וושינגטון זכתה בוורלד סיריס 2019

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏4/10/07.

1. The_Arsenal Member

קודם כל תירגע. בלטראן בליין-אפ היום.
    דבר שני, זה אפילו לא המשחק הכי מלחיץ החודש של וואקה. זה לא עוד ילד בן "20".
    דבר שלישי, כמו שאני אוהב להגיד- אנחנו גרועים נגד פיצ'רים שמאליים, מצויינים נגד ימניים.
    דבר רביעי, יש לנו 10000 נשמות, אז כן מומנטום, לא מומנטום... כל הדברים האלה לא תופסים נגד הקרדינלס.
    דבר חמישי, אני האחרון שאחלוק עליך שקוזמה אפס. זה שהוא פתח בליין-אפ זה רק בגלל שהוא פתאום נתן סדרה סבירה נגד הדוג'רס. היום כבר דסקאלסו פותח במקומו כמו שצפיתי.

כל העונה שלנו הייתה כזאת. פעם בכמה זמן הגיע משחק ששום דבר לא מתפקד וזה נראה שהעסק מתפרק. תמיד אחרי זה באו נצחונות. אם החובטים נכנסים לזון, יש לנו ליין-אפ פסיכי שהפיצ'ר לא רואה איך הוא יוצא ממנו.

2. The_Arsenal Member

יאללה שרוזי יסגור את המשחק המחורבן הזה נגד תחתית הליין-אפ שלהם ואנחנו לגמרי בסדרה. אסור לאבד את זה בשום אופן.

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכתב פתוח לפיט קוזמה:

ניצחון גדול

4. shlomydavid מנהלים

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/bd/2013WSLogo.Xxx/250px-2013WSLogo.Xxx

סנט לואיס השוותה ל-1:1.

תקציר המשחק

* המשחק השלישי יועבר בשידור ישיר בערוצים ספורט 5 ו-FOX, בלילה שבין שבת לראשון החל מ-1:30.

* ערוץ FOX (אפיק 61 בהוט וביס).

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/13
  5. shlomydavid מנהלים

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/bd/2013WSLogo.Xxx/250px-2013WSLogo.Xxx

הלילה - המשחק השלישי (המגישים הפותחים):

1:30 בלילה: סנט לואיס קרדינלס (ג'ו קלי) - בוסטון רד סוקס (ג'ייק פיבי)

* המשחק יועבר בשידור ישיר בערוצים ספורט 5 ו-FOX.

* ערוץ FOX (אפיק 61 בהוט וביס).

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/13
  6. The_Arsenal Member

התפרסם הליין-אפ להיום. בשתי הקבוצות המעבר לשיטת ה-NL חשפה דילמה קשה ב-1B. אצל הרד סוקס הוחלט כצפוי שדיוויד אורטיז יפתח שם על חשבון נאפולי. יהיה מעניין לראות איך הוא יתפקד הגנתית. אצלנו מאת'יני החליט לפתוח עם אדאמס ולא עם קרייג המתאושש. לדעתי העובדה שהפיצ'ר הפותח ימני עזרה לו להחליט, ואדאמס יחבוט מעמדת הקלין-אפ הקריטית. בכל מקרה, במשחק NL לשחקני ספסל יש משמעות אדירה, והם יכולים גם להכריע משחקים. אם תהיה לאלן קרייג הזדמנות לחבוט עם RISP, הוא בהחלט יכול להיות הקלף שינצח לנו את המשחק. משחק חשוב בטירוף. גו קארדס!

7. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב לציין שכל העניין הזה של פיצ'רים ימניים ושמאליים הוא אוברייטד בטירוף ומאוד עתיק בעיניי. ברור לי שזה מגובה במספרים והכל אבל אני שונא מאמנים שסוגדים לסטטיסטיקות האלו ומנהלים את כל החילופים שלהם על פי זה (לפי מה שראיתי בפוסטסיזן פרל די אובססיבי לגבי זה). במשחק הקודם למשל כשמרטינז היה בזון מטורף ורצח את החובטים של בוסטון אחד אחרי השני, המעשה המתבקש היה להוציא אותו ולהכניס את קאוטה כשאורטיז הגיע לצלחת. אבל מאת'יני החליט שהוא שם זין על מה "שמתבקש", המשיך עם הפיצ'ר החם שלו והשיג את אחד האאוטים הכי חשובים במשחק בקלות יחסית. יכול לחתום עכשיו שאם זה היה פרל, מאדון או לילנד הם לא היו משאירים אותו.

אגב לילנד. דוגמה קלאסית לשטות הזו - משחק 6 של ה-ALCS. למה להוציא את ARGUBLY הפיצ'ר הכי טוב במייג'ורס במשחק טוב שלו, ביתרון, רק בגלל שאתה רוצה רליבר שמאלי מול חובט ימני? באמת עדיף לשים את העונה שלך בידיים של איזה חוזה וראס מגעיל מונצואלה?

שמח שאורטיז פותח ולא נאפולי. מקווה שמאת'יני לא יתעקש היום ומחר ויוליך אותו במקום להגיש עם 2 הפיצ'רים הנכים שלו. אני רוצה לראות איך הגרזילי המסומם הזה מסתדר כל פעם מהבסיס הראשון. הגנתית אין בכלל מה לדבר. נאפולי אחד האנדרייטדים הגדולים שלהם בפלייאוף מהבחינה הזאת והתקפית, בת'כלס, אין הבדל כזה גדול בינו לבין מאמי. בסדרה מול דטרויט הוא היה הרבה יותר טוב ממנו.

8. The_Arsenal Member

קאוטה=צ'ואט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

יכול להיות שהקטע של שמאליים ימניים הוא אוברייטד באופן כללי. בטח לא אצל מאט אדאמס. לבנאדם אין מושג איך להתמודד עם פיצ'רים שמאליים, ומאת'יני מעיף אותו לקצה הליין-אפ כל פעם שזה המצב.

ג'ו קלי שיגיש היום הוא בטח לא נכה והוא נותן עונה מדהימה של ERA מתחת ל-3, אבל יש לי טראומה מהמשחק הקודם שלו נגד הדוג'רס וההומראנס שהוא נתן לחובט שמאלי שאוהב פאסטבולס. אז זה היה גונזאלס, היום זה יכול להיות פאפי. המפתח בשבילו זה פאסטבול קומאנד, עד כמה שזה קלישאתי. כשהוא מתחיל לחפש את הזון בכוח זה יכול להיגמר בכדורים ליציע.

מישהו יכול להסביר לי איך השעון בישראל הלך אחורה, בארה"ב נשאר במקום, וההפרש שעות נשאר אותו דבר? מה אני מפספס כאן? הייתי בטוח שהמשחק יתחיל לפני עשר דקות.

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/13
  9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

LOL קאוטה זה עיוות שם שהיו מריצים עליו בליגת פנטאזי ששיחקתי בה שנה שעברה (חניבעל סאנצ?ז, רפי אמזלג, דייס-קיא, טים לינס קאם אול אובר מיי פייס ועוד כל מיני הזיות. אוהד ליברפול ששנא את קאוט בערך כמו שאני שונא את אמארה המציא לצ?אוט קאוטה).

עזוב שטויות. הליינאפ של בוסטון רואה ?קלי? ו ?לין? ומנסה להשתלט על הריר ללא הצלחה. במשחק הקודם וואקה הגיש לא רע בכלל אבל כל פעם שהוביל בספירה הוא הלך על הצ?יינג?אפ ובסוף אורטיז זיהה את זה וטחן אותו. הוא אולי מסומם מגעיל שאני שונא אבל אי אפשר לקחת לו את הבייסבול IQ שיש לו. אחד השחקנים החכמים של הסוקס. כל הזמן נותן טיפים לחברים שלו על הספסל, ובדרך כלל צודק. הוצאה לפועל זה כבר סיפור אחר. לכן אני מקווה שיגישו לו כמה שפחות. בטח לאור העובדה שכמעט כל פיץ? שיצרה מגע עם המחבט שלו מצאה את עצמה בטיזנבי. תנו לשמן הזה לעבוד על הבסיסים. אולי יהיה לכם מזל. יום אחד השומנים כבר יכריעו.

כנראה טעות שלך. עד שבוע הבא הם 6 שעות קדימה בחוף המזרחי. 2:00 בלילה ישראל = 8:00 בבוסטון.

10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאללה לשחוט את פיבי!!! לשחוטטטטטט!!! 1111111 את הגרון אני רוצה.!!

11. The_Arsenal Member

הצ?יינג? אפ של וואקה לאורטיז ברח גבוה מדי. גם חובט פחות טוב היה מנצל את זה. זאת הייתה טעות של וואקה שהוא גם התייחס אליה במסיבת עיתונאים אחרי המשחק.
    פתיחה חלומית שלנו. סטאף מפחיד של קלי. אני דורש התנצלות אליאור!

12. The_Arsenal Member

והקטע עם השעון היה בגלל שבאפליקצייה של MLB היה רשום משום מה שהמשחק מתחיל ב7:30 ET

13. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בגלל שאני רואה קולג? פוטבול במקביל.

כשהמשחק של אורגון ייגמר ואני אתרכז במשחק בסט לואיס תגיע שעת הגראנד סלאם החצי שבועית של דסטין פדרויה.

תהנה כל עוד אתה יכול.

14. The_Arsenal Member

ד?ש למאנזייל. קח את הזמן.

15. The_Arsenal Member

אתה תהיה גאה במאת?יני. פאפי עלה לחבוט עם אלסבורי בבסיס ראשון, וקיבל פיצ? אראונד. אחרי דקה ראה את נאבה סוגר את האינינג עם סטרייקאאוט.