וולפסבורג 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏27/6/09.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מותר כבר לעשות חגיגות ניצחון לארמין פה שעשוי להוביל את וולפסבורג לשמינית גמר היסטורי? עוד מעט, עוד קצת. גם עם הבעיות בקבוצתו הוא מצליח להעמיד קבוצה תוקפת ומנצחת שמשחקת כדורגל בצלמו. מקווה שלא פתחתי על הזאבים פה וניחסתי להם ת'טרף.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אולי זה עוד קצת מוקדם לקבוע, אבל בנתיים באמת רואים קשיים של אלופה יוצאת בכל המשתמע מכך. לא שהמשך לאופ"א זה רע, גם זה לא דבר שרגילים אליו בעיר. המקום החמישי בליגה גם הוא בהישג יד וזאת המטרה הריאלית כמובן של המועדון.

3. C-J Member

ונשאלת השאלה: מישהו ראה את גראפיטה?!?!?!
    קשה להסתיר ארטיליריה בכובד הזה!

4. riquelme1 Member

גריפטה זה לא יותר ממסרליניו, או מכל שחקן אחד שתופס עונה אחת וזהו, יש הרבה כאלה בליגה הגרמנית(וורניין לשעבר, גקאס וכו' וכ').

צחקתי שהפכו אותו לחלוץ גדול.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עונה שעברה הוא היה מצויין, אבל אף אחד לא אמר שהוא בין לילה סמואל אטו. לא שופט אותו לפי עונה אחת טובה או לפי חצי עונה בינונית.

6. riquelme1 Member

שופטים לפי הגיל שלו(30), ולפי מה שהוא עשה בקרירה, וזה לא הרבה.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הוא חלוץ טוב. מי אמר שהוא חלוץ גדול? אולי אתה צריך לצחוק מהפרשן שאמר את זה ולא מהחלוץ עצמו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/09
  8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לאט לאט אבל בטוח שעון החול של ארמין פה עומד להיגמר עם פיטורים.
    יכולת חלשה זהה לזאתי כמו מול דורטמונד יגרמו לפיטורים של המאמן.

רק לפני חודש אחרי הניצחון הגדול בטורקיה היה נראה שהנה פה מוכיח שהוא מאמן מעולה, מאז לדאבונו קרו הרבה דברים שלילים בוולפסבורג.
    אני בדיעה שלא צריכים להיות פזיזים בוולפסבורג, נכון זה לא כמו שהם קיוו, אבל הר הציפיות ממנו אחרי עונת האליפות היה ענקי וכאן הטעות.
    לטעמי גם אסור היה לתת לו להיות גם המנג'ר, פליקס מגאת יש רק אחד.

בכל אופן, בשלב ראשון שיביאו מנג'ר ויראו איך הולך בסיבוב השני לפני שהם חורצים את גורל המאמן.

9. Yotam Member

וולפסבורג מאוסה מדי, היא עושה את אותו הצעד כל הזמן.
    בחלון ההעברות בקיץ היא שחררה לא מעט שחקנים שהם לא ממש תרמו לקבוצה וקנתה הרבה מאוד שחקנים שמתבטלים העונה בקבוצה .
    פולקסווגן משחררת הרבה כספים לחיזוק הקבוצה, 22.3 מיליון יורו בקניית שחקנים שרובם לא תורמים בכלל לקבוצה , ונתחיל ברשימה :
    אובפמי מרטינס - הגיע ב9 מיליון יורו מניוקאסל, הוא מחליף בוולפסבורג. וההספק הוא 5 שערים מתוך 10 משחקים שזה נתון יפה אבל שארמין פה מוציא ומכניס אותו כל הזמן אז זה לא יפה .
    משחק אחד בלבד הוא שיחק 90 דקות מלאות , ואני לא ראיתי סגל מעובה במיוחד אצל וולפסבורג .
    אי אפשר למכור את גראפיטה המבוגר בשביל להכניס את מרטינס , אולי למכור בלא פחות מ20 מיליון יורו את דזקו שגם הוא סוחב איתו קבוצה.
    קרים זיאני - 7 מיליון יורו ממארסיי . לא תרם .
    קהלנברג - 3.7 מיליון יורו מאוקזר . לא תרם .
    פביאן ג'ונסון - 1.1 מיליון יורו . לא תרם .

ארמין פה לא מבין את הפוטנציאל הענק של שחקני הקבוצה שלו , לא הייתי רוצה לראות הגנה אנונימית כזאת כאשר וולפסבורג ממוקמת באמצע הטבלה והיא מקום רביעי בטבלת שערי החובה בליגה .
    וולפסבורג חייבת לעשות סדר ומזל שיש לה את הפגרה הזאת כדי לנצל את המצב הנוכחי.

אני מקווה שמול קבוצה שבאמת מתאימה לאמצע טבלה (פרנקפורט) וולפסבורג תנצח , ועוד בחוץ .
    נתון מעניין לקראת המשחק - וולפסבורג לא הפסידה לה ב5 המשחקים האחרונים . (3 פעמים 2-2 , 2-0 ו- 3-2) .

משחק מהנה !

10. riquelme1 Member

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לאשר אי אפשר עדיין. קוסטה עצמו אמר שהדברים עדיין לא קונקרטים. בעיתון אחר קראתי שהוא החליט נגד גלטסריי ולטובת ולנסיה.

אם אתה שואל אותי סיכויים טובים שהוא יעזוב בקרוב

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.kicker.de/news/fussball/bundesl...-Armin-Veh.html

ארמין פה הולך הביתה.
    בחודש אוקטובר הייתי כ"כ בטוח שטעיתי ופה אכן מאמן מעולה. אז וולפסבורג נתנה הצגות בליגה ובאלופות. לצערי התחזית שלי לגביו בתחילת העונה היתה נכונה.
    איש סימפטי, מאמן לא רע, אבל לבטח לא מאמן לקבוצה שאפתנית ואם מאגרי כסף לא נגמרים כמו וולפסבורג.

Game over Armin

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מה אומרים בגרמניה בכל הנוגע לדזקו? האם הוא יגשים חלום בקיץ?

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לעונה הקרובה הכל אפשרי. סביר מאד להניח שדז'קו לא ישאר.
    אבל לאוו דווקא למילאן, דווקא לאחרונה נראה שהאנגליות במיוחד צ'לסי ומניו והסיטי רוצות אותו מאד.

ד"א המועמדים לרשת את פה הם: בננרד שוסטר, החבר הג'ינג'י של סלע (זאמר) ובסבירות מאד נמוכה מרקוס באבל