...ובעצם, הוא אף פעם לא היה משהו מיוחד...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/10/06.

1. abu. Member

רונאלדיניו- כי הוא ככול הנראה אחד מהאוברייטדים הגדולים בהיסטוריה.
    ואן פרסי- כי הוא פרחח. כי הוא רק מזיק לקבוצה שלי- שיעוף כבר!
    כ. רונאלדו- מספיק לראות את המונדיאל בשביל להבין למה. שונא הצגות!שונא!

2. saviola Member

אמרסון - בגלל היותו זונת כסף. נוסיף לזה גם שהוא השחקן הכי אפור בכדורגל העולמי.
    איברהימוביץ' - אפור הוא לא, אבל רודף בצע בהחלט. מילא זה, אבל הוא לא שווה את זה.
    פויול - השיער שלו זוועה.

3. M_T_A Member

דיוויד בקהאם-מבחינת כדורגל הוא לא שווןה הרבה: אין לו דריבל, אין מהירות, אין יצירתיות, והוא לא יודע לעשות הגנה. כל מה שיש לו זה מסירות ובעיטות. בתחום הזה הוא באמת אומן, אבל זה מספיק אולי לתחרות צליפות מרחוק עם כדור, לא לכדורגל.
    אז איך הוא בטופ העולמי כבר 10 שנים? בעיקר מסיבות שלא קשורות לכדורגל. כי הוא נראה טוב, כי הוא כל שניה משנה תספורת, כי הוא נשוי לויקטוריה הזאת, כי הוא יותר עשיר מרוב בעלי הקבוצות בעולם וכי כל המפגרים המתלהבים ביפן וקוריאה קונים את החולצות שלו. זאת הסיבה היחידה שריאל החתימו אותו.
    אם פעם במנצ'סטר הוא עוד היה שחקן טוב מאז שהוא עבר לריאל לא נשאר ממנו כלום. פשוט אפס.

פיגו.

4. roy_10 Member

מטראצי- הבן אדם הורס את כל היופי שבכדורגל וגורם לו להיראות יותר כמו פוטבול אמריקאי

כריסטיאנו רונאלדו - תופס תחת כמה שאפשר בתקשורת ומסובך בפרשות מפה ועד הודעה חדשה.

אשלי קול - הדברים שהוא אמר בראיון שעשו איתו שברו לרסיסים קטנים מאוד את התדמית הטובה שהוא בנה לעצמו בארסנל.

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/06
  5. Igi Member

איך חובב כדורגל יכול להגיד על גוטי ועל שבצ'נקו שהם חסרי כישרון, זה הדבר היחיד שלא הבנתי פה. יכול לראות שלא ראיתם אותם מספיק, אבל חלק מהדברים שנאמרו פה הם פשוט שטויות.

השחקנים השנואים עלי:
    ווירה - עוד מימי ארסנל שנאתי אותו. אני פשוט שונא שחקנים שמחליפים קבוצות כמו נעליים, ושונא שחקנים שלא יכולים לשלוט על עצמם.
    הנרי - באותה מידה שאני מעריץ את החלוץ הטוב בעולם, אני שונא אותו בשל קבוצתו.
    קראבליו - מתחזה עלוב. שונא אותו כמו כל שחקן פורטוגלי למעט רונאלדו.
    אבי נמני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx - מאז ומתמיד שנאתי אותו. טוב, איך אני יכול לאהוב שחקן שהוא מסמל בעצם כל מה שקשור למכבי ת"א..?

רונאלדיניו - זה עוד האחד שאני תמיד מתלבט לגביו. מצד אחד, שחקן עם כישרון כל כך גדול ברגליים שלפעמים פשוט גורם לכם לחייך כשרואים אותו משחק. אבל מצד שני, כל הפרסום, התנשאות, אי-עמידה במשחקים גדולים(שזה מה שמאפיין שחקן גדול), כל ההמולה שסובבת אותו...
    קחו לדוגמה את ההישארות שלו על המגרש אחרי ההפסד מול ברזיל, בגלל שהיה צריך לפרסם משהו של נייק. אני לא יודע אם זה נכון, אבל זה פשוט מגעיל אותי ההשפעה הגדולה של היצרנים על הכדורגל. ורונאלדיניו מבחינתי מייצג את כל מה שקשור לכך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/10/06
  6. Bensh Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

7. SeRgInHo Member

עד כמה שזה לא נכון והזוי כל מה שאנרת לגבי בקס...

8. M_T_A Member

לא יותר הזוי ממה שאתה אמרת לגבי רונאלדיניו.
    פיטים? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

9. SeRgInHo Member

לא נכון? רק חבל שכל מי שלא אוהד ברסלונה חושב את אותו הדבר. האוברייטד הגדול בהסטוריה.
    "אין לו דריבל, אין לו מהירות"
    אוקיי, הבנתי, כל שחקן שהוא לא מהיר בצורה בלתי רגילה הוא לא שחקן. אתה שוכח את המסירות אל-ה סרגל, את ההגבהות, את הבעיטות, את חוכמת המשחק שלו, את יכולת המנהיגות שלו, ומה לא... כמה ישראלי...
    אוקיי, אולי הוא לא מתאים לסגנון הספרדי, אבל להגיד עליו שהוא לא שחקן? אני מבטיח לך שגם רונלדיניו אהובך, היה כישלון גמור באנגליה, תיקול אחד והוא היה גמור. שם לא היו נותנים לו את הכבוד שנותנים לו בספרד.
    לא עושה הגנה עלק... אין שחקן קישור בעולם שמתאמץ כמוהו בהגנה! תמיד חוזר אחורה, תמיד יורד לתיקולים, תמיד משקיע! מה אני יגיד, הלוואי על כל קבוצה שחקן כזה.
    בקהאם במנ יונייטד היה הקשר הטוב בעולם. כל הגבהה שלו לרחבה הייתה 50% גול, כל מסירה תמיד הגיע לכתובת. לך תשאל את רוד מי הפך אותו לשחקן גדול.

10. Melixon 15 Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    אני לא מאמין שכתבת את זה ברצינות..

11. Igi Member

במקום להתנשא, אתה יכול פשוט להגיב.
    בכל מקרה, התכוונתי למשחקים הגדולים באמת(מונדיאל,גמר הצ'מפיונס).

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואתה נושא את סמל אינטר.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

13. Melixon 15 Member

זאת שטות קטנונית..

אפשר להגיד מצד שני גם שהוא היה גדול מול צ'לסי בשני המפגשים בעונה שעברה וגם לפני שתי עונות הוא שיחק מצויין במפגש עם צ'לסי בצ'מפיונס

נגד ריאל בשני המפגשים בשנה שעברה הוא היה האיש המרכזי,
    אתם סתם מחפשים סיבות לשנוא אותו כי הוא "אהוד יותר מדי" מבחינתכם ו"כי זה נדוש לאהוב את רונאלדיניו"

14. Bensh Member

בשנה שעברה הוא הכריע כל משחק בשלבי הנוקאאוט כולל הגמר
    לפני שנתיים הוא סחב את ברצלונה על הכתפיים מול צ'לסי
    בכל משחק הוא מבצע לפחות מהלך אחד מבריק שמכריע את המשחק (אם הוא לא הוכרע כבר קודם)
    פירק את ריאל בקלאסיקו אשתקד

עוד משהו?

15. Barcik Member

עזוב, בן, תחסוך כוח.

עובדה (כן, עובדה. מי שחושב אחרת טועה כי אני יודע טוב יותר): בלי רונאלדיניו, בארסה לא זוכה בעונה שעברה בליגת האלופות, ליגה וגם האליפות של 2004/5 מוטלת בספק כבד.
    אה, וגם ברזיל ב- 2002.