התחת של גרנט - בית חרושת לעיתונאים מטעם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏24/4/06.

1. רון עמיקם Member

בדקתי, ולדאבוני, ההצעות מחו"ל היו נכונות

2. נדב מיכאלי Member

רון נניח וההצעות מחו"ל היו נכונות תשים לב איך אם יש שבוע שגרנט לא בכותרות פתאום הוא חוזר ובענק .
    יש לו המון מקורבים,חברים עיתונאים ,מניפולציות,פוליטיקות.
    אני לא אוהב לצטט את אייל ברקו-ביץ' אבל כשהוא אמר ש"אברם לא מדבר פנים אל פנים,הוא מדבר מאחורי הגב עם עיתונאים" הוא צדק.
    אגב רק אני מתחיל להיגעל מתופעת שפיגלר ?שדוחף את עצמו בכל פעם שמישהו דובר צרפתית מגיע לישראל ?

3. בית"רי מלידה Member

נכונות כמו מפקח המשטרה שגרמת כביכול לפיטורו עקב אלימות, רק שלמפקח אין שם...

כנראה שגם פה "הצנזורה" מונעת מעמיקם לפרסם את שמו, כפי שהיא מנעה את פירסום שמו של מי שתקף באלימות רבה את העיתונאי צדוק יחזקאלי...

אני מבין גם שכבודו טרח והעז לבדוק אם חברו הטוב יוני הללי הביא ידיעה אמינה או לא.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

ולמי שלא יודע: רון עמיקם היה מסקר הנבחרת במעריב. כאשר נכנס גרנט לתפקיד, דאגו במעריב להעיף את עמיקם מהתפקיד, ולמנות במקומו את יוני הללי. השמועה אומרת שהדרישה הזו היתה של גרנט עצמו. המקור למידע הזה הוא כתבה נרחבת על גרנט ומלקקיו, בעיתון " כל העיר ".

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/06
  4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביתרי יש פה סטירה קלה

מצד אחד אתה כאילו מתאר את עמיקם כאינטרסנט לטובת גרנט ומצד שני אתה מראה לנו שאין לו
    שום סיבה לחבב אותו וליתר דיוק אפילו סביר להניח שהוא ירשום נגדו...

דבר שני,רון עמקים...לא יודע מה המקורות שלך..אבל אני שם שבוע בחתימה שלי מה שאתה רוצה
    [עדיפות לתמונות עירום של בר רפאלי] אם מסייה גרנט מהגר לחו"ל ואני לא מתכוון ללבנון או לליגה
    חמישית בבלגיה.

5. בית"רי מלידה Member

מעולם , מעולם לא טענתי שעמיקם הוא אינטרסנט של גרנט. עמיקם הוא אינטרסנט של אלי אוחנה, והוא נאמן מאוד, ולא עושה מהצד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. בית"רי מלידה Member

אחרי יום של הפוגה, התחת מפליץ שוב:

עכשיו הוא מועמד לבית"ר...חחחח...יניב טוכמן חזר לחיים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/078/522.html

7. John Barnes Member

גם אם זה לא נכון, זה בהחלט הגיוני. כאחד המאמנים הטובים בארץ, אם לא הטוב שבהם, די ברור שהוא יהיה מועמד.

8. לא מצאתי כינוי Member

זה שקר טהור של העיתונאי חצר שלו.
    גם אם הוא לא ימשיך(וזה לא בטוח) ארקדי מעדיף מאמן אירופאי.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לחלוטין מהמר פה, אבל אחרי שראה את ההתנהלות של פרננדז (שכנדוניה הדביק לו לתחת גם את סולומון לתקופה מסוימת), לא בטוח שגאידמק עד כדי כך נעול על ייבוא מאירופה כרגע.

10. נדב מיכאלי Member

עכשיו גרנט יהיה מועמד חזק לבית"ר בגלל שפרננדז מתפטר .
    רק לא גרנט ! ! !

11. בית"רי מלידה Member

יש משהו לא הגיוני לדעתי בתיאוריה שלך:

הממליץ , אפילו אפשר להגיד "המוציא והמביא" בעיסקת פרננדז-סולומון, היה מוטל'ה שפיגלר. מוטל'ה הוא גם חסיד לא קטן של אברם גרנט, אז איך אתה מתאר לעצמך שארקדי יקבל המלצה או עצה מאחד שכבר שידך לו מאמן טוב , אבל עם אישיות בעייתית?

אני יכול רק להמר: מאמן רוסי. סיומין? הלוואי.

ומכל הרע שהגיע ( בצד הטוב ) , התחזק מאוד,לשמחתי, מעמדו של ולדימיר שקלאר : האיש הזה מתגלה מיום ליום, כרכש הכי טוב בבית"ר. הוא בונה הנהלה מצויינת, הוא עובד שיטתי ומסודר, הוא נפגש ועזר לאירגון האוהדים היציג של בית"ר ( " לה פאמילייה " ), הוא עומד לפני כל משחק ליד הקופות ודואג אישית שיהיה סדר, הוא צנוע ולא יהיר, משרה המון שקט ביטחון ורוגע במערכת. מישהו צעק מושלם? כן - הוא יושב ראש מושלם!

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת הוא עושה עבודה טובה[שקלאר] לא רועש יותר מדי ולא שקט יותר מדי,עד עכשיו באמת רכישה
    חכמה של ארקדי.

13. לא מצאתי כינוי Member

אני מוכן פה להתערב עם כל מי שרוצה שגרנט לא יהיה בבית"ר.

14. נדב מיכאלי Member

גרנט לא יהיה בבית"ר כי גאידמק לא יפטר מאמן כמו פרננדז בשביל להביא מאמן ישראלי כמו גרנט בכיר ככל שיהיה .
    הוא מחפש מאמן זר ברמה יותר גבוהה משל פרננדז

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין למה גאידמק לא ממשיך עם פרננדז...הבנאדם יחסית התאקלם פה,הביא 2-3 זרים שכנראה
    ימשיכו,כבר גיבש דיעה על רוב השחקנים בסגל אם זה הפייבוריטים שלו[אמסלם,זיו] ואם השנואים[אפק]
    אבל אם גאידמק רוצה עונה הבאה תארים והצלחה די מיידיתי באירופה הוא צריך להשאיר את פרננדז
    שמכיר את המערכת כבר ולא להביא מאמן חדש שייקח לו זמן להסתגל להכל.