וולפסבורג וגלאדבך 15/16:: רוצות להמשיך בצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Die Werkself, ‏5/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אני מניח שאפשר להגיד אותו ככזה. הוא קשר התקפי שהנשק הכי בולט שלו הוא בעיטות מרחוק (ובכללי הבעיטות, יש לו גם סיומת טובה), וגם יש לו מסירות ודריבל טובות ולכן הוא מככב בתקצירים. במשחקים עצמם הוא לפעמים נעלם, בין אם זה לחלק מהמשחק או לכולו (כמו מול לברקוזן), אבל בסך הכל הוא שחקן טוב שמגיע לוולפסבורג בחינם. לא רכש שובר שיוויון ואני לא בטוח איך הוא ישתלב בהרכב לצד שורלה ודראקסלר, אבל מספיק שיוסיף עומק ויעמיד סטטיסטיקה טובה וזו תהיה עסקה מוצלחת יחסית מבחינת וולפסבורג (למרות שאני מניח שהשכר שהוא יקבל בוולפסבורג גבוה יחסית). זו לפחות ההתרשמות שלי :)

אגב, משהו שלא התייחסתי אליו בהודעה הקודמת הוא שיש סיכוי שדיטר הקינג לא ימשיך בעונה הבאה, בהנחה והוא לא יצליח לעשות נס ולהוביל את וולפסבורג למקום השביעי.

golding אוהב/ת את זה.
  2. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

מודה שלא ראיתי את זה בא.

- וולפסבורג צפויה להחתים את יאניק גרהרט מקלן.

Der Kaiser אוהב/ת את זה.
  3. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

היו בסביבות ינואר-פברואר שמועות אבל לא משהו "רציני" מדי. ריאל הוזכרה כמה פעמים, באופן מפתיע גם דורטמונד ובאופן טבעי גם כמה אנגליות.
    אם אני לא טועה יש לו סעיף שחרור של 25 מיליון יורו, אבל אחרי עונה די חלשה שלו (ושל כל וולפסבורג) הביקוש אליו קצת ירד, בנוסף לכך שיש מעט קבוצות שצריכות מגן שמאלי, יכולות לתת לו מעמד של שחקן הרכב/רוטציה, לשלם את הסכום הזה ולהיות שדרוג עבורו לעומת וולפסבורג.

4. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

@golding לפי כמה דיווחים מגרמניה, אחת המטרות הראשיות של גלאדבך לחלון ההעברות הקרוב היא לקנות "באופן קבוע" את כריסטנסן.
    יש סיכוי שצ'לסי תסכים למכור אותו? ואם כן, סביר להניח שהיא תדרוש אופציה לקניה בחזרה?

5. golding מנהלים

אני באמת לא רואה את זה קורה. במידה וכן, אני משוכנע ש:
    א) תהיה לנו אופציית רכישה.
    ב) אנחנו מפגרים.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  6. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

כריסטוף קראמר כנראה חוזר לגלאדבך שתשלם ללברקוזן 15 מיליון יורו.

7. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

לפי הדיווחים - קראמר ב-15 מיליון, וסטרגארט ב-12 (די הרבה לטעמי), לא יודע לגבי המחיר של דונקורה אבל הוא בלם צרפתי בן 18 מפ.ס.ז׳.

מצב נושא:
הנושא נעול.