ויאריאל-ולנסיה-סביליה 2009/10:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י REAL MADRID, ‏10/7/09.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני לא ממש יודע למה פשוט קבוצה שאני לא סובל...בגלל זה אני גם אומר שאני רואה אותם בצורה אחרת ממה שאתם רואים אותם, ככה שברב המקרים איתם אני לא אובייקטיבי

2. xavi6 Member

למה שתהיה אוביקטיבי אם יש קבוצה יותר טובה מאת' שאמורה להיות הרבה פחות טובה והופה-לוקחת את מקומה בצמרת הליה הספרדית ונהפכת לאורחת קבוע בשלבי הנוקאאוט של ליגת האלופות, מה שאת' מתיימרת להיות? אז ככה הגעת לזה שהיא אפורה...

ירדן, חוקר ביטוח לאומי נתניה.

3. riquelme1 Member

אתלטיקו קבוצה עדיפה על ויאריאל, והרבה יותר התקפית מימנה, אתלטיקו כבשה העונה 80 שערים, השלישית בטיבה בליגה, ניצחה את ויאריאל 3-2 בקלדרון והית עדיפה עלייה בהרבה, היא קבוצה טובה יותר מויאריאל.

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח ויאריאל לא יהיו 1% ממה שאנחנו... מה כבר הם עשו?? ותאמין לי שאני לא מקנא בהם...הגיעו רחוק בליגת האלופות??? הם קיבלו את הבית הכי קל בהיסטוריית ליגת האלופות אולי עם סלטיק ואלבורג שזה אסון לא לעלות בקלות מהמקום השני...קיבלו את פנאתינייקוס בשמינית גמר....וואוו איזה היסטוריה!!!!!!!!

אני פשוט לא אוהב אותם....אם הייתי אומר שאני אובייקטיבי למרות שאני לא היית מזיין את השכל בצורה שונה...עכשיו מפריע לך שאני אומר את האמת שאני לא אוהב אותם ככה, כשאני רואה משחקים שלהם לרב אני משתעמם(גם מהאווירה) עכשיו בוא תסביר לי מה זה מפריע לך, ואיזה מקום היא לוקחת שאתלטיקו אמורה להיות בו?

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה עוד משחק של ויאריאל שלא אהבתי...הגנה כל הזמן, בונקר/מתגוננים...נגדם מחמיצים פנדל,מחמיצים מחמיצים מחמיצים מחמיצים הם נהנים מההפקר שמים שערים בגלל מזל ונעשה צדק שניצחנו את המשחק הזה למרות שאם היה 9-0 אף אחד אצלהם לא היה מתלונן. אני לא אוהב את הקבוצה הזאת וזה הכל. עכשיו הוא ימציא לי סיבות למה אני לא אוהב אותם בגלל שניצחו את אלבורג האימתנית או שלא יודע איזה מקום היא תופסת לנו עם ה 10 אליפויות שלה שכבר היא הפכה להיות הקבוצה השלישית בספרד...אה נכון, היא לא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

6. xavi6 Member

איך אתה יכול להגיד את זה? ויאריאל הגיעה לחצי גמר ליגת האלופות, העונה הגיע לרבע, היא קבוצה הרבה יותר טובה מאת' ואין לה את האיצטדיון (מי כמוך יודע כמה איצטדיון חשוב, לא?) ואין לה את הכסף שיש לה. זה שהיא ניצחה אותה 3-2 לא אומר שהיא עדיפה עליה.

תגידו כמה קבוצות יש במדריד? חטאפה ריאל ו....איך קוראים לקבוצה שתמיד עושה במכנסיים מול ריאל?

ירדן, חה חה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. riquelme1 Member

מה הקשר לקבצה של ריקלמה, אני מדבר על העונה שעברה ואתליטיקו הית טובה יותר מכל הבחינות, היא הגיעה לרבע בגלל הגרלה קלה, אתלטיקו נעצרה בשמינית ע''י פורטו ולא הפסידה משחק אחד בצ'מפיונס בעונה שעברה, בליגה אתלטיקו הגיעה למקום הרביעי, ויאריאל רק ל6 ובכלל אתלטיקו הציגה יכולת טובה והיא קבוצה טובה יותר.

8. Raulito Madridista

בעונה שעברה אתלטיקו הציגה יכולת טובה יותר מויאריאל ולדעתי העפילה בצדק לליגת האלופות. לויאריאל יש יותר עומק בספסל, וההבדל בין שחקני ההרכב לבין שחקני הספסל, לפחות בעמדת הקיצוניים - הוא לא גדול, אך ברור שאם משווים בין רביעיית ההתקפה של אתלטיקו לבין זו של ויאריאל - לקולוצ'ונרוס יש יתרון גדול. קאני עדיף על לואיס גארסיה למשל. אך לגבי העמדות האחרות - אני בכלל לא בטוח שיש לאתלטיקו יתרון, או לפחות היה לה. דייגו לופז טוב יותר מלאו פראנקו וגרגורי קופה בייחד, ההגנה של הצוללת יותר יציבה ובדרך-כלל גם מרכז השדה חזק יותר ממה שיש לאתלטיקו מדריד להציע(חבל שלא מצאו שם מחליף למאניש). דבר נוסף - צריך לזכור שאשתקד ויאריאל נאלצה להתמודד עם מכת פציעות לא קלה, בין השאר נפצעו הקפטן מרקוס סנה(גם הייתה ירידה בכושרו אחרי יורו נפלא ושנה עמוסה) וגם סאנטי קאסורלה. בנוסף, ניהאט לא תמיד היה זמין כגיבוי על הספסל.

על העונה הנוכחית שמצפה לסביליה, ויאריאל ווולנסיה - בהמשך.

9. Raulito Madridista

מארסקה עזב את סביליה לאולימפיאקוס

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2009/07/11/futbol/equipos/sevilla/1247311176_0.Xxx

הקשר האיטלקי אנזו מארסקה עוזב את סביליה לאחר ארבע עונות ועובר לשחק באולימפיאקוס היוונית, שם יחתום בקרוב לשלוש עונות. לשחקן בן ה-29 היה חוזה בסביליה למשך עוד שנתיים, אך מארסקה לא היה כלול בתוכניות של מנולו חימנז והוא נאלץ לעזוב. הקבוצה הספרדית תקבל עבורו סכום נמוך של מיליון יורו. נראה שמארסקה ערך שיחות עם המאמן מנולו חימנז, שהצהיר בפניו שהסיכויים שהוא ישתלב בהרכב הפותח קלושים, ומארסקה לא רצה להעביר עוד עונה על הספסל. מנולו חימנז התייחס לעזיבתו ואמר:"מארסקה שחקן טוב שהיה זקוק לשינוי אווירה. אני ושאר הצוות מאחלים לו בהצלחה".

גם החלוץ צ'באנטון נמצא בדרך החוצה. השחקן לא התאמן ביומיים האחרונים, ובסביליה פירסמו שהסיבה היא בריאותית, והשחקן סובל מדלקות בקיבה ובמעיים וקיבל אישור מהרופא לא להתאמן, אלא שבתקשורת משערים שהקבוצה לא איפשרה לו להשתתף באימון בשל הרצון לזרז את תהליך עזיבתו.

* בתקשורת האיטלקית פורסם שסוכנו של לואיס פביאנו הצהיר שסביליה מוכינה להוריד את דרישותיה עבור החלוץ ל-18 מיליון יורו בלבד ובכך לסלול את דרכו של החלוץ הברזילאי למילאן. "לואיס פביאנו שחקן גדול ואני מאוד רוצה שהוא יישאר, אבל כנראה שזה בלתי-אפשרי", הצהיר המאמן מנולו חימנז.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/09
  10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מתכוון לכל קבוצה שכל שנה מנצחת את ברצלונה פעם בעונה??

11. RubberSoul Member

ושבוע אחרי זה עושה את מה שירדן אמר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה מפריע לכם כי....???

הוא גם שכח את ראיו ואייקאנו שגם היא יותר גדולה יותר חזקה מאיתנו היא הכל!

אתלטיקו הכי חלשה בעולם,אנחנו עושים במכנסיים מול ריאל ומול כולם אבל עדיין במשך שעתיים בכל שנה אנחנו דואגים להזכיר לכם שיש כזאת קבוצה שנקראת אתלטיקו מדריד...ולמרות כל מה שעשיתם מאיתנו, וכמה שאנחנו עושים במכנסיים...לנצח את ברצלונה מדי שנה זה לא קל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

13. Champions league Member

:aaa031: עקיצה ב 90 שניות

14. Bujuga Member

סביליה אומרת ביי ביי לאנזו מארסקה שחותם באולימפיאקוס.

15. riquelme1 Member

אחד השחקנים האהובים עלי בשנים האחרונות בליגה, שחקן עם יכולת אדירה, בועט בשתי הרגליים, מסירות מצויינות, עושה הגנה התקפה, נותן את הכל על המגרש, והוא התחבר לסביליה ולקהל והיה ממש כמו שחקן שגדל במועדון, העונה הראשונה שלו הית הטובה ביותר בה הוא כבש 8 שערים והיה הגורם העיקרי לזכייה של סביליה בגביע אופ''א באותו משחק נגד מידלסברו בגמר שהוא כבש צמד.

שחקן גדול ובן אדם לא פחות, עצוב.