והזוכה בכדור הזהב הוא......פאביו קנאברו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י XabiAlonso, ‏17/11/06.

1. דניאל_ה Member

(לא קראתי את כל ההודעות התעמקתי בעיקר בעמוד הראשון אז מי שאמר משהו ולא עברתי עליו סורי...)
    סקימן, לדעתי אתה טועה, לקאנברו הייתה עונה טובה מאד והוא שלט בכל הגנה שהוא שיחק בה, אם זה היה לצד טוראם ולשמור שלבופון לא יהיו לו בעיות או זה בנבחרת איטליה לצד מטראצי או נסטה בנבחרת שוב לעזור לג'יג'י ו-2 אלה הוא עשה עבודה נהדרת שלט בהגנה עשה סדר במשחק לא עשה כמעט טעויות, מאד היה קשה לעבור אותו, כמו חומה קטנה.
    לדעתי העבודה שהוא עשה השנה הייתה מעולה לאומת מי שהבנתי שאתה חושב רונאלדיניו, שעם כל הכבוד לשחקן הזה והוא שחקן ענק אבל הוא אוברייטד, והוא מתחיל לשחק בישביל הכסף ולא בישביל האוהדים או בישביל הקבוצה.. רונאלדיניו שאתה חייב להסכים איתי היה זוועה במונדיאל, לדעתי לא מגיע לו.
    ולגבי זה שהכדורגל ניהיה מגעיל, מה אתה רוצה שכל משחק יעלו במערך של 2 בלמים 2 קשרים ו6 חלוצים?
    אז אתה תיהיה מרוצה? אתה לא תראה כדורגל, זה יהיה סתם כל התקפה גול ולא יהיה טעם למשחק...
    זה נשמע כאילו אתה רוצה שהכדורגל יהיה כמו כיתה א' כולם חלוצים...

2. באם באם ביגלו Member

זייני מוח .
    יש משחקים הגנתיים ויש משחקים שלא .
    אתם מזיינים תשכל .
    אתם לא יודעים מה שאתם מדברים .
    במונדיאל בבתים היה יום עם מעט ישר יום אחרי זה היו מלא גולים .
    די כבר לזיין תשכל שהכדורגל היום הגנתי .
    בילבולי ביצים ושקרים .
    בכל מונדיאל ויורו יש משחקים עם מעט שערים ויש משחקים עם הרבה שערים .
    ככה גם במשחקים בליגות השונות .
    תפסיקו לזיין תשכל .

נערך לאחרונה ב: ‏18/11/06
  3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

קנבארו הוא השחקן הראוי ביותר לזכות בכדור הזהב ואין ספק בזה, הוא עשה עונה מושלמת ביובנטוס והיה במונדיאל שחקן מושלם, ואין אף שחקן ששיחק כמוהו בעמדה שלו.

ואני אומר לכל אלה שחושבים שלא מגיע לקנבארו , הם טועים, כי אין אף שחקן מגיע לו לזכות יותר ממנו וחוץ מזה הכדורגל לא רק שערים ומהלכים יפים......, יש עוד הרבה דברים כמו ההגנה......

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת... אם רק היית מספר לי את זה קודם, אולי היום הייתי מרוויח מיליונים בריאל מדריד. ובכל זאת התלבטות, האם הייתי אמור לעבוד קשה כמו קנבארו או פשוט לעמוד ולהבקיע ממטר כמו אינזאגי....

תעודת עניות לכולם. תנו כבוד.

ועוד דבר, כדורגל (וזו הסיבה שהוא משחק כזה ענק) הוא משחק של נצחונות, בלי נצחונות זה היה עוד משחק. קנבארו, הוא האיש שהביא נצחונות העונה בצורה הכי טובה ומרשימה. אם זה לא מתאים לכם. אז יש לכם שחיה צורנית ביורוספורט.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/11/06
  5. SeRgInHo Member

אז מעניין למה הם מרוויחים מיליונים כל שבוע, ואתה יושב פה ועושה ביד על דריבל של הקופיף שלך.
    אידיוט.

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכדור הזה זוכה השחקן המרשים ביותר לאותה עונה נכון?,כמובן שיש חשיבות רבה למונדיאל,אני מגדיר את התואר נכון? כי אם ככה אין שום סיבה שרונאלדיניו ייזכה אלא עם כן זה התחרות על הפרסומת המצליחה ביותר של נייקי.
    קנאברו נתן יכולת מדהימה,גם ביובנטוס וגם באיטליה.אני אישית חושב שאו הוא או בופון צריכים לזכות.
    ודרך אגב עם שוער זוכה זה גם מסמל על כדורגל מכוער והגנתי? איפה הייתם כשלב יאשין זכה?

7. The-Gunner Member

אני חושב שזו התגובה שהכילה הכי הרבה את השורש ז.י.נ.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

ולגבי ההשערה שקנאברו יזכה - אם הוא יזכה זה מגיע לו.
    ללא ספק היה אחד השחקנים הטובים ביותר במונדיאל, הוביל את הגנת הברזל של אלופת העולם ( :aaa025: ) שספגה רק שער אחד בכל הטורניר. ועוד שער עצמי (מטראצי.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ).
    הייתה לו עונה נהדרת במדי יובנטוס, ללא ספק.
    וכל זה למרות שהמועמד שלי הוא הנרי, שאין צורך לציין מדוע זה מגיע לו.

לגבי התעודת עניות וכו'-
    אין מה לעשות, זה הכדורגל היום.
    תשחק עם 4 חלוצים - תפסיד. עזבו מה קורה עם הכדורגל, אם קנאברו הציג יכולת גבוהה בשנה החולפת, הגיע להישגים וכו' - אז מגיע לו.

ולא, זו לא תעודת עניות. בגלל שהוא בלם אז אסור לו לזכות? אם בלם יזכה זו תהיה תעודת עניות?
    שנה אחת בלם מתבלט (ומגיע לו כל הכבוד, לשחקן התקפה קל להתלבט, לשחקן הגנה לא), שנה אחרת חלוץ.

ושוב, אם לא הנרי - אז קנאברו.

8. -=Messi=- Member

זה יותר מהנה לראות דריבל של הקופיף שלי.
    אדיוט.
    ומדברים על אלה שמקללים, יש כאלה שמתעצבים כמוהו שישר רואים משהו שהם לא מסכימים איתו והם חייבים לענות לא יפה.
    השחקן הכי טוב בעולם, ואחד אחד כאן קורא לו קופיף. מילא, תגיד בקהאם, שהוא מרוויח מיליונים בהתחלה מהפרסומות ולא עשה שום דבר. אבל רונאלדיניו מחזיק קבוצה שלמה על הגב. אז מונדיאל לא טוב, סוף העולם?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/11/06
  9. Jose Mourinho Member

זקארדו, לא מטראצי.

10. נעם Member

אתה באמת ובתמים משווה את מתיאס זאמר ובקנבאואר לקנאברו???
    תתבייש...

וסתם לידע הכללי - שחקן שהבקיע ב26 הופעות ליגה 25 שערים ובישל 14, ובנוסף הפך למלך השערים של המונדיאל ראוי יותר מכסחן חסר כשרון (אבל פה אני "קצת" מכור).

נערך לאחרונה ב: ‏18/11/06
  11. אלי מתחן Member

קנבארו אחד הבלמים הגדולים בהיסטוריה. אז למה שלא ישוו?

12. נעם Member

בתור אחד שראה את זאמר משחק וראה כמה יכולות יש לשחקן האדיר הזה אין בכלל אפשרות להשוות ביניהם.
    זאמר היה יותר מנהיג (הרבה יותר) היה עולה להתקפות מנהל את כל המשחק ואשכרה תיפקד כליברו שהמציא בקנבאואר.
    קנברו לעולם לא יגיע לרמה שלו...
    נכון זאמר היה בלם אבל הוא היה יותר מבלם ולכן הוא זכה.
    על בקנבאואר אני בכלל לא אתחיל לדבר.. ומי שראה אותו משחק יודע למה אני אפילו לא אכניס את השם שלו להשוואה המטופשת הזאת.

13. mr.shmactics Member

סרג'יניו על מי אתה מתנשא? מזה החארטות האלה שאתה מדבר כאילו אתה המצאת את המשחק..אין דבר יותר נסבל מלקרוא הודעות של אנשים כמוך שמדברים בלי כבוד לאף אחד מלבד עצמם.

14. Arsenal F.C Member

אז 95% שהזוכה הוא קנאברו.

חבל חבל מבחינת הנרי...כול כך מגיע לו.

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכל זאת כבלם,קנאברו הוא אולי הטוב בתולדות המשחק.בלתי עביר,תמיד מגיע לכדור לפניך תמיד מגיע לעזרה מנהיג את ההגנה והנהיג את איטליה,קנאברו של המונדיאל ויובה היה פשוט מדהים.