הת'רד של זוז'ה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏9/9/10.

1. דנידין Member

מוריניו מאמן גדול, נראה לי שכאן לא הייתה מחלוקת בדיון. מה שכן, גם קאפלו לקח אליפות עם מדריד וקיבל שריקות בוז, כך שלטעמי מקרה מוריניו לא צריך להיות שונה אם אכן יציג כדורגל די אפור של 0-1. הקהל במדריד לא אוהב את זה, זאת לא צ'לסי וזאת לא אינטר - זאת ריאל מדריד.

שידוך לא מוצלח לטעמי. 

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/9/10
  2. FelaKaT Member

באמת שזאת אחת התגובות הכי חסרות היגיון שקראתי בזמן האחרון. אני לא חושב שיש צורך בהסבר, אבל כשרואים מי הכותב, זה לא מפתיע. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/10
  3. Jose Mourinho Member

אוקיי, אז אתה הוא זה ששוב לא רואה טוב אם אתה קורא למשחק של אינטר בסן-סירו נגד ברצלונה "בונקר". ההיגיון אמר שהתכוונת למשחק בקמפ-נואו, אבל כנראה שלא דיברת מהיגיון.

שער השיוויון של סניידר לא היה במתפרצת, ובלי קשר מיליטו עוד החמיץ פעמיים באחד-על-אחד מול ואלדס, ולא בהתקפות מתפרצות, כאשר ברסה עוד הייתה ביתרון. כמו שFuria Ceca כתב, עם קצת יותר ריכוז מצד אינטר, זה היה גם נגמר בתבוסה משפילה לברצלונה.

4. קטלוני Member

ההגיון שלי אומר שברצלונה ואינטר נפגשו עוד פעמיים בשלב הבתים.

5. yonmu Member

מוריניו לדעתי בהחלט מתאים לריאל מדריד. הדמות היחידה שיכולה להשיב לתפקיד המאמן את הסכמות שמגיע לו כמו בכל קבוצת כדורגל נורמלית.
    לדעתי הצלחה של מוריניו תחשב כשזכיה באליפות וחצי גמר ליגת האלופות, כשכשלון ייחשב להמשך הנפילות בשמינית הגמר ואפילו מקום שני נקודה מתחת לברצלונה. בליגת האלופות אני מאמין שהוא ישבור את הנאחס (אפילו שזה תלוי קצת בהגרלה), אבל אני לא חושב שהוא יקח אליפות. רבע\חצי גמר ליגת האלופות ויחס טוב בסופר-קלאסיקואים זה השאיפות הראליות לריאל מדריד העונה. ככה העונה לא תהיה הכי מוצלחת בעולם אבל מוריניו בהחלט יראה התקדמות. בעונה הבאה...

6. Jose Mourinho Member

תמסור להיגיון שלך שדיברתי על משחקי נוקאאוט ולא על משחק בספטמבר עם קבוצה לא מחוברת ולא מתואמת שכוללת 5 שחקני רכש חדשים בהרכב(לוסיו, מוטה, סניידר, מיליטו ואטו - בין היתר חלק התקפי שהתחדש לחלוטין לעומת עונה קודם לכן), מול קבוצה שהשלד שלה רץ ביחד כבר כמה שנים טובות ומגיעה אחרי עונה של טריפל. אני בטוח שזיהית את ההבדלים בין ספטמבר 2009 לאפריל 2010.

7. קטלוני Member

אני כותב על משחק אחד,אתה מגיב לי על אחר ועוד מתחיל להתווכח שאני לא הגיוני?טוב.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי תגיבו באמת על הבכיינות של מוריניו בדיון שלו ולא על נושא ברצלונה-אינטר.

לפני תחילת העונה אמר שהשופטים רכים עם ברצלונה (עוד לפני שהתחילה העונה !!!!!!!!!!!!!!!!) אחר כך המשיך בלהגן על הצוללן כריסטיאנו רונאלדו והיום מתבכיין למה נתנו לו לשחק בשבת ולא בראשון ושכח שיש לו כבר משחק בשלישי.

9. eyalrofe Member

אז אחרי שתקשרו לראשו של מוריניו עוד כתרים לאחר שינצח את הסופר-קלאסיקו (או לא). או לאחר שיקח עוד גמר ליגת אלופות (או לא), תעצרו ותחשבו: ככה הייתם רוצים שהכדורגל יראה? נכון הוא גאון. אז מה? ההיסטוריה רצופה בגאונים שעשו רק רע. האיש שעבורו כל האמצעים כשרים בדרך לניצחון, שבר אתמול שיא נוסף בדרכו הנלוזה. אולי אני רומנטיקן שרואה את ערכי הספורט כנעלים. אולי אני מיושן בדעותיי, אך לדעתי הדרך חשובה לא פחות מהתוצאה. אתמול הוא עשה זאת שוב... להמשך הקריאה

10. xavi6 Member

שוב פעם אתה?!?!?!?! אתה חתיכת אובססיבי. מנהלים אל תמחקו, זה יכול להיות אחלה דיון תאכלס. אני אתן את דעתי, אותה הודעה כמו מהפורום היריב.

זה כדורגל. מוריניו מביא דרך מסוימת, הדרך הזאת לא כדורגל בעיניך-אבל זה הכל בעיני המתבונן. יש חלק שאוהבים את הסגנון הזה. מי אתה שתקבע שזאת לא דרך לגיטימית? מי אתה שתקבע שהוא עושה את זה בדרך רעה? אתה רואה את מוראטי מתלונן? ראית את מיליטו מתלונן? את אטו? את לוסיו? או בצ'לסי ראית מישהו מתלונן על הסגנון שלו? אך אחד. רק היריבים, כלומר ברסה. על הנייר זאת הדרך הכי לגיטימית שיש. אי אפשר להתווכח עם המספרים שלו. אני יכול לרשום לך מגילה שלמה על כמה שהיה לו מזל בפורטו שהוא התמודד בשלבים הגבוהים מול לה קורוניה ומונאקו, או כמה שהיה לו מזל מול יונייטד באותו משחק והגיע להם פנדל, ושהוא כן נכשל בצ'לסי בזירה האירופאית, ובכל זאת-2 גביעי אירופה, אליפויות בכל קבוצה אפשרית, ומעל הכל-אהבת שחקניו. הרבה מדברים על האופי שלו. היריבים מתעבים אותו, אבל מה זה משנה אם השחקנים שלו סוגדים לו? מה זה משנה אם הוא רב עם צ'אבי במנהרה, כאשר מטראצי בכה כשהוא הלך? הרי מי שחשוב באמת מבחינתו זה שחקניו, לא יריביו.

זה לא אסון, זה ברכה. ברכה שיש לנו את מי לשנוא, ברכה שיש לנו את האנטיתזה. בלעדי מוריניו, זה פשוט היה משעמם. בלעדי מוריניו כולם היו אוהבים את ברסה ואת הכדורגל היפה, כולם היו אותו דבר. צריכים אנשים כמוהו שיציגו את הדבר השונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/11/10
  11. אלי מתחן Member

אסון? בחרת בזה רק בגלל שזה מתחרז עם גאון?

12. דנידין Member

פורום יריב? גם אתה בעצם מאמץ את הגישה של מוריניו (מי שלא חבר הוא יריב). אחר כך אל תבוא בטענות למוריניו שהוא יתן לבארסה שוב בראש, כי הוא הגיבור שלך ולא בארסה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

עכשיו קצת יותר ברצינות, אז מוריניו עושה מה שכמעט כל מאמן אחר היה עושה, לו היה יודע. נכון שיש מאמנים שלא ימכרו את פילוסופיית המשחק ההתקפי שלהם בשום מחיר, וזה יפה ואפשר בהחלט לכבד זאת, אך הרוב לא כאלו. אז בעצם הרוב הם גם סוג של מוריניו שמנסים לנצח משחקים טקטית. מוריניו פשוט יותר ערמומי מהם ולכן יותר מוצלח.

נערך לאחרונה ב: ‏25/11/10