התחזית בחסות - עונת 13/14

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏15/8/13.

1. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

דני פרדה יכול להתגלות בתור שחקן דוקים לא רע.
    עם כל הדם הרע שהושפרץ לכל עבר בינו לבין הנהלת פ"ת לא נראה לי שהוא יראה דשא בזמן הקרוב.

2. שער 7 Member

בדיוק. נראים גרוע, עד שפוגשים את הפועל, חוזרים לעצמם, מקבלים בוסט לכמה משחקים ונשארים.

3. EuropeGuy Member

אז אם בית"ר הם על תקן העם היהודי,
    והפועל הם על תקן אלה שהעם היהודי פוגש במצב קשה וחוזר לעצמו,
    על תקן מי הפועל תל אביב? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. ייא Member

1. דרגו איך תראה טבלת הליגה בסיום העונה לפי דעתכם.

חיפה
    מכבי
    קש
    הפועל

2. מי תניף את העונה את גביע המדינה?
    חיפה

3. מי יהיו 2 היורדות?
    סכנין
    הפ' חיפה

4. מי יהיו 2 העולות מהלאומית?
    נתניה
    עפולה

5. מי תהיה הקבוצה המפתיעה?
    רעננה

6. מי תהיה הקבוצה המאכזבת?
    בניהודה

7. מי יהיה שחקן העונה?
    רבן ראיוס

8. מי יהיה השחקן המאכזב של העונה?
    איתי שכטר

9. מי יהיה תגלית העונה?
    איסמעיל ריאן

10. מי יהיה המאמן הראשון שילך הביתה?
    רב'ש

11. שאלת בונוס נושאת פרסים - כמה שחקנים יקבלו העונה מעלי חטיב יריקה, בעיטה ונגיחה?

0
    הוא ישחק בפלסטין

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאללה הגיע הזמן לתת גם את ההימור שלי:

1. מכבי תל-אביב - הקבוצה עם הסגל הטוב ביותר בליגה, גם ההרכב השני של מכבי יכול להתמוד בצמרת ונראה עד כה שהעזיבה של אוסקר, עטר ואניימה לא פגעה יותר מדי במכבי שהתחזקה בספסל והפכה לדעתי לקבוצה מגוונת יותר מבחינת הסגל.
    2. מכבי חיפה - חיפה של בנאדו תמשיך להיות קבוצה יציבה וטובה מאוד אבל אני לא רואה אותם גוברים על מכבי ת"א במירוץ של עונה שלמה. למרות שחקנים אדירים כמו ראיוס, צ'וצ'אליץ' ועזרא אני חושב שהתלות הלא הכרחית בקטן, החוסר בקשר אחורי וחלוץ איכותיים וגם הקיבעון הלא מוסבר על אייל משומר יפגעו בחיפה.
    3. עירוני קרית-שמונה - עשו בשכל בק"ש שהחליטו בקיץ להחליף את השלד שרץ שם בשנים האחרונות כדי לרענן את השורות. הרכש בדמות מנגה, בדש, כחלון וסבע נשמע מבטיח וההתקפה הנהדרת של ק"ש תנצח לה הרבה משחקים העונה.
    4. הפועל תל-אביב - לא רואה את הפועל מתמודדים השנה על האליפות, השינויים בהרכב גדולים מדי ומתוך 11 שחקנים להחליף 9 או 10 זה באמת הכרחי אבל שדורשים הצלחה לטווח הקצר זה קשה מאוד להצליח, ובנוסף נראה לי שנפלו בהפועל עם הבלמים כשכרגע גם המגנים ודני עמוס לא מבריקים, זה יספיק לצמרת ולמקום באירופה אבל לא מעבר.
    5. הפועל באר-שבע - אחרי המחדלים עם עזורי, קלינגר ובקיץ הקודם עם אלישע נראה שאלונה למדה את הלקח ויחד עם אלישע בנתה קבוצה שסופסוף תתמודד בצמרת ולא תינצל ברגע האחרון מירידה. אליניב ברדה יתן לב"ש את המימד של המנהיגות, הזהות והחיבור לקהל שהיה חסר לה מאוד בשנים האחרונות ויהיה זה שעליו יקום ויפול כל העסק, הקישור וההתקפה נראים מאוד מבטיחים ועם סגל כזה גם לב"ש יהיה קשה להיכשל.
    6. בני יהודה - הפרידה מגלבאן והחוסר בחלוץ איכותי ישפיעו לרעה ובני יהודה תחווה ירידה מסוימת העונה. למרות זאת צריך לזכור שמדובר במערכת מאוד יציבה שקטה ומסודרת ובשלד שרץ כמה שנים ביחד ולפלייאוף עליון זה יספיק.
    -----
    7. בית"ר ירושלים - סגל עם הרבה כישרון נבנה אצלנו בבירה אבל זה לא יחפה על הכנה מאוחרת והשלמת חלק גדול מהסגל בדקה ה-90, בנוסף יש לנו מאמן חלש שאני בספק אם לאחר שמחת תורה עוד יעמוד על הקווים. כמו שכתבתי לדעתי יהיה כאן בסופו של דבר חומר שחקנים לא רע בכלל אבל המיקום הזה יהיה המקסימלי לאור הסיבות שציינתי קודם.
    8. מכבי פתח-תקוה - עונה סולידית ושקטה תעבור על הלוזונים שבנו סגל מוכשר. גלבאן אמנם לדעתי לא יתן אותה תפוקה כמו שנתן בבני יהודה אבל מסביבו יש מספיק שחקנים מוכשרים שירחיקו את סיני ממאבקי התחתית.
    9. מ.ס. אשדוד - אמנם ניסו הקיץ ללכת באשדוד על קונספט אחר עם מאמן שהוא לא יוסי מזרחי ורכש שלא נועד רק להשבחה ומכירה בעתיד אבל אני מתקשה לראות את אשדוד עושה משהו רציני העונה, יתנו פה ושם משחקים יפים אבל לא יהיו יציבים מספיק כדי להגיע לשישיה הראשונה.
    10. הפועל חיפה - נראה לי שאני מהבודדים שבאמת מחזיקים משלומי דורה, למרות שכולם מנבאים להפועל חיפה ירידה לדעתי דורה שהוא מבין היחידים שבאמת מסתדר עם יואב כץ בונה קאדר לא רע שיספיק להישארות, דאריו פרננדס שלא מספיק מוערך משום מה יאזן לדורה את הקבוצה.
    11. הפועל רעננה - כנגד כל הציפיות אני מאמין שקורצקי ישאיר את רעננה בליגה, אולי בלי איצטדיון ביתי אבל עם סגל מגובש ונראה לי שהם פגעו בזרים עד עכשיו, זה יהיה בשיניים אבל הם ישארו.
    12. בני סכנין - בניגוד להרבה כאן אני לא מתרשם כ"כ מהרכש של סכנין, צריך לזכור גם שזאת קבוצה עם בעיות כלכליות ולא כל הסגל יעבור בבקרה במחזורים הראשונים וההנהלה המצחיקה שלהם מסוגלת לשלוח את בלבול הביתה במחזור הרביעי ואחריו להחליף עוד 3 מאמנים, כרגיל ינצלו ברגע האחרון.
    -----
    13. הפועל עכו - כל קבוצה בראשות המאמן הלא-נעים היא מועמדת לגיטימית בעיני לירידה, בנוסף הסגל שנבנה שם נראה לי די חלש ואחרי כמה שנים בינוניות אולי השנה סופסוף ניפטר מהמועדון המיותר הזה.
    14. עירוני רמת-השרון - עם מאמן חלש ורכש שמורכב מפנסיונרים כמו זנדברג, שבחון וסטרול, ליצנים כמו ימפולסקי ושטרית וזרים לא מבטיחים אני לא רואה את רמת השרון שורדת עונה שלישית ברציפות בליגה.

2. מי תניף את העונה את גביע המדינה?

למכבי ת"א יש את מה שצריך בשביל להיות הדאבליסטית בעונה הקרובה.

3. מי יהיו 2 היורדות?

כמו שכתבתי, הפועל עכו ורמת שרון.

4. מי יהיו 2 העולות מהלאומית?

מכבי נתניה בהליכה, העולה השניה תהיה הפועל פ"ת. כאשר גם אשקלון תיתן פייט אבל לא תעלה.

5. מי תהיה הקבוצה המפתיעה?

הפועל ב"ש והפועל רעננה תלוי בציפיות שלכם. ב"ש תהיה בפלייאוף העליון ורעננה תישאר בליגה, אם אני צריך לבחור אז רעננה.

6. מי תהיה הקבוצה המאכזבת?

הפועל ת"א שתישאר הרחק מאחורי מכבי ת"א ומכבי חיפה.

7. מי יהיה שחקן העונה?

רובן ראיוס נראה באמת שחקן בכמה רמות מעל הליגה, לא כל יום נוחת כאן שחקן מהסוג שלו.

8. מי יהיה השחקן המאכזב של העונה?

גילי ורמוט ששוב יעביר עונה בינונית עם לא מעט פציעות.

9. מי יהיה תגלית העונה?

טביב עושה פעם בשנה משהו טוב ואיציק כהן ועומר אצילי הם שתי רכישות מצוינות שיהיו נקודות האור של בית"ר העונה. אצילי יותר מוכשר אבל שחקן שבא לטווח ארוך יותר והשנה מי שידבר חזק יותר מבין שניהם הוא איציק כהן.

10. מי יהיה המאמן הראשון שילך הביתה?

למרות שאני מקווה מאוד שהבובה ילך הביתה כמה שיותר מוקדם אבל נראה לי שטביב יחזיק אותו סיבוב אחד לפחות. רפי כהן יהיה המפוטר הראשון.

11. שאלת בונוס נושאת פרסים - כמה שחקנים יקבלו העונה מעלי חטיב יריקה, בעיטה ונגיחה?

יובל הרס לי את השאלה וכנראה שחטיב לא יהיה איתנו בעונה הקרובה לצערנו הרב ולשמחת השחקנים שישארו נקיים מפנסים.

6. OriRR Member

1. מכבי ת"א
    2. חיפה
    3. הפועל
    4. ק"ש
    5. ב"ש

2. מי תניף את העונה את גביע המדינה? מכבי ת"א
    3. מי יהיו 2 היורדות? רמה"ש ורעננה
    4. מי יהיו 2 העולות מהלאומית? מכבי נתניה והפועל פ"ת
    5. מי תהיה הקבוצה המפתיעה? בני סכנין
    6. מי תהיה הקבוצה המאכזבת? הפועל תל אביב
    7. מי יהיה שחקן העונה? ראיוס
    8. מי יהיה השחקן המאכזב של העונה? גילי ורמוט
    9. מי יהיה תגלית העונה? עמרי אלטמן
    10. מי יהיה המאמן הראשון שילך הביתה? יובל נעים

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/13
  7. BvB Member

1.מכבי ת"א
    2.מכבי חיפה
    3.קרית שמונה
    4.הפועל ת"א
    5.מ.ס אשדוד
    6.הפועל ב"ש
    7.בית"ר ירושלים
    8.בני סכנין
    9.בני יהודה
    10.מכבי פ"ת
    11.הפועל חיפה
    12.הפועל רעננה
    13.רמת השרון
    14.הפועל עכו

2. מי תניף את העונה את גביע המדינה?מכבי חיפה

3. מי יהיו 2 היורדות?רמה"ש ועכו

4. מי יהיו 2 העולות מהלאומית? ר"ג ונתניה

5. מי תהיה הקבוצה המפתיעה?קרית שמונה

6. מי תהיה הקבוצה המאכזבת?הפועל חיפה

7. מי יהיה שחקן העונה?רובן ראיוס

8. מי יהיה השחקן המאכזב של העונה?בוזגלו

9. מי יהיה תגלית העונה?אור ברוך

10. מי יהיה המאמן הראשון שילך הביתה? בן שמעון

11. שאלת בונוס נושאת פרסים - כמה שחקנים יקבלו העונה מעלי חטיב יריקה, בעיטה ונגיחה?הרבה חח

8. N כמוני Member

דירוג ליגת העל:

1. מכבי חיפה
    2. מכבי ת"א
    3. בני יהודה
    4. קריית שמונה
    5. הפועל תל אביב
    6. הפועל באר שבע
    7. אשדוד
    8. הפועל חיפה
    9. מכבי פ"ת
    10. בני סכנין
    11. בית"ר ירושלים
    12. הפועל עכו
    13. רמה"ש
    14. הפועל רעננה

מחזיקת גביע- קריית שמונה

יורדות- ניתן להבין מהטבלה- רמה"ש ורעננה

הפתעה- בני יהודה

אכזבה- באר שבע

שחקן העונה- ראיוס

אכזבה- ורמוט

תגלית- יגיל ביטון

מפוטר- רפי כהן

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

העונה תיפתח בעוד מספר שעות וזה הזמן לנעול את הדיון עד לשריקת הסיום אי שם במאי, אז כולנו נאכל את הכובע למראה המפתיע של הטבלה.

http://www.provalley.co.il/files/400pix/Za1652.Xxx