...ובעצם, הוא אף פעם לא היה משהו מיוחד...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/10/06.

1. M_T_A Member

שים לב שלא אמרתי "לא עושה הגנה", אלא "לא יודע לעשות הגנה". הוא מתאמץ ויורד לתיקולים לא מוצלחים בד"כ. קשר ימני צריך גם לעזור למגן הימני בסגירת האגף, ובקהאם נכשל בזה פעם אחר פעם, וגם בגלל שחסרה לו מהירות, וזה תנאי הכרחי בשביל להיות שחקן אגף. הוא פשוט לא מסתדר בליגה הספרדית עם השחקנים שטסים לו באגף. אני לא יודע בקשר לרונאלדיניו באנגליה, אבל בקהאם הוא כישלון גמור בספרד.

אני לא ראיתי שההבקעות של רוד ירדו בצורה משמעותית מאז שבקהאם עבר לריאל, ורוד המשיך במנצ'סטר עוד 3 שנים. גם באיינדהובן היו לו יותר גולים ממשחקים. הוא סקורר טבעי לגמרי.
    ואף אחד לא בא להתווכח עם יכולת המסירה של בקהאם, פשוט אין לו שום דבר חוץ מזה.

במנצ'סטר הוא היה הקשר הכי טוב בעולם? ריבאלדו, זידאן, פיגו, אומר לך משהו?

ועוד משהו: בלי הגול והבישול הגאוניים של רונאלדיניו ברבע הגמר ב2002 ברזיל בחיים לא היתה מנצחת את אנגליה. אכן שחקן שולי מאוד שלא תרם שום דבר לזכייה של ברזיל, מה אני אגיד לכם..

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/06
  2. Igi Member

גם אני יכול להביא לך לדוגמא מספר משחקים גדולים שלו שבהם הוא לא עשה כלום. זו לא הנקודה. מול צ'לסי לפני שנתיים הוא היה באמת ענק ובלתי ניתן לעצירה.
    נגד ריאל? נו באמת, אם מול ריאל של השנה הוא יתן את אותו משחק שהוא נתן בקאלסיקו בשנה שעברה, אז אני באמת אסגוד לו ואערוך את ההודעה הזאת.

"בשנה שעברה הוא הכריע כל משחק בשלבי הנוקאאוט כולל הגמר"
    אם אתה באמת חושב שרונאלדיניו הוא זה שהכריע את המשחקים הללו, באמת שאין לי מה להוסיף לך.

ולכל דוגמה שהבאת, אני גם יכול להביא לך משחקים יותר גדולים שבהם הוא פשוט לא עשה כלום.

"אתם סתם מחפשים סיבות לשנוא אותו כי הוא "אהוד יותר מדי" מבחינתכם ו"כי זה נדוש לאהוב את רונאלדיניו"

זה לא מטרת הדיון פה? להביא סיבות ללמה אנחנו שונאים את השחקנים ?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/10/06
  3. M A R D U K Member

להגיד על רונאלדיניו שהוא לא עשה כלום בקריירה שלו זה פשוט פתטי - השנאה שלך לשחקן מעוורת אותך.
    גם אני לא ממש מת על כל הפסטיבלים שהולכים סביבו והממוסחרות יתר שלו אבל בכל זאת מדובר בשחקן גדול.

בקהאם - זה איש שבאמת לא יודע לעשות יותר מדי. הוא באמת שחקן בינוני למדי שחוץ מהגבהות ובעיטות חופשיות אין לו מה להציע - באנגליה זה היה מספיק כדי שיחשב לכוכב בגלל צורת המשחק המבוססת על הגבהות וכדורים ארוכים אבל בספרד הוא הפך לסתם עוד שחקן.
    ובאמת מגזימים בהערכת יכולתו בגלל כל הפרסום שלו ושאר דברים שלא קשורים לכדורגל.
    מקלארן עשה בשכל שהעיף אותו מהנבחרת - אריקסון היה צריך לעשות את זה הרבה לפניו אבל לא היו לו את הביצים - רק כי קוראים לו בקהאם, חביב התקשורת הצהובה.

תחשבו מה היה קורה אם לאפורטה היה מממש את הבטחת הבחירות שלו ומביא את בקהאם לברצלונה ורונאלדיניו היה הולך לקבוצה אחרת - כל ההיסטוריה היתה משתנה - ברצלונה היתה נקלעת למשבר גדול יותר מזה שבו היתה מצויה וסביר להניח שאנשים כמו לאפורטה ורייקארד לא היו נמצאים עכשיו איפה שהם נמצאים.

4. roy_10 Member

:aaarofl: יש לי את הסמל אינטר כי אני אוהב את הקבוצה עצמה ואת כל השחקנים שם, חוץ ממטראצי,
    לדעתי הוא פשוט זוועה לכדורגל הועלמי

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הם ירדו. גם בגלל פציעות וסכסוך עם פרגי, אבל גם כשהוא שיחק, היו לא מעט משחקים שהוא פשוט עמד כהרגלו ברחבה וחיכה לכדורים, והם לא באו.

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לבחור ההוא שנקב בשמו של טוטי. לאיזו פרשייה הוא נקלע בדיוק? מלבד היריקה (לא ניכנס לזה) על פאולסן?

7. Melixon 15 Member

לא, מטרת הדיון היא לספר על שחקנים שאתה שונא ולמה
    לא לחפש בנרות ולחשוב על סיבות שבגללן אתה שונא את רונאלדיניו..

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אכנס איתך לויכוח עד כמה שחקן טוב או לא מטראצי. אבל כאוהד אינטר אין לך אפילו את הזכות לשנוא אותו. שחקן שנותן בכל משחק את הנשמה שלו, את כולו למענך. שחקן שבכל משחק עולה לנצח למענך. אז מה זה משנה לך אם בדרך הוא מכניס איזה מרפק... אתה לא תמצא אוהד צ'לסי ששונא או לא מעריץ את דניס וייז כמו גם אוהד מנצ'סטר שלא מוכן לנשק את כפות רגליו של רוי קין. כך גם אוהדי אינטר צריכים להגיד לממטרצי תודה. אבל האמת, הסמל של אינטר בפורום לא עושה אותך אוהד הקבוצה, כך שטענות אין לי כלפיך.

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ודווקא בגלל זה אני מחבב אותו ואוהב את זיזו.

10. roy_10 Member

אני לא אוהד אותה אני פשוט אוהב את המשחק שלה זה הכל.
    אין קבוצה ספציפית שאני אוהד, אבל יש כמה קבוצות שאני אוהב את המשחק שלהן.

11. Bensh Member

תאמין לי שהוא יעשה זאת, או לפחות יתן את כל מה שיש לו. הוא יודע שהוא חייב עכשיו שאטו מחוץ למשחק

הוא העיף את צ'לסי (בגשר הוא לא הפסיק לעשות צחוק מצ'לסי, ובכלל היה זה שדחף קדימה את כל הקבוצה והתחיל כל מהלך, בגומלין הוא הבקיע שער מדהים), מילאן (בישול מבריק לג'יולי), בנפיקה (לצערי לא זכור לי כרגע אף רגע מהמשחק הזה, אבל סביר להניח שהוא החזיק את בארסה) ומהלך שלו הכריע את הגמר (ואם אתה לא זוכר את זה, מה נותר לי לומר...)

כן, היה לו מונדיאל חלש. לו ולכל החברים הברזילאים, האיטלקים, הצרפתים, הספרדים והארגנטינאים שלו. עוד דוגמאות?

12. lltk Member

רונלדיניו - השחקן לטעמי הכי אוברייטד בתולדות המשחק, להטוטן בחסד, מצטלם יפה (בעיקר לפרסומות) ולא אכחיש - שחקן טוב מאוד, אבל מפה עד השוואות לפלה, מראדונה וכו' יש עוד הבדל של שנות אור.
    כיום לא חסרים שחקנים טובים ממנו שלא מקבלים את החשיפה המטורפת שהוא מקבל, מנפקים קבלות כל עונה, כדוגמת הנרי, ז'וניניו, קאקה, ג'רארד - שחקנים שמסוגלים לסחוב קבוצה גם כשהיא לא משופעת בכוכבים (עד היום אני אומר שאין רונלדיניו ללא אטו).
    אל לשכוח, רונלדיניו נתן עד כה 2 וחצי עונות טובות מאוד בקריירה והוא אוטוטו בן 27.
    גם את האופי שלו במגרש אני לא סובל, נופל מכל דבר (בוגר ביה"ס לתיאטרון ע"ש אבי נמני), מתחזה ברחבה, רץ תמיד לשופטים, נותן קטנות - לא סובל שחקנים שלא מסתפקים בכישורים שלהם ועושים פרובוקציות.
    כאוהד אנדרדוגים מובהק (שונא מכבי כדורסל, שיקגו בולס, מנצ'סטר, לייקרס וברזיל) לא מסוגל לראות את הסגידה העיוורת בארץ במיוחד לתעמולה של נדב יעקבי וערוץ הספורט (או בשמו החלופי ערוץ קטלוניה).
    במונדיאל היה מחריד ולא הוחלף מטעמים מסחריים, בגמר של הצ'מפיונס נעלם כלא היה, אז שימשיך לעשות עקבים מול לבסקי סופיה ולבנטה - בשבילי הטוב בעולם (הסטטיסטיקה והתארים מוכיחים זאת) הוא תיירי הנרי.

לא קשור לכדורגל אבל בכל זאת..
    קובי בראיינט - יחד עם רונלדיניו הספורטאי השנוא עלי, שחקן סוליסט נהדר אבל אלרגי למשחק קבוצתי, אינטרסנט, אגואיסט, אנטיפת ואנס! לא מסוגל לסחוב קבוצה על כתיפיו, כל האליפויות של לייקרס בשנים האחרונות רשומות על שמו של שאקיל.
    מסתכסך עם כל מי שגונב לו מעט פוקוס, השיא מבחינתי היה בשנת 2003-2004 - שאק הוריד משכרו בשביל להביא את מלון ופייטון (ששיחקו גם הם בשכר זעום) ולקחת אליפות, בראיינט הספיק לריב פומבית עם כולם - לרדת על פיל ג'קסון בתקשורת, להאשים את קרל מלון בהטרדה מינית של אישתו, לתת אגרוף לפייטון באימון ובסופו של דבר להבריח את כולם מהקבוצה.
    עונש הולם יהיה כלא!

אחרון חביב - האדם השנוא עלי אדמות....... יוסי אבוקסיס!
    מעורב בכל השערוריות בכדורגל הישראלי בשנים האחרונות (בית שאן, נערות הליווי בנבחרת), זונת קהל ומנשק סמלים שתמיד העדיף את טובתו האישית על טובת קבוצתו - תעיד על כך העונה בה גילי לנדאו אימן שם הוא קיבץ תחתיו את כל השחקנים הממורמרים ועשה מרד תחת גילי לנדאו (וכמה לקהל של הפועל יש זיכרון קצר) במטרה להחזיר את קשטן.
    לא נשכח את התפיסה באשכים בנתניה, יריקות על שחקנים, פאולים מכוערים.
    תמיד הלך למקום שהציע לו הכי הרבה כסף, לא הפגין נאמנות לאף מועדון.
    גם מחוץ למגרש נצפה מבלה במועדוני חשפנות, מתחיל עם כל מה שזז (יש לי ידידה שסיפרה לי שהוא ניסה להכניס אותה לשירותים באיזה מועדון), מקושר לעבריינים.
    בן אדם ושחקן שפל ונבזה.
    מאחל לו שישבור רגל במשחק הפרישה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/06
  13. M_T_A Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx

תראו לי שחקן אחד לא הגנתי שהצטיין במונדיאל הזה מהקבוצות הגדולות. אין אחד כזה.
    זה היה מונדיאל זוועתי מבחינת התקפה. אבל הכי קל להיטפל לרונאלדיניו.

14. SeRgInHo Member

בלי סקולארי היא לא הייתה מעפילה למונדיאל. בלי רונאלדו וריבאלדו היא לא הייתה עוברת את שלב הבתים. מה עשה רונאלדיניו? פוקס מול אנגליה, שכל שחקן בעולם יכול לשחזר אותו.
    אני דווקא כן. כמו שאמר המשתמש מייקל קאריק(שם?), הוא פשוט חיכה לכדורים שלא הגיעו. במקום להבקיע 35+ גולים לעונה, הוא הבקיע רק 20. שם לב בהבדל?
    בלי לאפורטה, ברסלונה הייתה מתמודדת כל עונה עם ויאריאל על מקום באינטרטוטו.

lltk

כל מילה זהב, בעיקר מה שרשמת על "השחקן הכי טוב בהסטוריה".

15. Barcik Member

נכון. אז מה?