riquelme1 Member

ארז, מספיק אם הבולשיט. ויאריאל, סביליה, אתלטיקו ו-ולנסיה היו צריכות להתחזק הרבה יותר, ואני מקווה שאם יעשו אתזה. ולנסיה לדעתי אם הסגל הכי פחות חלש מבין כל הקבוצות והכי פחות מאוזן, אפילו שוויה נשאר. לא יתכן שלקבוצה הזה יש רק חלוץ אחד בסגל, דוויד וייה, נכון זיגיץ' חזר מהשאלה אבל כבר התרגלתי שלא סופרים אותו בולנסיה למרות שכובש בצורורת כל פעם שמושאל לראסינג. אני מקווה מאוד שאמארי יתן לזיגיץ' לשחק העונה, מדובר בסקורר נפלא, אי אפשר לסמוך כל הזמן על וייה. שוב הצמד בארחה ואלבלדה ימשיכו בקושי למשוך את הקישור של ולנסיה, שלא התחזקב בעמדה הזאת, מנואל פרננדז ינסה פה ושם אבל בארחה ואלבלדה זה כבר לא זה מזמן. בקיצר, אני לא רואה את ולנסיה חוזרת לליגת האלופות בעונה הבאה.

סביליה גם לא התחזקה מספיק לטעמי, הרכישה של דיידיר זוקרה גרועה, הוא סוס מת שחוץ מלחימה ופיזיות, כמעט ואין לו כלום, ויאריאל התחזקה בנילמאר אבל התחלשה אם העזיבה של ניהאט.

אתלטיקו מדריד בקושי עשתה רכישות, ושוב תיהיה אם אחת ההתקפות הטובות בליגה, אבל אם הגנה מססננת.

קבוצות כמו גנואה, נאפולי, הוציאו למעלה מ-30 מיליון יורו, היתי מצפה גם מהספרדיות שםה לא ריאל ובארסה להוציא קצת יותר כסף, אי אפשר להגיד שאף קבוצה לא יכולה להתחרות, בתקופת הגאלקטיקוס הקודמת, דפור ו-ולנסיה תמיד היו צמודות לריאל וולנסיה גם לקחה להם אליפות.

היחידה שהתחזקה באמת, היא סארגוסה אם רכישות מצוינות עד כה, שלדעתי תאבק על מקום בגביע אופ''א בעונה הבאה, אם לא יותר. אספניול אם ההחתמה של נאקמורה לדעתי גם תיהיה קבוצה טובה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/09
  7. Raulito Madridista

עמי,
    התמונה עבור הקבוצות הספרדיות הייתה יכולה להיות יותר אופטימית, אבל אתה מנסה לצייר אותה בצורה שלילית מידי. האמת היא במקום מסויים באמצע.

וולנסיה בהחלט לא נמצאת במצב אידיאלי מבחינת החוד, אבל צריך לזכור שיש סיכוי שאמארי ימשיך עם מערך 4-3-3, ואז הקבוצה משחקת עם חלוץ אחד בלבד. סביר להניח שהשנה זיגיץ יקבל יותר הזדמנויות(בעונה הראשונה בעיקר לא ספרו אותו - קיקה וקומאן. אשתקד המערך הצליח, לפחות בהתחלה, ולכן הוא לא ראה דשא, אם כי באופן מוגזם), וגם חואן מאטה יכול לשחק כחלוץ במידת הצורך(כך היה בתחילת העונה), ובמידה ויזוז לשם - נוכל לראות את ויסנטה בצד שמאל, ואשתקד הוא סיפק את הסחורה בכל פעם שעלה לשחק. לא נראה ממנו דריבלים שהוא חולף על פני שלושה שחקנים כמו בעונת 04\2003, הוא גם לא מהיר כבעבר - אבל הוא שחקן חכם. הכוח של וולנסיה הוא בקיצוניים שלה והקישור ההתקפי מכוסה כמו שצריך.
    לגבי מרכז השדה - מנואל פרננדס הציג יכולת לא רעה בכלל.
    עמדת המגן השמאלי עברה שידרוג - אני מאמין שמאוטיו יותר טוב ממוראטי, שהיה מתסכל לראות אותו במדי וולנסיה.
    אמארי ביקש מההנהלה עוד רכש ולדעתי וולנסיה כן תתחזק.

הרכישה של זוקורה לא גרועה, כי הוא יותר טוב מרומריק. גם קייטה היה שחקן פיזי בלי יותר מידי חוכמת משחק, והוא הצליח בגדול בסביליה ועובדה שהוא הגיע לקבוצה הטובה באירופה - ברצלונה. לגבי מארסקה - שחקן שאני יודע שאתה מעריך, אז גם לי לא ברורות הנסיבות בהן שוחרר. קישור חזק שמורכב מפאולסן בשיאו וגם קייטה(עונה אחר-כך) - לא בטוח שסביליה תיצור בשנים הקרובות. אני גם חושב שאתה פוסל את זוקורה מהר מידי.

לגבי הצוללת - התעלמת מרכישת מארקנו שהצטיין אשתקד והוא אולי יהפוך לאחד משחקני ההגנה הטובים ביותר. לא סתם ריאל מדריד התעניינה בו. מארקנו יכול לשחק גם כבלם(גונזלו רודריגז כבר שחוק), וגם כמגן שמאלי.
    ניהאט זה שחקן עם שם ורזומה מכובד, אבל אשתקד הוא לא תרם הרבה והוא גם היה פצוע. נילמאר הוא חזק וזריז ויכול להועיל לקבוצה. ג'ונתן פריירה יהיה חלוץ רביעי וזה עדיף על ג'יזרמו פראנקו.

בהחלט יכול להיות - אבל אויפאלושי צפוי לתת יותר בעמדת המגן הימני, בטח שהוא ירשים יותר מסייטיארידיס וגם כנראה יותר מפראה. ואתלטיקו תקבל גם נקודות מהשוער אנסחו, שיהיה במקום להציל אותה, דבר שקשה היה להגיד על לאו פראנקו ביותר מידי משחקים אשתקד.

אני דווקא יותר התלהבתי מהרכישות של אספניול - חיזוק רציני בחלק הקדמי. אבל הוויתור על טורחון היה פזיז וחבל.

ובוא לא נשכח שיש עוד הרבה זמן.

8. riquelme1 Member

אני מקווה מאוד שולנסיה עוד תתחזק, והגיע הזמן שולנסיה תחזור ל4-4-2 הכל כך מאפיין אותה, ושהביא לה כל כך הרבה הצלחות, ה4-3-3 זה סגנון משחק שלא מתאים לולנסיה ולסגל שחקנים שלה, הוא נכשל טוטאלית אם רונלד קומאן, וייה לטמי הרבה יותר אפקטיבי אם חלוץ לידו, כמו שהיה אם מורו בתקופתו של קייקה, ושילוב של זיגיץ' ווייה יכול להיות מצויין.

אתה צודק שכחתי את מארקנו, שעשה רושם שחקן הגנה נפלא, שהיה מצויין בעונה שעברה בראסינג, לדעתי גם ויאריאל צריכה קשר מרכזי טוב ליד מרקוס סנה, נמאס כבר מאגוראן הבינוני.

קייטה היה כובש שערים פה ושם, ועוד איכשהו היה לו חוכמת משחק, מה שאין בכלל לזוקרלה, שחקן שלא כובש שער ביותר מ100 משחקים, זה אומר הרבה, ראיתי כמה פעמיים את זוקרה, והוא לאמה שסביליה הית צריכה.

אספניל כמו שאמרתי עשה רכישות סולידיות, תיהיה קבוצת מרכז טבלה ואולי מעבר, אבל סארגוסה רכשה עד עכשיו את אוצ'ה, ג'ירמין פנאנט, קארייזו, אגילאר- וצפוייה להביא גם את אזקיאל גאראי שפלגריני לא מחזיק מימנו(בושה), וניקולה קלאניץ' חלוץ נבחרת קוראטיה.

9. REAL MADRID Member

עמי, איזה בולשיט?. הסגל הקיים חלש בצורה משמעותית מריאל מדריד וברצלונה אך מספיק חזק על מנת להתמודד שוב על הכרטיסים לליגת האלופות.

10. david silva Member

אני פשוט לא מעכל את השטויות שרצות בפורום הזה כשלא מדברים על ריאל או בארסה.

קודם כל, ראוליטו כתבת שגונזלו "שחוק"? על סמך מה הגעת למסקנה הזאת? מדבר בלם צעיר יחסית שעבר בקריירה כמה פציעות קשות מאד אבל בעונה שעבר חזר לעצמו ובגדול.
    ריקלמה, שבדרך כלל אני מסכים איתו, כתב שניהאט עזב ו"לכן זו התחלשות". לוריאל יש כרגע 5 חלוצים בסגל, כאשר בעונה שעברה שני החלוצים הבכירים היו רוסי ויורנטה. ניהאט היה על תקן שחקן מחליף ואיכזב. בל נשכח שהוא כבר בן 30 והשיא מאחוריו.
    הם הביאו את נילמר שהיה אחד החלוצים הכי מבוקשים באירופה, גם אלטידור ופריירה המוכשרים חזרו מהשאלה.

סביליה לא מכרה אף שחקן משמעותי פרט למרסקה שגם כך בקושי שיחק אשתקד. היא רכשה שני שחקנים בינוניים שיחזקו את הסגל, והחזירה מהשאלה את אלחנדרו אלפרו שכבש אם אינני טועה 20 שערים במדי טנריפה וכול זאת מהקישור. השנה הוא יכול להיות ג'וקר רציני בקבוצה הזאת. לגבי אתלטיקו, בינתיים לא היו רכישות גרנדיוזיות, אבל הקולצונרוס התחזקו ואין על כך עוררין. חואניטו בלם סביר שיכול לשדרג את ההגנה אם יתפוס עונה טובה, אסנחו שוער ברמה הכי גבוהה שיש. חוראדו שחקן נפלא ומוכשר שיכול לתרום המון לקישור הלא כל כך יצירתי שלהם.
    לגבי ולנסיה, לפני חודש מישהו היה מאמין שגם דויד ויאה, גם דויד סילבה וגם חואן מאטה ישארו בקבוצה?
    מה שחסר לקבוצה הזאת זה עוד חלוץ איכותי ועוד קשר והם בהחלט מסוגלים להיות ברמה הכי גבוהה שיש. גם רצוי שיגיע מחליף אלביול.

ראסינג התחזקה בטירוף וגם ויאדוליד, אספניול וסרגוסה בונות קבוצות מרשימות מאד במונחי מרכז טבלה

אז עדיין הפגרה לא הסתיימה ועדיין יכולים להגיע שחקנים נוספים. בשורה התחתונה תהיה לנו ליגה נפלאה ואני כבר לא יכול לחכות.

11. Raulito Madridista

david silva,
    אני לא חושב שאתה יכול להתנשא כאן על מישהו, אז אנא ממך. אני רשמתי לעמי שהוא מציג את העניינים בצורה פסימית מידי - אז אתה ההפך - אתה מציג את הליגה באור חיובי מידי. ההודעה הבאה לא באה במטרה לסתור את מה שרשמתי קודם, אלא להעמיד דברים על דיוקם ולהתייחס לנקודות התורפה של הקבוצות.

אתה בעצמך אמרת שהוא לא מפסיק להיפצע. כבר קשה לבנות עליו כמו בעבר. הוא פחות מהיר וזריז. גודין היה השחקן הבולט בהגנה של הצוללת לפי דעתי, על אף שאשתקד הוא הפגין יכולת מעט פחות טובה מהעונה הראשונה שלו כשחקן הרכב - עונת 08\2007.

לויאריאל יש קבוצה מאוד נחמדה לקראת העונה הבאה. חסר לי קשר אחורי נוסף וזהו. נילמאר הוא פוטנציאל והוא יוסיף לצוללת מהירות למשל, הוא בהחלט עשוי להפתיע. אבל להגיד שהוא היה אחד החלוצים המבוקשים באירופה? - זו הגזמה. אני לא זוכר שריאל מדריד, ברצלונה, יונייטד, ליברפול, צ'לסי, אינטר, יובנטוס או באיירן גיששו אחריו...

כן, רק הבעייה שעונה טובה זה דבר שחואניטו לא הראה לנו מאז ההישג המדהים של בטיס בעונת 05\2004 - העפלה לליגת האלופות מהמקום הרביעי בליגה. חואניטו אחראי לא מעט לכך שההגנה של בטיס ספגה כמה וכמה ביזיונות בעונה החולפת בפרט ובשנים האחרונות בכלל. הוא בכלל לא מיועד להרכב הראשון, וגם ככה מדובר בחיזוק לא מספיק משמעותי.
    בנוגע לחוראדו - הוא מתופקד כפליימקר מתחת לחלוצים - ואתלטיקו משחק במערך עם שני קיצוניים. אני לא רואה אותו משתלב בהרכב ואני לא בטוח שהוא יישאר בקבוצה. הוא לא יכול להיכנס לעמדת הקשר ה-50\50 משום שהגנה אין לו בכלל. אולי דווקא רייס יפתיע.
    אבל זה לא משנה - כי ההגנה של אתלטיקו עדיין לא מספיק טובה.

מה שחסר לקבוצה באופן דחוף יותר זה שיפור הקו האחורי. אפילו שני שחקנים הייתי מביא לשם. לוולנסיה הייתה בשנה שעברה התקפה סופר-מוכשרת והיו משחקים שהיא כבשה בקלות שלישיות כמו נגד ויאריאל ואתלטיקו מדריד בבית - אבל ההגנה שלה הוכיחה שגם אם וולנסיה תבקיעה שלישייה - לא תמיד זה יספיק לה לנצח. אין לוולנסיה את הקילריות של פעם ואת האופי. לא הייתי נותן לה יותר ממקום שלישי בשום תסריט.

נערך לאחרונה ב: ‏26/7/09
  12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לפני הניתוח הראשון לשיחזור הרצועה רציתי לראות אותו בסלקסיון, אחרי שהוא חזר קיוויתי שיתאושש, אבל אחרי הניתוח השני הוא כבר לא חזר לעצמו. אני לא חושב שהוא חזר לעצמו ובגדול, הוא אף פעם לא היה בלם זריז ומהיר מדי אבל מאז הניתוח השני הוא כבד למדי, עדיין בלם סביר לרמות האלו אבל כבר לא הבטחה גדולה.

13. Raulito Madridista

רוברט פירס:"הכי חשוב זה המצב המנטאלי של השחקן ופחות העניין הפיזי. אני להוט לשחק"

http://www.as.com/recorte/20090727dasdaiftb_1/C280/Ies/Llevo_anos_jugando_siempre_ser.Xxx

הוא אומנם בן 35, אבל אם תאמרו את המילה 'פרישה' ליד רוברט פירס - הצרפתי ייצחק לכם בפניו. פירס לא איבד את אהבת המשחק ושום דבר אצלו לא השתנה, למרות שגדל בעוד שנה, אולי פרט לעמדה - המאמן וואלוורדה בודק אותו כקשר באמצע מתחת לחלוצים, ופירס כבר מתלהב מהעמדה החדשה שלו ובטוח שימצא את מקומו בקבוצה. הוא אוהב את הקבוצה, מבסוט מהצעירים ורוצה להגיע רחוק עם הצוללת. לפניכם הראיון הקצר שלו לאתר האס:

ובכן רובר. גדלת בשנה, ועדיין המשחק מושך אותך?
    "בוודאי. יש לי רצון גדול במיוחד והתלהבות להמשיך להתאמן ולשחק כל יום כמה שיותר. הכי חשוב מבחינת שחקן כדורגל מבוגר הוא לשמור על הרעב למשחק, שהראש רוצה לשחק כדורגל, ורק אחר-כך המצב הפיזי".

עד מתי יהיה לך דלק לשחק?
    "אי-אפשר לדעת, יש ימים עם הרגשות טובות ויש ימים פחות שמחים, זו הרגשה משתנה. לעת עתה, הראש מגיב כמו הגוף ואני נמצא במצב פיזי מסויים, אז אני רק רוצה להמשיך לתרום לקבוצה ולהינות. אני אמשיך עד היום שאקום בבוקר ולא תיהיה לי שמחה לבוא לאימונים. באותו יום אתקשר לנשיא ואגיד לו שזה נגמר".

האם זה חשוב להמשיך לתת לך ביטחון?
    "כן, זה משהו אחד שמאוד חשוב לי. הביטחון שנותנים אנשים במועדון, השחקנים והמאמן וגם האוהדים הם המפתח וזה מסייע לי לשמור על הלחימה ועל האומץ במשחק שלי".

עם הגעתו של המאמן החדש - מה השתנה?
    "קשה לומר. מה שברור זה שכל שינוי הוא לטובה. עם פלגריני הדברים פעלו היטב, אבל אנחנו בטוחים שגם אחריו יהיה בסדר גמור. לכל מאמן יש את הדרך הייחודית שלו".

יש לכם מוטיבצייה גבוהה יותר להוכיח את עצמכם למאמן?
    "בוודאי, החברים עובדים קשה מאוד. לכל מאמן יש את השחקנים הפייבוריטים עליו. מה שהיה עם פלגריני לא נמחק, אבל יהיו שינויים. כל אחד רוצה להוכיח שהוא שחקן טוב שראוי לפתוח בהרכב, ובקבוצה כמו ויאריאל יש תחרות גדולה".

ואתה, איך אתה רואה את מקומך בקבוצה?
    "השנה, המוטיבצייה מאוד חשובה לי כי יותר קשה לי. יש הרבה שחקנים צעירים מהירים, זריזים ואנרג'ייזרים. אבל זהו אתגר גדול להתמודד איתם ולהרוויח את המקום בהרכב. אל תשכחו שיש לי יתרונות אחרים על פניהם כמו ניסיון וחוכמה. כבר 17 שנים אני משחק כדורגל ובכל מקום הייתי שחקן בולט ומנהיג".

נראה שהמאמן וואלוורדה מתכנן להציב אותך במרכז ולא באגף...
    "נכון, זה דבר שאנחנו מתרגלים באימונים ואני חושב שזה דבר טוב בשבילי. להיות כנים, עם הגיל שלי, זה קצת מסובך יותר בשבילי . במרכז יהיה לי יותר חופש פעולה ואני אוכל לתרום יותר, אני גם אוכל לאיים על השער או למסור כדורים פנימה. המאמן יודע את כל הדברים האלו ולכן הוא בודק אותי באמצע".

יש לך תמיד עין טובה מאוד לגבי השחקנים, הצעירים והקבוצה. מה אתה רואה?
    "אוקיי, אני אוהב את מה שאני רואה. הגיעו הרבה צעירים מוכשרים שמראים באימונים שיש להם הרבה כדורגל והם רעבים להצליח. גם הצלחנו לשמור על הסגל משנה שעברה. יש לקבוצה הזאת עתיד מצויין".

האם הקבוצה יכולה להמשיך להיות בצמרת הגבוהה?
    כן, אין לי ספק. אני רואה את הקבוצה ואני בטוח שאנחנו יכולים להתחרות בשלוש תחרויות בהן נשתתף. אני משוכנע כי יש לנו צוות טוב מאוד שיכול להגיע למקומות מאוד גבוהים".

אבל זה בתנאי שקאסורלה לא עובר לריאל מדריד...
    "כמובן. בלעדיו הקבוצה מאבדת את זה(צוחק). קאסורלה בהחלט יכול לשחק בכל קבוצה ולהשתלב גם בריאל מדריד ובברצלונה. הוא נשאר איתנו ואנחנו מאוד שמחים על כך, הוא יתרום לנו הרבה. קאסורלה מגיע רעב אחרי שנפצע בשנה שעברה והחמיץ כמה משחקים חשובים. הוא מוסיף לקבוצה גם מבחינה חברתית והוא אחראי על חלק מההומור בחדר ההלבשה".

14. Raulito Madridista

ויאה הצטרף לחבריו במחנה האימון

http://www.as.com/recorte/20090728dasdasftb_12/H380/Ies/20090728dasdasftb_12.Xxx

וולנסיה תוכל מעתה והלאה להתחיל ברצינות יתרה את ההכנות לקראת העונה הבאה, כאשר דויד ויאה, דויד סילבה, חואן מאטה ופאבלו הרננדז, הצטרפו לקבוצה במחנה האימונים בגרמניה. לפי דבריו של המאמן, אוני אמארי, השחקנים ישלימו מהר מאוד את הפערים, אך ישותפו במשחקי האימון כנראה רק בסביבות אמצע אוגוסט. דויד ויאה אמור לקיים היום מסיבת עיתונאים ולדבר קצת על הקיץ שעבר עליו ועל ההחלטה שלו להישאר סופית בקבוצה. דוד אלבלדה דיבר על הסוגייה ואמר:"ויאה הוא יותר טוב מבנזמה ורונאלדו. אם ריאל מדריד רצו אותו באמת, בקבוצה היו חייבים להציע עליו סכום גבוה יותר. על שחקן כמו ויאה סביר שיידרשו מחירים מטורפים כי הוא שווה כל יורו. אנחנו מבסוטים שהוא נשאר איתנו. הוא שחקן משמעותי מאוד עבור וולנסיה וכולם אוהבים אותו.
    היום תשחק וולנסיה נגד וורדר ברמן הגרמנית במשחק הכנה שיהיה מיוחד עבור ויסנטה, ולא מהסיבות הטובות. בתאריך ה-29 בספטמבר 2004, שיחקו העטלפים נגד ברמן ואז הקשר הספרדי נפצע בצורה קשה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/09
  15. ValenciaCF Member

אחי,
    המסיבת עיתונאים של וייה הסתיימה ראיתי באתר של ולנסיה ..
    אתה יכול לתרגם ולפרסם פהה ?
    תודה