ווינר או לוזר?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏3/12/06.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://i17.ebayimg.com/04/i/000/7a/f0/bdcd_1.Xxx

זה לוזר.

2. wolf89 Member

ראסמי. רק על 5 פאונד הדפיסו אותו? איזה לוזריות..

ובגישה אחרת,
    אולי בסט בלוזריות מרשימה דפק לעצמו את הקריירה בגיל צעיר. אבל הוא השיג במעט שנים האלו מה ששחקנים ענקים אחרים לא משיגים בכל הקריירה שלהם. למשל, רונאלדו (שכבודו מונח במקומו והוא זכה בהרבה דברים אחרים שבסט לא התקרב אליהם) בכלל לא זכה בליגת האלופות (עדיין?).

ווינר ברגליים. לוזר בראש.
    RIP

3. VaN Member

זידאן?
    מעניינת אותי הדעה לגביו, אין ספק שהוא בנה קריירה מפוארת אבל לטעמי סיום של לוזר אמיתי.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זידאן ויינר ענקי, יש לו כל תואר אפשרי ביד. אי אפשר רק לנצח.

דיברו כאן על אגאסי, זה נכון גם לגביו. זה לא שהוא לא זכה אף פעם, כי הוא זכה בהכל.

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/11
  5. VaN Member

לא צריך רק לנצח כל הזמן אבל אפשר לא להשאיר את הנבחרת שלך במשחק האחרון של הקרירה שלך ב10 שחקנים בגלל שמישהו מפגר קילל אותך.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אל תשכח שכולנו בני אדם, וכל אחד יכול לאבד ת'ראש. בקאהם עשה זאת, ורוני הוא בכלל סידרתי.

אני חושב שצריך לעשות פה סדר בהגדרה של מה זה לוזר ומה זה וואינר, אז:

וואינר: מגיע לרגע האמת, לא מפחד מהבמה, ואף מתעלה על היכולת הרגילה דווקא ברגעים המכריעים (זידאן גמר המונדיאל 98, אלופות 2002).

לוזר: שחקן טוב מאוד כל העונה, אבל שמגיע לרגע האמת, מקבל רגליים קרות (תבחרו איזה אנגלי שבא לכם בכל נבחרת אנגלית שבא לכם, ולא רק בפנדלים).

:aaa031:

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/06
  7. Riki Member

אדון VAN, תקשיב למבוגרים ממך, סלע צודק.
    במידה ואין לך השכלה בסיסית בדבר השגיו האדירים של זידאן בכל טורניר שהוא, במידה ואין לך מושג איך הוא הצעיד נבחרת לאליפות עולם ואליפות אירופה, אז אני מציעה שתתחיל לשבת בבית וללמוד את כל התורה מחדש.

אלוהים אדירים !! הילדים של היום, תאמין לי שאני לא הייתי עושה נגיחה יותר טובה מזו בעצמי.
    אפשר לחשוב בגלל האדום שלו הם הפסידו, מה אני יגיד לך... רק קישקושים שקראתם בעיתונים הצהובים אתם יודעים לסנן.

8. mr.shmactics Member

תראי..ישירות הם לא הפסידו בגלל זה אבל משהו בנגיחה הזאת כן שבר מנטלית ובאותו רגע היה ברור לכולם שצרפת לא תיקח וזה לא קישקושים יש לזה המון משמעות.

מה שכן אי אפשר בחיים להגיד על זידאן לוזר, לוזר ועם כל האהבה שלי אליו זה ריקלמה.

9. VaN Member

טוב אז בתור מייצג של הילדים הקטנים והטיפשים שלא מבינים בכדורגל:
    בשבילנו מישהו שמצעיד את הנבחרת שלו לגמר של הטורניר היוקרתי ביותר שקיים ומקבל אדום בגלל שטות של רגע הוא לוזר.
    וממש לא אכפת לי שאת חשובת אחרת או שדר קייזר חושב שאחרת, העלתי משו לדון לגביו ואם הדיעה שלי לא מוצאת חן בעיניך אני מציע לך להגיב.
    ברור לי שלא היית עושה נגיחה יותר טובה מעצם העובדה שאת את ולא אתה.

זידאן. רק שבמקום רגליים קרות מום חמום.
    והשחקן האנגלי שאני בוחר הוא טדי שרינגהאם.

10. Riki Member

אז בגלל שאתה גבר, אני ינסה לפשט בשבילך את הדברים ויתרה מזה, לנסות לדבר בשפה נמוכה.
    אז ככה 'אחי'', בגלל אקט אחד שנבע מעצבים אתה קובר קריירה מפוארת ומכובדת של אדם שרבים וטובים ממני או ממך (מין הסתם) יסכימו איתי, שהוא אחד מהכדורגלנים היותר טובים ששיחקו את המשחק.

חמום מוח אפשר ליחס לעבודה שהוא בן אדם, לוזריות היא לא במשוואה במקרה הזה.

צרפת הפסידה בגלל פנדלים גרועים יקירי, במידה ותצליח להסביר לי, כי זכרוני מתעתע בי, מקרה שבו זידאן לא נתן את כולו במשחק מכריע, או איזה הישג יש לו שלא קשור לעבודה קשה ?

ושאני ינגח ? לא חבל על הפן ? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

טדי בר

זידאן הוא וואינר. הוא נולד לפרוח במשחקים הגדולים, הוא עושה את כולם לידו גדולים ברגע האמת, ולא מעט שחקנים אמרו שליד זידאן הם לא מפחדים גם אם המשחק הוא חיים או מוות. אין יותר וואינר מזה, ואין גם אנגלי כזה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

12. Riki Member

הרשה לי לקחת את מה שרשמתי לך באייס בחזרה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    לפחות הדור שעבר מבין את הדברים האלה... פיינט סלע ?

13. mr.shmactics Member

אתם צריכים להבין כדורגל זה לא כדורגל זה הרבה מנטלי ובראש..לא הכל נמצא ברגליים ושזידאן עשה את האדום הוא שבר את הרוח של הקבוצה ויש סוויץ' שלא במודע בראש.

למרות זאת זידאן הוא אחד הווינרים הכי גדולים שקיימים והוא הוכיח את זה מלא פעמים כאשר הוא הראה קור רוח בכל משחק שהיה צריך להוכיח את עצמו.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זידאן עשה כל כך הרבה דברים גדולים ברגעים המכריעים של המשחקים החשובים שאותו מהלך פשוט מתגמד. הבנאדם נולד להיות גדול, לזכות בכל תואר אפשרי והכל עם המון סטייל וכריזמה.

15. VaN Member

מילד קטן וטיפש הפחתי לאח שלך? מענין
    אני לא קובר אף אחד ושום דבר , זידאן שחקן הכדורגל הכי טוב שראיתי בחיי המאוד מאוד לא ארוכים ( בכל זאת עד כיתה ו' מה כבר יצא לי לראות), אני פשוט אומר שלסיים קריירה עם הפסד בגמר המונדיאל + אדום שלפי דעתי לפחות השפיע על הנבחרת של זידאן וכל זה בגלל שמישהו הקניט אותו נשמע לי לוזרי למדי, העובדה שהוא התרגז המקללות של מטראצי מראה על חוסר אחריו תואיבוד שליטה ברגע שבו הוא היה הכי חשוב לנברחת שלו לי זה נראה כמו לוזריות.
    ולמה לך לנסות לדבר בשפה נמוכה? כדי שאני אבין אתוך יותר טוב? כי זאת השפה שלי?