התותחן VS. הטיטאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏28/3/06.

1. Alexander Hleb Member

מה שכן, אם קאן אכן יפרוש בגלל זה מהנבחרת, זה יראה בדיוק איזה ספורטאי עלוב ואיזה איש קטן הבנאדם הזה.
    הוא יצטרך לקבל את זה שלאף אחד אין מקום של קבע בנבחרת, ולהבין מה שחלק מהסובייקטיבים פה לא מבינים: להמן בפורמה יותר טובה לקראת המונדיאל, וזה מה שהכי חשוב בשורה התחתונה.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

גם אוליבר אמר את זה, וגם יינס (פרישה מהנבחרת אם לא יבחר להיות השוער הראשון). ועוד יותר מזה, קלינסמן רוצה להביא רק את אחד מהם. הילדרבראנד בכל מקרה השוער השני.

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/06
  3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם מקצוענים או שהם שחקני נוער באולימפית של ישראל? מי שיהיה יותר טוב ברגע הנתון צריך לעמוד, זה אמור רק לעלות את ההתמדה שלהם ולא לפגוע בהם, אם הם נכנעים ללחץ זה כבר סימן ראשון שהם לא מתאימים.

4. ManUtd Fan Member

ת'אמת זה בחירה מצוינת, כי אין ספק מי נותן השנה עונה יותר טובה. החלטה מצוינת של קלינסמן, ועשה בשכל שנתן את אפודת השוער הראשון ללהאמן, שלא מפסיק להפתיע אותי. נדהמתי לגלות כי הוא בן 36, חשבתי הוא רק בן 30, לא יותר מזה. קאן לדעתי כבר גמר את הסוס, הוא בכלל לא מה שהוא היה פעם. בכל אופן, שללהאמן יהיה בהצלחה, ואני מקווה שהוא לא יעשה שטויות ברגע האמת.

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/06
  5. bayer04 Member

החלטה מעולה. קלינסמן מראה לכולם שקאן הוא לא הבוס אלא רק המאמן, והוא עושה צעד חכם, אמיץ ונכון לדעתי.
    להאמן שוער טוב יותר העונה מאוליבר קאן. ללא ספק. הוא מציג יכולות זינוק מרשימות ומארגן יפה מאוד את ההגנה של ארסנל. גם ברגעים מלחיצים, כאשר ארסנל עמדה השנה בשלבי נוק-אאוט של ליגת האלופות הוא הציג נחישות ופורמה מצויינת עם כמה עצירות שהיו תאווה לעיניים.

גרמניה צריכה את להאמן בין קורותיה, לא את קאן. שיהיה לו המון בהצלחה, יינס- גוטן לאקן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx חחח...סתאאם. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

6. dani12 Member

ההחלטה הכי טובה של קלינסמן בכל הקדנציה שלו.
    עכשיו נשאר לקוות שלהאמן יצדיק את ההחלטה.

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם כבר להיכנס באנשים (אני מרגיש כמו קופמן בדיון הזה), אז מה זה ההצהרות האלה של אוליבר קאן שהוא שוקל פרישה מהנבחרת? הוא עד כדי כך דביל? הרי להאמן יכול לעוף מההרכב על הפאשלה הראשונה שלו. טוב לא על הראשונה, החלטה כזאת לא משנים בשנייה, אבל אפשר לחשוב שלקאן יש משהו יותר טוב לעשות בחיים, תבוא, תתאמן, תקרע את התחת ותוכיח לכולם שאתה יותר ראוי לעזאזל, ברגע שטים ויזה תופס את האפודה השנייה קאן עם פרישה או בלי יכול לשכוח מהנבחרת.

8. ASROMA Member

החלטה טובה של קלינסי , החלטה מקצועית נטו.
    להאמן הרשים אותי מאוד בצמד המפגשים של ארסנל נגד יובה ונגד ריאל מדריד , ברמות הגבוהות ביותר ובלחץ הכבד ביותר הוא הציג יכולת מדהימה עם זינוקים והצלות מדהימות , בכלל להאמן בעונה גדולה , ארסנל שאף פעם לא הייתה קבוצת הגנה גדולה סופגת הכי מעט שערים בליגה אחרי צ'לסי , ובצ'מפיונס ליג ספגה רק שער אחד בלבד!.
    אני כמובן הצבעתי ללהאמן , קאן עייף ומעבר לשיאו בעוד שלהאמן נמצא בתקופה אדירה , בכל מקרה לא הייתי מציע לקאהן לפרוש יש עוד חודשיים עד למונדיאל ואתם יודעים עד כמה כדורגל זה עסק נזיל...

9. ctxv Member

הוא לא מנהיג , אין לו את מה שיש לקאן , את לו את הווינריות , נבחרת גרמניה תגיע מקסימום עד הרבע גמר , לאמן הוא ליצן , לא שוער .

קלינסמן הבייתה , מאמן בשקל תשעים .

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קשה לראות את נבחרת גרמניה בלי קאן, אבל ההחלטה האמיצה של קלינסי היא לגיטמית לחלוטין.
    ותפסיקו להגיד :" מה יקרה עוד חודש אם קאן ישתפר ולהמאן יחלש" כבר חודשים שלהמאן מציג יכולת יציבה וטובה, לא לוקחים החלטה על סמך שבוע אחד או חודש אלא על סמך תקופה ארוכה, ולפי תיאוריה זה ההחלטה של קלינסי היא נכונה.
    אני גם מקווה שקאן ישאר בסגל גם כשוער שני, זה לא אומר שהוא לא ישותף במשחקים.

11. Jose Mourinho Member

אם קאן יישאר בסגל ויהיה שוער שני אני לא רואה מצב שהוא יראה דשא אלא אם גרמניה תבטיח את העלייה שלה משלב הבתים כבר אחרי שני משחקים, ואז במשחק השלישי זו תהיה ההזדמנות היחידה שקלינסמאן יוכל לעלות עם ההרכב השני, וקאן בתוכו. עוש אפשרות היא שלהמאן יפצע במהלך המונדיאל וקאן יחליף אותו.

חוץ מזה אני לא רואה שקאן ישותף, שוער זה לא שחקן שדה.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ואם להמאן יפשל, ולא יצליח בגובה המעמד, מה אז?
    טוב שיש לך שוער שני בדמותו של קאן, דבר שיכול להגביר את המוטיבציה של להמאן להצליח.

13. bayer04 Member

אני חושב שזה יהיה מעולה אם קאן יהיה על הספסל ויפסיק כבר עם משחקי ההיעלבויות האלה..זה לא תורם לא לו ולא לנבחרת הגרמנית. קאן בן 36, והוא מתנהג כאילו צריך לשים לו מינוס 30 בגיל.

14. Arsenal fan Member

הופתעתי מאוד מההחלטה של קלינסמן, מאמן צעיר, שידע לעשות את ההבדל מקצועית. ומקצועית, להמן לא סופר את קאן העונה. להמן אחד השוערים הטובים באירופה כיום, בעיקר בעונה הנוכחית, הוא פשוט מושלם, הוא לא עושה אף טעות, הוא משרה ביטחון עצום על ההגנה הצעירה והניסיונית שלנו שממוצע הגילאים שלה הוא בערך 22. קאן בעונה לא יציבה, ראינו אותו עושה כמה שגיאות בזמן האחרון. המנהיגות והניסיון שלו יחסרו לגרמניה, אבל אני סומך על ינס שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

קלינסמן. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

15. Gooner Member

להמן הוא שוער מאוד עירני,והוא מאוד Quick Off the line (רק קמתי עכשיו ואני חושב יותר טוב באנגלית ..:|),וזה מאוד יכול לעזור להגנה של גרמניה שהיא לא בדיוק מהיציבות.

בסך הכל,זה נחמד לראות שקלינסמן לקח החלטה מקצועית וזה משדר אופטימיות לשחקנים אחרים שיודעים שלא השם והנסיון ייקחו שחקנים להרכב-אלא הכושר הנוכחי.