ואן חאל בחוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Emil, ‏28/1/03.

1. Emil Member

סוף סוף, אחרי הרבה יותר מדי זמן, בברצלונה קיבלו שכל והראו ללואי ואן חאל את הדלת.

כישלונו של ואן חאל בברצלונה הוא צורם ביותר. לאחר 19 מחזורי ליגה ברצלונה יותר מועמדת לירידה מאשר לאליפות. בארסה רחוקה אך ורק 3 נקודות מהקו האדום, ולעומת זאת היא רחוקה 20 נקודות מסוסיאדד שראשונה...

המועמדים הראשיים להחליפו הם:

סוואן גוראן אריקסון - גספארט התבטא ואמר שהוא מאד מעוניין לראות את השבדי מאמן את בארסה. סיכויים נמוכים ביותר
    קרלוס ביאנצ'י - מאמן בוקה, שהיה מועמד לבארסה גם בתחילת העונה. סיכויים קלושים.
    רונלד קומאן - גספארט היה רוצה גםן את ההולנדי הזה שנוחל הצלחה עם איאקס, אך גם זה לא סביר שיצא לפועל...
    שמות נוסםים שהועלו: זקארוני (לשעבר מילאן), ברנרד שוסטר (חרז, ליגה שנייה), לואיס פרננדז (פ.ס.ז')וראדומיר אנטיץ'

כמו שרואים גספארט מכוון גבוה, רק חבל שהוא הולך על מאמנים שיש להם קבוצה ולא סביר שהם יעזבו אותה בקרוב.
    ולפינת הקומדיה: קרלס רשאק שוב מועמד לחזור לבארסה. כמו כן מאמן בארסה בי, קיקה קוסטאס.

2. AFC Member

גם ארסן ונגר מחוזר ע"י בארסה.

שלא תיגעו בו לרעה, הוא שלנו!

3. Don p1 Member

קודם כל המהלך של פיטורי ואן חאל הוא משהו שמאוד רוצים לעשות בברסה כבר הרבה מאוד זמן, אבל בגלל הכסף ומדובר על הרבה מאוד כסף, כזכור לואן חאל יש חוזה עד 2005!!
    אתמול ואן חאל החליט שהוא מוכן לוותר על חלק מהכסף הזה, את האמת גם לו נמאס מהיכולת הירודה של ברסה, וגם הוא הבין שהוא לא יוכל לעשות יותר שינוי בקבוצה.

המועמד העיקרי הוא ראשק, שכפי שנראה יחזור לאמן את ברסה.
    ביאנצ'י מאוד רצה לאמן את בארסה, אבל כפי שזה נראה עכשיו זה לא ריאלי, העונה בארגנטינה מתחילה בקרוב.

ריבאלדו יושב בבית וצוחק...חחח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

4. Rossoneri Member

כן, ריבאלדו באמת יושב בבית וצוחק הא? בכל מקרה, המהלך של גאספרט היה המהלך המחוכם הראשון שלו בתקופת כהונתו בבארסה.

5. שגיא Guest

משגע אותי הגספארט הזה!!!
    עד שהוא נזכר לפטר את ואן חאל, עכשיו הוא רוצה להביא שוב רשאק?!
    נדפק לו המוח?
    הוא לא יכול לעשות מהלך אחד כמו שצריך? בלי טעויות, בלי שגיאות, בלי בלבולי מוח?!?!

אני אישית תומך הרבה מאוד זמן בקומאן שיחזור לקאמפ נואו, אבל כנראה זה לא יקרה, לפחות לא בזמן הקרוב.

השורה התחתונה שואן חאל איננו, וזה כבר טוב, יותר גרוע לא יכל להיות, ונקווה שהמאמן החדש, מי שלא יהיה, יתחיל להזיז עניינים מהר, כמה שיותר מהר!

6. Emil Member

עכשיו זה רישמי וקרלס רשאק, המאמן הכושל לשעבר, מונה למאמן זמני עד שימונה מאמן קבוע

7. AFC Member

חחחחח לא ייאמן!!!

הנשיא שלכם כרגע מינה את רשאק למאמן זמני!!!

אני לא מאמין! הוא כל כך אדיוט? הוא ממש רוצה שתיכשלו, לא יכולה להיות סיבה אחרת...

8. Rossoneri Member

אמיל תרגע מאמן זמני זה לא קבוע אתה יודע.. זה לא אומר שרשאק יהיה המאמן עד סוף העונה!חוץ מזה, מה עדיף שרשאק ימונה לשבועיים או שהקבוצה תתנהל בלי מאמן שבועיים?

9. Emil Member

דוגרי, אני מעדיף שהם יעברו שבועיים בלי מאמן....רשאק פשוט יותר גרוע מכלום, וזה כבר מצב קשה (למרות שהוא יותר טוב מואן חאל)

בכל מקרה זמני, זמני, נראה איזה מאמן נקבל הפעם מבית היוצר של גספארט ושות' הפקת קומדיות בע"מ

10. שגיא Guest

תמיר, אתה יודע שגם בפעם שעברה שרשאק מונה למאמן, זה היה בסך הכל זמני, רק שזה הפך לזמני עד סוף העונה...

משום מה עושה רושם שגספארט לא מתאמץ למצוא מאמנים כל הזמן נותן את התפקיד הזה למישהו, די חובבן למען האמת, מתוך המועדון.
    הגיע הזמן ששבארסה יביאו שם קצת יותר גדול מרשאק, מאמן שעשה משהו בקריירה שלו, מאמן שזכה באליפויות, מאמן בעל קבלות!
    צריך מאמן חזק, מאמן שיודע מה הוא רוצה מקבוצה, מאמן עם דרך מפורטת ולא סתם הצבת שחקנים.
    מאמן שיכול להוציא מהשחקנים את המיטב, מאמן שיכול לשפר את הקבוצה ולקחת אותה קדימה, לא אחורה.

לכן אני תומך בקומאן שעושה עבודה טובה מאוד באייאקס.

11. Rossoneri Member

כל מה שאמרת חוץ מהשורה האחרונה מתאים בדיוק לואן חאל. למה לא אמרתם כלום כשואן חאל הביא את כל ההולנדים לבארסה והצליח איתה? למה רק כשהוא לא מצליח אתם צועקים?

כשאני מסתכל טוב על השורה האחרונה שכתבת: "ולקחת אותה קדימה, לא אחורה", אני רק יכול להגיד שזה היה בגלל השחקנים, ולא בגלל המאמן. ואן חאל מאמן גדול, ועד היום אני תופס ממנו.

12. the_secand Member

אין משהו מיוחד להגיד חוץ משתי מילים "תודה לאל" וברוך שפטרנו!!!!!!
    ועכשיו אני באמת רואה את האור בקצה המנהרה
    בעזרת השם זה תחילתה של דרך חדשה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. שגיא Guest

בקדנציה הקודמת, ואן חאל הוכיח את עצמו, זה נכון.
    אבל די, עשית קדנציה יפה, למה לבוא שוב?

ואן חאל עשה קריירה רעה מאוד בתור מאמן נבחרת הולנד, אולי אחד הכושלים שהיו להם, וראינו במשך כל השנה הזאת שלא הולך, אז למה למשוך? שחררו אותו הבייתה.

אני באמת לא יודע מה להגיד לך, אבל זה עובדה שואן חאל לא הצליח בשני מקומות העבודה האחרונים שלו, מה זה לא הצליח? נכשל כשלון טוטאלי!
    אתה בכלל קולט את העניין? 3 נקודות מהקו האדום!!!
    אתה זוכר מקרה כזה בבארסה?!
    ואי אפשר להגיד שלואן חאל אין שחקנים, כי יש לו שחקנים טובים בכל עמדה, אולי היה חסר שחקן הגנה, אבל זאת לא הנקודה, הסגל של בארסה שווה צמרת, בטח לא איפה שהיא נמצאת עכשיו.

העובדות מדברות בעד עצמן, בארסה הולכת אחורה, וזה למען האמת תהליך שנמשך כבר כמה שנים, והשנה זאת ממש צניחה, והגיע הזמן שיתנו למישהו אחר להצעיד אותה קדימה.
    לא למאמן חובבן שגם ככה ימונה לא מחליף בסוף השנה

בארסה צריכה להביא מאמן עם שאיפות, מאמן עם תוכניות ברורות, כי העונה הזאת אבודה, המאמן שיבוא צריך להביא תוכנית בנייה מפורטת, בעיקר לשנה הבאה, על מנת שנראה שוב את בארסה בצמרת הכדורגל הספרדי והאירופאי!

14. Rossoneri Member

לא אמרתי שהוא לא הצליח כי לא היה לו סגל עמוק וכשרוני. אמרתי שהוא לא הצליח בגלל שהשחקנים מחאו על כל העניין של שחרור ריבאלדו, והקטעים שהוא עשה לגאספרט על זה שהוא הביא את ריקלמה בלי הסכמתו. בכלל, גאספרט מתערב יותר מדי בעיניים של המאמן, ככה אף אחד לא יצליח בבארסה - לא מספיק הלחץ שיש שם, צריך גם נשיא שדוחף את האף, ומילא הוא היה מבין גדול, אבל הוא סתם טיפש, שייתן את הכסף שלו ויישב בצד או שלא יהיה נשיא בכלל.

15. juva Member

מועמדים נוספים:

אלברטו זאקרוני- זאקרוני שנשכל כמעט בכל מובן לפני עונה עם לאציו נחשב לאחת האופציות היותר ריאליות במועדון, לדעתי, עדיף על כל האחרים
    ברנד שוסטר- זו תהיה ממש בושה אם יבוא המאמן הזה לברצלונה למה? לפני 15 שנה, כשהיה מידי פעם קטפן! ברצלונה- הוא עזב לריאל מדריד, והיה הפיגו התורן, ממש בושה לראות שחקן שבגד בברצלונה חוזר אליה, נכון לאחר 15 שנה, כמאמן
    רדומיר אנטיץ' - הדבר היחיד שאני יודע עליו זה שהוא השיג דאבל עם אתלטיקו בעונת 9595
    קיקה קושטאס- מאמן בארסה ב' העונה, יש לו הישגים יפים בהתחשב בעובדה שואן חאל כל הזמן גונב לו שחקנים(מקום ראשון בליגה השלישית)
    ----