ויאריאל-ולנסיה-סביליה 2009/10:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י REAL MADRID, ‏10/7/09.

1. xavi6 Member

בסדר, העונה עשינו מהם צחוק. טורס גם זוכר את ההפסד הכי גדול אצלהם בבית יותר מאשר הגולים שלו. ככה זה שאתם אפסים בליגה, אתם מסתכלים על הגדולות שיש לכם מאזן טוב מולם במשך 437985 שנה ולא קולטים שהעונה הם קיבלו תבוסות. במקום להיסתכל על המאזן מולינו במשך השנים שחזרתם מהסגונדה, תסתכלו על הגדולות שאתם לא מנצחים.

2. Bensh Member

כן, היא

לא נעים כי אני מחבב את אתלטי, אבל מה לעשות

3. xavi6 Member

זאת?
    לא, זאת...

שבו בשקט עם הנצחונות בשיניים שלכם. אגוארו נותן הופעה? מסי נותן פי 3.

ירדן, שששש....

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/09
  4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין מה אתם רוצים מהחיים שלנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx ?? שאלתם על קבוצה שעושה במכנסיים מול ריאל אז הזכרתי לכם כי אותה קבוצה דואגת בכל עונה לנצח אתכם...מה אתם רוצים להראות בסרטונים ששמתם? שברצלונה קבוצה יותר טובה?? וואי זה חדש לי, שניצחתם אותנו או יותר נכון הבסתם אותנו...תאמין לי שראיתי...אני רוצה לדעת בדיוק מה עובר לכם במוח כשאתם שמים את הלינק...יענו באיזה מטרה שמתם את זה, ולמה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx .... יום טוב

5. kaz Member

xavi6, הבנו שאתה לא בדיוק מת על אתלטי, ולמרות שאני לא מנהל ולא שום דבר קרוב לזה, אתה חייב להפסיק לעשות את זה בנושאים לא קשורים.

6. Raulito Madridista

מוראטי נפרד מוולנסיה:"אלו היו חמש שנים מדהימות"

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2009/07/13/futbol/equipos/valencia/1247481369_0.Xxx

אחרי חמש שנים בקבוצה, אמילאנו מוראטי, המגן השמאלי האיטלקי, נפרד מוולנסיה כשהוא חוזר לאיטליה ויישחק בשנים הבאות בג'נואה. מוראטי שהובא לקבוצה על ידי קלאודיו ראניירי סיכם בצורה חיובית את התקופה שלו בוולנסיה:"אלו היו חמש שנים מדהימות, בהן התקדמתי וצמחתי ככדורגלן וכאישיות. שמחתי לשחק בקבוצה גדולה שכזו עם שחקנים מעולים וקהל תומך". למרות שרצה להישאר בקבוצה בשלב מסויים, הוא לא מצטער על עזיבתו - "הגיע הזמן לחזור לאיטליה ויהיה תענוג לשחק במדי ג'נואה, שהיא אתגר מקצועי ויש לי שאיפות רבות. שתי הליגות עם סגנון שונה ומיוחד, אך שתיהן גם הליגות הטובות בעולם שרוצות רק לנצח. זה לא מקרי שאיטליה אלופת העולם וספרד אלופת אירופה". לסיום, מוראטי המליץ לוולנסיה להשאיר שני שחקנים עיקריים - דוד סילבה וחואן מאטה. "מדובר בשני שחקנים צעירים עם כישרון מדהים שיהפכו בקרוב להיות הטובים בעולם", הצהיר מוראטי, שאחר-כך נשאל מדוע לא ציין את דויד ויאה ואמר:"זה עוד שחקן שאי-אפשר לוותר עליו".

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/09
  7. Raulito Madridista

סנה נשאר בספרד ויחמיץ את מחנה האימונים

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2009/07/14/futbol/equipos/villarreal/1247567168_0.Xxx

בשורות לא טובות עבור ויאריאל - הקפטן מרקוס סנה, שעבר פציעה לא פשוטה בשריר בחודש אפריל, מתקשה להחלים ממנה והוא לא המריא עם הקבוצה למחנה האימונים. הצוות הרפואי של ויאריאל הכין לסנה תוכניות שיקום מיוחדת, אך הוא עדיין לא ביצע את השלבים האחרונים בשל הגבלות פיזיות, ואתמול הוא פרש בתחילת האימון. השחקן יישאר בספרד במטרה לנסות להאיץ את קצב החלמתו, ובמידה וזה ייקרה, הוא יגיע לחלק השני של מחנה האימונים.

הרכש החדש של הקבוצה, איבן מרקאנו, דיבר מעט על ויאריאל, לאחר שערך אימון בכורה, ואמר בין השאר:"בכל עמדה על המגרש יש לנו הרבה שחקנים טובים, כך שתיהיה תחרות קשה על מקום בהרכב, אבל אני כמובן לא חושש. כולם ייקבלו הזדמנויות וכל אחד יצטרך להוכיח מה הוא שווה". על האימון עצמו, סיפר מרקאנו:"בעיקר עבדנו על כושר, היה אינטנסיבי ומעניין ושמחתי לחזור לעניינים. היה תענוג לפגוש את החברים החדשים".

* נילמאר(25), חלוצה הברזילאי של קבוצת פורטו אלרגה אינטרנסיונל, עשוי להילקח בחשבון במידה וויאריאל לא תצליח להביא את אלברו נגרדו מריאל מדריד.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/09
  8. riquelme1 Member

לדעתי הקבוצה במצב הכי מדאיג מבין ה-3, היא ולנסיה. גם אם וייה ישאר זה לא מבטיח כלום, נכון שלולנסיה יש בעיות כלכליות, אבל הם חיביים חיזוקים. ולנסיה חייבת בלם מחליף לאלביול, היא צריכה קשר למרכז המגרש, כמה שנים כבר אפשר להחזיק אם בארסה ואלבלדה הקשישים?

אם וייה, לולנסיה יש חלוץ אחד בסגל(!), מוריינטס עזב, ולונסיה נשאר רק חלוץ אחד בסגל, איך קבוצה יכולה לשרוד עם דבר כזה?

9. Raulito Madridista

חסוס נאבאס:"אני מרגיש שאני נמצא באחד מהרגעים הטובים בקריירה שלי, אבל אני שואף להשתפר".

http://www.as.com/recorte/20090717dasdaiftb_39/C280/Ies/Estoy_mejor_momento_quiero.Xxx

נדיר לראות את חסוס נאבאס מתראיין לתקשורת. אבל כשזה קורה, הוא יודע בידיוק מה להגיד. "אני אכן מרגיש שאני נמצא ברגעים הטובים ביותר בקריירה שלי, העונה החולפת הייתה מצויינת מבחינתי, אבל אני רוצה להתקדם עוד כמובן, לא לעצור בנקודה הזאת ולשפר עוד דברים במשחק שלי", הוא אומר בראיון לתקשורת. חסוס נאבאס בטוח שהסגל של הקבוצה עוד לא סגור, שהקבוצה יכולה לזכות בתואר וגם שהזימון לנבחרת יגיע.
    הנה הראיון הקצר:

חימנז ממשיך בקבוצה, מה דעתך על כך?
    "זה מאוד חשוב לנו, השחקנים, שחימנז נשאר. כולם היו מאוד שמחים. חימנז רוצה להצליח בידיוק כמונו, ואני ושאר חבריי חושבים שהוא מוציא מאיתנו את מלוא הפוטנציאל. הוא נותן לנו הרבה ביטחון. הוא מדבר איתנו הרבה ומנסה לשפר את כולם את הנקודות החלשות. בזכותו אנחנו משחקים כקבוצה ואנחנו מאוד מחוברים".

העונה האחרונה שלך הייתה מצויינת. אפשר לומר שאתה נמצא בתקופה הטובה בקריירה שלך?
    "כן, זה נכון, הרגשתי מעולה בעונה החולפת ונתתי מעצמי הרבה מאוד לקבוצה. אבל למרות שאני מרוצה מאיך שהדברים הולכים, המטרה היא להתקדם הלאה, לא לעצור בנקודה הזאת ולשפר עוד דברים במשחק שלי, כדי שאהיה כדורגלן טוב יותר".

יכול להיות שבמידה ותרשים גם העונה, דל-בוסקה ייזמן אותך לסגל הנבחרת...
    "זה יהיה כבוד גדול לשחק בנבחרת, מדובר בחלום מסויים עבורי. זו תיהיה גאווה. אבל עדיין מוקדם לדבר ואני חושב יותר על ההצלחה של סביליה, מאשר על ההצלחה האישית שלי. בליגה הספרדית יש שחקנים יוצאים מן הכלל וגם בליגות אחרות כמובן, והתחרות על מקום בהרכב ואפילו בסגל - היא קשה מאוד. אני בטוח שהמאמן יעשה את השיקולים הנכונים".

אדריאנו ואלפארו אמרו שזה לא בלתי-אפשרי להילחם על הליגה. מה דעתך?
    "אם נדע לעשות את הכל כמתוכנן, בצורה טובה, אנחנו גם נילחם על אליפות. הקבוצה מאוד מחוברת ומגובשת, ומדובר בכמעט אותו סגל שחקנים בשנים האחרונות. אנחנו רצים בייחד כבר הרבה זמן. סביליה צריכה לשאוף לזכות בהכל, לא לפחד מאף קבוצה, וכל השחקנים מאמינים שהשנה אפשר לזכות בתואר".

סביליה חוזרת לליגת האלופות העונה, ובפעם הקודמת היא יכלה לעשות יותר נגד פנרבחצ'ה...
    "אין ספק, אנחנו הרגשנו פיספוס גדול לאחר אותו משחק. השחקנים מאוד מתרגשים לחזור לליגת האלופות, זה טורניר מיוחד. נקווה הפעם להצליח להגיע יותר רחוק במפעל. יש לנו עכשיו יותר ניסיון ואנחנו בטוחים שנצליח גם בזירה האירופית".

לעת עתה, הסגל נראה לא מספיק מרשים, אז מאיפה בכל-זאת האופטימיות?
    "אני בטוח שלקבוצה ייצטרפו עוד שחקנים חדשים, וכמו שאמרתי - הסוד של סביליה זו הקבוצתיות והעובדה שהקבוצה משחקת בייחד כבר הרבה שנים ויש תיאום בין כולם".

ומה לגבי זוקורה שהגיע?
    "הוא שחקן מעולה שיוסיף לנו הרבה עוצמה ושאפתנות בקישור. חשוב שיהיה שחקן כמוהו והוא כבר משתלב נהדר".

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/09
  10. Sergio Ramos Member

ויאריאל מנצחת בתוצאה 27-0(!)את קבוצת נאבטה במשחק ידידות. ג'ונתן פריירה הרשית שבעה פעמים ואסקוואדרו שלושה כאשר השאר התחלקו שווה בשווה ב17 השערים הנותרים.

ללא ספק הכנה מצויינת.

* גם סביליה מנצחת בקלות במשחק הראשון שלה במחנה האימון - 7-0 על קבוצת רוטנה. ארונה קונה ואלפארו כבשו צמדים שאר השחקנים שכבשו - קארנו, חסוס נאבאס וחוסה קרלוס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/7/09
  11. COYS Member

המשחק הזה תועד במקום כל שהוא? אם כן אפשר לינק בבקשה?

תשובה מדור:

הנה לינק לכתבה על המשחק מאתר המארקה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/7/09
  12. Raulito Madridista

סוכנו של לואיס פביאנו:"אני פסימי בנוגע לאפשרות שהוא יעבור למילאן"

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2009/07/20/futbol/equipos/sevilla/1248106861_1.Xxx

ככל הנראה לואיס פביאנו יישאר בסביליה. פואנטס, סוכנו של החלוץ הברזילאי המבוקש במילאן, אמר היום לתקשורת שלדעתו סיכויים נמוכים מאוד שהוא יעזוב למילאן, עימה לסביליה יש פערים כספיים גדולים. "אני מאוד פסימי בנוגע להעברה הזאת, כי על אף הרצון של פביאנו זה לא מספיק. ההצעה של מילאן עומדת על 14 מיליון יורו וסעיף השחרור הוא כפול מכך, 30 מיליון יורו, מכך שיש פערים גדולים בין הצדדים. לנו אין מה לעשות בנידון ואנחנו נכבד כל החלטה של סביליה". סוכנו של פביאנו הפתיע והוסיף שהוא מצפה ממילאן להראות עוד יותר שהשחקן מעניין אותה, ולשפר את הצעתה - "אין סיכוי שסביליה תמכור במחיר הזה, ואני כבר דיברתי עם אנשי מילאן והסברתי להם שאם הם באמת רוצים את פביאנו, הם צריכים להראות את זה ולתת הצעה גבוהה יותר", אמר פואנטס. בתקשורת מדווחים שסביליה תיהיה מוכנה להתפשר גם על 20 מיליון יורו, אבל מילאן רחוקה כרגע מלתת הצעה כזאת.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/09
  13. Raulito Madridista

חואקין:"הקהל רוצה לראות חואקין טוב יותר, כי הוא יודע שאני מסוגל"

http://img194.imageshack.us/img194/6541/12481129700.Xxx

חואקין שפותח את העונה הרביעית שלו במדי הקבוצה, יודע שהוא לא תרם מספיק לוולנסיה עד עכשיו ולא הצדיק את רכישתו. דווקא בעונה לא קלה שמצפה לקבוצתו, חואקין רוצה לחזור להיות השחקן שכולם אהבו. "הקהל רוצה לראות חואקין טוב יותר, כי הוא יודע שאני מסוגל. אני מקווה שזה ייקרה השנה", הוא אומר. חואקין בכלל לא חשב לעזוב. בנוגע לנבחרת הוא לא כל-כך אופטימי בגלל התחרות הקשה והעובדה שהוא היה הרבה זמן מחוץ לעניינים, אבל לגבי וולנסיה הוא בטוח - "יש לנו קבוצה לליגת האלופות". הנה הראיון:

לאחר 43 ימי חופשה, איך זה לחזור לשיגרה?
    "אני להוט להתחיל את העונה. היה תענוג לחזור לשחק עם החברים שלי. כבר לא יכולתי לחכות יותר והחופש אפילו התחיל להימאס".

מה דעתך על סאגת דויד ויאה?
    "אנחנו רק רוצים שיהיה כבר פיתרון סופי. כנראה הוא יישאר וכל השחקנים שמחים. הרבה יותר קל לשחק כשאתה ליד דויד ויאה. הוא שחקן מושלם.

יש הרבה אי-שקט סביב המועדון...
    "זה לא קל לנו כשחקנים, אבל מקצוען אמיתי צריך לשים בצד את כל הרכילות והשמועות, וגם להתעלם מהזמנים הקשים. צריכים לצאת מחוזקים מדברים כאלה. וולנסיה רוצה השנה להמשיך להיות קבוצה עם שקט נפשי, כמה שיותר. שקט בתוך המועדון חיוני להשגת יציבות על המגרש. והשלב הבא הוא הישגים.

האם וולנסיה לא תיהיה בליגת האלופות שנה שלישית ברציפות - כישלון? מהן הציפיות?
    "הרבה שינויים היו במועדון בזמן האחרון וזה קשה. עם זאת, וולנסיה צריכה להילחם על ליגת האלופות ובשלבים מסויימים בשנה שעברה, היינו קרובים. היו לנו חודשים לא רעים בכלל, בהם הכל התחבר. אני מסרב לומר שאם לא נגיע לצ'מפיונס זה כישלון, אבל בטח שאנחנו מאמינים בעצמינו. וולנסיה תמיד שואפת למעלה. יש לנו קבוצה טובה. יש לנו קבוצה לליגת האלופות והמטרות לא משתנות".

מה המטרה האישית שלך לעונה הקרובה?
    "היה לי קיץ שקט, הכל היה בסדר. אני רוצה לתת עונה מצויינת בוולנסיה".

לא דיברת על הנבחרת...
    "אני תמיד ארצה לשחק בנבחרת ובטח שזימון מחודש ירגש אותי מאוד ואני אהיה מאושר. אבל התחרות על מקום בנבחרת היא עצומה, ואחרי שאתה לא נמצא בעניינים כבר הרבה זמן, קצת קשה לך לחזור. יש לי את התקווה לחזור, אבל המציאות שונה".

פאבלו הרננדז היה טוב מאוד בשנה שעברה ודחק אותך הצידה לעתים...
    "הוא בהחלט שחקן מוכשר מאוד, אבל אני מאחל לו בהצלחה וחלילה אין בינינו יריבות. זה טוב שיש לך מתחרה חזק על המשבצת בהרכב כי זה מוציא ממך יותר ואתה משתפר. יש לי את האמונה בעצמי והמאמן יהיה זה שיחליט".

מה המאמן מצפה או דורש ממך?
    "עבודה קשה, מחוייבות ויציבות - כמו מכל שאר שחקני הסגל. אני לא מיוחד".

השם שלך הוזכר לא מעט פעמים כמועמד לעזוב...
    "מה שהתקשורת רושמת לא מעניין אותי כל-כך. אני לא מייחס לשמועות האלו חשיבות. וולנסיה היא הבחירה הראשונה שלי ולא היה לי ספק שאשאר במועדון. אני שמח על כך שאני משחק בקבוצה הזאת. אני רוצה להישאר ולמלא את החוזה. היו לי הצעות אבל זה ממש לא חשוב עכשיו. המועדון חשוב לי ואני שמח להיות חלק ממנו".

אחרי שלוש עונות לא הגיע הזמן לקבל את סרט הקפטן?(שאלה קצת מוזרה הייתי אומר)
    "אני לא רוצה. ישנם שחקנים עם יותר ויותר וותק ושייכות למועדון וזה ברור לי".

היו לך עליות ומורדות רבות במאסטייה...
    "בכלל לא. מאז שהגעתי לקבוצה תמיד קיבלתי הרבה מאוד אהבה מהקהל ומהצוות המקצועי והייתי מחובר לקבוצה. הם רוצים לראות חואקין טוב יותר, כי הם יודעים שאני מסוגל לכך, וגם אני רוצה בזה. אני מקווה שהעונה הם יקבלו את חואקין האמיתי. היו רגעים יפים ורגעים פחות טובים, אבל אני יודע שאוהדים אוהבים אותי ומעריכים אותי"

בשנה שעברה ספגת הרבה ביקורת...מה דעתך על כך?
    "זה לא ממש חשוב לי. אני צריך לקבל פידבקים מהמאמן בעיקר ולא מהתקשורת. אני יודע לקבל ביקורת ואני משתמש בה ולוקח את הדברים החיוביים שבה, אלא אם כן מדובר במשהו מוגזם ומוקצן".

* וולנסיה התחילה להתכונן לעונה הקרובה במחנה האימונים בדאן האנג(הולנד) אך ללא הספרדים ששיחקו בגביע הקונפדרציות, ובנוסף גם פאבלו הרננדז ששיחק עם הנבחרת הצעירה. מחר תשחק וולנסיה נגד דאן האנג המקומית.

14. REAL MADRID Member

לואיס פביאנו: "אני שמח בסביליה"

אחת הסאגות הארוכות בחלון ההעברות האחרון כנראה שהגיע לסיומה. לואיס פביאנו חוזר ע"י מילאן שהציעה עבורו כ-14 מיליון יורו אשר אינם סיפקו את סביליה. שמועות רבות ריחפו סביב המתנהל מאחורי הקלעים של המו"מ, אך כרגע נראה שהסאגה נגמרה ועבורנו, צופי הליגה הספרדית, היא נגמרה בדרך הטובה ביותר. "אני מבין את סביליה שסירבה להצעה בהתחשב בצורה בה מתנהל שוק ההעברות" אמר החלוץ הברזילאי ל'אס'. "אני מאוד שמח בסביליה וסביליה שמחה איתי. אני מעביר את חופשתי ברוגע, ללא אינטרנט או סלולרי והאמת שאני מאוד שמח. הסוכן שלי לא ניסה לדחוף אותי לשום מקום, אני שמח להמשיך לשחק בסביליה ברמה אשר איפשרה לי לזכות בגביע הקונפדרציות", סיכם מחזיק הגביע הטרי אשר סיים כמלך השערים של הטורניר.

http://img8.imageshack.us/img8/4113/luisfabiano.Xxx

-----

אני מרוצה. חששתי ממצב בו פביאנו ילחץ על סביליה לעזוב ויחליש בצורה משמעותית את סביליה. אין לי סבלנות כרגע לחזור על פירוט הסיבות שגורמות לי לצאת מרוצה, אלה אותן הסיבות שעמי דיבר עליהן פעם אחר פעם.

15. riquelme1 Member

שמח מאוד על הישארתו, חשוב מאוד לסביליה, בעונה טובה ואם ימשיך את הכושר שלו מנבחרת ברזיל, הוא שווה 20 שערים ומעלה. שמח מאוד שהוא יודע לעריך את סביליה, שנתנה לו את ההזדמנות לפרוץ קדימה, שפביאנו הגיעה לסביליה מפורטו הוא היה רק חלוץ כשרוני שלא מימש את הפוטנציאל, בסביליה(בעיקר לפני שנתיים), הוא מימש את הפוטנציאל שלו שהביא לו מקום מובטח בהרכב הסלסאו.

סביליה כבר חשבה על אופציה חלופית, פרד הברזילאי של ליון שהושאל לפלוומינזה, אבל אני מאמין שזה ירד מהפרק אחרי שפביאנו נשאר, למרות שאני מאוד אוהב את פרד והיתי מעדיף אותו על ארונה קונה למשל.